panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No i niech mi ktoś wyjaśni, czym się różni wejście Demira od wejścia De Jonga ? I jeden i drugi jest tak samo bezużyteczny i do odesłania. Raz na rok to i kura pierdnie, ale De Jong przynajmniej z Levante trafił, a Demir to kopie się po czole bezlitośnie i beznamiętnie. Ale hejtowany jest tylko De jong
1
nawet jako umiarkowany zwolennik Ronalda Koemana, powoli przestaję wierzyć, że jest on w stanie iść drogą swojego nauczyciela Johana Cruffa.
3
kolejny kosmiczny występ Coutinho przechodzi do historii xD
1
@Janiama 1:3 Barcelona :)
0
@Zoker podąża niemal tą samą drogą co wcześniej Kagawa, Sahin, Dembele i jeszcze paru by się znalazło. NIektórzy po prostu jak trafią do Borussi to powinni tam już siedzieć i nosa nie wyścibić, szczególnie do innej Ligi bo z Borussi do Bayernu jeszcze niektóre transfery się przyjmowały ;)
1
@pax o czym Ty piszesz... przecież wiadomo, że teraz to już naprawdę :D
0
@Azi no ja nie oceniam pracy trenera tylko patrząc na to, że skoro wynik był 2:1 to Carlo zjadł Ronalda, ale fakt, ja nie jestem taki level expert jak Ty :)
12
@Commandement to zjedzenie taktyczne, to polega na tym, że Dest spudłował 100%ową patelnię, a Alabie wyszedł strzał życia ? Jeśli taka była taktyka Carleto, to tylko mu gratulować kunsztu xD
0
i bardzo dobrze. Te same osoby tutaj mówią o sezonie przejściowym, a za chwilę drą japę bo przegrany taki mecz, bo zremisowany taki mecz itd. W składzie pojawił się Gavi, często wchodzi Nico, Destowi znalazł miejsce na boisku, na okrągło ktoś wypada mu ze składu. Coutinho powoli przestaje kopać się po czole, Busquets przypomina sobie stare dobre czasy, Garcia zaczyna jakoś wyglądać... jeszcze tylko niech z Holendrami coś zrobi i może zacznie to jakoś trybić
1
@tomek8756 z tej strony wasz Vateusz :) obmyślam nowe podatki, rozważam "meczowe" :D
1
Pani mnie pyta o wynik El Clasico, a tymczasem po drugiej stronie są kibice Realu. Kibice Realu cieszą się może z wyjątkiem bramki Aguerro, że Real strzelił dwie bramki i wygrał mecz. To jest taki można powiedzieć miecz obosieczny. xD
0
Pozostaje się cieszyć że Ter Stegen jeszcze broni piłki które lecą wprost w niego.
1
@martin3131 no ja wolę Oscara na prawej niż Roberto w jego obecnej dypozycji i formie. Sergiusz zawsze był dobry w Klasykach, ale przy tej kondycji to chyba nawet nie ma się co łudzić.
2
nie chcę siać niepotrzebnego defetyzmu, ale jego tego bez Luka w pierwszym składzie, po prostu nie widzę.
1
@Ojciec5tkidzieci z jednej strony powiedziałbym że Casemiro, ale z drugiej strony, jak widzę Viniciusa z przepompowanym ego "nowego Neymara" i czapce wpierdolce to zmieniam zdanie xD w każdym bądź razie, jednemu życzę rychłego zakończenia kariery, a drugieu jak najszybszego wypożyczenia do Arsenalu albo Rayo.
0
@Azi no właśnie nie jest hipokrytą osoba, która promuje pastę do zębów a używa innej, ponieważ tą drugą pastą do zębów raczej krzywdy sobie nie zrobi, co najwyżej mniej dokładnie sobie zęby umyje. Podobnie w kwestii samochodu. Szczepienia to jest jednak coś innego, szczególnie kiedy Kimmich mówi, że się nie będzie szczepił bo nie do końca dowierza, że to nie zrobi mu krzywdy. A bierze kasę i innych zachęca do szczepienia. Wtedy jest hipokrytą.
Zwracam też uwagę, że pasty do zębów i samochody nie wywołują od mniej więcej roku światopoglądowej gównoburzy, a szczepienia jak najbardziej. To trochę tak, jakby w kampanii reklamującej tolerancje stał z tęczową flagą, a później na manifie rzucał kamieniami w paradkę równości.
Także pardon, ale porównanie jak dla mnie kompletnie nietrafione i z innej parafii.
0
@Azi pisałem na szybko, bo dziecko kąpałem. Miałem na myśli, że takiej hipokryzji nie da się racjonalnie obronić, jeśli ktoś otwarcie propaguje za pieniądze pogląd, którego sam nie popiera a personalnie myśli 180 stopni w drugą stronę.
0
@headhuntersFCB środkowy pomocnik i fałszywy napastnik
0
@kingJAMES ja też nie ironizuje z tym, że trzymam za niego kciuki. Poszedł swoja drogą, uważam, że źle zrobił, ale ja się mogę mylić. Natomiast będąc totalnie szczerym, uważam, że to materiał na dobrego, solidnego zawodnika, ale nie jakiś mega talent w skali Ngolo Kante czy Toniego Krosa. Szczególnie, że wielu agentów i osób z otoczenia bardzo szybko naopowiadało mu jaki to on dobry już nie jest, a on w to niestety uwierzył. Wyrządzono mu uważam trochę krzywdę.
3
@DonMatteo901 to, że się nie zaszczepił bo ma obawy związane ze szczepionką, to jest zrozumiałe - nie jest naukowcem, nie musi ufać nikomu w kwestii tego, co wstrzykuje w swoje ciało...
to, że promował szczepienia, pewnie za pieniądze jest z kolei nie do obronienia.
1
@kingJAMES no to z ławeczki będzie uczył się intensywności gry, pozostaje życzyć powodzenia i trzymać kciuki :)
1
@kingJAMES no tak się właśnie składa że śledzę Bundeslige i nie od dzisiaj i nie zauważyłem by metodą wprowadzania młodych piłkarzy było kiszenie ich na ławce i nie wpuszczanie na boisko nawet przy stanie 4:1 i bezpiecznym wyniku. Na przykład Gio Reina był troszkę inaczej wprowadzany do drużyny xd
4
@Rewolucja123 mamy koniec października... Heeeelooołłł
1
Ilaix Moriba w tym sezonie: 28 minut w Lidze Mistrzów, 11 minut w Lidze, razem łącznie wszystko wszystko: 39 minut. Pan piłkarz dobrze wybrał i postawił na rozwój jak widać xD dzisiaj 5 zmian Lipska i trener nawet nie spojrzał, nie zatrzymał wzrokiem przy jego osobie, smród gnicia na ławce czuć aż na Camp Nou.
1
@Striker Frenkie w Ajaxie pół sezonu chyba spędziłł na pozycji ŚO i zbierał tam rewelacyjne noty, także taki słabiutki w grze obronnej to chyba jednak nie jest.
1
@MesQueUnClub96 Barcelona PSG 6:1
1
@Persyfl może tak być... a karma istnieje ?
1
@clyde to tylko jedna rada, uwierz w karmę i że dobro do człowieka kiedyś wraca ;)
3
@Arkon Smitha oczywiście pamiętam, jego przyjście do polskiej ligi to było ogromne wydarzenie. Millera już nie za bardzo. No Walkera pamietam bardzo dobrze.
2
@JackH tak, dokładnie Nathan Buntin, niedawno zmarł ten drugi amerykanin Darryl Thomas, odszedł w roku 2018 w wieku 53 lat, a pracował w Chicago Bulls. Mega się cieszę, że ktoś tutaj kojarzy ówczesny skład Polonii, a tym Buntinem to mnie w ziemię wkręciłeś. Jeden z ówczesnych zawodników Daniel Puchalski później uczył mnie W-Fu ;)