panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
W Szczecinie mieszka Wiktor. Życie Wiktora wisi na włosku, w Polsce lekarze mogą zaproponować mu jedynie standardową chemioterapię, jednak w USA, jest pewna metoda leczenia; lekarze ją stosujący dają mu 85% szans na wyleczenie. Wiktor ma tylko 12 lat, pomyślcie co wy robiliście, myśleliście, kim chcieliście być, a gdzie jesteście dzisiaj. By Wiktor za kilka lat mógł być na waszym miejscu tutaj z nami, potrzebuje ogromnego wsparcia. Zostało mnóstwo pieniędzy do zebrania, czasu bardzo niewiele, ale zbiórka mocno przyspieszyła więc jest szansa. Ale potrzeba wielu dobrej woli. Więc gorący apel by stanąć ponad podziałami i coś zrzucić dla chłopaka w potrzebie. Jeśli ktoś nie wierzył, ludzkie życie naprawdę ma cenę, Wiktor jest drogi bo wyceniono go na prawie 10 baniek. Link do zbiórki:
https://www.siepomaga.pl/wiktor-lewicki
1
@Chakalaka ale o czym tu dyskutować chcesz ? O tym, że są ludzie, którzy mają więcej dystansu i mogą sobie robić jaja ze wszystkiego dookoła i im to nie przeszkadza, że są ludzie, którzy nie uznają żartów na niektóre tematy np. o holokauście ? O czym tu dyskutować, to chyba jasne, że każdy ma inny poziom wrażliwości, jak również podejścia do różnych spraw jak patriotyzm, flaga narodowa, flaga tęczowa, Jan Paweł II, Lech Wałęsa itd. ? O czym chcesz dyskutować ?
2
@Colon "w imię zasad, skurwysynu..."
11
@_catalan "przykumaj te kocie ruchy !" :D
0
@AmigoBlancos więc teraz jak masz złudzenia, to Atletico może czuć się bezpiecznie :D
1
@kamiVeB niektórzy powinni po prostu dopić wódkę i iść spać xD
1
Milito, Henry, a ja się pytam do jasnej cholery, gdzie jest największy as w talii czyli Arteta ?!? Nie do wyjęcia z Arsenalu czy jak ?!? a może ukryty, żeby konkurencja w postaci Fiorentiny czy Valencii nie podebrała. Laporta ma łeb, że to tak dobrze skrywa.
1
@BartexXx ale pilnuje go jakiś złośliwy Irlandczyk, pewnie zresztą homoseksualista, można zabrać złoto, Irlandczyka zaorać a z tęczą... oni już wiedzą co mają z nią zrobić xD
0
@sebasek99 czekamy aż Mariusz Błaszczak, na osobiste polecenie prezesa rozkaże wysłać nasz cud techniki F-16 celem zniszczenia tęczy po burzy.
0
@Bartas7VeB nie jestem zwolennikiem zwalniania Koemana, ale jedyną sensowną i chyba lepszą opcją która widzę za niego jest Pimienta.
1
@MeMyselfAndI tak, mecz dla @AmigoBlancos mógł się podobać, mówiłem mu :D
4
Przynajmniej jeśli chodzi o Seville i Barcelonę, sprawa została definitywnie wyjaśniona.
Ale jeśli ktoś jeszcze, będzie chciał wnosić jakieś wywody o reżimie taktycznym Roberto i jego przewadze nad Puigiem w tej kwestii, to powinien wsiąść w Ursusa i wcisnąć ile fabryka dała do dechy i w stodołę.
2
A kilka minut temu pisałem prawdę, czym tak naprawdę jest DNA Barcelony i dlaczego powinniśmy szukać piłkarzy, którzy kompletnie go nie mają.
1
Wchodzi Breit zabić mecz !
4
Lubię tego starego, dobrego Moralesa. Osobiście, dzisiaj wolałbym mieć go w składzie niż np. Pjanica czy Roberto. Przynajmniej charakter ma na swoim miejscu i jaja większe, niż kilku naszych razem do kupy wziętych.
0
dzisiaj będą dymy ...
1
@DaPidejpi tak jest... ja widzę w nim kogoś, kogo za parę lat będą widzieć w młodych, zdolnych obrońcach :)
2
@AmigoBlancos ale dlaczego chcesz wyłączyć ? :) wreszcie możesz sobie dobrą piłkę pooglądać, na co dzień takiej ładnej gry nie masz :)
0
@Zip dla takich, w regulaminie powinien być przewidziany "perm ban" bez możliwości odwołania.
4
myślę, że w tym momencie żart zwany "Benzema pichichi" możemy oficjalnie uznać za nieśmieszny.
1
oby Jose Arcadio Morales - kubański pisarz, eseista, dzisiaj nam czegoś nie ustrzelił.
3
@neeed no właśnie zrobił :) za Desta wskoczył Dembele :D o Pedriego nie pytaj, ja tego nie rozumiem :)
0
@Davvd Izrael i USA ? :)
1
@Rastafarnianin
Dziękuję za wiadomość o publikacji. O obrazie nie będę pisał - nie jest mi znany, ale jest fantastyczny i to dosłownie :) ale napiszę, że pasuje idealnie do sytuacji, którą dzisiaj zastałem w hotelu w którym długoterminowo wynajmuję pokój. Od stycznia mieszkam w Hradec Kralove w Czechach i mam natarczywego sąsiada, który prawie zawsze jest pijany i wokół jego drzwi, gdy przechodzę korytarzem obrzydliwie śmierdzi alkoholem i kupą :D w mojej łazience również, gdy tylko wyłączę wentylację. Dzisiaj zastałem taką kartkę na jego drzwiach:
https://iv.pl/image/185383240-573246580324642-1247282291803785206-n.GIGSpW7
xD xD xD
co w wolnym tłumaczeniu znaczy: "masz natychmiast posprzątać ekskrementy ze swojej toalety" i podpisane przez kierownika obiektu xD
0
@kaamil1910 bo to jest prawdziwy patriotyzm, poza tym może sędzia się zlituje i doliczy jeszcze ze dwie minuty tak jak powinno być, dogramy, wyrównamy i cyk: jest drugie miejsce. Korekta ewentualnie będzie na koniec sezonu.
1
@football123 z bólem serca: Case***o, ale kto wie co by było, jakby Busi miał immunitet na kartki.
0
@antysrarsa pierwszy raz ?!? aaa no tak, patrzę na twój nick i wszystko jasne :) hala za mocno weszła w główkę.
2
@antysrarsa takich par i przykładów sobie możesz wyszukiwać dowolną ilość w przebiegu sezonu. Karny w pierwszym GD też zostął gwizdnięty w sytuacji, w której w 90% meczów w sezonie różnych drużyn nie zostałby odgwizdany, choćby nie wiem ile pan Ramos dołożył od siebie i jakiego brake'a tam zatańczył na murawie. Odnoszę się do tej konkretnej sytuacji i nie interesuje mnie historia footballu. Czy Militao skaczący w pozycji stracha na wróble z uniesionymi rękami to naturalna pozycja w footballu ? Nie sądzę... Czy piłka była nabita z bliska ? Nie sądzę... Czy ręka była w polu karnym ? absolutnie ... Nie ma argumentów na inną decyzję.
A jak chcesz odwoływać się do przeszłości i pośmiać przy okazji, to polecam rzucić okiem na taki karny Mateusza
0
@Gappeq myślę, że przy odejściu Busquetsa na tę pozycję będzie potrzebnych wręcz dwóch zawodników. Busi gra obecnie praktycznie bez zmiennika, tak naprawdę nie bardzo jest kogo wprowadzać na tę pozycję. Oczywiście, można grać tu De Jongiem ale wiemy doskonale ile atutów Franciszek traci, gdy gra za Busiego. Myślę, że ktoś z większym doświadczeniem + Nico Gonzalez i sprawa załatwiona na przyszły sezon a może i na lata.
7
czekamy jeszcze na darmowego Depaya, darmowego napastnika (niekoniecznie Aguero) i niekoniecznie darmowego środkowego pomocnika...
jeszcze bardziej czekamy na odejście kilku nieprzydatnych zawodników oraz wywiezienie na taczkach Pjanica, najlepiej prosto do Bośni albo do Chin.