panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@amanter taaa , podobnie jak on i cała Europa milczą w sprawie tego co dzieje się w Arabii Saudyjskiej czy Katarze. Za to Iran jest beeee i wszystko to co tam się dzieje jest zawsze wielokrotnie podkreślane i eskalowane. Taki mamy polityczny klimat, to nie są idealiści tylko wszyscy tak naprawdę walczą o swoje interesy.
3
@AmigoBlancos może i zjechał, ale i tak trzymam się zdania, że zajdzie dużo więcej niż jego kolega w czapce "wpierdolce" z wielkimi warami. Nie jest tak pompowany, trochę w cieniu, ale talentu mu nie brakuje. Jemu życzę akurat jak najlepiej.
3
Prezydent Biden nazwał dzisiaj, w dzień pamięci eksterminacji Ormian tę zbrodnię dokonaną przez Turków ludobójstwem- wielki szacunek za to !
1
@kamillek88 gardzę: casemiro, ramos, carvajal.
Nie lubię Viniciusa
bardzo szanuję: Kroosa i Modrica.
3
@ZelekBARCA to Florentino sika z dachu, żeby piłeczka szybciej chodziła
1
@Djzordon ale przecież sędziowie mylą się w dwie strony... Zawsze ... Dziś dadzą ci w meczu z Bayernem i PSG, a jutro zabiorą gdy strzelisz prawidłową czwartą bramkę Espanyolowi i gwizdną niesłusznie spalonego... Taki jest football.
0
@Kacper1998 jak dla mnie dwójka była chyba lepsza niż jedynka, co nie zmienia faktu, że oba filmy to absolutny top horrorów i bardzo mi się podobały. Te późniejsze produkcje typu Zakonnica czy Anabelle to była cienizna w porównaniu z Obecnością.
0
@Abominacja a jesteś też za zakazem smażenia, szczególnie cebuli w blokach ? Kiedy wychodzisz na klatkę, rypie niemiłosiernie, jak sąsiadka placki ziemniaczane robi, mi i innym to przeszkadza... delegalizujemy smażenie smrodliwych rzeczy w mieszkaniach ? ;)
0
Koeman się wk****ł, wsiadł do PeKaeSa, pojechał do chałpy i sobie teraz gra w CeeSa :D
3
W sumie wynik 3:3 byłby wpisany w DNA Barcelony w takich okolicznościach, więc... why not ?
0
brawo Griezman ! Wreszcie zaznaczył swoją obecność w tym meczu !
1
obrońca Getafe okazał się lepszym napastnikiem Barcelony, niż minutę później nasz Antek Griezman xD
3
Cholerny Judasz jeszcze Oscara uszkodzil...
6
@SteuerFreiMoney napisałeś bez wątpienia bardzo głupi komentarz, a ludzie wypunktowali to ...nie lepiej zatem powiedzieć: "panowie, poniosło mnie, jeszcze kawa nie weszła, głupio wyszło, głupio napisałem, wycofuję się... "tylko brnąć w to do oporu? To żadna ujma, każdemu, nawet najtęższej głowie się to zdarza, najważniejsze to ogarnąć się, że może jednak przesłanie nie było zbyt szczęśliwe i wycofać się z podniesioną głową.
1
@jeyx77x ja bardziej jestem naukowcem niż nauczycielem akademickim, ale godziny dydaktyczne i kilka wykładów muszę odrobić ;) takie życie ;)
0
@adasko1998 :) szkoda, a już myślałem, że może jesteś z jakiejś grupy, którą uczyłem lub uczę ;) ale ja to CMUJ w Krakowie ;)
0
@adasko1998 gratulację, ale ja tak zapytam z innej beczki ... :) gdzie studiujesz tę farmację ? :)
0
@draxidox "ja myślę, że dlatego, że nikt na ciebie jeszcze nic nie znalazł" xD to Wiśnia nie w temacie insta-story Matiego xD
0
@Chakalaka
Ja nie ukrywam, że nie jestem do końca obiektywny, jestem katolikiem i Jan Paweł II wciąż pozostaje dla mnie jedną z jaśniejszych postaci kościoła (mimo że postawa Francisza, inna niż JPII sprawiła, że to właśnie obecny papież przyciąga mnie jeszcze bardziej). O sytuacji z Pinochetem wypowiadam się, ponieważ te relacje zgłębiłem i czytałem o nich a także wizycie JPII w Chille w wielu źródłach, swego czasu mnie to interesowało. W odniesieniu do tego co napisałeś, papież pojechał do Chille, nie dla Pinocheta czy polityków, ale dla ludzi, dla zwykłych Chillijczyków, którzy jako naród przeszli prawdziwą gehennę, tak JPII postępował wizytując kraje. Zdjęć owszem, jest więcej, ponieważ chyba nie wyobrażasz sobie, że JPII przyłapany z Pinochetem, nagle będzie zakrywał twarz i nie pozwoli sobie zrobić zdjęcia. Wyjątkowość tego o którym rozmawiamy polega jednak na tym, że to zdjęcie wygląda jak specjalnie pozowane i wykonane za zgodą JPII, w rzeczywistości zauważ, że Pinochet jest krok do tyłu za papieżem, nieco schowany, ja jestem w stanie uwierzyć, że była to propagandowa zagrywka.
Do dwóch pozostałych przypadków niestety się nie odniosę- nie mam wystarczającej wiedzy w tym temacie i nie zgłębiłem tego, a nie chcę odpowiadać na podstawie wizyty na kilku przypadkowo wybranych stronach internetowych o tak ważnej kwestii - to nie mój styl. Musimy być odpowiedzialni za "fakty" którymi posługujemy się w dyskusjach. Ja nigdy tego nie zgłębiłem w poważniejszej literaturze, więc nie wypowiem się ;)
Ja też dziękuję i wbrew pozorom lubię z Tobą dyskutować. Fanem Donalda nie jestem i w tej kwestii często się nie zgadzam, choć nie komentuję, ale doceniam to, że jak dyskutujesz to zawsze robisz to w sposób grzeczny i kulturalny, więc z przyjemnością jeśli czuję się na siłach i mam obiekcje to zajmę stanowisko ;) Poza tym lubię, jak ludzie mają swoje zdanie i szanuję taką postawę, nawet przeciwną do mojej (nawet jeśli jest to uparte zdanie za powrotem Neymara do Barcelony).
1
@marcin000019 nooo, czyli: nie potwierdzam, nie zaprzeczam ;) a zestawiając to z immunitetem chroniącym posła, Berkowiczowi nic nie grozi, a Ty porzuć nadzieje o jakiejkolwiek karze i strzel sobie meczyk na wieczór :)
0
@marcin000019 musieliby mu udowodnić, że w środku jest marihuana, może tam był po prostu tytoń, a poseł pokazał to tylko dla funu...
przypominam, że kiedyś podobny atrybut odpalił wręcz na wystąpieniu inny poseł: Janusz Palikot, wtedy nie spotkała go bardzo surowa kara, a lewica nie miała wiele przeciwko temu ;)
10
@Chakalaka
Chyba nie masz jednak racji, a co do Pinocheta mylisz się na pewno, tutaj masz ciekawy artykuł w tym temacie:
https://tvn24.pl/polska/pinochet-baby-doc-i-inni-jan-pawel-ii-a-dyktatorzy-ra419614-3356881
żródło jak widzisz - TVN, a nie żadne prawicowe propagandy. Cała historia wizyty w Chille jest w ogóle interesująca, łącznie z podstępem wykonaną fotografią, na której Pinochett wręcz "dokleił się" do JPII. Krytykowanie JPII stało się w ostatnich latach modne, jako że stał się mocnym symbolem KK w Polsce. Lewica wali trochę na oślep i tworzy argumenty jakoby JPII wspierał obsesyjnie prawicowe dyktatury. Otóż JPII nigdy nie był obsesyjnym prawicowcem, walczył z władzą komunistyczną, a raczej głębokim socjalizmem w Polscce, ale nigdy nie był skrajnym, obłąkanym prawicowcem, a taką łatkę próbuje mu się teraz doklejać.
9
Trener nie prosi o nie wiadomo kogo z niewiadomo jak wielkimi roszczeniami, klub powinien zadbać i te nazwiska z listy. Z drugiej strony, bardzo dobrze że wreszcie prowadzą negocjacje w sposób rozsądny i korzystny dla kasy klubu, zaczynając od niskich kwot, a dokładając bonusy za trofea. To tylko pokazuje, że w 2015 roku źle się stało że wygraliśmy LM, gdyby wtedy Barcelonę objął ktoś normalny, a nie Bartomeu, być może dzisiaj ten klub i drużyna wyglądałyby znacznie lepiej.
9
Pomysł nie do końca popieram, Pereza nie lubię, ale nie mam słów do tych łamistrajków...
0
@Katalonbar zapomnij że nas połączą z Czechami , ich to ze Słowacją, a nas co najwyżej z Wegrami.
1
@JarekS zgadzam się, tak nawet wczoraj sobie pomyślałem, że ten remis to jest trochę zasługa Barcelony i "wywalczenia" tej czerwieni dla pączka w końcówce, w tej 88 minucie to było tak, jakbyśmy jednak strzelili tę wyrównującą bramkę, którą odebraliśmy w następnym meczu. Pączek niestety nie jest tak wiekowy jak Modric, żeby być zmęczony. Bardzo cenna uwaga odnośnie podejścia do starszych zawodników ! Podpinam się i popieram !
4
Getafe>Espanyol - fakt, nie opinia ;)
0
@bartekvisca stary a skąd wiesz jak to przejdziesz i czy nie będziesz miał trwalych powikłań po ? Jak się zaszczepisz to być może i tak przejdziesz ale bardzo łagodnie, bo twój układ immunologiczny da radę.
1
@Ciule123 brzmi uczciwie :D
9
@BARCA1899Messi i tak i nie... młody człowiek, często pochodzący z biednej rodziny w małym afrykańskim kraju, który ma jakiś obrany cel i dąży do niego, jest podatny na kuszenie pieniędzmi innego klubu i nagle staje do niego perspektywa, że wszystko może otrzymać tu i teraz, a alternatywą do tego jest niepewna przyszłość. Wciel się w kogoś takiego, nie zawsze jest łatwo podjąć decyzję. Pamiętaj o świętych słowach Franza Maurera "każdy ma swoją cenę"