0

Zastanawiam się po co Pep marnuje czas i kisi zespół w tym samym składzie dalej. Przecież tu aż prosi się o zmiany, bez wazeliny zdjęcie Bernardo, Fodena, wprowadzenie Sterlinga i dziewiątki.

0

@TridenteMSN kolega powyżej ewidentnie nie ogląda meczu o suchym pysku ;)

4

Bernardo Silva - pierwszy jak dla mnie do zmiany. Fatalne spotkanie w jego wykonaniu, zupełnie niewidoczny. Chyba jednak wprowadziłbym klasyczną "9" na miejscu Pepa.

0

Neymar nie wygląda na nieszczęśliwego w Paryżu ;)

5

Lubię Ryśka i też chciałbym go oglądać częściej na boisku, nie rozumiem do końca decyzji Ronalda, bo Puig na boisku robi różnice, ale... nikt nie ma prawa mieć o to pretensji do trenera. Przed sezonem, bardzo wyraźnie rekomendował mu wypożyczenie. Dał sygnał i jasny przekaz: twoja przyszłość jest w Barcelonie, ale jeszcze nie dzisiaj, u mnie wiele nie pograsz, idź do Ajaxu albo Betisu, ograj się, wróć, włączę Cię do zespołu i będziesz odgrywał ważną rolę. Rysiek zdecydował się zostać a Mister zdania nie zmienił. Koledzy tutaj dobrze pisali o jego brakach taktycznych i małej dojrzałości na boisku. Serce do gry ma chyba największe w zespole i kibice to kochają, ale na Barcę to wciąż za mało.

5

Szczerze mówiąc, jest to spotkanie, którego intuicyjnie obawiam się najbardziej, z tych co pozostały. Valencia zawsze była niewygodnym rywalem, potrafiła urywać punkty na Camp Nou, a na Mestalla to już w ogóle bywały drogi krzyżowe.

0

@SamuraJack jestem z teamu #zalezycopowiemister

4

@Foton Zdaj za drugim razem i złóż skargę jak już będziesz miał pewność że jesteś u celu. Egzamin jest nagrywany, a tym chamom nie ma co odpuszczać i na za wiele pozwalać.

6

@saczers438 ja bym im zaoferował naszego pomocnika- Miralema Pjanica

1

@FafitFCB dług rolujemy :)

0

@MeMyselfAndI

"Juan Andujar Oliver, ekspert sędziowski "Radia Marca", dopatrzył się jeszcze jednej kontrowersji. Jego zdaniem bezpośrednio przed golem dla gospodarzy Casemiro sfaulował Cesara Azpilicuetę."

Nie, nie ten faul mam na myśli. Chodzi mi o ten faul, którego nie widzą "nasiłępoprawnipolitycznie". Dyskusja nie toczy się tylko w środowisku zona Blaugrana czy tutaj, ale jak widać jest poruszana też przez ekspertów footballu. Ale generalnie zgadzam się, że takie sytuacje czasami są gwizdane, czasami nie są. Sytuacja z Carvajalem była znacznie bardziej ewidentna. W ruch szła tylko ręka, odepchnął gościa jak szmatę, uniemożliwił walkę o piłkę, powinien być gwizdek i karny.

26

Bramka Benzemy po faulu Casemiro na Azpiliquecie.
Brak rzutu karnego po faulu Carvajala na Chilwellu.

Marca: "Sędziowanie Makkeliego bez zarzutu."

3

@Remi1899 dlatego Marca wyraźnie napisała, że "Sędziowanie Makkeliego bez zarzutu."

0

Spokojnie panowie, zaraz Janusz Panasewicz nam tu wszystko wyjaśni, jak to w tym meczu było, a później może jeszcze coś ugotują.

6

Myślałem, że Vinicius był najgorszy w tym meczu, ale te dwa komentujące przychlasty pokazują jeszcze niższy poziom.

1

@avanes pan komentator ewidentnie na słowo Benzema dochodzi jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki

16

Na Polsat Sport Premium jest komentarz promadrycki, czy ktoś się orientuje czy jest gdzieś też neutralny albo nastawiony na Chelsea ?

0

@DonMatteo901 myślę, że to spisek UEFA w odwecie za stworzenie SuperLigi. Śmigłowce będą lać wodę z góry, żeby The Blues czuli się jak w Londynie.

0

@Fabik87 to mogłoby się wydarzyć sportowo, gdyby Umtiti, Lenglet i Firpo w zestawie odeszli, wtedy Mingueza, Pique, Garcia, Araujo i De Ligt zmieściliby się w jednym zespole, oczywiście zakładając, że Mister dalej będzie chciał kontynuować grę trzema środkowymi obrońcami. Powiedziałbym jednak, że z finansowego punktu widzenia taka operacja brzmi jak kolejny epizod "Gwiezdnych Wojen", bo skąd wziąć na to pinionżki ?

20

@Chwytak jeśli czarny mężczyzna łupnął czarną kobietę, to jak to teraz podciągnąć pod rasizm ?

2

@JarekS a jeszcze dorzucę jeden utwór, który lubię :)

Sia "Elastic Heart"


1

@Kgorecki2500 "człowieku ... co Ty pi***sz???" :D :D :D

3

Jeśli @Chakalaka albo ktoś inny jest jeszcze zaniepokojony pobiciem strażnika na Jasnej Górze, pragnę uspokoić. Marcin Najman ruszył z interwencją.


3

@JarekS Dziękuję za nominację :)

Z literą E też mam nieco problem, ale na szczęście przypomniałem sobie o jednym z najdroższych teledysków w historii, jest to także jedna z moich ulubionych piosenek Guns N'Roses... Panie i Panowie ... "Estranged"



nominuję: @juliacicha @tomFCB

0

@FC1899Barca błagam Cię ...

0

@Chakalaka a nie mógłby trenować we własnym ogórdku, albo kopać gałę z Bartomeu u byłego prezesa na ogródku. I jeszcze gdyby był łaskaw nie zakładać koszulki, której nie jest godzien nosić, to już w ogóle byłby super gość.

1

@Firestone Neymar home edition. Najzabawniejsze jest to, ze ten gość sam wierzy w to, że jest nowym Neymarem. x

0

@Kengo Real ze swoją formą i drużyną, to tak naprawdę nie wiem co do końca robi w półfinale LM. Tzn. wiem co robi, ładna drabinka im się uformowała, bo jednak Atalanta to nie jest europejski top, a Liverpool w tym stanie w którym się znajduje również nie podołał. To znaczy i tak należy im się uznanie, że wywieźli zarówno Włochów jak i Anglików i to bardzo pewnie. Chelsea jest z pewnością w lepszej formie, ale Real ma niewątpliwie silny mental i Kurtyne na bramce. Dzisiaj z pewnością są faworytem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

31

Ja bym tak Lengleta nie wypychał na siłę z zespołu. Ma za sobą kiepski sezon, ale trzeba też przyznać, że miał bardzo dużo pecha, wręcz przyciągał tragiczne a przypadkowe sytuacje, ręki itd. Moim zdaniem, to wciąż materiał na dobrego obrońcę i Mister mu ufa, pokazywał już nieraz, że nie jest tu przypadkiem. No i nie można zapominać, że gość potrafi wyprowadzać piłkę, czym ostatnio też zaimponował Mingueza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?