panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Jedna stracona bramka pomimo Szczęsnego w bramce to jest prawdziwy cud.
18
Ale jest ch*j z tego Włocha. W pierwszej minucie nawet się nie pochylił jak wycięli Zielińskiego, tutaj po tym jak już frajer kopnął piłkę i potem dostał stempel, nawet się nie zawahał. Niech się P******i
0
@korolocik lepiej bym tego nie ujął xD
0
@tobiasson92 nie mów hop z tym, wstydem, jest jeszcze druga połowa...
1
@Kitek1640 weź już dopij to co pijesz i idź spać z takimi pytaniami... mamy się wstydzić bo w piłkę przegrywamy, oszalałeś ?
0
To nie był rzut karny ?
0
Po co oni zapraszają tego Kowala do HejtParku? Naprawdę do tego programu potrzebny jest gość, który nigdy nie poprowadził reprezentacji do przejścia przez eliminacje do wielkiego turnieju, a tutaj po prostu ustawili krzykacza, który huczy to co motłoch chce słyszeć? Czy ten facet sobie nie zdaje sprawę, że on należy do takiego samego grona partaczy, tylko z innego pokolenia, a może i jeszcze gorszego? Przygadał kocioł garnkowi. A Stanowski w normalnej dyspozycji, to po kilku komentarzach ze swoją inteligencją i ciętym językiem, normalnie to by mu to właśnie wytłuścił...
0
@korolocik ojjj nie tylko Trincao... u nas to by się taka "prawie" jedenastka zebrała takich nikomu do niczego niepotrzebnych grajków.
1
@DonMatteo901 ten Szczęsny to jest potrzebny jak zmarłemu kadzidło.
13
Jak patrzę na tego Semedo, to jestem dozgonnie wdzięczny Wolverhampton, że zdjęli ten ciężar z mojego ukochanego klubu :D
1
@PatrychoO jak to między kim a kim ? :D między trzecim z jednej grupy i trzecim z drugiej grupy xD
1
@SonBarcaGoku myślę że spuszczają się nad Niemcami bo zwyczajnie nie ma powodu by spuszczać się nad Portugalią. A mężczyźni lubią j czasem muszą się spuszczać to tak wyszło....
3
Temu Gosensowi to się przypadkiem jakiś kontrakt nie kończy ?
0
@MarioVeB! I masz Mariuszu czwartą bramkę a pressowania pewnie dalej nie zobaczysz xD
1
@MarioVeB! Bo Portugalia jest przepompowana. W 2016 roku tylko remisując w regulaminowym czasie gry i kosmicznymi fartami wygrali i wszystkim się wydaje że tam będzie stale. Kilku dobrych grajków i kapitan grzmot podstarzały to trochę za mało.
2
Najkonkretniejsze dotychczas wzmocnienie i świetna, złapana przez Barcelonę okazja rynkowa... I wreszcie zawodnik, który jest w stanie sam rozstrzygnąć mecz.
0
@ProMILs ooo i to jest jakiś pomysł :D tyle, że obawiam się, że Cou za dobrze zarabia :)
0
@ProMILs przypominam, że nasze jedyne okazje w tym sezonie to darmowe transfery xD
1
@amanter miało być 5 mln i adios, a jest 3,5 mln i 50% praw ... czysto matematycznie to jest bańka do przodu, a w praktyce, jakby zrobił tam wiatrak to można w przyszłości nieźle zarobić.
1
@tbas problem jest tylko taki, że nikt nie wie jak go ustawić. Termin "ustawienie Griezmana" na boisku to wręcz obecnie coś tajemniczego, mitycznego, legendarnego i w końcu zaczynam wątpić czy coś takiego w ogóle istnieje. Biorąc pod uwagę jak on jest zagubiony na boisku to i tak mam do niego szacunek za liczby które zrobił (i tak są lepsze niż to wygląda z jego pobytu na boisku) i za zapierdzielanie w obronie, ale to po prostu związek w którym obie strony- klub i piłkarz- ewidentnie do siebie nie pasują.
16
Andre Silva nie poradził sobie ani w Milanie, ani w Sevilli, to po prostu piłkarz skrojony na mniejsze kluby. Nie sądzę jednak by w zainteresowaniu Barcelony było chociaż ziarno prawdy. Środkowy pomocnik to w tej chwili absolutnie najbardziej pilna potrzeba do zabezpieczenia, a jeszcze ważniejszy jest wywóz odpadów wielkogabarytowych
1
@Ojciec5tkidzieci dokładnie mam tak samo... ja z kolei lubię bieganie, wczoraj wybrałem się na jogging od 20-21:30 i było git, nawet bardzo git, całkiem schłodziłem się, dzisiaj planuję powtórzyć ;)
0
@amanter no właśnie pamiętam gościa z czasów w Valencii. Ja akurat miałem to szczęście, że jak go oglądałem zawsze wyglądał dość dobrze, ale generalnie to chyba nie poradził sobie skoro tak łatwo i za małe pieniądze go oddali. Czasami tak jest, że ludzie są skrojeni pod jakiś konkretny klub/taktykę/trenera i obawiam się że z De Paulem może być dokładnie tak jak np. z Coutinho (tylko tańsza zabawka)
1
@Ojciec5tkidzieci ja nie narzekam, bo jak maj był taki deszczowy to sam domagałem się lepszej pogody... także nie narzekam, ale jednak muszę stwierdzić, że gorąco jak c**j xD
1
@AxelF oczywiście że tak... wystarczyło, że odchodzi z Realu i nagle wielu sobie tutaj "przypomina" jaki to był gentleman, klasa człowiek, wielki kapitan itd. Ci sami wyzywali go po chamskich faulach na Messim, Salahu i innych. Ci sami cisnęli z niego bekę, jak był wkręcany w ziemię przez Messiego. Pamięć jest wyjątkowo krótka, a "wdowy po Ramosie" jak widać rodzą się nawet na stronie Barcy.
0
@kubusbarca11 no ale uważasz, że w wozie na to nie patrzyli ? myślę, że patrzyli, tylko nie uznali, że to zasługuje na dodatkową atencję.
0
@RobiS @Tasde @kubusbarca11 muszę tę sytuację zobaczyć jeszcze raz, ale moim zdaniem to nie był czysty stempel, a Szkot nie przeniósł wagi ciała na nogę, którą nakrywał nogę Sterlinga. Przy tej powtórce którą pokazali, moim zdaniem Sterling spokojnie mógł to ustać, a wysadził się w powietrze jakby na minę nastąpił i pewnie dlatego sędziowie go olali. Nie wiem sam, pewnie macie rację, bo mnóstwo osób faktycznie ma inne zdanie niż moje.
2
Dajcie ludzie spokój, przecież Sterling w swoim stylu wyleciał w powietrze dodając cały ten teatr od siebie. Bez przesady naprawdę.
1
@blodziakk Szczęsny przede wszystkim nie jest i nigdy nie był bramkarzem turniejowym. Nie można mu umniejszać, bo parę lat w tym Juve już się trzyma na pozycji pierwszego bramkarza, a nie każdy może sobie na to pozwolić, natomiast fakt jest taki, że jego wielbłądy z wyjątkiem 2016 roku (gdy zaczął od kontuzji) rozpoczynają nasze tragedie na dużych turniejach. To jest reprezentacja i tu się powinno dbać o dobro zespołu, a nie o dobry humor Wojtka i jego kolegi Lewego. Jeśli nie można na niego liczyć, żegnamy się z gościem i na pozycje pierwszego wskazuje ktoś pewniejszy, a w tym przypadku naturalnym wyborem powinien być Fabiański. W ostatnich latach pojawiły się też inne ciekawe postaci na bramce jak Gikiewicz czy wspomniany Drągowski. Po tym co wydarzyło się teraz, Szczęsny powinien mieć zamknięte drzwi do reprezentacji i kropka.
0
@LeoMessi1994 odpuścić sąsiadowi ? w życiu nigdy ! xD