8

@M4jkellmquc
"Real Madryt z Gil Manzano w La Liga u siebie: 16 zwycięstw, 1 remis, 0 porażek.



Barcelona z Gil Manzano w La Liga na wyjeździe: 1 zwycięstwo, 3 remisy, 4 porażki."

wszystko zależy, jaką sobie statystykę przytoczymy


3

5:1 dla Realu, tego chyba jeszcze nikt nie postawił xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Fantastyczny Chłopiec Tak jak @Tomek54321 to zaproponował i szybka zmiana Pique za Mingueze, gdy ten dostanie żółtą kartkę :) Tak widzę plan obronny na ten mecz.

Nie sądzę, że Ronald postawi De Jonga w obronie jako liberto, bo to będzie oznaczało oddanie bez walki środka pola, a wtedy może się skończyć bardzo źle.

0

@pax polityka - tak
pieniądze - myślę, że na tym mu nie zależy, nawet nie ma komu tego zostawić
wybory - oczywiście
religia - do fanatyzmu włącznie
złodziejstwo - on personalnie wydaje się raczej uczciwy, ma wiele wad, jest fanatykiem, ale akurat machloi to on osobiście nie wydaje mi się, żeby się imał, przynajmniej nic mu nie udowodniono, a nawet chyba nie było głośno o żadnych sprawach z jego udziałem.

0

@LUPR postaram się trochę więcej okazać :) pozdrawiam tymczasem ! :)

3

@TheNekro94 @Chakalaka
Ok, w sumie jest tym racja, nigdy w ten sposób tak na to nie popatrzyłem. Dzięki !

0

@Chakalaka trochę nie rozumiem tego całego ciśnięcia po Dudzie za ten wpis na twitterze. No chyba nikt mi nie powie, że młodzież namiętnie bawi się i słuccha Krzysztofa Krawczyka, piosenki w stylu Parostatek, od zawsze były raczej powodem żartów i ewentualnie weselnych przyśpiewek, ale ta muzyka zdecydowanie nigdy nie należała do młodzieży i nie była brana przez nią na poważnie. Nie lubię Dudy, nigdy na niego nie oddałem swojego głosu, ale uważam, że takie stałe wyszukiwanie i czepianie się słówek jest po prostu słabe. Paradoksalnie nie widzę, żeby tak licznie wytykano mu, że reklamował się chociażby jako "prezydent niskich podatków" - a to jest dopiero powód do beki.

0

@MeMyselfAndI no w tamtym sezonie z tego co pamiętam to te dwa punkty zdecydowały właśnie o mistrzostwie, ale to już historia :)

0

@LUPR no prościej prościej, ale cóż robić :) Chciałbym czerpać czystą radość z oglądania footballu, ale nie umiem, za bardzo mi ta napinka między klubami weszła w krew, zaczęło się od transferu Figo, później czasy Mourinho i tak na dzień dzisiejszy jeśli chodzi o siłę emocji to mówiąc szczerze, między sympatią do Barcelony i antypatią do Realu mogę postawić znak równości. Przez to też trudno czasami mi być obiektywnym, szczególnie jeśli chodzi o taki kwestie jak ręce czy faule, w których to przypadkach często można dyskutować (tutaj moim nieobiektywnym zdaniem najbardziej rzuca się w oczy faworyzowanie Realu, gdzie takie sytuacje w większości przypadków rozstrzygane są na ich korzyść- ale nie mam na to wiarygodnej statystyki :) ). Dlatego też podając przykłady pokazałem sytuacje jednoznaczne, takie gdzie wątpliwości nie ma czyli po prostu spalone :)

1

@LUPR rozumiem punkt widzenia i szanuję, nie do końca się zgadzam, ale szanuję :) Ja osobiście lubię się przyglądać pracy sędziów i weryfikować osiągane sukcesy i jak wyglądała droga do nich.

Z jednym tylko nie ma zgody:
"Nie pochwalam obsesyjnego doszukiwania się wszędzie spisków i winy Realu"


"Real jest faworyzowany w Europie"

Ja nie widzę w tym sprzeczności. Opinia, że ktoś jest faworyzowany, bo np. sprzeczne decyzje są przeważnie podejmowane na jego korzyść, bo często w ważnych momentach są podejmowana kontrowersyjne decyzje na jego korzyść, a kwestionowanie każdej jednej decyzji sędziego, karnych dla Realu, kartek itd i szukanie w tym spisku to jest kompletnie inna historia.

1

@LUPR Nie pochwalam obsesyjnego doszukiwania się wszędzie spisków i winy Realu, ale trzeba być naprawdę zaślepionym, albo próbować zachowywać fałszywą poprawność polityczną, żeby nie zauważać, że Real jest faworyzowany w Europie... Prawda jest taka, że zwolennicy teorii prawilnego sędziowania w Europie zawsze kontratakują meczami z Chelsea i PSG. O ile w tym drugim meczu Aytekin wyraźnie był z nami i dopomógł cudowi się wydarzyć dwoma definitywnymi pomyłkami, to w meczu z Chelsea, a właściwie dwumeczu pomyłki leciały w obie strony po równo (ale to już oczywiście zapominacie wspomnieć). Pragnę przypomnieć również, że Barcelonę z dwóch Lig Mistrzów okradziono (sławetny Inter, gdzie ewidentny spalony Milito nie został odgwizdany i bramka w samej końcówce rewanżu) oraz rewanż z Chelsea za Rijkarda. Tymczasem weźmy na tapetę Real lecąc chronologicznie: bramka Mijatovica w 98 - ogromny spalony, wygrywają 0:1, finał z Atletico 1:1 i dogrywka ( ten drugi), bramka bodaj Ramosa z wyraźnego spalonego... to tylko finały, a po drodze jeszcze skandaliczne sędziowania z Bayernem. Ja się pytam, kiedy Real odpadł z Ligi Mistrzów po błędach sędziego? To nie chodzi o to, że Ty, czy inni stwierdzą, że sędziowie też się mylą na korzyść Barcelony... mylą się, to oczywiste, tylko jak się weźmie pod uwagę ile tych pomyłek jest w jedną, widać, że ktoś tu jest wyraźnie faworyzowany i wieje4 mu wiatr sędziowski w plecy. W lidze to jest nawet łatwe do wyjaśnienia, sytuacja polityczna po prostu nie sprzyja drużynie z Katalonii, która jest kojarzona z osobami o dążeniach niepodległościowych. Hiszpanie po prostu nie lubią Katalończyków i sędziowie w związku z tym również nie są obiektywni. Tak naprawdę do obiektywnego sędziowania tam, potrzeba by było ściągnąć chyba sędziów z Francji, żeby później nie było takich zwycięstw Realu w lidze, bo sędzia nie zauważył, że Barcelona strzeliła bramkę Betisowi.

To co wrzuciłeś, to z cały szacunkiem, ale zwykła pomyłka sędziowska w kwestii spalonego, które w trakcie meczu się zdarzają i VAR ich nie weryfikuje oraz nastrzelona z bliskiej odległości ręka. Moim zdaniem jest to ewidentny rzut karny, ale wiemy dokładnie jak jest z rękami w polu karny, jeden rabin powie że piłka nastrzelona z bliskiej odległości, obrońca nie miał czasu zareagować, ułożona naturalnie, nie uniesiona powyżej barku, a drugi rabin powie, że zasłaniała bramkę, zwiększyła powierzchnię ciała itd.

0

@BarcaInfo a potem najpewniej będzie reprezentacja !

1

@BarcaInfo spoko, bez napiny, to tylko jakiś kibic Realu, oni przecież żyją z kwestionowania Messiego i na co dzień zajmują się wyszukiwaniem statystyk, w których nie jest on liderem. Od czasu do czasu muszą po prostu ogłosić światu efekty swoich poszukiwań.

0

@LuisSalvano nie wiem czy Real tonie w złocie, ale ponoć Floro kasę na cracka ma skitraną, żeby na otwarcie nowego Santiago Bernabeu można było się z kimś pokazać.

0

@MasnyTed nie ma, ale nie ma też drużyny, która byłaby tak perfidnie ciągnięta za uszy jak RM. Poprzedni sezon po wznowieniu rozgrywek to był po prostu recital błędów, pomyłek, byleby mistrzem Hiszpanii nie została drużyna z Katalonii, co ma swoje podłoże trochę w polityce hiszpańskiej, dążeń separatystycznych Katalonii, symbolu FC Barcelony nie tylko jako klubu sportowego ale instytucji itd. szczególnie od paru lat, gdy sytuacja z tym związana jest tak napięta od pamiętnych wyborów. Podsumowując: Barcelona może zostać mistrzem tylko wtedy jeśli miażdży w lidze i jest szybko pierdyliard punktów przed Realem, jeśli sytuacja w tabeli jest stykowa, nagle wiatr wieje w plecy Madrytu, multum pomyłek sędziowskich a wszystkie sytuacje z worka "mógł gwizdnąć, mógł puścić" są gwizdane lub puszczane na konto Realu. Nie widzieć tego może tylko kibic Realu, bo w poprzednim sezonie praktycznie każdy zawodnik skrzywdzonej drużyny trąbił o tym głośno.

5

@Rastafarnianin racja :) a więc kurs wynosi ponad 6 czeskich koron :)

3

A ja dzisiaj w STSie, po bardzo ładnym kursie ryzykuję i stawiam czystą dwójeczkę na Slavię Praga ! Kurs ponad 6 złotych, grają z dziesiątą drużyną Premier League. Tak się składa, że pracując obecnie za południową granicą koledzy z pracy zmuszają mnie do oglądania transmisji, a raczej oglądam, żeby mieć o czym rozmawiać w labie i muszę powiedzieć, że nie są przypadkiem tu gdzie są, dodatkowo pokonali dwie drużyny z Wysp, wygrywając właśnie mecze wyjazdowe: Leicester i Rangers... oglądałem te mecze i to nie był przypadek, Slavia była po prostu lepsza. Dla mnie to czarny koń tych rozgrywek i myślę, że ostatniego słowa jeszcze nie powiedzieli, a jak buki tak pięknie płacą to warto !

0

@LuisSalvano do nas jak dobrze powieje to Depay trafi, ewentualnie w komplecie z Mauro Cantoro, Garcią i Radkiem Sobolewskim :) Teraz to na takich nas stać :)

3

@sebasek99 ja bardzo lubię tę interpretację :)

https://jbzd.com.pl/obr/1841754/wow

1

@Tridente2015 tym gorzej,on nie jest w stanie poprowadzić dwóch meczy pod rząd przyzwoicie, poza tym w meczu PSG Bayern mógł sobie pozwolić na obiektywizm.

6

@Baniek nieustannie odświeżając La Ramblę podczas transmisji ;)

1

tak, nie ma pieniędzy na tak tanich zawodników, a mrzonki o Hallandach, Neymarach rosną jak grzyby po deszczu. Prawda jest taka, że nawet jeśli klub pozbędzie się Griezmana, Coutinho, Pjanica i innych zawodników balastowych, to tylko po to, by stabilizować sytuację finansową... i uważam, że wobec szansy pozyskania tej dwójki (Garcia, Depay) byłoby to świetne posunięcie. Tak jak można było się spodziewać, Laporta będzie musiał dużo, dużo posprzątać, żeby zrobić miejsce na zawodników pozyskiwanych za darmo.

2

@Zoker nigdy nie znajdę powodu, dla którego można kibicować prześcieradłom, szczególnie jeśli ten ktoś uważa się za fana Barcelony. Nie rozumiałem jak można im kibicować w meczu z Atletico, tak nie rozumiem jak można było ich wspierać z Atalantą czy Liverpoolem.

0

@Bobo25 oni piszą to samo, bo kłamstwo powtarzane wielokrotnie staje się prawdą. Tam nawet już chyba w to wierzą co po niektórzy.

1

@Bodybuilding trzymaj się tam kolego, chciałbym Ci coś napisać mądrego, dać jakąś radę czy pozytywną moc, ale nie mam pojęcia co... po prostu chyba słuchaj swojego serca i sam będziesz wiedział co robić... jestem myślami z Tobą i @Katalonczyk2306

0

@pafcioxxx ale jak taa zobaczył, że Viniciusz ma wary jak dupa pawiana to mu od razu zmiękła rura...

2

Nie ma już normalnych sędziów... z emeryturą Pierluigiego umarło sędziowanie...

0

@MrCule_X Wnicjusz ma za duże wary żeby rokować, Nazario to przyszłość.

1

@Greenalley po prostu go skasował od tyłu, ale to nie stało nawet obok czerwonej kartki... szczerze ? Gdyby w meczu z Realem, przeciwnik królewskich dostałby za coś takiego czerwoną, sam krzyczałbym że to jest skandal, drukarnia itd.
Już prędzej dałbym czerwoną za to co kolega @AxelF pisze, czyli sytuację z łokciem w Grieza, który wyglądał jak dla mnie mało przypadkowo. Gdybym był sędzią i obejrzał powtórkę akcji z Dembele, to nagrodziłbym jeszcze co najmniej żółtą kartką gościa, który kopnął Francuza kolanem w głowę, bo to było bardziej brutalne. Sam faul to dla mnie książkowe żółteczko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?