panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@domin682 jest to zapewne główna przyczyna dla której został politykiem a nie drwalem.
2
@JarekS oczywiście, w przypadku Hiszpanii mamy jeszcze do czynienia z tym, że Lucho zawsze miał swoich pupili i zawodników których nie lubił i nie ufał. W Barcelonie był to casus Aleixa Vidala, w reprezentacji przez długi czas Jordi Alba, a teraz chyba trafiło w Nacho i ta decyzja jest niewytłumaczalna sportowo. Reprezentacja jest ewidentnie w przebudowie i przemianie pokoleniowej.
5
@zwyklykibic93 no opinia że do reprezentacji zawsze byli powoływani młodzi zawodnicy faktycznie brzmi znacznie gwiezdniej xD przebiłeś mnie, zniszczyłeś xD a przechodząc do merytoryki, z tym znakomitym to naprawdę spore nadużycie.
4
To już naprawdę kiepsko świadczy o reprezentacji Brazylii... Nie mam nic do Emersona, ale kilka lat temu jeszcze grajek jego kalibru w reprezentacji to byłoby nieporozumienie... Owszem bywali tam pupilkowie trenerów jak niejaki Jo, ale jednak każdy też miał już jakaś renomę w lokalnej lub europejskiej piłce.
0
@marcin62 jestem ogromnym fanem Aouara, ale na dzień dzisiejszy za takie pieniądze potrzebny jest nam bardziej ktoś taki jak Camavinga, którego kontrakt pozostaje ważny tylko rok i mógłby przyjść za ok 25 mln.
2
@Kluivert_P bo moderacja nie robi nic, żeby zrobić porządek z ludźmi siejacymi tutaj tylko politykę i tematy światopoglądowe w formie prowokacji , wywoływania gównoburz i kolekcjonowania zielonych.
1
@Pawlak1992 były prezydent a obecny emeryt Aleksander Kwaśniewski też liczy na Finlandię :)
0
@Mroziu i dlatego Ty właśnie masz moralne prawo do narzekania ;)
6
Wszystkim "wdowom po Suarezie" z tej strony przypomnę tylko że grzmocąca większość tutaj po 8:2 wśród ludzi do natychmiastowego wydalenia z klubu wymieniała Suareza zaraz po @VamosRakieta
0
Materace to w ostatnich latach główny dostarczyciel tytułu dla Realu, więc może dzisiaj też z prezentem wyskoczą i wręczą mistrzostwo, tak dla podtrzymania tradycji ostatnich lat.
1
@Mixtape ze słynnym Tomkiem Zdebelem dodajmy ;)
1
@JANEK777 nawet nie wiem jak to skomentować, jedni nie rozumieją, że człowiek w 18 tygodniu po prostu się dusił i to było traumatyczne przeżycie dla rodziców inni nie rozumieją, że zespół Edwardsa to fatalne upośledzenie i dziecko po urodzeniu rzadko dożywa roku, jest karmione sondą, nie rozwija się. Najbardziej jednak przerażająca jest ta lekkość z jaką każdy się wypowiada w tak trudnym temacie jakim jest aborcja.
Pewnie lewicowe pogotowie już jest w drodze i zaraz dostanę napomnienie za nazwanie 18 tygodniowego płodu człowiekiem.
1
@DLFCB a gdzie nasze trzecie miejsce w lidze ?
0
@Criss18Barca to on taki dobry jest ?
0
@AdamS9882 aaa no to widzisz, to tam trzeba komentować, bo ja tutaj czytam zupełnie normalną wypowiedź nienacechowaną jakąś nawet niechęcią do Niemców i się potem niepotrzebnie wtrącam :D
0
@AdamS9882 ty w ogóle przeczytałeś na trzeźwo jego wypowiedź czy w robocie z okazji piątku było coś pite ?
2
@Kubik23 zawodników trzeba rozdzielić. Ja widzę kilku, którzy naprawdę zostawiali serce na boisku i wśród nich widzę np Antka, który mimo że nie może się odnaleźć na boisku zasuwa by dać ile tylko może najlepszego drużynie.
Widzę kilku zawodników, którzy po prostu mentalnie zostali zranieni w Rzymie, a umarli na Anfield i to jest realny problem, bo ta porażka cały czas w nich siedzi, to Busquets, Pique, Roberto, Messi. Kiedy tylko nadarzyła się okazja, że można coś wygrać, ale trzeba wrzucić 5 bieg i docisnąć, oni po prostu ob****li zbroję, bo ten strach przed porażką na samym końcu mają w głowach i mimo najlepszych chęci trzęsą im się portki nawet przed Granadą i z nimi trzeba się pożegnać.
I na końcu widzę tych, których tu opisałeś: Dembele, Pjanic, Umtiti, których trzeba się pozbyć w trybie natychmiastowym i udawać, że nie było tematu. Szczególnie do Pjanica, to ja nie mam kompletnie szacunku, ale patrząc na cyrk Demebele z kontraktem, który chyba uważa, że wciąż zasługuje na gwiezdną pensję, to również powoli tracę respekt.
Największy szacunek i tak mam do trenera, który mimo wielu złych wyborów i zaufania nie tym co trzeba, szczególnie w ważnych meczach, dał z siebie bardzo dużo i sporo wniósł do drużyny, a jego następca będzie miał trochę łatwiejsze zadanie. Ronald z tym co dostał po Setienie i Valverde oraz pustą kasą klubu, nie miał takiego komfortu
1
@tristan87 będzie miała świetnego trenera, pytanie tylko czy równie świetnego selekcjonera ? To są dwie zupełnie różne posady i stołki i nie każdy sprawdzi się tu i tu. Rozmawiałem kiedyś o tym z Franzem Smudą który bywa w mojej okolicy i sam mówił, że to są zupełnie inne roboty i sam nie czuł się najlepiej w roli selekcjonera. A jego akurat jako trenera podważać nie można bo zawsze był świetny. Oczywiście wszystko na polskie warunki, ale przykład jest adekwatny. Kiedyś mieliśmy też podobnie oglądając niejakiego Scolariego na posadzie selekcjonera Brazylii i Portugalii, a później w Chelsea. Już nie było tak kolorowo i stosunkowo szybko przygoda się skończyła.
0
@SamuraJack dlaczego nie ? Vardy z Leicester czy Medny z Chelsea też bardzo późno wchodzili do dorosłej piłki.
0
@tobiasson92 a z jakiej przyczyny informatycy mają być namaszczeni jakimikolwiek ulgami ?
1
@Colon nic, od początku stycznia robię dla Czechów :D
0
@denks1984 Tuchel, Tuchel, ja nie wierzę w realne zaitneresowanie ze strony Chelsea, ale ze strony PSG jestem skłonny uwierzyć ;)
2
No to dawać mi tu tego Arkadiusza naczelnika na ławkę i się luzujemy ;)
31
Joan, to powinien go jeszcze kokardką ozdobić i osobiście wywieźć do Paryża, bo nie podejrzewam żeby Tuchel był tak głupi by na poważnie tą miernotą się zainteresować. Właściwie, to nie sądzę, żeby którykolwiek z tych dwóch klubów miał dzbana większego niż Bartomeu w strukturach by to zainteresowania było realne. Pjanic, to się nawet do USA czy Vissel Kobe nie nadaje, on to mógłby co najwyżej jeszcze chwilę w FK Sarajevo pokopać z chłopakami. Cisnę po nim ostro, ale kiedyś jako zawodnika Lyonu i Romy bardzo podziwiałem i szanowałem. Z tego piłkarza nie pozostał już nawet jednak cień, nawet łut ambicji z tamtych lat.
2
czekamy na wypowiedź Jakuba Koseckiego, że Barcelona wybierała między nim a Martinem...
1
@Ansufati123 do atmosfery to powinni chyba Sławka Atomsferovicia Peszko z Wieczystej wyhaczyc :D
1
@MysticCat oczywiście :)
0
@MysticCat @PatrickKluivert999 @CZOLDZI @Nerowing2
Ludzie, dajcie spokój, po prostu przestańcie komentować te posty i on naprawdę przestanie. To jest gość, który szuka atencji, zielonych i bycia w gorących. Przestańcie komentować i karmić trolla, to napisze jeden post, drugi trzeci, pomyśli co *****?!?!?!, napisze piąty, szósty i przestanie. I jego rycerzyki też nie będą się wtedy zlatywać :D
0
@Chakalaka
zagadka,
"Nie znam nikogo w Polsce - a znam tysiące ludzi - kto nie byłby dożywotnim dłużnikiem Jana Pawła II "
albo to:
"Do dziś działa dobro, które dał nam Jan Paweł II"
kto to powiedział xD ?
0
@Khajio tak, tak wiem, tylko patrz co się dzieje... warunkiem przyjścia do Barcelony w chwili obecnej stało się posiadanie własnej karty zawodniczej na ręku, żeby zwolnić się z płacenia innym klubom... inni zawodnicy w poważnych doniesieniach transferowych się nie przewijają.