panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Firestone Neymar home edition. Najzabawniejsze jest to, ze ten gość sam wierzy w to, że jest nowym Neymarem. x
0
@Kengo Real ze swoją formą i drużyną, to tak naprawdę nie wiem co do końca robi w półfinale LM. Tzn. wiem co robi, ładna drabinka im się uformowała, bo jednak Atalanta to nie jest europejski top, a Liverpool w tym stanie w którym się znajduje również nie podołał. To znaczy i tak należy im się uznanie, że wywieźli zarówno Włochów jak i Anglików i to bardzo pewnie. Chelsea jest z pewnością w lepszej formie, ale Real ma niewątpliwie silny mental i Kurtyne na bramce. Dzisiaj z pewnością są faworytem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
31
Ja bym tak Lengleta nie wypychał na siłę z zespołu. Ma za sobą kiepski sezon, ale trzeba też przyznać, że miał bardzo dużo pecha, wręcz przyciągał tragiczne a przypadkowe sytuacje, ręki itd. Moim zdaniem, to wciąż materiał na dobrego obrońcę i Mister mu ufa, pokazywał już nieraz, że nie jest tu przypadkiem. No i nie można zapominać, że gość potrafi wyprowadzać piłkę, czym ostatnio też zaimponował Mingueza.
2
Moim zdaniem wszyscy jeszcze stracą punkty. W najgorszej formie obecnie jest bez wątpienia Atletico Madryt, które ewidentnie znalazło się na równi pochyłej i moim zdaniem to mocny kandydat do 3-4 miejsca. Najbardziej obawiam się Realu, który może i trapiony kontuzjami, może i z problemami, ale ma bardzo dobrą obronę w końcówce i jednak najsilniejszy mental z całej czwórki. O dziwo jednak w ostatnich meczach to Barcelona punktuje najbardziej regularnie, mimo, że niektóre zwycięstwa rodziły się w cierpieniach.
0
I znów Chollo siądzie sobie na dupie !
1
@inViNcibl3 dzięki kolego ! :)
3
@kkbarca i asystka w końcówce z Sevillą w CdR. To wciąż nie zawodnik za 120 mln, ale to o lata gwiezdne lepszy transfer niż Cou czy Dembele.
1
@David_Beckham Z Realu nie szanuję tylko: Carvajala, pepe, Ramosa, pepe, Casemiro, pepe, Figo, Arbeloa'i, pepe, Di Marii, pepe oraz Viniciusa no i pepe. Całą resztę darzę co najmniej szacunkiem, z wyróżnieniem Kroosa i Modrica, a Raul i Beckham są jednymi z moich ulubionych zawodników w historii footballu.
Real jako klub przestałem szanować za czasów Mourinho, wtedy stwierdziłem, że instytucja, która dla wygrywania trofeów potrafi aż tak bardzo się sk****ić nie zasługuje na szacunek.
Ps. Nie pamiętam, czy wspominałem, ale nie szanuję pepe.
0
Czy ktoś orientuje się, czy w sieci można obejrzeć gdzieś powtórkę Barcelony ? Byłem w podróży cały dzień, a opinie o meczu elektryzują i chętnie wyrobiłbym sobie własne :)
0
@Janiama Roberto ostatnio jest strasznie krytykowany, a ludzie nie okazują kompletnie zrozumienia, że chłop wrócił bo długiej przerwie. To co chcę podkreślić, to fakt, że facet wygrał rywalizację na nie swojej pozycji, z jednym z najlepiej zapowiadających się prawych obrońców (Semedo) w Europie. Wahadło, to póki co ewidentnie nie jego bajka i widać, że albo się tam dostosuje, albo będzie musiał wrócić na pierwotną pozycję. @masq ma też dużo racji, że to nie czas i miejsce na to, by łapał rytm w meczach z niewielkim marginesem błędu, ale z drugiej strony, Dest też nie jest na 100% przekonującym piłkarzem póki co. Tu w zespole jest luka i być może ten Emerson byłby rozwiązaniem - nie wiem, za mało go widziałem, żeby się wypowiedzieć. Jest jeszcze Firpo, którego zniknięcia bo genialnym meczu z PSG nie potrafię wciąż ogarnąć.
1
@BarcaInfo miejmy nadzieję, że po meczu Atletico z Athletic Bilbao, @sebasek99 znowu opowie nam wzruszającą historię, jak mama kupiła mu upragnioną koszulkę Aduriza ;)
0
@Byczek9393 oczywiście, błąd, pisałem na szybko na telefonie ;) dzięki już koryguje
0
@Criss18Barca każde duże miasto w Polsce to prawdziwy bastion antypisu. W przypadku Lubelskiego, Podkarpackiego czy Podlaskiego, tamtejsze stolice to enklawy i nie ma co patrzeć na region. W tych miastach PiS nie wygra jeszcze dluuugo i to będzie zawsze solą w oku dla rządzących, bo ewidentnie nie mają pojęcia jak to ugryźć.
0
@tobiasson92 mimo bardzo, bardzo delikatnych sympatii w stronę konfederacji zwróconej, a właściwie pewnych jej członków jak Mentzen czy Wilk, nie wiem co trzeba mieć w głowie by głosować na Brauna. Ten gość jest bardziej oderwany niż płaskoziemcy i antyszczepionkowcy razem wzięci, ja osobiście mam wątpliwości, czy on ma wszystko w porządku z głową. Do cyrku zwanego sejmem może i się nadaje, ale żeby samemu okupować ważny stołek, to już na złość mamie odmrażanie sobie uszu.
1
@Szreko
Ten to od samego początku czaruje ;)
3
@saczers438 gdyby był tu Bartomeu, z pewnością zrobiłby sprytną wymianę za Douglasa Costę. W końcu piłkarze z Douglas w nazwie zawsze budowali historię tego klubu i jakoś tak dobrze się wszystkim kojarzą.
0
@RosjaninBut nie nazwał... chce by było jasne, że uważam, że USA to kraj imperialistyczny, który u mnie w szeregu stoi na jednej półce że Związkiem Radzieckim i ich postępowanie obrzydza. Nie mniej jednak Turcy zawsze razili tym, że tyle lat po tych strasznych wydarzeniach i okropieństwach których się dopuścili nie potrafią uderzyć się w pierś i nazwać, rzecz po imieniu. Tylko tyle i aż tyle. Co do zbrodni USA, wiesz jak jest, historię piszą zwycięzcy... Dopóki hegemonem na świecie jest USA, zbrodnię tego kraju będą w podręcznikach nazywać wzorową walką z terroryzmem, ale to jest temat na osobną dyskusję i wątek ;) nie mniej jednak chce mocno podkreślić, że nie jestem wyznawcą USA rodem z PiSu
0
@shoZu terminarz najłatwiejszy teoretycznie, to fakt, ale forma chyba też najsłabsza. Są świadomi roztrwonienia duuuzej zaliczki, braku bardo ważnego Suareza i w tej chwili już braku marginesu błędu, chociaż moim zdaniem cała trójka jeszcze punkty gdzieś pogubi. W tej chwili Barcelona wydaje się punktować najsolidniej, ale niektóre zwycięstwa szczególnie ze słabymi rodziły się w bólach. Remis nie jest wielką tragedią dla Realu, zważywszy że mecz Atletico Real siła rzeczy powoduje, że ktoś z tej dwójki lub obie drużyny punkty stracą.
21
Pierwszy z czterech meczy wyjazdowych, który został do końca, moim zdaniem najtrudniejszy, choć paradoksalnie drużyna która nie postawi autobusu od początku może być łatwiejsza do napoczęcia niż Eibar i Levante. Nie ważne... Z Misterem Ronaldem po zwycięstwo !
0
@AmigoBlancos no właśnie dlatego chciałem poznać Twoją opinię nieco z innego punktu widzenia. Zawodnicy grający jak Casemiro zawsze będą szczególnie nielubiani przez kibiców drużyny przeciwnej, a potęguje się to jeszcze kiedy dostają jakiś dziwny częściowy immunitet od sędziego. Casemiro jest bardzo twardo grającym pomocnikiem, czasami wręcz brutalnie, chociaż mecz z Getafe pokazał, że dla drużyny znaczy bardzo dużo (pokazał jego brak oczywiście).
2
@Kamilos84 ja uważam, tylko puchar Gampera się liczy. Inne trofea obchodzą tylko słabiaków.
0
@AmigoBlancos czy masz jakiś pomysł o co chodzi z tym Casemiro i przymykankem oczu na jego faule, tudzież nie karaniu go kartkami za nawet brutalne lub liczne wejścia ? Też to dostrzegasz czy to może nasze niezbyt obiektywne oczy przekłamują prawdę i widzimy to co chcemy zobaczyć ?
1
Żarty się skończyły, ten genialny strateg w drugiej połowie wzniesie klaskanie na zupełnie nowy, astronomiczny poziom, a wiatr wrzutek sforsuje wasze wielkie płyty w blokowiskach i poczujecie go na twarzy siedząc w fotelach.
0
@Katalonbar który ?!?!
0
@Wilczeq yyyy... Przemilczeć i nic nie mówić ?
1
@amanter taaa , podobnie jak on i cała Europa milczą w sprawie tego co dzieje się w Arabii Saudyjskiej czy Katarze. Za to Iran jest beeee i wszystko to co tam się dzieje jest zawsze wielokrotnie podkreślane i eskalowane. Taki mamy polityczny klimat, to nie są idealiści tylko wszyscy tak naprawdę walczą o swoje interesy.
3
@AmigoBlancos może i zjechał, ale i tak trzymam się zdania, że zajdzie dużo więcej niż jego kolega w czapce "wpierdolce" z wielkimi warami. Nie jest tak pompowany, trochę w cieniu, ale talentu mu nie brakuje. Jemu życzę akurat jak najlepiej.
3
Prezydent Biden nazwał dzisiaj, w dzień pamięci eksterminacji Ormian tę zbrodnię dokonaną przez Turków ludobójstwem- wielki szacunek za to !
1
@kamillek88 gardzę: casemiro, ramos, carvajal.
Nie lubię Viniciusa
bardzo szanuję: Kroosa i Modrica.