0

@Rewolucja123 to było akurat 23. października, kiedy sezon już był w pełni rozkręcony ;) ale spoko, pamiętam że wtedy jeszcze jeden miszcz opowiadał, że w Niemczech tak się "ogrywa" młodzież, także byli jeszcze lepsi fachowcy.

1

Jak to napisał kiedyś @Rewolucja123 o Moribie i jego grzaniu ławki: kompletnie zrozumiała sytuacja, chłopak jest bez presezonu z Lipskiem więc jasnym jest że będzie siedział na ławce xD

1

@Sau_Ron otóż to. Ta drużyna jest nieprawdopodnie łatwa do zjedzenia taktycznego i przewidywalna. Trzeba się wreszcie obudzić i poznać swoje miejsce w szeregu, chociażby by wiedzieć gdzie startujemy i jak daleką drogę mamy przed sobą. Co gorsza, na dzień dzisiejszy możemy zaoferować tylko markę i nazwę firmy ( nadszarpnięta ostatnimi laty, do czego Laporta też się przyłożył), bo finansowo to nie ma o czym mówić. Tu trzeba wrócić do bardzo głębokich korzeni. Na pocieszenie, parę razy w historii klubu już tak bywało i Barcelona zawsze wracała. Teraz też wrócimy, ale moim zdaniem nie w tym sezonie, nie w przyszłym tylko jesteśmy lata od tego.

5

Wygranie Lili Europy, wyjście z grupy LM, awans do przyszłorocznej Ligi Mistrzów... To nie ma żadnego znaczenia na dzień dzisiejszy. Moim zdaniem na ten moment trzeba sobie zdać sprawę, przede wszystkim kibice bo Xavi to pewnie wie, że ta drużyna jest LATA od wygrywania poważnych trofeów. Oczywiście nie cała ponieważ są tu ludzie którzy nie nadają się do na tego i z którymi w między czasie trzeba będzie się rozstać, ale jest na kim budować drużynę. To co zostało na chwilę obecną to jest materiał na średniaka Ligi Hiszpańskiej, a do takich solidnych ligowców jak Villareal czy Betis brakuje choćby zgrania zespołu. Kibiców czeka moim zdaniem próba najwyższej cierpliwości, a pozostaną z nami tylko najwierniejsi.

1

@Djzordon no pewne rzeczy się nie zmieniają, ale to i tak nie jest nasz problem. Patrząc na tabelę, to nie jest niczyj problem w tej chwili już.

0

@Image ano widzisz, bo Ty jednak bierzesz pod uwagę parę ostatnich lat, a na mówię tu i teraz :) Araujo praktycznie błędów nie popełnia, na pewno nie kardynalnych, jest bardzo trudny do przejścia i stanowi duże zagrożenie pod bramką rywala ;) to jest to co mialem na uwadze lokując go w piątce

2

Szkoda, że tak chamsko sędziowie spuszczają te Borussie, żeby tylko Baja na pierwsze pewne miejsce wypchnąć i zabić szybko wszystkie emocje jakiejkolwiek rywalizacji. No ale tutaj przynajmniej Robertem się ludzie pociesza, że z niesłusznie odgwizdanego katnego bramkę zrobił i statystyki poprawił.

0

@Image Dias - zdecydowanie TAK
Rudiger - zdecydowanie TAK
Van Dijk - zdecydowanie TAK
Gomez - raczej Nie
Upamecano - raczej TAK
Marquinos, zdecydowanie NIE

tak to ja widzę w porównaniu tych środkowych obrońców. Wymieniłeś natomiast sześciu Twoim zdaniem lepszych, wskazując dla Araujo miejsce nie w top 5 tylko raczej w top 10, czy to oznacza, że aż tak "nieźle odleciałem? ;)

0

@Image z Maguire czy z Araujo ? ;) możliwe, a mógłbyś wymienić 10 przed nim ? Przypominam tylko, że Mariusz Jop już zakończył karierę xD

@Lucassito no byłoby na 0, jakby tam dwóch Araujo, grało, ale ta obsada pozycji drugiego stopera pozostawia wiele do życzenia ;)

0

Araujo, to w tej chwili jeden z top 5 środkowych obrońców na świecie, nie licząc Maguire oczywiście xD Dodam tylko, że jest to opinia a nie fakt.

0

Jednak przed startem w wyborach każdy kandydat powinien przedkładać papiery z badania u niezależnego psychiatry. Tutaj ewidentnie coś nie pykło. Nawet jeśli Laporta takie rzeczy pod publiczkę wysuwa to po jakiego grzyba dodatkowo motywować faceta, który w przyszłym roku przeciwko nam będzie grał ? Kiedy już dodajmy, po Dembele w Barcelonie śladu nie będzie.

0

a u nas za dużo łóżek w szpitalach i jakieś wakaty tam potworzone, żeby on miał zostać ? Jeśli jakiś klub jeszcze nie zarejestrował jego szklanych mięśni i słabej etyki pracy, to życzyć powodzenia i niech chłop idzie. Newcastle już czeka.

4

Szkoda że pomysł sprowadzenia Sterlinga już tak jakby umarł. Gość ma jednak skilla i ma to, czego często brakuje naszym: nie boi się wejść w pojedynek 1 na 1. Dembele, spoko ze swoją chwiejną postawą sam wyjaśnił dylemat nad jego osoba. Nie dość że na okrągło z kontuzją, mało profesjonalne podejście, to jeszcze rozczenia jakby był top od the top ostatnich lat. Pokazać drzwi i zapomnieć.

1

Neymar w końcu wyszedł z cienia Messiego ? xD

0

Jakość Coutinho to brzmi jak oksymoron. On nie ma żadnej jakości.

7

@Transu96 czemu Czarzasty w peruce stoi pod siedzibą partii i brudzi drzwi ? To to się jeszcze nie skończyły te wygibasy ?

0

@pyra92 Vinicius to może przy Araujo zrobić na miękko kupę ;)

0

@dafik85 Ale spokojnie, niedawno jak poruszyłem te kwestie to mnie tutejsi mentorzy oswiecili że w Bundeslidze tak się ogywa młodzież właśnie.

1

@tomek8756 a to nie jest młody murański ?

1

@AmigoBlancos a kiedyś było: "bracie, nie graj z nim, on gra przeciwko nam" xD złote czasy

0

@Mr8lack no tym się na pewno wyróżnił, ale robił efektywny szum na skrzydle. Mail coś czego oczekiwałem po Demirze.

1

@Mr8lack odgrzebuje stary wątek bo mi się nasuwa wniosek po dzisiejszym meczu, chyba jednak nie jest ze mną tak źle i trochę się znam ;)

0

@kamilo0066 były były, na szczęscie online, bo całą pierwszą połowę roku na post-docu w Czechach siedziałem, więc do Wawy bym specjalnie nie jechał. 30 pytań, nie jakichś tam bardzo trudnych, ja miałem 29 dobrze, nie sprawiały mi trudności.

0

shit, wyprztykają się z kasy, to za co wykupią Luka De Jonga ?

1

@kamilo0066 no łatwe i to bardzo. Ja liczyłem na coś trudniejszego, bo stwierdziłem, że tylko tak będę mógł jeszcze gościa wyprzedzić, ogólnie to dużo błędów popełniłem, niepotrzebnego ryzyka i to w złym miejscu ;) Jak to się mówi: tylko porażki mogą nas czegoś nauczyć, więc ja też wyciągnąłem wnioski ;) Dzięki że oglądałeś i wspierałeś, to bardzo miłe ;)

0

@Jacu327 dziękuję ;) mam poczucie, że jednak ta porażka to trochę na własne życzenie ;) ale jeszcze tam nie powiedziałem ostatniego słowa xD

1

@tomek8756 oczywiście, gość nie udaje absolutnie, w przerwie nie spędza czasu zamknięty tylko robi pogaduchy z uczestnikami. Ze mną szczególnie się zagadał, ponieważ pochodzimy razem z Przemyśla, a Przemek z moją mamą do szkoły chodził, chociaż nie do tej samej klasy :D

No i fote z Rafałem Wolskim też dane mi było sobie zrobić :D

0

@kamilo0066 dziękuję ;) zmusiłem ponad milion ludzi w tym kraju do wysłuchania naszego niemego krzyku o FCB i jej losie :)

1

@Ojciec5tkidzieci no przyznaje że dowaliłem, problem polega na tym, że ja tych San MArino i Andor wyników nie zapamiętuję ;) zły jestem o te Węgry, bo byłem na 90% pewny, a asekurancko się nie zgłosiłem, szkoda

0

@agaFCB dziękóweczka ! :) starałem się wstydu nie przynieść ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?