0

@norbi77 cicho człowieku.... tu chodzi o to, żeby ich chwalić... wtedy na pewno nie strzelą...

0

@TheHeisenberg pięknie Real gra, pięknie, mecz sezonu, za chwilę z pewnością strzelą, szkoda, że tego nie zobaczę bo nie oglądam

0

@sebasek99 zapomniałeś kolego o Jeffrenie, żeby miał kto na 5:0 brameczkę wpakować xD

1

@saczers438 i dobrze, z Andre Silvą jest tak, że się przyjmie, albo się nie przyjmie i nigdy nie wiesz, a szanse są pół na pół.

4

@Hopner15 rozumiem tęczowe parady i progresywne mandaty mogą sie nie podobać, parytety to debilizm, pdoobnie sprawiedliwość płac w sporcie rozumiana przez lewicę, ale jaki jest problem z posiłkami dla dzieciaków w szkołach ?

1

@JimMorrisonFCB Pjanic nigdy w życiu dobrowolnie nie odejdzie. Temu gościowi nie zależy na graniu, na rozwijaniu się, powrotowi do formy, on chce po prostu kasować gotówkę, którą zapewnił mu tutaj J.M.Bartomeu. To jest tak, jakbyś chciał prosić kleszcza, żeby się od ciebie odczepił i przestał spijać twoją krew.

2

@Coutinho007 zawsze jak widzę taki komentarz, to czekam ile osób poniżej nie wyłapie ironii :)

0

@BarcaInfo ja niestety od kilku lat obserwuję zmianę ducha drużyny. Obecne DNA Barcelony kojarzy mi się bardziej z frajerstwem i traceniem czegoś, co wydaje się bardzo blisko, niż z tym co kiedyś stanowiło o tym klubie. Nie miałbym pretensji czy żalu, gdyby to się wydarzyło z Valencią (niewygodny dla nas rywal) czy Atletico (lider), ale zrobić coś takiego w meczu z Granadą, przetrzebioną kontuzjami, u siebie? Prowadząc 1:0, grając trójką obrońców i stracić dwie bramki ? Przecież to jest frajerstwo nie z tej ziemi. Komentarze Alby w stylu "jesteśmy wkurzeni" nic tutaj nie wniosą, albo jesteś profesjonalistą i wychodzisz na każdy mecz z myślą spuszczenia łupnia przeciwnikowi i prucia do celu, a jak już sobie dopisałeś punkty przed meczem, to kończysz właśnie tak, jak my wczoraj. Nie wiem, jak na tym poziomie można mieć tak zryty mental, szczególnie w zestawieniu z Realem, który potrafi wykorzystywać pół sytuacji w meczu, jeśli takowe się nadarzy i zremisować np. z Chelsea, będąc na boisku wyraźnie słabszą drużyną. W lidze obawiam się, że Madrytowi też wystawiliśmy mistrzostwo na tacy, bo mentalnie w zestawieniu z nami, to jest zupełnie inna planeta.

0

@saczers438 ale że co? czwarty arbiter był typiarą ?

13

Próbowałem stonować złe emocje, ale no jak można prowadzić 1:0 z drużyną która postawiła autobus, ma problem z opuszczeniem własnej połowy, grając trzema stoperami, dać sobie wbić dwie bramki ? Nosz kurła jak ?!? Myślałem, że u Koemana to się skończy, ale Bqrcelona naprawdę ma frajerstwo wpisane w DNA i tak jak kiedyś były te różne Tamudazza, frajerskie odpadania z Ligi Mistrzów, tak dzisiaj jest przegrana z Granadą na własnym boisku. Jeśli nie zmontują odpowiedniej przewagi, to naprawdę nie są w stanie podniesc się i taśmowo pruć jak ruski czołg po swoje.

3

"zepsuliście nam święto pracy !!!"

4

najlepsze: 40 minut liderowania w tabeli- chłopaki stwierdzili, że to jednak nie dla nich, że Benz i Bałwanek lepiej będą wyglądać na czubie tabeli.

0

@parpe taka decyzja trenera, czymś podyktowana, jest do dyspozycji trenera, ten każe mu grać, to wchodzi na boisko i gra. Dzisiaj tak nawiasem mówiąc, mecz zawalili inni: Mingueza przy pierwszej bramce, Pique z Umtitim przy drugiej, Alba był jeszcze bardziej bezpłciowy niż Roberto, a jak przewijam komentarze to czytam tylko Roberto i Roberto. Zagrał słabo, ale byli gorsi.

2

Dajcie już spokój z tym wycieraniem sobie pysków Roberto i resztą graczy. Wrócił po kontuzji, trener mu ufa i wstawia z jakiegoś powodu do składu. Pierwszy, drugi trzeci mecz słabszy i od razu wyrasta tutaj na zakałę klubu. Zakałą to jest tylko Pjanic, bo ewidentnie przyszedł tutaj nicnierobić i nawet się nie stara, a Roberto po prostu nie może dojść do siebie po długiej rekonwalescencji, a trener chce go za wszelką cenę odzyskać. Kurka, ludzie, wygrywamy razem i przegrywamy też razem...

4

winni są oczywiście gdzie indziej, ale generalnie tak sobie myślę i jak oglądam Kurtynę w akcji, to MATS mógłby jednak w takich meczach bardziej się koncentrować i czasami obronić jakąś fenomenalną paradą ważną piłką. W tym sezonie jest oczywiście bardzo solidny, ale przebłyski i interwencje z grupy "nieprawdopodobnych" przytrafiają mu się stosunkowo rzadko. Podkreślam jeszcze raz, że nie winię go za tę porażkę, ale jak na gościa, którego wymienia się w top 3 bramkarzy na świecie, oczekuję, że będzie bardziej decydujący.

0

@AmigoBlancos ja zawsze Realowi przypisuję trzy punkty a później często jestem pozytywnie rozczarowany :D

0

@itmustbejoke USA lub Katar, and it's not a joke !

4

@Lub567 to było rzeczywiście świetne, ale mój ulubiony fragment to:
"a i tak daj mu 5 przed nim, to będzie miał chłop problemy"

0

@AmigoBlancos to nawet nie jest doktor Jan Blecharz. Przy przetrzebionej obronie Realu to wiadomo, że szkoda i strata, ale też umówmy się, że formą to on bardziej przypomina Marcelo niż Militao czy Nacho.

1

@AmigoBlancos tak, uciszanie butnego Bayernu to zawsze duża przyjemność, patrzeć na pewnych siebie prezesów, którzy odbierają zasłużony cyk od przeciwnika. Kiedyś tak miałem jak oglądałem w Lidze Europy ich pojedynek z niesamowitym wówczas Zenitem.

0

@itmustbejoke
1. Tak
2. Tak
3. Tak lub Nie
4. Nie, Nie Nie

0

@JarekS spoko :) myślałem, że o mnie chodzi bo tylko ja coś tam brzęczałem o Firpo. Wspominam o nim tylko dlatego, że jest to jedyna decyzja Koemana, której tak bardzo nie rozumiem. Po genialnym i bezbłędnym meczu z PSG, kiedy wydawało się, że dostał kredyt zaufania, który spłacił z naddatkiem, Junior przepadł w kadrze. Koeman z pewnością ma swoje powody, dla których dokonuje takich wyborów i po sezonie Firpo pewnie odejdzie.

1

@JarekS jako że zostałem trochę wywołany do tablicy odpowiem, że moje nieśmiałe dywagacje to tylko bardzo luźne rozważania i chęć podyskutowania, a wszystko raczej ubrane w ostrożną formę. Nie mam żadnych roszczeń co do składu (może z wyjątkiem niewystawiania Pjanica). Doskonale zdaję sobie sprawę, że Koeman nie czyta Rambli, jak również to, że to on ma najwięcej racji przy ustalaniu składu, bo ma swoją wizję, zna piłkarzy najlepiej, ogląda ich itd. Natomiast wyobrażam sobie, że taki wątki jak ten, z przewidywanymi składami jednak służą głównie dyskusjom i wyrażaniu własnych opinii, na zasadzie trochę "co bym zrobił, gdybym to ja był Koemanem".

0

@barteq dzisiaj nie żyję nawet po kawie i Tigerze, oczywiście Puig za Pedriego miało być... dzięki za zwrócenie uwagi :)

3

Ronald jest bezchętny robić zmiany w składzie, ale ja bym trochę dał odpocząć niektórym przed cholernie ciężkim meczem z Valencią. Nie ma co liczyć, że Granada dziś przyjmie najniższy wymiar kary, piłkarze rezerwowi często chcąc się pokazać gryzą murawę znacznie bardziej intensywnie, mają więcej sił i przykładają się, bo taki występ jest dla nich jak święto. W kontraście ze znacznie lepszymi przeciwnikami, ale jednak zmęczonymi i wyeksploatowanymi może to wyglądać różnie. Dlatego ten Moriba od pierwszej minuty wydaje się rozsądnym pomysłem, ewentualnie Puig za Roberto lub nawet Firpo za Albę. Ale też nie liczę na to, że Mister tyle tych zmian w składzie dokona. Ronald wie o co gramy i ile kosztuje przy tej tabeli najmniejsza wtopa, szczególnie z ogórkami.

6

Z jednej strony bardzo fajnie ze City wygrało, a z drugiej strony to zejbiście !

2

Frajerstwa jednak nie pozbędziesz się za pieniądze panie Nasser.

0

Te mury w Paryżu są tak marnej jakości, że powinni sprowadzić Ronaldo żeby trochę poprawić ich jakość przy stałych fragmentach xD

0

Ale klops Navasa.

0

Zastanawiam się po co Pep marnuje czas i kisi zespół w tym samym składzie dalej. Przecież tu aż prosi się o zmiany, bez wazeliny zdjęcie Bernardo, Fodena, wprowadzenie Sterlinga i dziewiątki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?