panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Mixtape "nikt nie chce chodzić do pracy w niedziele ? Człowieku Ty chyba nie masz zielonego pojęcia o rynku pracy."
Ty albo nie wiesz, albo wierutnie kłamiesz i wrzucasz wszystkich do jednego worka. W gorszych czasach gdy pracowałem w aptece i nigdy nie dostałem złotówki więcej za pracę w niedzielę. Rozumiem, że gro osób zarabiało dwa razy więcej w niedzielę niż w tygodniu, ale nie wrzucaj wszystkich do jednego worka i nie dissuj tak @urbipl , ponieważ może on akurat był w jednym worku ze mną i ma trochę inne patrzenie na to. Ja pracowałem w dużej sieciówie i co miesiąc dostawałem grafik, w miesiącu 1-3 niedziel po 12 godzin ze średnią roczną 2 niedziel/miesiąc.
0
@kuz kontakt był, ale to raczej otarcie niż kopnięcie, tamten przyaktorzył ... :D
prawda jest taka, że sędzia mógł chociaż udawać zainteresowanego i podejść do VARu i obejrzeć tę sytuację, jak chociażby wczoraj angielski sędzia w meczu Liverpool Everton.
Jeszcze większa prawda jest taka, że Lenglet to kompletny debil.
3
Jak patrzę na śmiejącego się po tej akcji Lengleta to bym go odesłał do drugiej drużyny a po sezonie sprzedał do Alaves.
1
Moim zdani m Brait nie jest tak irytujący jak Pjanic. Jeśli weźmie się pod uwagę zarobki i cenę, to co ta miernota prezentuje to jest miazga. On nawet się nie stara. Na taczki i za bramę z nim.
0
@Kgorecki2500 no to kogo zaproponowałbyś w miejsce tej trójki, żeby był lepszy wynik, np. 0:1 ?
0
@robsesh takie komentarze, to faktycznie szkoda pisać...
0
@patrykzmc2000 z Barceloną Busi by mu to lepiej wystawił xD
4
Oni nawet wrzucają we własne pole karne xD ale tam nie było Benza.
0
@PatrykBarca no ale co on miał zrobić w tej sytuacji? Jego interwencja była czysta, a potem gość w zasadzie zza niego wbiegł w niego i potknął się o jego głowę. Trzeba by było naprawdę sprawdzić to w przepisach, czy coś takiego to karny czy nie. Jestem przekonany, że gdyby bramkarz złapał piłkę, albo wybił na rzut rożny, karnego by nie było.
3
@M4G1K no faktycznie klarowna sytuacja, TAA po prostu leży na boisku nie widzi co się dzieje za nim a zawodnik Evertonu wpada na niego i się przewraca. Moim zdaniem niejednoznaczna sytuacja.
0
@kuz tak, to prawda :) ale to chyba jednak nie był jeszcze ten poziom, za który zapłaciliśmy tyle pieniędzy. Ja nie mam pretensji nawet do Bartomeu o Coutinho, bo sam byłem podeskcytowany tym transferem. Mam na myśli tylko to, ze przed Kloppem on grał tak, że moglibyśmy za niego zapłacić 40 może 45 mln, a to co później było za Kloppa to już była eksplozja :)
1
@Dalhi bo to nie o Dembele :)
1
@Homeopata8989 tak... jednego nawet mamy już od paru lat w Barcelonie, do dziś nie może się chłop ogarnąć po tym wyciskaniu. Tu jeszcze lepsza była sytuacja, bo Barcelona, prezes, trene i kibice uwierzyli, że to nie jest średni zawodnik, tylko wręcz "top of the top".
0
Dobry klasyk w Niemczech, niby Borussia prowadzi grę i miażdży posiadaniem, ale Schalke groźne w kontrach. Te mecze prawie zawsze są podszyte emocjami.
0
@Szakalaka12369 nudne, to nie czytaj. Nie ma w regulaminiu punktu, który każe Ci czytać moje wypowiedzi.
1
@PatrykBarcelona jak nie chcesz to nie zaczynaj :)
3
Jeśli Atletico się wypruje i starci przewagę, to sędziowie z pewnością przewiozą łysego i białą spółkę na mistrza. Przypomnę tylko dokończenie poprzedniego sezonu, to samo będzie w tym. W Hiszpanii nikt nie pozwoli Barcelonie zgarnąć tytułu, kiedy decyduje tak niewielka różnica punktów.
15
nad Busquetsem nawet nie ma się co zastanawiać, tylko zrobić godne pożegnanie.
Alba - tutaj trzeba pogłówkować, bo póki co klub sprowadzał piłkarzy, którzy regularnie przegrywali z nim rywalizację (Digne i Firpo), a na piłkarza klasy światowej na lewą obronę nie ma pieniędzy.
Jeżeli chodzi o Pique, to tutaj nawet nie ma co rozważać odejścia tego zawodnika. Nikt w klubie nie ma takiego silnego przywiązania do barw, takiego mentalu i charakteru jak Gerard. Musi zostać i to on już od dawna powinien być kapitanem, a nie Messi.
1
@VamosRakieta Oprócz tego co tutaj powiedzieliście, Pique wyróżnia jeszcze jedno w drużynie, czym przebija Messiego, Busiego i całą resztę: motywacja, mental, miłość do klubu i nienawiść do białych. Żaden piłkarz w klubie nie ma tych cech na takim poziomie jak Gerard. Wylewać na niego pomyje po tych wszystkich latach to po prostu szczeniackie, pianie w internecie.
0
@BarcaInfo Griezmann i Coutinho popłyną i w ich miejsce sprowadzenie Haalanda nie jest moim zdaniem tak odrealnione jak mogłoby się wydawać. Przynajmniej młody piłkarz, którego można traktować jako inwestycja. Gdybym miał wybierać między Haalandem i Mbappe i tak wybrałbym tego pierwszego.
1
Wymieniasz Suareza z Breita i jeszcze doplacasz do tego 7 mln. Tak to widzę finalnie.
Inna sprawa że kibice żądali odejścia Suareza, nie spodziewali się jednak że w jego miejsce nikt nie przyjdzie.
0
Na miejscu Koemana zaryzykowalisbyscie w Paryżu prawdopodbny blamaż w realnej walce o awans? Czy może jednak lepiej pojechać odklepac 2:0 jak Najman i wrócić do domu bez wyniku który pójdzie w historię klubu ?
0
@Messiah10 Jordiemu Albiemu przygadał, że zabije go na ulicy :D serio !
2
@LeoMessi1994 to tylko dwa wsiowe prostaki, największym burakiem jest Ramos
1
@JarekS to były decyzje Bartomeu które się absolutnie broniły sportowo, finansowo: bardzo przepłacone, ale wszyscy wiedzieli, że Barce stać na płacenie. Transferami, których nie da się racjonalnie wyjaśnić ze względów sportowych, finansowych itd. itd. jest przyjście Griezmana i Pjanica. To jego największe zbrodnie transferowe dla klubu, które od początku skazane były na porażkę.
0
nie ma sensu wskazywanie winnych. Ten rak zaczął się na dobre od ostatniej wygranej w Lidze Mistrzów i żre Barcelonę nieprzerwanie. Rządy Bartomeu będą jeszcze trochę odbijały się czkawką. Dzisiaj nie ma mniej winnych, bardziej winnych, każdy grał tak samo beznadziejnie i nikt nie zasługuje na wyróżnienie ani pozytywne ani negatywne. Może z wyjątkiem zmienników, którzy trochę poprawili widok, ale generalnie weszli kiedy już wszystko było rozstrzygnięte.
W rewanżu gramy o brak blamażu, nie ma najmniejszych szans na awans. Koeman spokojnie może zacząć z dwoma defensywnymi pomocnikami. A temu Busquetsowi to odpuście, bo naprawdę na tę chwilę nie ma nikogo lepszego na jego pozycję, nie ważne jak słaby jest. Pjanic to jest mem piłkarza, a Frankie wygląda tam jeszcze gorzej niż SB.
Były lata tłuste, gdzie się kibiców narobiło, to teraz będą lata chude i zobaczymy kto z nami dalej pozostanie. W takim miejscu jesteśmy już od grubo ponad roku i jeszcze długo będziemy, trzeba się przyzwyczaić, bo nie ma pieniędzy żeby to zmienić. Barca w historii wielokrotnie była już w takim położeniu i zawsze podnosiła się i wracała, ale to trwało.
2
Z jednej strony Griezman mnie tak irytuje tą swoją nieskutecznością, że wprowadziłbym za niego Trincao, z drugiej strony wydaje mi się, ze to jest niemożliwe, żeby jeszcze jednej tak dobrej sytuacji nie wykorzystał... Nie rozumiem tego faceta, dostaje piłkę wysuniętą naprzeciwko bramki, klasyczną patelnię, tylko strzelac bez przyjęcia, a ten jeszcze próbuje jakiegoś "magicznego dotknięcia" żeby posłać sobie tę piłkę do boku i dać czas Navasowi na skrócenie konta. Naprawdę, skuteczniejszy byłby na jego pozycji Umtiti albo Neto.
1
@BarcaInfo zastanawiałem się czy Koeman zaryzykuje Desta albo Pique, a tutaj Dest i(!) Pique... ma gość jaja, ale jednoczesnie jest świadom, że jest liryka, epika i obrona Barcelony więc trzeba kombinować.
0
@Bevii No zawsze dodatkowa asekuracja dla stoperów w wątpliwej formie tak sobie myślę. Sądzę, że bez Griezza nasz przód przeżyje, ale z tyłem bez dodatkowego zabezpieczenia, może być cholernie krucho i szybko mogą nam coś wbić. Może lepiej tego uniknąć i postarać się nie stracić bramki a w Paryżu wyjść z Araujo w bardziej ofensywnym ustawieniu i tam przede wszystkim nastawić się na strzelenie bramki.
1
A tu cyk, Koeman ustawienie 4-2-2-2 i Mingueza z Busquetsem a przed nimi De Jong z Pedrim i na desancie rzucony Dembele z Messim i Franciszek nabiegający jako fałszywa 9 :)