0

@barcelonaLM Donald ma na koncie już lepszych od Trzaska, Olechowski, Płażyński, Rokita, Schetyna... Po Trzasku słychać będzie tylko trzask i Rafi wróci do ratusza.

1

@paweldunajecfcb wynik zależy od wielu czynników... wiatr, rodzaj nawierzchni, natężenie ruchu samochodowego (to wbrew pozorom też ma znaczenie). Generalnie tzw. "spoko wyniki" zaczynają się ze średnią prędkością powyżej 35 km/h (przynajmniej ja byłem zadowolony jak trenowałem i coś tam nawet startowałem w wyścigach), ale najważniejsze to mieć progres ;)

2

@socha wiem :) ale wiesz jak to brzmi ten Arsenal, który generalnie od kilku sezonów jest bardziej memem niż drużyną aspirującą do czegokolwiek.

2

@socha w Arsenalu ... xD xD xD

6

@Sulimo ale w gruncie rzeczy... w czym Ci to przeszkadza ? Liczba zaszczepionych w samym Lublinie, to wciąż ogrom ludzi, jeśli chcesz szukać kupli/dziewczyny/żony/towarzystwa wśród zaszczepionych to zrobisz to bez problemu. A przynajmniej w Lublinie mają super burgery u św Michała... osobiście uważam, że najlepsze jakie kiedykolwiek jadłem.
Poza tym, to tylko statystyka... statystycznie mężczyzna i kobieta mają po jednym jądrze i jednym jajniku, statystycznie Ty i twój pies na spacerze macie po trzy nogi... tak samo jest tutaj... Być może powód takiej statystyki jest taki, że wiecej osób żyje na wsiach niż w miastach i dlatego mniej ludzi się zaszczepiło, a gdyby porównać procent zaszczepionych w miastach między województwami byłby zbliżony i podobnie jeśli chodzi o wieś ? Ale zawsze fajnie jest stygmatyzować wschód bo wiadomo, że PiS...

4

@neeed nie bić tylko zabić ... I co gorsza na ulicy xD

2

@Encore Varane był dziurawy w poprzednim sezonie, a bez Ramosa on jako samodzielny obrońca nie istnieje. Perez robi dobry deal, że jeśli pozbywa się Ramosa, sprząta też Varana. Nacho i Militao zdecydowanie lepiej wyglądali.

1

@masa11 jak przychodził Cou i Dembele, to ja czułem się jakby Bartek sprzedał Elvisa Presleya, ale kupił Beatles'ów

2

@Nerazzurro Paco Rabbane "Invictus" - na lato
"Blue de Channel" - w ubraniu bardziej formalnym, na elegancko
Christian Dior "Fahrenheit" - zdecydowanie mój ulubiony zapach, używam głównie zimą.

0

@Hubertusk z pewnością odnotują różnicę :D

1

Ciekawe czy Leo zalicza się do tych 3-4 piłkarzy, którzy zasilą klub o czym Laporta wspominał w jednym z ostatnich wywiadów.

0

@SaulGoodman to są różne pozycje i zadania na boisku, więc trudno porównywać Kante do Lewego, ale nadmienię w czym był lepszy w regulowaniu linii pomocy Chelsea, napędzaniu akcji, porzadkowaniu gry, odbiorach ;) a przede wszystkim miał większy wpływ na grę zespołu niż dwójka wymienionych w mojej ocenie.
z pewnością jeśli wygra Messi czy Lewy, decyzja będzie jak najbardziej również słuszna

0

@Dembouz1899 Moje zdanie jest takie, że nie powinniśmy w ogóle rozważać tego kto z kim co wygrał, ponieważ to nagroda indywidualna. Oczywiście fakt, że takie rozważania prowadzimy, wynika z tego, że rzeczywistość jest inna, dlatego też trochę gardzę tą nagrodą. Moim zdaniem za indywidualną postawę, ta nagroda powinna powędrować do kogoś z dwójki KDB/Ngolo Kante, a trzecie miejsce mimo wszystko dla Leo. Mbape nawet nie powinien znaleźć się w kręgu rozważanych.

0

@BarcaSupporter czyli wniosek jest taki, że można zaproponować wymianę za Mbappe i Kane'a tak by PSG i Totki dzieliły po 50% praw do piłkarza, a przy domknięciu transakcji można jeszcze wtrącić uzasadnioną w tym przypadku frazę : "niech stracę" xD

10

i zakontraktujemy kolejnego darmowego gracza bez klubu ! Jupi ! xD

2

Szwajcaria- mentalnie K.O.

0

@kulek22 nie jestem pewny, ale w przepisach liczy się chyba gdzie zaczyna się faul, a nie gdzie się kończy.

1

moim zdaniem faul zaczynał się EWIDENTNIE przed polem karnym...

0

@Kwasiak98 z jednej strony bramkarz ewidentnie zlekceważył tę piłkę i było widać, że do przyjęcia podszedł nonszalancko, ale z drugiej strony piłki nie powinno zagrywać się w światło bramki. Taka stara zasada piłkarska. Wina jak dla mnie 80% Simon : 20% Pedri

2

Simon zepchnął Dubravkę na drugie miejsce, a Wojtka na trzecie miejsce xD

1

Simon zrobił Szczęsnego xD

0

@Vebrol zapomniałeś o Moracie i Wernerze... Silna budowa ciała to jedno ale te instynkty strzeleckie, prawdziwi łowcy bramek xD

0

@Dertinho xD xD mimo wszystko Starachowice dalej kojarzą mi się bardziej z miejscem produkcji Starów i z grupą gangsterską xD

Wiosna ? No to chyba tak się ta partia Biedronia nazywa ?

1

@Dertinho no to jak się Puchar Lewicy nie podoba, no to Puchar Wiosny xD

https://www.pzss.org.pl/kalendarz/puchar-wiosny-1076

3

@Dertinho http://lewica.pl/?id=16603

chciałeś, to masz xD

4

@FC1899Barca Czechom to akurat mogły się włączyć Czechy z 2004 roku (półfinał) lub Czechy z 1996 (finał)... im się Polacy nie muszą włączać. Za to Bońkowi-prezesowi, jakiś czas temu włączył się Boniek-trener.... Dalej pytam... gdzie są zarzuty korupcyjne dla Grzegorza Laty i innych z jego zarządu w PZPN ?

11

Darek właśnie powiedział jedno ze swoich markowych zdań: "pierwsza bramka na pewno otworzyłaby nam to spotkanie" xD

1

@Janiama 2:1 Belgowie

1

@Ojciec5tkidzieci swoją drogą, tak sobie myślę, że to jest tak niesprawiedliwe, że mniejszy od nas kraj, potrafi zmontować drużynę, która odnosi znacznie większe sukcesy niż nasza drużyna a i tak w tym kraju, większość osób ma to w dupie. U nas 38milionowy naród, żyjący piłką nożną, na ME i MŚ czeka jak na przyjście Zbawiciela, z pierwszym gwizdkiem sędziego zaczyna się święto. Każdy się na tym zna, moja matka potrafi zawsze wymienić kogo mamy w grupie i w jakiej kolejności gramy i wiecznie to samo.

1

@Ojciec5tkidzieci ojjj dzieje się... wreszcie można powiedzieć... w bloku naprzeciwko facet wyszedł na balkon i darł się "tivoooleee!!!" po ostatnim gwizdku ;) jak strzelali Czesi bramki a De Ligt wylatywał, to w pubie naprzeciwko gdzie czasami nawadniam się lagerkiem, słychać było gromkie krzyki... cieszą się i fajnie, mają z czego, zasłużyli. Chociaż generalnie, zainteresowanie Euro tutaj jest niewspółmiernie mniejsze niż np. Mistrzostwami Świata w Hokeju, które były parę tygodni temu. Widać było to napięcie w pracy, ludzie czekali... jak Czesi mieli grać to robota przerwana, wszyscy siedzieli i oglądali, podczas gdy był mecz ze Szkocją to oglądałem tylko ja z Honzą i Vladmiri z doskoku, reszta kompletnie niezainteresowana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?