panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Frenkie po tym strzale w poprzeczkę powinien zażądać trzykrotnej podwyżki xD
0
Martinowi po tym meczu średnia bramek na mecz w Lidze w tym sezonie spadnie do jednej :/
shit, here we go again
1
Roberto dobrze wszedł w mecz.
5
Daje 3-4 mecze duetowi Dest Emerson i na prawej powitamy starego nowego Sergi Roberto ku uciesze La Bamby :)
0
Na prawej chyba faktycznie działa klątwa Daniego Alvesa. Boję się że gdyby wpuścił Emersona, to zatesknilibysmy za Destnho. Tu chyba trzeba by sprowadzić jakiegos pewniaka typu Kyle Walker, ale skąd wziąć na to pieniądze ?
4
Spokojnie, Martin schodząc z boiska rzucił do jednego z graczy Bilbao jeden krótki komunikat: "koniec pobłażania" [wyczytane z ruchu warg].
1
Kiedyś Bale strzelił bramkę podpierając się identycznie jak Martin. Bramka nie została uznana, tutaj równiez. Moim zdaniem w obu przypadkach słusznie, chociaż wtedy Marca z Garethem jeszcze tydzień przeżywali.
0
@GeneralXavi a znasz w ogóle jakieś inne wersje dziennikarzy ? osobiście dostrzegam tylko te 6 mln i przewija się to w kolejnych źródłach. Można oczywiście to negować, tylko czy jest jakaś alternatywna wersja sytuacji ?
1
@WielebnyS Paco Rabbane Invictus ;) jedynie słuszny zapach na lato
0
Kiedy widzę jakiekolwiek nagłówki z tą dwójką, to pierwsze co mi przychodzi na myśl to cytat: " wódz sprzedawał ich za paczkę fajek bo i tak nie miałby z nich pożytku".
1
@Barcaa12 wtedy chciałby nie 6 a 10 milionów.
1
@Cochise im dłużej się zastanawiasz, tym gorzej. Pomyśl sobie, że im będziesz starszy, tym będziesz miał mniej energii, a jeśli nie zdecydujesz się, za kilka lat będziesz żałował. Złota maksyma brzmi, że ludzie zawsze bardziej żałują tego czego nie zrobili, niż to co zrobili. Młody nigdy nie będzie oczekiwał od Ciebie doskonałości ani perfekcji. Po prostu wystarczy uwaga i czas- tzn. to już jest bardzo dużo. Ja przełożyłem starania o habilitację o jakieś 2-3 lata do przodu z okazji urodzenia dziecka, wyhamowałem też z pracą naukową i mam przestój. I nie powiem, czasami myślę o tym z nostalgią, a jak Wojtek wstaje o 5 rano to nawet i ze złością. Ale też rodzice mówią, że za kilka lat będzie pamiętało się tylko te dobre rzeczy. No i muszę też przyznać, że dzięki narodzinom dziecka, wreszcie podjęliśmy decyzję i zmobilizowaliśmy się na kupno większego mieszkania, co odwlekaliśmy od dłuższego czasu. Także to też jest bodziec do działania.
0
@DonMatteo901 Za stary jesteś "Ćwiąki"... nie masz szans.
2
@draxidox żadna zbrodnia się bać, żadna zbrodnia cenić sobie wygodne życie, nie ma przymusu posiadania dzieci... Mój kończy wkrótce dwa lata i zap...am jak koń pociągowy, a i tak zdarza mi się coś zawalić. Ale jego widok pod blokiem w stroju Barcy z nazwiskiem "De Jong" z tyłu, rekompensuje mi to. Plus to całe oglądanie jak dziecko poznaje to tamto i owamto... ale o tym wszystkim to już koledzy pisali ;)
4
@smiatuniu a najgorsze jest to, że to wcale nie jest zabawne xD kto ma babę w domu ten się w cyrku nie śmieje xD
1
@Karol1993 jak to mawiał klasyk do trenera Górskiego: "święte słowa Panie Kazimierzu" ja obserwując grę Antka widziałem lidera i boiskowego walczaka. On nigdy nie będzie grał jak Messi i nie można tego od niego oczekiwać, natomiast może być innym liderem, dającym wiele w tych aspektach które wymieniłeś.
1
@AntekGriezmann i może jeszcze "bezwypadkowa, niebita, z niskim przebiegiem, chodzone było tylko w niedzielę do kościoła"
0
@MatizxD ale takiego burgera od św Michała to bym przyjął xD moim zdaniem najlepsze w Polsce
sorry za off topic, ale jak wspomniałeś o Lublinie, to mi dobre wspomnienia wróciły, bardzo lubię to miasto i zawsze chętnie tam wracam ;)
0
@Dani13 tak naprawdę, to USA jest największym terrorystą na świecie. Niech najpierw się rozlicza że zwalczania terroryzmu w Iraku i pokażą iracką broń jądrowa chemiczną i biologiczną. Z dwójki wolę demokratów, ale raczej dlatego że są zwykle niegroźnymi idiotami niż republikanów, z których niektórzy zachowują się jak opętani wojną terroryści.
2
@Janas11224 błagam, zrób sobie kawę czy zjedz batonika żeby podnieść cukier ;) Dla jasności: oczywiście że to ironia xD
28
@franegpro jeśli gdybanie jest dla Ciebie "faktem", to gratuluję rozumienia tego pojęcia xD
30
@Cochise g***o się znasz... jako pierwszy zatrudnił transpłciową kobietę w swojej administracji, zatrudnił pierwszą kobietę jako ministra ds armii i w ogóle gdzie tylko się da na stołkach upych kobiety... dla mnie Joe idzie mocno na pokojowego Nobla, a jeśli Ty pozostajesz na to wszystko ślepy i nie rozumiesz "wielkości" jego prezydentury, to znaczy że się nie znasz.
0
Miał Bartek nosa z tym Breitwaitem. W tych pieniadzach i z taką pensją to promocja :)
0
Roberto to prawdziwy "talizman" Koemana
0
@barcowy1899 ok, ok, ale od Martina to Ty zostaw w spokoju :)
1
@bysiu82 prawdopodobnie być w 100% zdrowy i przygotowany fizycznie. Bo tylko jeśli jest, to Koeman nie cyka się na niego stawiać.
0
@Masti_Real_Madryt niby to ma ręce i nogi, ale Benzema jako króla strzelców LaLiga zawsze brzmiało dla mnie jak średnio zabawny dowcip.
2
@okiemtypera_lucaxx95 porównanie do Barcelony jak najbardziej trafne. Z racji że jesteśmy obsadzeni lepszymi zawodnikami, to my tylko 8:2 od czasu do czasu złapiemy.
0
@norbi77 wątek jest długi, ale milczeć nie mogę. Odnoszę się do zdania: "Pjanić - jeden z najlepszych pomocników świata (w swoim czasie) i zyskaliśmy na nim 12 mln.'
Pjanic przychodził do Barcelony po katastrofalnym sezonie w Juve, kiedy został zepchnięty na ławkę, bo grał tak fatalnie i nic nie wnosił do drużyny. W dodatku w sile wieku, na ewidentnej równi pochyłej. O ile inne transfery które wymieniłeś się obronią, to przyjście Pjanica, to jakieś kompletne nieporozumienie bez argumentów sportowych.
1
@DonMatteo901 dlatego w 2016 roku, kiedy pierwszy raz byłem na Camp Nou wydałem cała dzienną dietę z delegacji na zakup koszulki w firmowym sklepie i ręką mi nie zadrżała kiedy wybrałem Pique.