0

@AmigoBlancos no Wy bez Cristiano raczej jeszcze długo też nie.

0

ten karny, to powiedziałbym taki mocno madrycki ... z grupy "nooo mooożna było to od bidy gwizdnąć"

0

@donleo12 trafiają na City i tę predykcję szlak trafia :)

4

@Emhyr dokładnie, nawet skromne 1:2 czy 0:1 dla Barcy to zastrzyk pewności siebie i kosmiczne doświadczenie dla tych chłopaków, szczególnie jeśli naprzeciw ten konstelacji z Paryża wyjdzie taki Mingueza , Pedri, Dest, a o Moribie już nawet nie wspomnę. Ważne żeby pokazać charakter i walczyć o każdą piędź ziemi.

0

@AmigoBlancos to jest akurat jedyna z tych czterech ostatnich lig mistrzów zwyciężona bez żadnych wtop sędziowskich i wałków. Potem było ciągnięcie za uszy, wcześniej też bywało (skandaliczna bramka Mijatovica), ale LM w 2014 była czyściutka i przyznaję to z taką otwartością, z jaką nienawidzę Realu Madryt :)

0

@Quavosk najlepszym zaprzeczeniem tego, co ona głosi jest fakt, że ona jest pośliną na sejm, podobnie jak jej koledzy posłowie. Mało tego, może wziąć i kandydować na prezydenta, jak jej koleżanka Ogórek. Może chodzi jej o to, że sam fakt bycia kobietą nie dostaje dodatkowych 10k głosów?

1

@Bykunn tak jest... pełna zgoda :)

1

@Bykunn w takim razie szacuneczek i pardone, przeczytałem Twój pierwszy komentarz ("Ale niech dziecko zdecyduje jak już nie będzie dzieckiem czy mu to pasuje" i miałem wrażenie, że jesteś orędownikiem tego pomysłu. Autorowi tego pomysłu, za mocno coś weszło, albo nie weszło, żeby dyskutować, włażąc z zakazami w czyjeś życie i wychowywanie dzieci. Rozumiem niechęć czy nienawiść do KK, ale to nie usprawiedliwia wpierdzielenia się w ludzkie wolności i wybory odnośnie wychowywania dzieci.

0

@Bykunn to nie jest chory wniosek, tylko ten pomysł jest chory. Zamiast proponować uzdrowienie systemu, rozdzielenie kościoła od państwa i poprawki systemowe, dzięki którym apostazja byłabym również finansowo odzwierciedlana, to wy chcecie z zakazami do rodzin się wpierdzielać i kazać albo zakazywać ludziom decydowania o własnych dzieciach ? Wy na tej skrajnej lewicy to jednak jesteście jak PiS tylko 180 stopni w drugą stronę... Byle uprzykrzyć życie tym z drugiej strony i ładnie to ubrać w słowa. PiSowczyki karmią ludzi takimi waszymi pomysłami, a później się dziwić, że 38 procent społeczeństwa jest z nimi.

7

@Bykunn czyli chcesz decydować. Bo to rodzice jednak wychowują dzieci, płacą pieniądze, utrzymują itd. i jeśli mają ochotę j taki plan to pozwalają na ochrzczenie. Takie zakazy to jest jednak wpieprzanie sie, bo dobrze wiesz, że dla niewierzących chrzest nic nie znaczy. Jeśli dzieciak kończy 18 lat i wybierze inną drogę, to dla niego ten chrzest po prostu nie istniał i nigdy się nie wydarzył, bo nie wierzy w jego znaczenie. I gdzie tu jest problem ?

6

@Bykunn nie chcesz by państwo i grupa fanatyków decydowała o czyjejś ciąży, a chcesz decydować o czyichś dzieciach i ich wychowywaniu ?

1

@LUPR szczególnie popuszczanie pączkowi żółtych kartek i gwizdanie wszystkich sytuacji stykowych. Świetnie w wywiadzie opisał to kiedyś Pique. Stykowe sytuacje, decyzje 50/50 , decyzje u których podstaw jest interpretacja zagrania, w znacznej większości gwizdane są na korzyść Realu. No i tzw. decyzje i karne o których później w Madrycie jest mówione: "można to było gwizdnąć" albo "można to było puścić" lądują na koncie Realu. Widać to szczególnie po wprowadzeniu VARu.

0

@oZinho ehh, następnym razem bardziej się postaram ;)

1

Laptopy dzisiaj jednak poszły w górę, szczególnie w porównaniu do SmartFontów

0

@Pablos99 i za to szanuje ! Nie cierpię pompowania baloników ale wiesz jak to jest. Kibice lubią się oszukiwać i chwytać czasem płonnych nadziei, szczególnie gdy idzie o piłkarza ze szkółki :) dla mnie gdyby był takim Nacho, czyli obrońca z ławki, nie top of the top ale takim, co można go w miarę z czystym sumieniem wpuścić - byłoby spoko.

11

@hubik27 to za mało by mówić o remontadzie :(

0

@Pablos99 ale co z tego co napisałem zaprzecza temu co Ty napisałeś teraz ? Napisałem tylko, że przy wszystkich swoich mankamentach jest pewniejszy niż dwójka bardzo drogich i doświadczonych obrońców i tym sobie zaskarbił sympatię kibiców. Ja jednak go nie skreślam, myślę że może osiągnąć więcej niż Bartra.

4

@Pablos99 zachwyty wynikają z tego, że mimo swojego młodego wieku jest j tak pewniejszy niż doświadczeni Umtiti, Lengletem. Braki techniczne nadrabia walecznością, a jak trzeba to sfauluje.

0

@El dominatore no to jest jedna rzecz której nie potrafię u Koemana zrozumieć... Dlaczego ta bośniacka mierda jest wciąż wyżej w hierarchii od Puiga i dostaje więcej minut... W porównaniu do Puiga i nawet jego braków taktycznych Pjanic nie daje tej drużynie absolutnie nic, Puig chociaż wnosi to młodzieńcze ożywienie, a ten to statysta, który nawet się nie stara.

2

@El dominatore a to nie jest jednak trochę brak, że Puig wchodząc na boisko gra w ten sposób , bo chce przez tych kilka minut co dostaje pokazać się, być zauważonym i dlatego wychodzi tak jak piszesz. Ja to trochę tak widzę, jakby Koeman nagle spuszczał pitbulla nad którym sam nie do końca panuje, a ten wskakuje na boisko i chce wykręcić jak najwięcej kontaktów, odbiorów, dwie asysty, bramkę i jeszcze rzut karny. Ja wiem, że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu, ale młodzik chce po prostu się pokazywać, może gdyby dawać mu więcej czasu na boisku nie robiłby tak. Ja go trochę rozumiem, ale też wierzę w wybory Koemana.

0

@tomFCB albo agent Tomek na xD

0

@RobiS Atleti Real 2

2

No to jeszcze więcej przypadków będzie chodziło po ludziach z Madrytu xD

0

@kaamil1910 aha, bardzo mocno podparta teza :)

1

@Bykunn wszędzie tak płaczą, jak Polacy wygrywają płaczą Norwegowie, Niemcy i inni, jak Niemcy wygrywają, płacze cała reszta.
Może gdyby ten system z tunelami chroniącymi przed wiatrem wszedł na skocznie byłoby lepiej. Tak naprawdę, najbardziej obiektywnymi zawodami w tej sytuacji jest cykl Pucharu Świata, bo tutaj jest tyle konkursów, że ten czynnik losowy ma najmniejsze znaczenie i się zdecydowanie rozmywa, to co na jednych zawodach los zabrał odda na kolejnych itd. W takich MŚ i IO to zdecydowanie nie są sprawiedliwe zawody o czym mogliśmy się przekonać dzisiaj, ale i wtedy jak wygrywał Piotter, bo dwa złota zgarnęli akurat Ci, którzy tu i teraz byli najlepiej dysponowani i mieli też sporo szczęścia.

0

@Kielakowy bo Granerud nie umie przegrywać z nami, a nasi potrafią przegrywać z naszymi xD widziałeś jak wszyscy cieszyli się po złocie Piottera? xD

0

Oglądam na Eurosporcie i nie mam pojęcia o co chodzi z kopnym śniegiem , ktoś rozjaśni ? :D

30

większość pewnie ogląda na TVP, ja oglądam na Eurosporcie, po krótkiej frazie Eisenbichlera "Scheisse", pan komentator podsumował "takie podsumowanie orlenowskie powiedziałbym" xD

5

Najlepszy wynik to remis, ewentualnie wygrana Atletico. Zwycięstwo Realu oznacza, że sędziowie będą ciągnąć za uszy przy końcówce sezonu Real. Będzie to co w poprzednim sezonie przy dokończeniu ligi, dziwne karne, nietykalny wieprz itd. to wszystko będziemy oglądać, kiedy różnice będą niewielkie między zespołami. A Atleti i tak jeszcze punkty pogubi.

1

@Quavosk z początku myślałem, że to narysowana przez Jacka Gmocha trajektoria lotu piłki przy podaniu Manicha do Ronaldo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?