panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Ten Real to jest taka klasyczna wsza łonowa. Włażą z butami między interesy Barcy, tak jak było z Viniciusem, Rodrygo i Kubo, dzwoniąc sakiewką i przebijając oferty. Zarząd musi być naprawdę czujny i wiedzieć co robi.
0
@Ratamahatta nie ma co umniejszać Realowi, ale fakt jest taki, że gdyby dzisiaj sędzia wyrzucił prosiaka za to wejście w Milnera, to mogłoby się to różnie potoczyć. Z Atalantą jakoś łatwo szło mu wyrzucanie zawodnika drużyny przeciwnej, a tutaj żółteczko i jeszcze dla Robertsona, żeby było po równo. Nie mam zamiaru rozpływać się nad grą Realu, zagrali dobry mecz, ale otrzymali też wiatr w plecy od sędziego. To była obowiązkowa czerwona kartka.
1
Liverpool poszedł w ślady Coutinho.
2
pachnie bramką dla Realu.
1
Mane, Firmino, Arnold i Robertson... gdzie Ci piłkarze z tamtych lat ... ?
1
@VamosRakieta wraca combo Ivan z Ernesto i znów lądujemy w półfinale LM !
0
@Barca_Big_Moment no jak debil Bartomeu chciał koniecznie wymianę zrobić, żeby mu się rachunki skończyły to jest jak jest. Zamiast Arthura mamy karykaturę piłkarza czyli Pjanica, gościa, dla którego nawet segunda to za wysokie progi, bo tam trzeba naprawdę biegać i biegać.
0
@Damian11 ja zazdroszczę oprócz Kroosa jeszcze drugiego z pomocników czyli Modrica, tyle lat na karku a koleś rusza się tak, jak Arthur nigdy nie będzie.
4
@sergio5 całe szczęście że poszedł do Liverpoolu. W tej formie to razem z Pjanicem narzekałby, że mało gra.
0
zawodnicy trzymający kciuki za zwycięstwo Realu - takich nie powinno być w Barcelonie, to nie jest absolutnie duch tego klubu i drużyny. Każdy kto tak myśli, nie rozumie miejsca w którym się znalazł, bez względu na argumenty. A jak ktoś myśli, że zawodnicy Realu będą zmęczeni meczami Ligi Mistrzów, to niech odpali ostatni klasyk albo mistrzostwa świata w wykonaniu Chorwacji i poogląda Modrica,
2
@Gwyn ojjj tam, biskup Wróbel to pewnie człowiek Pfizera, tam konkurencja jest ostra i ziomek chce trochę nagonić na swoją stronę xD
1
Piotr Liroy Marzec Sane xD
0
@svensonFCB który to już raz ...
poza tym, nie chcę być złośliwy, ale osoby nieznające języków obcych to raczej elektorat PiSu xD
4
Nie rozumiem podejścia Koemana do Firpo. Gość zaliczył mega mecz z PSG, zastąpił w trzydziestej którejśtam minucie Mingueze i będąc bardzo szybkim graczem schował do kieszeni Mbappe. Wydawało się, że na tym kariera Juniora w Barcelonie może się rozbujać, on uwierzy w siebie, trener uwierzy w niego itd. a tymczasem później nawet nie powąchał murawy (niech mnie ktoś poprawi, jeśli mówię głupoty, ale kwintesencja jest taka, że nie grał, lub grał bardzo mało). To trochę tak, jakby zdał arcyważny egzamin, ale w praktyce nic mu to nie dało. Szkoda, że w GD Koeman nie powtórzył zagrywki z PSG i nie pokrył Viniciusa Juniorem, myślę, że jeśli Żółwia Ninja ogarnął, to tego jeźdźca bez głowy tym bardziej schowałby do kieszeni.
1
@lukaszmatusiewicz Nasze skupienie na tym temacie czy na tamtym i tak nic nie zmieni i nie pomoże Barcelonie przygotować się do finał CdR. Ja osobiście bardzo lubię takie "ciekawostki" odnośnie sędziowania .
1
@cules100pro nie wszedłby bo byłby właśnie kontuzjowany -to niestety najbardziej prawdopodobny scenariusz tego gdybania.
4
Tradycyjnie już po niekorzystnym wyniku, Rambla wraca do starego pomysłu: "sprzedać wszystkich, kupić wszystkich". Kto dzisiaj zawiódł najbardziej ? Moim zdaniem Pedri i Messi, to znaczy, że mamy sprzedać Pedriego i Messiego? No chyba raczej nie, jeden to przyszłość, a drugi regularnie dostarcza punktów takich samych jak były dzisiaj do wygrania. Real ma to szczęście, że ich amigosi dłużej utrzymują się na poziomie i trzymają całą formację pomocy. U nas z tej grupy został tylko nierówny Busi, Messi który znika w klasykach i Alba który zwykle nie zawodzi. Wszsytkie znaki na niebie i ziemi wskazuję też na to, że wbrew opiniom tutejszym ich młodzież nie jest jednak tak fatalna, a wielu z nich jest bardziej dojrzałych bo dłużej gra w pierwszym zespole.
Ja w przeciwieństwie do reszty nie jestem za tym, by kogokolwiek po tym meczu sprzedawać i jestem przeciwny zmianom kursów transferowych. Mecz nie wyszedł, ale projekt jako całość i tak zmierza w dobrą stronę.
2
@Biniu_VeB_X ale pan p****sz, naprawdę... a jakby Moriba strzelił to co ? opinia o 180 stopni w drugą stronę ?
0
@Avernand przecież to kompletnie nie o to chodzi jak graliśmy. Czasu doliczonego nie ustala się według tego jak grała jedna czy druga drużyna, ale ile było przerw i jak długie były, a 4 minuty to Manzano walczył ze sprzętem. Dodatkowo zmian od groma i wieprz jak dostał czerwo to też schodził ze dwie minuty.
0
@fcbfan1993 jeśli każdy może głosować, to zwróć się tutaj z prośbą :) Chętnie Cię pewnie wesprze więcej osób niż tylko ja :)
5
W drużynie Realu, Gil Manzano na szpicy [Mundo Deportivo La Coruna]
0
@leonek160 też mam złe przeczucia, po prostu Real bardziej musi to wygrać niż my, a co jak co, ale Zidane motywować potrafi jak mało kto. Wierzę w Koemana i tylko to mnie trzyma jeszcze przy jakichś pozytywnych myślach.
0
@chavez Pique na boisku powinien się pojawić w chwili żółtej kartki dla Minguezy.
2
@fcbfan1993 opowiedz coś więcej jak to wygląda, jak Ci poszło ? :)
0
@tbas pewnie uznali, że nawet Mateusz ma za słabego skilla... tu potrzebny jest lepszy wałkorób :)
3
@blodziakk pewnie dlatego, że przelew poszedł do Mateusza Lahoza, a Gil Manzano robi dzisiaj za darmo :D
1
@M4jkellmquc ok bro ! :) nie wyczaiłem :) pzdr !
0
@MeMyselfAndI oczywiście, że były
3
@pax bardzo dobrze napisane, ja mam nadzieję, że Oscar jak najpóźniej tylko się da złapie pierwszą żółtą kartkę, a do tego czasu będzie krzyczał do Benzemy i Viniciusa: go back to the shadow !!! you shall not pass ! ;)
0
@MeMyselfAndI nic... kompletnie nic... podobnie jak statystyka:
"Real Madryt nie otrzymał rzutu karnego na swoją korzyść już od 23 kolejek. Po raz ostatni Królewscy wykonywali jedenastkę w... El Clásico. "
chciałem tylko pokazać, że na podstawie takich statystyk nie można udowadniać, że sędziowie sprzyjają Realowi czy Barcelonie.