3

@Kamson33 , @jeyx77x dajcie już temu Louisowi spokój. Ja to osobiście szanuję... gość ma swoje zdanie i broni go jak najbliższej rodziny i naprawdę to jest godne podziwu, szacunku. Żeby nie było, ja się z nim kompletnie nie zgadzam w kwestii Neymara, jesteśmy na zupełnie innym biegunie, ale lubię ludzi, którzy przynajmniej mają swoje zdanie na jakiś temat i bronią go, nawet jak to jest passe

0

@Migel tak, ja w pierwszej chwili myślałem, że to właśnie on dostaje tę czerwoną kartkę, warto było się pochylić nad intencjami zawodnika, który sprzedał Dembele tego kopa w głowę. Tu by się VAR przydał.

18

jak dla mnie każda z tych sytuacji jest oczywista:
-karny po faulu na Deście należał się jak psu buda
-karny po ręce Alby nie powinien zostać podyktowany, Alba został nastrzelony z bliskiej odległości w rękę, nie miał szans jej schować, ręka nie był podniesiona, wyglądała jak naturalnie ułożona podczas ruchu
-czerwona kartka za to wejście nie powinna zostać pokazana, to wyraźnie za surowa kara, szczególnie w sytuacji, że sędzinio miał wczoraj wysoki próg faulu w pokazywaniu kartek
-bramka Dembele prawidłowo zaliczona - tego to się nawet komentować nie chce, faul nie był kluczowym elementem akcji

1

Messi MoM chyba tylko dlatego że kartki uniknął.

1

A wejde se na notatnik, popcorn lepiej smakuje jak człowiek jest w cyrku :D

0

Dzisiaj wahadła absolutnie nie hulają :(

0

@norbi77 warto mieć w domowej apteczce ;) w niektórych meczach jak w rewanżu z Sevillą trzeba uważać, żeby nie przedawkować, bo wtedy defekacji przez parę dni nie będzie :)

3

Radzę profilaktycznie zażyć loperamid, bo będzie sraczka o wynik dzisiaj.

0

@LuisSalvano pamiętaj, że nawet jak się z kimś umówisz , to na 99% ten ktoś nie przyjdzie i będziesz czekał jak Najman na Stanowskiego w niebieskiej najmanówce...
a zdanie o Neymarze - szanuję- kompletnie się z nim nie zgadzam, wsadzam je między takie opinie jak "za powrotem Douglasa do Barcelony" albo "za powrotem Ardy Turana do Barcelony", ale mimo wszystko szanuję i rozumiem, że miłość (czy raczej sympatia) do zawodnika może być ślepa ;)

0

@Avatarr ja mam przeczucie, że Moriba zagra zamiast FDJ

0

@D1OS ja myślę, że tu w tym wszystkim brakuje zrozumienia u czarnoskórych, że czarny = biały i nazwanie kogoś czarnym nie jest żadnym wytykaniem odmienności czy ułomności, bo to po prostu nie jest żadna odmienność czy ułomność. Z tej wrażliwości, która się wytworzyła (moim zdaniem do przesady) wynika trochę tak, jakby przedstawiciele rasy czarnej uważali, że ich kolor skóry jest właśnie jakąś ułomnością. Moim zdaniem powinien to być dla nich raczej powód do dumy... Nie mówię tu oczywiście o określeniach w stylu "ty czarna małpo" albo "asfalcie" albo nawet "ty czarnuchu" - to ma w oczywisty sposób obrazić, chociaż też nie uważam, że jako przedstawiciele rasy czarnej mają się jakoś tego bardziej wstydzić, niż gdyby ktoś ich nazwał "ch*em", "kozojebcą", "obciągaczem" czy jeszcze inaczej. bardziej chodzi jednak o niezrozumiałą wrażliwość na określenia dotyczące stanu faktycznego, które nie niosą żadnych złych emocji czyli "murzyn" , "czarny", "czarnoskóry".

0

@Nano22 tak... jak Alaba coś mówi to cały Bayern na baczność i słucha xD łącznie z Flickiem xD

1

ale to naprawdę dobry tekst był :D tylko mi się tak skojarzyło co by było gdyby było po staremu :)

3

Już tu jeden był co matka negocjowała warunki kontraktu i nawet chciała zawrzeć w kontrakcie na jakiej pozycji ma synalek grać...
W tych piniondzach sprowadzać sobie kolejnego tatuśka, jak dopiero co od starego Neymara się uwolniliśmy, to byłoby jak strzał w kolano.

8

@Barcza223 Valverdowi mógłby lizać bez końca, a i tak do osranej śmierci nosa poza Bacę B by nie wyścibił.

0

@LuisSalvano Panie ... już abstrahując od lojalności Neymara i tego, że jest nam potrzebny jak rybie rower... Ale za co miałby go sprowadzić ? Chałupe sprzeda ? Żone z dziećmi sprzeda na targu niewolników ? Patrz Pan Panie Luisie, jedyne transfery jakie nas interesują i o których klub głośno mówi to te darmowe, planowane są obcinania pensji zawodnikom, jeśli uda się pozbyć niechcianych, to kasa zaoszczędzona pójdzie raczej na stabilizację finansową klubu. Jeśli natomiast Laporta zdecyduje się wydać jakieś pieniądze to wyda je na młodego Halanda który gra na pozycji priorytetowej dla nas, a nie na kolejnego skrzydłowego, których w klubie mamy już trochu... Panie Louisie zjedz Pan sernik i odNeymaruj się trochę ;)

0

@Peniu 9 mln to jest w tej drabince tak dużo ? ostatnio była o tym dyskusja, SR jest 9. w kolejności w drabince, przed nim są takie orły jak Pjanic, Coutinho, Griezz, Umtiti ... Ci to dopiero mają pokaźną pensję w porównaniu z tym ile wkładają do zespołu. Niewiele mniej ma choćby rezerwowy młokos Trincao.

1

@FCMichalo Roberto świetnie sprawdza się w roli zawodnika typu "zapchajdziura" tak jak kiedyś grał Seidu Keita. Pokaż mi drugiego takiego w zespole? Nominalny pomocnik, który tyle lat wygrywał rywalizację z jednym z wydawałoby się topowych prawych obrońców (Semedo). Moim zdaniem, posiadanie kogoś takiego w zespole to jest po prostu niedoceniane szczęście i należy go szanować. Nie kosztował ani euro, nie czesze niebotycznej pensji, same plusy...

1

@kkbarca aż żal, że nie do 2036 roku, to dałoby wieczny spokój z tym komediantem w kontekście do powrotów najemnika do poprzedniej roboty.

6



Jeden z najbardziej ryjących głowę i przerażających filmów jakie oglądałem. Dzisiaj na mszy, ksiądz wspomniał to wydarzenie, uznając, że warto wspomnieć ostatnie słowa pilota Ił-62M w kontekście Zmartwychwstania.

Czy wierzymy, czy nie wierzymy, warto wspomnieć te słowa i mimo tego, że bez wątpienia jesteśmy tu tylko na chwilę, zatrzymać się i pomyśleć nad ulotnością życia. Warto też przemyśleć sobie, czy na pewno chcemy snuć żarty i śmieszki z katastrof lotniczych, nawet jeśli jedna czy druga grupa fanatyków używa ich dla własnych nawet najbardziej obrzydliwych celów.

0

@Nazio87 to brzmi jak pytanie retoryczne...

8

@BarcaInfo bardzo dobra wiatomość przed Klasykiem ! W meczach z Realem zawsze dużo dawał (pomijając tę jedną czerwoną kartkę), jego wejście koło 60-70 minuty będzie na pewno wartością dodaną !

0

@Ratamahatta tak jest, po co wprowadzać gangrenę do organizmu, który dopiero co wyzdrowiał ? Ja to bym nawet Coutinho nie skreślał, bo Koeman widział dla niego miejsce w drużynie, przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu. Żadnych toksycznych ludzi nie potrzeba temu zespołowi.

0

Komentarz usunięty

0

Ten temat powrotu Neymara "do dawnego miejsca pracy" (na pewno nie domu) to będzie teraz wyrastać po każdym nieudanym meczu Brazylijczyka ? Rozumiem, że jeśli w następnej kolejce skroją jakieś tam Saint Etiene albo Nicee, to temat znów przycichnie... Serio, rzygać się chce, jak się czyta te wszystkie "wracaj do domu magiku"... Według mnie, nie ma takiej opcji i Laporta na to nie pozwoli, wolę na skrzydle oglądać choćby Trincao, niż Neymara.

0

@LucasW123 nikt, ale prawdopodobnie szybciej odnajdzie się u nas niż Coutinho po X latach spędzonych w klubie, który wciąż nie umie odpowiedzieć sobie na pytania: "gdzie jestem? kim jestem?" A taka wymiana często dobrze robi obu zawodnikom, szczególnie jeśli obaj nie sprawdzają się w swoich klubach i w swoich ligach.

5

wolałbym sytuację, gdybyśmy 1:1 zamienili się z Chelsea, my im Coutinho, oni nam Kaia Haevertza, który też tam nie może się zupełnie odnaleźć, a w piłkę grać umie jak mało kto :)

0

@Encore dlatego napastnik, który nie potrafi sam czegoś wykreować i rozstrzygnąć meczu nie jest i nigdy nie będzie warty takiej fortuny, jakiej wołają za Haalanda. Najlepsi to potrafili, tak grał Del Piero, tak grał Raul, tak gra Suarez, nawet o zgrozo, tak grywa czasem Benzema.

0

@VeB77 a niektóre łepki z Madrytu bredzą, że Bryan Gil > Pedri

0

@koksik2700 nawet Lola Bunny jakaś taka aseksualna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?