panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Paco Lopez dzisiaj trochę w tej stylówce jak Jacek Murański wygląda xd
1
@AmigoBlancos spoko, rozumiem, tak czy siak, to co najważniejsze czyli racja, jest po twojej stronie w sposób oczywisty ;)
1
@AmigoBlancos a to nie można już w tamtym wątku dyskutować, tylko przenosić tutaj, na dodatek nie oznaczając gościa po którym ciśniesz (merytorycznie masz oczywistą rację)
0
@KobeFR no liczby miał jak piszesz i był rezerwowy, ale miał chociażby bardzo ważną bramkę, kiedy sam odzyskał piłkę i strzelił na 3:2 (nie pamiętam z kim to był mecz). On pierwszą rundę miał rzeczywiście fatalną, ale w drugiej... moim zdaniem trochę się ogarnął i coś tam jednak wnosił jak się objawiał na boisku z ławki. Tak jak pisałem, jest za krótko, żeby dobrze ocenić Demira, ale póki co wygląda po prostu bardzo bardzo słabo.
0
nie ma Moralesa, remis staje się naprawdę realnym celem na ten mecz xD
0
@KobeFR 1) Trincao grał w Barcelonie w poprzednim sezonie, tak kolorowo już nie było.
2) w tym sezonie mamy wypalone gwiazdy, a w zeszłym sezonie one świeciły ? w lecie się wypaliły ? Wypaloną gwiazdą to był chyba jednak Griezmann, którego już nie ma. Znaczącą różnicą jest z pewnością brak Messiego.
po 3) i najważniejsze... Porównanie to zrobił autor tego wątku. Prawda jest taka, że na wszelkie porównania jest za wcześnie.
0
@ShawnC Trinci mam wrażenie że był lepszy niż Demir. Demir kosztował mniej więc ciążą na nim mniejsze oczekiwania, ale Trinx czasem coś strzelał i asystował.
0
@Jacu327 wyluzuj brachu, jeśli o mnie chodzi to ja żartowałem, tzn. fakt, że twój post nijak nie pasuje na tę stronę, ale mi to nie przeszkadza ;)
0
Komentarz usunięty
0
@Nazio87 o której ma być walka ?
2
@Ojciec5tkidzieci @ShinobiQWE Jasne, nie ma problemu :) sam muszę to wyczaić, bo oni nie mówią tego. Ale na szczęście gośc co ze mną grał to grał piąty odcinek, więc będzie łatwo po nim namierzyć ;)
1
@tristan87 nie no nie będę spoilował ;) obejrzycie, zobaczycie, za dwa miesiące ;)
10
@Adi123456789 @gumaz
pozdrowiłem, ale zostało to wycięte ponieważ potraktowali to jako propagowanie strony internetowej :(
@KapitanKnykiec ok ,nie ma sprawy ;)
53
Dwa lata minęły, od moje występu w Jednym z Dziesięciu i wczoraj ponownie zagrałem w teleturnieju i był to realizowany przez TVP teleturniej Va Banque. Chciałem opowiedzieć sytuacje sprzed nagrania. Ale wrócę jeszcze wcześniej do awantury w mediach z Jednego z Dziesięciu, kiedy jednemu z uczestników nakazano zdjąć przypiętą tęczę w serduszku. Onet zrobił o tym olbrzymi reportaż, traktując to jak skandal, tutaj któryś z naszych tęczowych również burzył się w związku z tym, sam osobiście też uważałem, że nie stało nic na przeszkodzie, by gościowi pozwolić na pokazanie takiego symbolu skoro czuje się z nim w jakiś tam sposób blisko. Ale właśnie, co było wczoraj. Moją rywalką była dziewczyna, która na szyi miała medalik (całkiem spory, średnicy ok 2 cm) z Matką Boską. Pani producent przed rozpoczęciem poprosiła ją o przynajmniej odwrócenie tego, ponieważ jest to symbol religijny. Oczywiście dodała przy tym, że pracuje tutaj już 15 lat i pamięta różne czasy i rządy, ale obecnie jest nacisk by żadnej symboliki nie manifestować. Także przynajmniej jeśli o to chodzi, w teleturniejach rodem z TVP jest konsekwencja w postępowaniu i tęczowi koledzy mogą się w tej kwestii uspokoić :)
Dam znać przed emisją teleturnieju, ponieważ rozmowę z Przemkiem Babiarzem poświęciłem Barcelonie ;)
8
@Khardan powiem wprost. Nie lubię lekarzy jako ogółu ponieważ: wyżej srają niż dupe mają (kolokwialnie rzecz ujmując), mają nieprawdopodnie wysokie mniemanie o sobie (zależność odwrotnie proporcjonalna zwykle do wiedzy, Ci najlepsi są paradoksalnie pokorniejsi), większość jest po prostu bardzo słaba (chodzisz od lekarza do lekarza i otrzymujesz inne diagnozy), są niepradopodobnie pazerni i rozczeniowi (chyba przodują jako grupa zawodowa w tym) i tu na koniec wisienka na torcie: dobro kolegi lekarza jest dla nich ważniejsze niż dobro pacjenta (tuszują swoje własne błędy, kryją się wzajemnie). Większość przy tym w prywatnych gabinetach gdzie COVIDa nie ma i nie było jest miła bardziej profesjonalna i empatyczna, a w szpitalach ich na to ni stać. I tu uwaga, światełko w tunelu... Z moich obserwacji wynika, że młodzi lekarze wielu jako ogół różnią się od swoich starszych kolegów. Są bardziej profesjonalni, mają duże chęci rozwoju i samokształcenia. Niestety czarny PR nie tak łatwo się odwraca.
Na koniec krótka historia. Kiedyś w wolnych chwilach angażowałem się w pomoc i zbiorki dla dzieciaków onkologicznych. Osobiście słyszałem od ojca dziecka, że sku....el powiedział mu najpierw że z dzieckiem jest gorzej i mają nie robić sobie nadziei bo nie będzie dobrze, a a w kolejnym zdaniu opierdzielił ojca bo nie stytułował go "panie profesorze". I jak te chamownie lubić ?
0
sędzia już zwolnił Koemana
0
Ter Stegen przy 0:0 z Cadiz nie spieszy się z wznowieniem, żeby nie powiedziec przeciąga- to najlepszy znak czasów
0
tak się zastanawiam, czy pamiętam jakiś mecz równie "do zapomnienia" jak ten i nie mogę sobie przypomnieć xD
0
oni muszą grać przeciwko trenerowi, nie ma innej opcji...
0
@Messibestplayerintheworld ale co, jeśli chcą czekać na zakończenie jego kontraktu, to jak mają zamiar w tym stanie budżetowym go zarejestrować, skoro nawet z Garcią był problem ? Nagle nastąpi uzdrowienie budżetu i miliarder z ulicy spłaci długi klubowe ?
1
@arasz1819 zapomniałeś jeszcze dodać, że złotą piłkę rozegrają między sobą "wielkie wary" z Asensio.
0
@Transu96 dlaczego ja tutaj nie widzę żadnej flagi ? dlaczego ?
0
@sevs zacznijmy od tego, że Rijkard wydobył drużynę z wieloletniego kryzysu i nicości. Stan przed Rijkardem przypomina do złudzenia to co mamy teraz. Pep budował swoją drużynę na spuściźnie po Frenkiem. Frankiem Rijkardem i jego chłopakami naprawdę nie można wycierać sobie mordy, bo to były czasy świetności, a piłka grana moim zdaniem była lepsza niż za Louisa Enrique.
0
@Varezq Pep obejmował drużynę zaraz po Rijkardzie, także masz dylemat z głowy i nie musisz wybierać :)
7
@marko111122 a kto to ?
1
@Mow_mi_Douglas nie no ja wierzę w ludzi i mam nadzieję że ironia w tym jest jednak tak silna że nikomu nie przyjdzie do głowy że to jest pisane na poważnie. :)
@Pablit tier level Romano ;)
5
Na liście dostepnych trenerów do zatrudnienia znalazł się ponoć równiez Setien. Laporta docenia, że jest Cruyffistą z krwi i kości, jest zakochany w Messim, będzie stawiał bezwarunkowo na Puiga i po porażce z Bayernem ma wiele do udowodnienia.
2
@doc "może odejść gdy topowy klub się pod niego zgłosi" ... na dzień dzisiejszy, to raczej do Barcelony nie odejdzie ;)
2
@toszman Valverde jest jedna z osób odpowiedzialnych za to co obecni jest w klubie. Ten gość nie zrobił absolutnie NIC dla przyszłości klubu, nie stawiał na młodych piłkarzy nie wprowadził nikogo z drugiej drużyny, nawet nie potrafił aklimatyzować zawodników których mu wtedy wprowadzali, bardzo drogich zresztą. Nie myśląc o przyszłości wyciskał ostatnie soki z tego co miał po Guardioli i Enrique. Taka jest prawda że to wtedy był czas na przemianę pokoleń.
4
Słowa Koemana podkopały moja dotychczas niezachwianą wiarę w trenera. Nie wiem czy z finansowego punktu widzenia to oplacalne i wykonalne, ale jednak Laporta powinien rozważyć zmianę trenera. Tutaj nawet Pimienta mógłby wznieść to wyżej, ale nie jednak gość który trochę uderza w umiejętności swoich piłkarzy. Albo się zapomniał, albo jest zadufany w sobie.