4

Może temu Kimbappe.skonczyl się kontrakt i Laporta powinien ruszyć żwawo po tego grajka xD

2

@Rastafarnianin wspaniałe dzieło, nieznane jak dla mnie, tym większe dzięki za jego odkrycie. Daje do myślenia.

1

@JimMorrisonFCB dziękuję miło mi bardzo ;) zwrotne polecenie i dla Ciebie oczywiście kolego ;)

2

@AntekGriezmann Zieliński 4, Szczęsny 1. reszta się broni...

2

"jesteśmy debilami, i ty i ja i Trump, jesteśmy debilami, wie o tym cały świat"

Jaś Kapela, prawdopodobnie o kibicach wierzących w reprezentację, dzisiaj to tak bardzo aktualne, tak bardzo prawdziwe i na czasie xD

0

@Paradoks zaorać, zapomnieć, olać i oglądać football na najwyższym poziomie, Francje Holandie Niemców, Anglie... Ja większe zaangażowanie u Macedonii widziałem...

0

@Transu96 jak to mawia Marcin Najman... Wszyscy na pozycjach.

6

Ta reprezentacją nie ma sensu się przejmować. Nie minie kilka dni po tych blamażach, jak chłopaki po skasowaniu dobrego wynagrodzenia wrzucą na insta uśmiechnięte zdjęcia ze swoimi Łuczenkami z podpisem "ładujemy baterie" "wrócimy silniejsi" itd. a kibice mają mieć wiecznie ściśnięte poślady bo ta konkretna grupa ludzi gdy spotyka się we własnym towarzystwie nagle staje się grupą totalnych przegrywów. Szkoda nerwów, naprawdę, im nawet za specjalnie nie zależało.

0

@sintesox Słowacja ma 3 punkty, nasza jedyną opcją żeby mieć trzy punkty jest wygrana w jednym z dwóch meczy które pozostały. Nasze przychlasty nie są w stanie ograć ani Szwedów ani Hiszpanów więc nie ma nawet po co teoretyzować.

0

@MSN30 piłka w krótki róg, to zawsze wina bramkarza, mógł zwęzić szczelinę między sobą a słupkiem bramki. Bramka pechowa, ale obciąża również jego konto. Zresztą w jego przypadku, to już po prostu ludzie mają dość jego częściowej lub całkowitej winy ponoszonej za utratę bramki. To po prostu nie jest bramkarz turniejowy i w kadrze na miejsce nie zasługuje. Zastanawiam się, czy tym razem jest to już wystarczająco jasne, czy musi zrobić wysryw także na kolejnych MŚ o ile na nie w ogóle pojedziemy.

1

Ciekawe ile jeszcze turniejów na dzień dobry spieprzy nam ten parodysta-pseudokomi-klaun na bramce ? W kraju gdzie jest Fabiański, Gikiewicz, Drągowski, trener po raz kolejny na parę miesięcy przed turniejem mówi, że parodysta-kolega Lewego będzie u niego numerem jeden. No to jest kabaret, on się nawet na numer trzy nie nadaje.

0

Jeśli chodzi o Polską grupę, to tutaj jak mawia klasyk "Marcin ElTestosteron Najman": wszyscy już są na pozycjach xD

2

@HighestInTheRoom ale parodystów, to Ty szanuj ! xD

0

@Criss18Barca najebany po meczu? ;)

0

@kamilo0066 Rybus zaliczył asystę, ale generalnie oprócz tego niewiele co zaliczył, ale racja, statystykę odrobił. Gorzej choćby z Jóźwiakiem.

2

@Kgorecki2500 aaa jak to mawiał trener Probierze "idę nad Łabę sobie lagera p****ąć bo co mi więcej zostało" xD

1

@damian16161212 też tak uważam, dołożyłbym do niego jeszcze Puchacza, który w 15 minut zaorał tyle, co Rybus przez cały swój pobyt na boisku na wahadle.

5

Podzielę się jeszcze raz swoją obserwacją. Obecne Euro oglądam pracując w Czechach. Na 8 osób pracujących w labie, tylko ja z jednym ziomkiem oglądaliśmy mecz Czechy Szkocja, reszta była niezainteresowana kompletnie, a łącznie może trzy osoby wiedziały, że grany jest turniej. Gdy Czesi strzelili pierwszą bramkę, dołączył do nas jeszcze jeden kolega, ale chłopaki oglądali tak bez większych emocji, na zasadzie "z ciekawości popatrzę jak nasi grają", rajcowali się gdy grali hokeiści, ale piłką nożną... tak sobie. Tymczasem w Polsce, 38 milionów ludzi żyje piłką nożną, na Euro czekają od miesiąca, o niczym innym od paru dni się nie mówi... zawodnicy, najlepszy strzelec w historii Bundesligi, najlepszy piłkarz Napoli poprzedniego sezonu, kapitan Leeds, bramkarz z Juventusu - czereśniak i tani cwaniak, ale jednak z Juve, chłopy z Serie A, Bundeslig i co ? Gładki wysryw w meczu z najsłabszą drużyną z 5,5 milionowego kraju, z piłkarzami, którzy oprócz Skriniara najlepsze mają już za sobą... A i zapomniałem dodać, tak jest praktycznie co turniej (wyłączając pamiętny 2016, który teraz będziemy wspominać już jak Wembley- nasze pokolenie).

1

Ciekawe co musi się jeszcze stać, żeby nasz super cwaniaczek z Juve nie zaczynał turnieju jako pierwszy bramkarz. Czy ten wylew wystarczy czy to za mało ?

1

Tak sobie myślę, to niesprawiedliwe... Właśnie oglądałem z kolegą z pracy w Hrade Kralove mecz Czechy Szkocja... tak z jednym kolegą, ponieważ na 8 osób pracujących w labie, tylko jedną to interesowało, a może trzy osoby wiedziały, że są w ogóle mistrzostwa Europy. Czesi rozwalili Szkotów 2:0, jeden kolega dołączył do transmisji, reszta miała to w dupię. Z kolei nad Wisłą, cały kraj żyje jak zawsze mistrzostwami , oczekiwania wysokie (choć tym razem chyba ciuteńkę niższe), a na końcu pewnie rozczarowanie remisem lub niewielką porażką.

1

@DaPidejpi pachnie mi to nicniedającym obu stronom 1:1

1

@Jakchcesz @zibiku to jest bardzo dobry pomysł, może nie tyle, żeby wydzielać, ale żeby po prostu zrobić drugi taki "hyde park" tylko o piłce. La Rambla była i jest dobrą inicjatywą, jednak pojęcie wolności wypowiedzi doprowadziło do zrobienia tutaj ogromnego śmietnika, gdzie wartościowo opinie i komentarze toną w bluzgach i wynurzeniach politycznych, ale i nie tylko politycznych. Sporo osób w tym również ja narzeka, że piłka nożna też tutaj umiera, a deklarują się że po to tu przychodzą. Posegregujmy śmieci po prostu ;)

0

@lucca87 nie wiem co jest prostackiego w tym, że ktoś uważa wesele za imprezę dla dorosłych i chce mieć imprezę na miarę balu a nie kinder-party, szczególnie jeśli nie jest to wiejskie wesele i szczególnie gdy dzieciaki same średnio ogarniają o co chodzi... ale ok, każdy może mieć swoje zdanie i również może nie przychodzić jeśli mu nie pasuje. O konsekwencjach obecności dzieciaków na takich imprezach przynajmniej na moim weselu napisałem już powyżej i generalnie nie należą do miłych. Zawsze to lepsze wyjście, jeśli nie akceptuje się warunków gospodarza.

1

@korolocik racja, nie pomyślałem... dzięki za zwrócenie uwagi :)

0

@korolocik Panie, ja o Wijnaldumie ;)

0

Gigi... czemu Ty wybrałeś "lepszy projekt sportowy"... :(

1

@Janiama 2:1 Holandia, tak myślę, żeby było 15 znaków ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Florentino jak ogląda dzisiaj swoją nową zabawkę ze środka obrony, to jednym okiem rzuca na linię obrony Macedonii szukając jakiegoś planu B, ewentualnie rozważa dwuletnią umowę dla Ramosa.

0

@Abominacja w medycynie są po prostu dwa różne pojęcia śmierci i gdybyście z @l0Messini nimi operowali, to łatwiej byście się dogadali, mianowicie śmierć kliniczna i biologiczna. Śmierć kliniczna to stan, gdy zanika akcja serca, krążenie i/lub oddychanie, ale mózg pracuje, a biologiczna to jak już nic nie pracuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?