panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
czasami człowiek nie potrzebuje nawet szczegółowego i konkretnego programu wyborczego by wiedzieć, że to odpowiednia osoba na odpowiednie stanowisko. I tak było w przypadku Laporty. Brawo Presidente ! Moriba, niestety wystrzeliłeś z formą o sezon za późno, rok temu od Jose Marii dostałbyś 6 i kontrakt na 7 lat, dziś jesteś traktowany tak jak na to zasługujesz. Żaden piłkarz nie ma prawa wznosić się ponad klub.
0
@against_modern_football patusy lejące się na środku jezdni to dla Ciebie ludzie, kierowca podjeżdżający autobusem to zjeb... i wszystko jasne. Ja żałuję że tych świń nie rozjechał co zabierają normalnym ludziom spokój i bezpieczeństwo w mieście... byłoby kilka chwastów mniej i może patola nauczyłaby się że takie rzeczy gdzie indziej . Dziewczyny szkoda i żal, ale nie sterczy się na środku jezdni.
4
@Rust_Cohle z jednej strony wina kierowcy jest oczywista, ale spowodowana moim zdaniem odcięciem prądu, spanikowaniem, czy naciskami pasażerów, albo mieszanką wszystkiego. Z drugiej strony w moim odczuciu najbardziej winna jest ta patola lejąca się na ulicy. Kto komu daje prawo do włażenia na ulicę i bicia się centrum miasta, gdzie ludzie chcą po prostu normalnie żyć, egzystować, jeździć autobusami, spacerować z dzieciakami itd. Osobiście żałuję, że na miejscu tej dziewczyny nie znalazł się tylko jakiś patus z jednej bądź drugiej grupy, wtedy można byłoby uznać, że jednego chwasta mniej. Laska też nie jest bez winy bo sterczała na środku ulicy. Kierowca raczej pierdla nie uniknie, ale jednak trzymam kciuki za zawiasy... w końcu on chciał tylko normalnie pracować, a to że odcięło mu prąd spowodowane było śmieciami bawiącymi się w gangsterkę. Suarez dla przypomnienia gryząc innych zawodników, też nie ogarniał cco w danej chwili robi.
3
@Commando Grzesiek Krychowiak gra ?
0
@Colon pamiętam jak upokarzał prześcieradła co sezon i zawsze coś pięknego z wolnego wbijał. Piękne czasy gdy Madryt nie mógł się z 1/8 wykaraskać
2
@Cyzix mam nadzieję, że kiedyś, jak psiostwo się zwinie ze stołków, to te próby propagandowe z Hołecką na czele, nie znajdą roboty nawet na zmywaku w Macdonaldzie, a przyszły rząd odbierze im prawo do zasiłków.
0
@Barca1992 ja powiem tak: na pis w życiu nie głosowałem i nie zagłosuję, ale socjal na dzieci chętnie przytulam xD
2
@ferdas_rawa oczywiście że tak, nic dodać nic ująć Twojej wypowiedzi. Nie będę fanem Kubiaka, tylko dlatego że jest kapitanem polskiej reprezentacji siatkarskiej tak lubianej w Polsce. Dla mnie to cham i prostak, dał temu wyraz wielokrotnie i osobiście go nie trawie. Nie lubię też Klepackiej i wkurza mnie to co mówi o ludziach, w jej przypadku LGBT, ale do Kubiaka który atakuje cały inny naród i prowokuje regularnie jego sportowców... nie mam za grosz szacunku.
1
@Comentateiro
https://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/824065/kontrowersyjna-wypowiedz-michala-kubiaka-na-temat-iranczykow-dla-mnie-ten-narod-
jasne, że kibicuje się reprezentacji, ja dla odmiany ,kibicuję również reprezentacji Polski na IO Tokio 2021 i wspieram wszystkich właściwie niezależnie od orientacji seksualnej, poglądów itd itd. Najważniejsza jest dla mnie na końcu ta tabelka z medalami. Mimo wszystko Twoje podejście potrafię zrozumieć, z Kubiakiem po prostu jestem ciekawy, czy Ci to nie przeszkadza bo jest w końcu kapitanem i ważnym ogniwem reprezentacji siatkarzy. Ja osobiście bardzo go nie lubię i dla mnie jest zwykłym bufonem i zarozumialcem.
Co do drugiej części, ja nie kwestionuję praw forum, jedynie uważam, że pewne dyskusje są delikatnie mówiąc płytkie i nicniewnoszące. Korzystając z prawa forum, wyrażam swoją opinię o tej dyskusji, tyle :)
3
@Comentateiro raczej słownikowe... To jak... Kibicujesz Kubiakowi, który dyskryminuje ludzi ze względu na narodowość do której przynależą i sport który uprawiają, czy też w tym przypadku jest to ok i wszystko cacy ?
Ta dyskusja jest w sumie dla mnie trochę dziwna. Z jednej strony nie rozumiem, po co chcesz wszczynać dyskusje komu kibicujesz, a z drugiej strony nie rozumiem ludzi którzy to kwestionują i narzucają Ci jedynie słuszne wybory, albo odbierają prawo do tego. To trochę jakbyś miał potrzebę wykrzyczenia: "patrzcie, robię coś co nie ma żadnego znaczenia niezgodnie z nurtem i przekonujcie mnie że robię źle, a czakilaki przyjdźcie i brońcie mojego wyboru".
8
@Comentateiro rozumiem, że będziesz konsekwentny i np. Kubiakowi też nie potrafisz kibicować, ponieważ jest to człowiek, który obraził cały naród irański, ponieważ ma zatarg z paroma siatkarzami z tego zespołu czy wszystkich grających w piłkę nożną.
1
@AmigoBlancos no to jednak kunszt Pereza i frajerstwo United zdecydowały ;) gratulacje za nosa co do ceny i za wykopanie Varana, który bez Ramosa nie istnieje na boisku za tak wysoką kwotę. Ten Floro jaki jest taki jest, ale biznesy umie robić ;)
0
@JarekS a moim zdaniem jednak ktoś z obrońców powinien odejść, by przynajmniej zredukować ich liczbę do pięciu. Być może jednak nie Umtiti a powinien być to Longlet, który w poprzednim sezonie nie mając takich problemów zdrowotnych jak Sam spisywał się katastrofalnie i był tykającą bombą. Pique również bym zostawił bo to człowiek tego klubu i jego doświadczenie zawsze się przyda, ale po Longlecie wiele dobrego już się nie spodziewam.
0
@MarioVeB! szkoda, że tylko z wyglądu a nie z gry
3
najciekawsza byłaby statystyka, mówiąca o tym ile osób zmarło/umrze/umiera na nowotwory z powodu późnej diagnostyki spowodowanej wstrzymaniem badań z okazji pandemii COVIDu. COVID-u nie wolno lekceważyć, ale to co zrobiono w tej sytuacji w kwestii wykrywania raka, to jest przestępstwo albo i zbrodnia. W zeszłym roku wykrywalność spadła o 25% (!) bynajmniej nie z powodu, że ludzie rzadziej zaczęli chorować... to wszystko już wraca z mniejszymi szansami na przeżycie tych biedaków, których to dotyka.
1
@clyde w dniu dzisiejszym, najbardziej szkoda mi tego dziecka, które jeszcze nie zostało poczęte.
8
@kamiVeB ewidentnie zbierają skład, żeby atakować tarczę dobroczynności :)
0
Co z tą Plichtą się stało ? wyszedłem śmieci wyrzuci wracam i po ptakach...
0
Jak to jest z punktami ? Po wygranej 3:2 dostaje się tyle samo punktów co za 3:0 ?
3
@norbi77 to samo było z Viniciusem, który przychodził jak nowy Neymar i też zaczął od lizania herbu swoimi wielkimi jak dupa pawiana warami. Parę tygodni wcześniej był wstępnie dogadany z Barceloną.
3
@DonMatteo901 gdyby był wciąż w naszej kadrze, część tutejszej lewicy zapewne zadeklarowałaby nie kibicowanie polskiej reprezentacji ...
6
Bardzo grzecznie pokazać filmik z sytuacjami gdy w trakcie meczów wychodził jego brak doświadczenia i popełniał rażące błędy, następnie pokazać statystyki ile szans otrzymał na grę w ostatnim sezonie, a na końcu pokazać drzwi...
3
@masq uważam dokładnie tak samo... Po prostu ufam swoim oczom i kiedy widziałem go grającego zwykle wnosił coś do drużyny i robił rozruch w środku pola. Rozumiem, że Pedri oczywiście jest znacznie lepszy taktycznie i bardziej zdyscyplinowany, ale chociażby w przypadku niekorzystnego wyniku takie wejście Puiga i dym z przodu jest wręcz porządny. Dyscyplina taktyczna to jest coś do poprawienia i on może to zrobić, ale talent ma z pewnością duży.
1
@DonMatteo901 może lepiej by mu się kolano trzymało gdyby nie biegał po klubach i nie wciągał koksu... Niestety w Krakowie z tego był znany ten wiecznie niespełniony talent który nie odnalazł się nawet w drugiej lidze belgijskiej.
2
dzisiaj na meczykach czytałem, że jest opcja za Paulo Souse i jest nią niejaki Stachu Czerczesow... to nie brzmi głupio, a dyscyplina tym panom z pewnością by się przydała.
3
@tomek8756 nic nie zastąpi wyjścia na miasto w weekendzik, szczególnie do klubu z fajną muzyką... fajną to znaczy nie umcykcyk, tylko coś, do czego można we dwójkę w miarę fajnie od czasu do czasu potańczyć. W klubie piwerko zawsze zrobi swoje i nawet jak jesteś 6 na 10 to robisz się 7,5 na 10, a dziewczynie rozmiar z B staje się C+
2
@Bykunn nie będę się wypowiadał w temacie przywłaszczenia godła narodowego, nie mam czasu ani w sumie ochoty wgłębiać się w temat, ale fakt jest taki, że tęczowa flaga to akurat została przywłaszczona, a może nawet ukradziona społeczności spółdzielców, których symbolizowała od 1921 roku. LGBT z kolei po raz pierwszy na paradach pojawiali się z tymi flagami bodaj 50 lat później :)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Flaga_sp%C3%B3%C5%82dzielczo%C5%9Bci
1
@AmigoBlancos no to będzie tylko świadczyło o kunszcie Pereza. Dodatkowo niekorzystnym faktem jest ogłoszenie przez zawodnika, że chciałby odejść do MU, co zawsze również wirtualnie zbija cenę. Ale zobaczymy. Moim zdaniem 25-30 mln nie więcej, ale czas pokaże.
0
@AmigoBlancos z rocznym kontraktem, pod formą i słabym Euro za nim ? A ile Ty chciałeś ?
0
@sergio5 w końcu jak to powiedział Ceferin o Nasserze ""to wielki człowiek, respektujący wartości futbolu"
rzygać się chce, założyciele Superligi mieli rację, że chcieli opuścić ten grajdół.