panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mihcim Pomyłka, Nesser to jest "cep" tylko cep z pieniędzmi i zabawką zwaną P$G w rękach.
0
ktoś z redakcji tak się podniecił, że zapomniał "o" w tytule xD
0
@LuisSalvano to wciąż możesz marzyć, że nie będziesz kasował tutaj konta :)
0
@patry295 ja mam tak jak widzę Hołecką.
1
@Bykunn dobrze, że Adam Małysz potrafił kiedyś wygrywać "pomimo tego" że Olo Kwaśniewski był na prawie każdym konkursie skoków. Miał Adaś mocne nerwy, że tak daleko skakał w bliskim towarzystwie lewaka xD Teraz sportowcy mają łatwiej, bo wspiera ich sam prawy i sprawiedliwy Jędrek, także w sumie te medale to pestka. Dzięki temu tak pięknie rzucali młotem, co symbolizowało dalekie odrzucenie Związku Radzieckiego (sierp odrzucali po zawodach, na nieoficjalnej części). xD
0
@Transu96 w końcu Messi to nie rodzina xD i jednak siorka chyba ciut mniej kasy ssie
3
Ziemiec próbuje stwierdzić, że dobre IO w wykonaniu sportowców to może być zasługa polskiego rządu xD
https://filmiki.tv/tvpis-ziemiec-probuje-stwierdzic-ze-medale-na-igrzyskach-to-zasluga-rzadu_15604
0
@Gaz Wszystko co mówisz to prawda, ale Laporta powiedział, że został oszukany jeśli chodzi o przedstawienie mu realnej sytuacji finansowej i kondycji klubu. Jako kandydat na prezydenta znał inne liczby. To prawda, że jako prezes robił dobrą minę do złej gry licząc, że się dogada z Ligą i że Liga sama zadba, by Messi wciąż był w Primera Division, jako kura znosząca złote jaja i wielkie pieniądze również dla LaLigi. Czy miał prawo tak myśleć ? Moim zdaniem takie szacunki miały ręce i nogi. A że wszystko się obsrało, to w tym przypadku dobrze zrobił, że nie zastawił przyszłości klubu w imię pozostania 34-letniej już żywej legendy. To trudne wybory i dylematy, ale moim zdaniem Laporta podejmuje je słusznie, chociaż w niektórych przypadkach styl mógłby być nieco lepszy.
7
ciekawe czy w przypadku Leo, możliwy jest scenariusz jaki wydarzył się z Gigim Buffonem, tzn. powrót na stare śmieci po sezonie albo dwóch. Wszystko na pewno zależy od długości umowy, ale myślę, że być może będzie chciał jednak zakończyć europejską karierę w Barcelonie, a nie w tym paryskim szambie.
0
@Kgorecki2500 ja bym powiedział, że on jak przychodził to nie był poziom Barcelony, a obecnie ? Barca zjechała w dół, a na ławkę ktoś kto ma wejść i "coś" zrobić się przyda. Martin wydaje się takim zawodnikiem. Oczywiście, w naszej sytuacji 15 mln piechotą nie chodzi i pewnie przydałoby się oraz ułatwiło rejestrację nowych graczy, ale myślę, że kluczem jest pozbycie się tych droższych pijawek.
2
@Kgorecki2500 ja tam Martina polubiłem i cenie za waleczność i zaangażowanie. Dla mnie on nie jest w gronie darmozjadów i zżeraczy klubowych jak Utiti, Coutinho i Pjanic, zarabia stosunkowo niewiele, ale mental i ambicje ma wysokie.
7
Zamknął Ryszard wam japy ?
1
@IronSanHybrid Panie doktorze, boli mnie jak kręcę kciukiem kółka w powietrzu
To proszę tak nie robić... 350 zł
1
@IronSanHybrid "Panie, szybciej pan licz tę gotówkę, bo na strajk się śpieszę" xD
0
"wsytarczyło dmuchnąć i ten gość sam by się przewrócił" xD
0
Umtiti znowu zgrywa szefunia na obronie ... zaraz chyba zaliczy jakiegoś wielBŁĄDA
9
Martin wreszcie mógł wyjść z cienia Messiego, otworzył się chłopak :)
0
@LuisSalvano @MarioVeB! I @LuisSalvano , nie chce was martwić, ale właśnie powyżej się ładnie zgodziliscie w ocenie sytuacji. Trzeba robić screeny :)
4
@Emhyr z pierwszą częścią wypowiedzi się zgadzam, ale z drugą już nie. Kibicował w LM dalej będę Barcelonie, a na myśl o PSG i jego właścicielach dalej będę wymiotował.
12
No to teraz po tryplet !
3
@grubiorz czyli będą też Douglas i Fernandez ? xD
1
@Breakdrowser @Michael27061990
Rozumiem Panowie i równiez szanuje. Ja tylko pisze co zrobiłbym ze swoją gotówka, ale ponad wszystko wyznaje zasadę, że każdy robi że swoją kasą co mu się podoba i nie mam zamiaru nikogo za to krytykować :) ja też wpłacam regularnie kasę na zbiórki, ale gdybym miał podarować sobie whiskacza, to te kasę również wplacilbym na zbiorki na dzieciaki podobnie jak każda inna złotówkę, której chciałabym się pozbyć :) ale naprawdę szanuje Wasze podejście i rozumiem je dobrze :)
6
Laporta nie dotrzymał obietnicy wyborczej i to jest fakt. Ale Laporta poprzednia kadencję zaczął również od niedotrzymania obietnicy sportowej, kiedy miał sprowadzić Beckhama. Jako "nagroda pocieszenia" przybył wówczas niejaki Ronaldinho i tak zaczęły się świetlne czasy Barcelony. Oczywiście dzisiaj tło i kontent jest inny, ale chcę powiedzieć, że może tak fatalnie jak się zapowiada jednak nie będzie :)
4
@Michael27061990 osobiście wolałbym wpłacić na jakiegoś chorego dzieciaka... Życie ludzkie ma większą wartość niż koszulka w której zagra Leo w następnym sezonie, dla mnie przynajmniej, tym bardziej że umówmy się potrzebujący nie jest.
14
Antonella wk****a, że od wczoraj mąż na okrągło przyjmuje gości, którzy praktycznie mijają się w drzwiach. Zabrakło już sernika w domowej lodówce, a małżonka Leo zadeklarowała, że kolejnego już nie upiecze. Czara goryczy przelała się, kiedy w odwiedziny przyszedł jeszcze Jordi Alba... Antonella nigdy nie pogodziła się z wyjątkową relację między nim a jej mężem. Nie uwierzyła kiedy Leo deklarował, że kolejne asysty to tylko dzieło przypadku a tak naprawdę nic ich nie łączy.
0
@Darkfin też go lubię xD Gość jest z Przemyśla i kilka razy go spotkałem i rozmawiałem z nim w moim rodzinnym mieście. Facet jest absolutnie równym i autentycznym goście, a na wizji nie udaje kogoś kim nie jest. Jest bardzo życzliwy i autentycznie zainteresowany odbiorcą,
0
@ranger3120 ta Wersow to jest ktoś z lewicy że tak podatna na złomowanie ? xD
5
lubię jak Przemek Babiarz krzyczy: "Kajetano kapitano!" :D
2
nie mogę patrzeć na gębę tego szkodnika i wichrzyciela
1
@Kwiatek67 Moriba... weź ty już sp*****j