0

@MesQueUnClub22 "Jeszcze Jedna Cegła w Murze" :)

0

@Pilka_jest_okragla aaaa Panie, to co innego :) ja to bym w ogóle napastnika brał w ciemno xD Martina nie liczę, bo to przerobiony skrzydłowy i inna planeta piłkarsko.

0

@Khajio no to przy naszym stanie konta dopiero będą ignorować jego prośby...

1

@Pilka_jest_okragla jego przygoda z Barcą była po prostu udana, ale nic ponad to. Villa był w Barcelonie zdecydowanie słabszy niż jego wielki poprzednik Eto i jeszcze większy następca Louis Suarez. Tak naprawdę David Villa przy całej sympatii do niego, bo go bardzo lubię, w Barcelonie nigdy nie błyszczał, tak jak do tego przyzwyczaił w Valencii i reprezentacji. Jego liczby to potwierdzają niestety. Że tak przytoczę bilanse: sezon 12/13 : 10 goli, 6 asyst, sezon 11/12: 5 goli/2 asysty (rozegrany tylko 15 spotkań bo kontuzja), sezon 10/11: 18 goli/10 asyst. Że tak powiem: na kolana to nie rzuca, a mówimy o napastniku.

3

@Persyfl ja nikogo nie pouczam, wyrażam jedynie swój sprzeciw w nazywaniu jednego z najważniejszych dzieł w historii literatury "obrzydliwym" i właściwie tyle w temacie. W dyskusję bym wszedł, ale nie wejdę, bo w dyskusji z waszym kołem jeszcze nigdy nic nie wyniknęło i nikt nikogo do niczego nie przekonał (przynajmniej nie zaobserwowałem). Przynajmniej jeśli chodzi o dyskutujących, nie piszę pod publiczkę i w imię zielonych, więc atencja mnie nie interesuje i zdanie obserwujących. Więc byłaby to nasza wspólna strata czasu, a przynajmniej na moim mi zależy ;)

0

@escarabajo Raul to przede wszystkim gość zwiazany z Realem od podszewki, a nie facet, który rozwinął się i wypłynął w Juve , a potem przeniósł do Realu i teraz utożsamia się z nim jakby był od podszewki Madrytczykiem.

0

@sebasek99 no to jednego dzbana w Ikei mniej.

0

@sebasek99 ale wywalili go za ten drugi cytat właśnie i z tym kojarzę całą aferę? Za zgorszenie może sobie uważać, na tym polega chyba wolność wyrażania myśli i poglądów, że można sobie uważać co się komu podoba ;) Gorzej jak zaczynasz komuś grozić, tu się chyba jednak zaczyna wolność innej jednostki.

Co do drugiej części wypowiedzi: szanuję, nie zgadzam się z poglądem kompletnie, ale szanuję : )

0

@sebasek99 tak tak zgadza się, chociaż ja odniosłem się do tego cytatu, w którym była groźba pod adresem homoseksualistów. No i oczywiście nie odnosi się to do homoseksualizmu ani kar tak jak napisałeś.

Ja wcale nie uważam tego za nadużycie. Uważam wręcz, że jak na ówczesne czasy to Jezus był akurat bardzo lewicową postacią, przynajmniej taki jest przedstawiony w Biblii. Był trochę też zadymiarzem, o czym świadczy wyrzucenie na zbity pysk wszystkich robiących interesy w świątyni, przygarniał wszystkich tych, których społeczeństwo nie akceptowało z różnych przyczyn. Może na paradki nie chodził i w strajku kobiet nie uczestniczył bo byłoby mu trudno, ale przekładając na czasy jakieś 2000 lat wstecz, dla mnie absolutnie.

6

@Chakalaka
"Przy okazji widać, jak szkodliwym i ohydnym utworem literackim jest Biblia."

widać, jak niewiele masz wspólnego z Biblią i jak małą ją czytałeś. Cytaty pochodzą ze Starego Testamentu i wchodzą w skład starego prawa, które nadal respektują ortodoksyjni Żydzi. W Nowym Testamencie, przychodzi Jezus i nikogo nie potępia, przygarnia odrzuconych, akceptuje wyśmiewanych itd. dowodem na to jest chociażby opisana scena z nierządnicą czy przepowiednia o Samarytaninie, historia z trędowatym itd. Ci wszyscy byli odrzucani i nieakceptowani przez społeczeństwo żydowskie. Tak drogi @Chakalaka 'o Jezus był lewicowcem, czy Ci się to podoba czy nie, a żeby wypowiedzieć się, szczególnie tak jaskrawie w temacie Biblii, to trzeba by się najpierw odrobinę zapoznać z tematem. To, że polski Kościół nie idzie pod rękę z nauką Biblii, wiadomo nie od dziś, ale już chociażby Franciszek... reprezentuje inną postawę. Brakuje Ci albo wiedzy albo obiektywizmu (niepotrzebne można skreślić ;) )

1

@wyjasniecie ja bardziej stawiam na żelusia, żalusia, ale ogrodnik też brzmi dobrze. Wystarczy spojrzeć jak nazywano nawet tutaj Koemana. Jak wygrywał to był boss, mister, przegrał końcówkę i nagle niektórzy inaczej niż "ryży" albo "grubas" nie są w stanie go nazwać. Taki światek kibiców, na pocieszenie, nie tylko u nas.

3

Żeby tylko nie było, że miał być nowy Guardiola, a wyszedł nowy Pirlo...
szkoda mi Koemana, szczególnie atmosfery na koniec i deprecjonowania przez kibiców. To wielka legenda klubu, równie wielka jak Xavi. Laporta to sternik i wybór trzeba jednak uszanować, ale wszystko powinno skończyć się w dobrej atmosferze pełnej szacunku i mimo wyników także uznania dla pracy trenera.

5

Bezapelacyjnie, tylko Ronald Koeman na przyszły sezon i kontynuacja przebudowy zespołu. Sprzedać, szczególnie tych, którzy mentalnie umarli w Rzymie i na Anfield. Ta drużyna potrzebuje wreszcie charakteru, mocnego zwycięskiego mentalu. Ci którzy tam polegli, stracili całkowicie ten pierwiastek i teraz jak była szansa ugrać coś w lidze to zwyczajnie ob....li zbroje. Koeman dobrze się za to bierze i moim zdaniem nadaje nowe oblicze, ale porządku nie zrobi się tak łatwo, szczególnie jak twoja kasa jest pustą bo twój poprzedni prezes był skończonym ... podsumowując: Ronald albo śmierć. To taka sama legenda klubu i wielka postać jak Xavi, więc trochę szacunku. Warsztat ma naprawdę ubogi i rzeźbić nie jest w tym materiale łatwo.

0

https://fansportu.pl/2021/05/15/jacek-muranski-twierdzi-ze-ktos-chcial-go-porwac-dwom-zlamalem-rece-trzeci-wpadl-pod-samochod/

wywiad z Jackiem Murańskim - ten wywiad to złoto, na wieczór nic lepszego nie znajdziecie :D

3

to jest właśnie kwintesencja całego Realu, te tamudazza, te wygrane pozornie na farcie, a w rzeczywistości w silnej psychice i walce do końca, a tutaj wszyscy grają im końcówki pod nich. Tak jest i będzie zawsze, kiedy tabela będzie na styk, jeśli nie zbudujesz nad nimi odpowiedniej przewagi.

27

Bezpośrednio po walce miałem wrażenie, że Kasiusz wiedział że przegrał, dopiero jak ten pajac zaczął przedstawienie to zmienił płytę i doszedł do wniosku że każde machnięcie rękami to powinien być punkt.

2

@Gosciuu jesteś na tej stronie ;)

0

@eosz podbijam :)

0

@maniak33333 xD taki tekst to już chyba rzuca ktoś, kto naprawdę nie wie co powiedzieć :D

0

@Transu96 ooo Panie... ja to nie wiem jak to się szuka ;)

1

szkoda, że nie można za piątaka obejrzeć tylko jak Parke okłada tego idiotę, co to sam o sobie mówi, że jest królem.

2

@maniak33333 miał Perisic mu rozwinąć czerwony dywan i prosto do bramki ? A może tuż przed akcją poprosić o zmianę ? No co Perisic w tej akcji mu takiego zrobił, że sędzia gwizdnął jedenastkę ? Cuadrado dostał prezent, któego szukał nadziewając się na gracza Interu.

0

Może to dziwne pytanie, ale skąd ta nienawiść akurat do Juventusu ?

1

Czekam z utęsknieniem aż łysy odejdzie i więcej w roli trenera się nie pojawi. Już raz to świętowałem i widać było efekt, jak w klubie przewijali się Julek z Solarim i mam nadzieję, że to samo będzie jak tym razem zwinie manele i gdzieś sobie pójdzie, najlepiej do reprezentacji Francji bo tam chyba najbardziej pasuje.

3

@Criss18Barca skazani na Shawshank
25 lat niewinności Tomka Komendy (bardzo mocny film, dobry, ale mocny, długo po tym jeszcze myślisz)

7

W Szczecinie mieszka Wiktor. Życie Wiktora wisi na włosku, w Polsce lekarze mogą zaproponować mu jedynie standardową chemioterapię, jednak w USA, jest pewna metoda leczenia; lekarze ją stosujący dają mu 85% szans na wyleczenie. Wiktor ma tylko 12 lat, pomyślcie co wy robiliście, myśleliście, kim chcieliście być, a gdzie jesteście dzisiaj. By Wiktor za kilka lat mógł być na waszym miejscu tutaj z nami, potrzebuje ogromnego wsparcia. Zostało mnóstwo pieniędzy do zebrania, czasu bardzo niewiele, ale zbiórka mocno przyspieszyła więc jest szansa. Ale potrzeba wielu dobrej woli. Więc gorący apel by stanąć ponad podziałami i coś zrzucić dla chłopaka w potrzebie. Jeśli ktoś nie wierzył, ludzkie życie naprawdę ma cenę, Wiktor jest drogi bo wyceniono go na prawie 10 baniek. Link do zbiórki:

https://www.siepomaga.pl/wiktor-lewicki

1

@Chakalaka ale o czym tu dyskutować chcesz ? O tym, że są ludzie, którzy mają więcej dystansu i mogą sobie robić jaja ze wszystkiego dookoła i im to nie przeszkadza, że są ludzie, którzy nie uznają żartów na niektóre tematy np. o holokauście ? O czym tu dyskutować, to chyba jasne, że każdy ma inny poziom wrażliwości, jak również podejścia do różnych spraw jak patriotyzm, flaga narodowa, flaga tęczowa, Jan Paweł II, Lech Wałęsa itd. ? O czym chcesz dyskutować ?

2

@Colon "w imię zasad, skurwysynu..."

11

@_catalan "przykumaj te kocie ruchy !" :D

0

@AmigoBlancos więc teraz jak masz złudzenia, to Atletico może czuć się bezpiecznie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?