0

@4Fabregas4 zgoda, można z nim przedłużyć kontrakt, ale on musi zrozumieć, że ze względu na sytuację klubu i fakt, że sam nie zasłużył przez te cztery lata, jego pensja musi pójść znacznie w dół. Tymczasem on chce wręcz podwyżki.

2

@cyron1 nie o to chodzi... Sam jestem zwolennikiem pozostania Koemana, szanuje jego pracę i jego jako legendę klubu, ale między trenerami jest pewna solidarność. Widziałeś kiedyś, żeby jakiś trener mówił, że trener innej drużyny powinien odejść bo się nie nadaje albo nie daje rady ? Być może Pep tak uważa naprawdę, a być może to tylko kurtuazja.

0

@PatrykBarca No to sam widzisz, wymieniłeś trzech piłkarzy, ja z nich to ewentualnie Jóźwiaka zapamiętałem i może Piatka, chociaż co do tego ostatniego nie jestem przekonany, że mecz można nazwać "wybitnym", po prostu dobrym bo strzelił bramkę, co raczej nie powinno dziwić gdy ktoś jest napastnikiem... nieważne... jakoś tę kadrę dwudziestu paru zawodników trzeba skompletować i mimo wszystko szansa, że Milik z Marsylii zaprezentuje się lepiej niż jeden z wiodących napadziorów Ekstraklasy jest chyba jednak większa. Jeśli w ogóle mamy jeszcze na co liczyć.

5

@Transu96 ojjj Panie kolego ... było coś pite dzisiaj ??? bo jeśli melanż wciąż trwa i Sterlinga nazywasz szrotem, to lepiej dopić co zostało i udać się na zasłużony spoczynek ;)

1

@PatrykBarca a który nasz zawodnik ostatnio zagrał jakiś wybitny mecz w kadrze w ogóle ? Kogo i gdzie wyróżnisz, z wyłączeniem Lewego w meczach z ogórami to kto i kiedy błysnął, żeby go wyróżnić ? A oprócz Lewego i bramkarza, te ósemkę trzeba jakoś zmajstrować.

1

@MesQueUnClub96 to był turniej pełen niespodzianek i zwrotów akcji. Kanada prawie odpadła w fazie grupowej, cudem załapali się na czwarte miejsce kosztem Kazachów, a później ograli potęgi Rosjan i USA i na końcu świetną w tym turnieju Finlandię.

0

@JarekS jest jeszcze Jacuś Góralski całkiem tanio do wyjęcia...

3

@IronSanHybrid dokładnie tak, dziwię się, że kolejny turniej zaczynamy ze Szczęsnym w Bramce. Wolałbym Gikiewicza w drużynie albo ewentualnie z Drągowskiego. Szczęsny już od dawna to taki pewny siebie cwaniaczek, nie przepadam za takimi.

6

@ToWinaSedziego wszystkie odsłony Czaki i jego przyboczni będą tu za 4, 3, 2, 1 ...

1

@Krycha1899 tak... ale on bardzo szybko zdecydował się na nowych agentów. Nie dziwię mu się i nie mam tego za złe, ale z punktu widzenia klubu trzeba patrzeć pragmatycznie.

23

Może warto w związku z tym odżałować trochę kasy i ruszyć po Camavinge ? Został mu rok kontraktu, może być do wyjęcia za stosunkowo niskie pieniądze. Oczywiście równocześnie trzeba pozbyć się Bosniaka i innych "dobrych" i nikomu niepotrzebnych wynalazków.

Moriba tego nie udźwignie. Na dodatek sam zaczyna gwiazdorzyć i stawiać wysokie warunki, a dopiero od piłkarskiej ziemii odrósł.

5

@Janiama Barcelona może zaoferować tylko fajne miasto z tych trzech :D

1

@kaamil1910 druga z brzegu: Chelsea

2

@KibicBarcy84 Wijnaldum jeśli się zastanawia to wiadomo że chodzi nie tylko o kasę. Gdyby był zwykłym najemnikiem porownalby dwie kwoty oferowane przez kluby i wybrał po prostu tę korzystniejszą. Jeśli się zastanawia to widać że sportowo chce być w Barcelonie, ale kasa go trochę kusi. To znaczy też ze szejkowie nie rzucili kwoty, dla której porzuciłby z automatu swoje sportowe preferencje. Jak to powiedział Franz Maurer: " każdy ma swoją cenę"

0

@CzarnyKapelusz jesteś wdzięczny za robotę, którą sam wykonujesz ? coś tu nie tak.

1

@AxelF wyręczę gościa: @papiez86 i @papierz12 @PapaFrancisco - do wyboru do koloru, może z którymś trafiłem xD xD xD

2

@Rokita właśnie napisałem ten post, bo mam podobne przeczucia. Obym się mylił, ale pamiętam już takie historię i polskich siatkarzy w fenomenalnej formie przed Igrzyskami.

1

Mam nadzieję, że siatkarze za szybko nie wystrzelili z formą i utrzymają to do Igrzysk. Liga NArodów czy inne turnieje - tam zawsze pokazywali dobrą formę, no może nie zawsze ale często, ale najważniejsze były i są Igrzyska, a tam od dawna posucha i słaba forma. Dzisiaj wyglądają jak maszyna, oby to utrzymali i demolowali na IO.

22

Tytuł powinien brzmieć raczej "Barcelona ma problem ze zbyt dużą liczbą za słabych na ten klub środkowych obrońców w kadrze"

1

@Ojciecpijo i to, że ten gość nie został zbanowany z permem to kolejny kamyczek do ogródka w pracy moderacji. Powiem Ci tak, Ty swoją działalnością tego gościa nie przekonasz, NIE PRZEKONASZ i już... To jest beton, który ma to wpojone i nic go nie ruszy, a już na pewno nie Twoja działalność.

@AxelF pierwszy cytat: zrozumiałem ironię wyprowadzoną w kierunku połowy zdania wyrwanego z kontekstu, dla którego kluczowa jest druga część zdania
drugi cytat: niestety nie zrozumiałem o co Ci chodzi
trzeci cytat: proszę bardzo, Twoje zdanie jest tak samo ważne jak moje, zgadzam się i jeżeli taki sposób prowadzenia forum Ci pasuje, to wszystko ok, zdaję sobie sprawę, że niektórym może się to podobać i wtedy zadowolony użytkownik płaci za serwis- nic do tego nie mam ;)

2

@Eto'o9 R10 oczywiście, możemy w ogóle przestać tu rozmawiać o piłce nożnej i skupmy się tylko na tematach światopoglądowych skoro jest od tego by "rozmawiać na każdy temat". Ja tam w regulaminie kojarzę jednak punkt mówiący, że niedopuszczalna jest "natarczywa, nieustępliwa bądź agresywna agitacja ideologiczna." i w momencie kiedy w ciągu paru dni pojawia się X kont skupiających się tylko na tym, uważam że pod to podlega. Ok, nieważne, to moja interpretacja, może moderacja, Ty masz swoją. Ja korzystam ze swojego prawa do wypowiedzi i po prostu chciałem wyrazić, że za tak prowadzony serwis nie zapłacę. Tyle.

5

@Ojciecpijo nie, ja nic nie sugeruję, tylko wszystko co chcę Ci przekazać piszę wprost. Piszę Ci, że to jest portal dla kibiców FC Barcelony i takie tematy powinny być tutaj tematami wiodącymi i wywoływać najgorętsze dyskusje. Ponad 90% ludzi tutaj, ma na tyle oleju w głowie, że nie ma problemu z osobami ze społeczności LGBTQ+, a 99,99% ludzi tutaj nie atakuje i nigdy nie atakowała ich w sposób fizyczny, brutalny. Inaczej rzecz ujmując, nie uważam, żeby brakowało tutaj minimalnej dozy tolerancji, która jednak czyni to miejsce cywilizowanym normalnym i przyjaznym dla wszystkich. Ty ze swoja nachalną działalnością, jak również kilka innych kont podobnych do twojego, kapelusze i inni, jesteście tutaj po to, żeby chyba odwrócić tę sytuację i zniechęcić na siłę ludzi do tej społeczności i pokazać, że "patrzcie, chciałem umieścić flagę w logo portalu i mi nie dali, toż to faszyści nietolerancyjni". Nawet patrząc na twój nick, gdzie przekręcasz imię osoby ważnej dla wielu tutaj użytkowników świadczy o twojej prowokacyjnej roli. Patrząc z drugiej strony, ja tutaj nie spotkałem dotychczas użytkownika z nickiem "LGsrebete" tudzież innego z prowokacyjnym avatarem z tęczą i kupą w środku, może taki istnieje to go proszę wskaż.

Na koniec powiem, ja nie mam z Tobą problemu... tacy jak ty, anonimowi na forum zawsze będą się pojawiać od czasu do czasu. Problem mam z moderacją, która nie zrobi z Tobą porządku, ale to ich wybór. Ja tu przychodzę bo chcę czytać o klubie, dyskutować o tym co się dzieje, a takie nieraz wartościowe zaczątki dyskusji po prostu giną w czeluściach gównoburz, które wszczynasz. @Moderacja ma prawo robić z tym to co chce, jak widać regulamin może być interpretowany na różne sposoby (moim zdaniem Twoje konta go łamią, ale to moja tylko opinia), tyle że ja jasno wyraziłem się, że za tak prowadzoną robotę na tym forum nie zapłacę ani złotówki. Mam nadzieję, że jasno zrozumiałeś przekaz. A dla społeczności LGBTQ+: szacunek.

4

@Ojciecpijo jakbyś przeczytał uważnie, to byś zrozumiał, zakładam, że to minimum inteligencji do zrozumienia w miarę jasno sformułowanego przekazu posiadasz.

54

@Cochise i właśnie dlatego, nie zapłacę na tę stronę ani grosza... moderacja przyzwala na to, nie reaguje na obecność użytkowników, chociaż lepiej powiedzieć użytkownika, którzy nie zamienili o FC Barcelonie tutaj ani słowa, a istnieją tylko po to by notorycznie wszczynać światopoglądowe dymy. Na dodatek, kasują kolejne posty w których wspominam o tym, że to jest niezdrowe i szkodzi tej stronie. Ten post też raczej długo nie zagości... chcecie pieniędzy ? proszę bardzo, ale najpierw zróbcie coś od siebie i posprzątajcie tę stronę, żeby w gorących znów była kłótnia o sprowadzenie Wijnalduma czy wypożyczenie/sprzedaż Puiga, a nie jedno z multikont Czaki.

0

@masq ano stąd, że Laporta groszem nie śmierdzi i nie po drodze mu z jakimikolwiek transferami, za które trzeba coś zapłacić. Generalnie wchodzi tam gdzie jest darmocha i mówi: "pokaż mi swoje towary"

4

@Quavosk to Czaka jest kobietą ?

1

@Szreko i to rozumiem, ale większość ludzi jednak ciśnie jej za to, że nie zaśpiewała zgodnie z partyrutą ;)

0

Duch Jerzego dalej tańczy w bramce ;)

0

@Szreko finalnie tak wyszło i wylało się na nią szambo, a Edi tak naprawdę zrobiła to co w USA robią od lat, tzn. przedstawiają swoje interpretacje i propozycje hymnu amerykańskiego. Tam nikt się nie obraża, nikt nie wywleka, nawet jeśli to jest hip-hopowa czy jazzowa wersja... ja osobiście żałuję, że u nas to tak negatywnie odebrano, ale nawet Olek nie był na to gotowy.

14

Jeśli Laporta zatrudni też Laporte z Manchesteru City, to już będzie szczyt nepotyzmu i na taczkach go wywieźć !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?