0

Antoine zawsze lubił ewilibrystyczne bramki :)

2

Busi zachował się w tej sytuacji jak Pusi.

6

Niezależnie. Od wyniku tego meczu, wiemy już co będzie "najgorsze" w podsumowaniu tego meczu.

0

@Persyfl
a to nie powinno być tak:

zamiast:
"11. Analogicznie więc do 9, pani B nie powinna leczyć nowotworu jelita grubego, bo powinna wiedzieć, że 4 i wziąć odpowiedzialność za swoje decyzje o jedzeniu czerwonego mięsa. Wszystko w imię dorosłości."

napisać:

11. Analogicznie więc do 9, pani B musi borykać się z leczeniem nowotworu jelita grubego, znosić enterostomie, chemioterapie i innego rodzaju niedogodności, bo powinna wiedzieć, że 4 i wziąć odpowiedzialność za swoje decyzje o jedzeniu czerwonego mięsa.

Z problemem nowotworu pani B musi borykać się sama, ale też sama jest sobie winna bo jadła czerwone mięso. (oczywiście nie jest to prawda, bo nie wierzę i nie sądzę, że są na to tak jednoznaczne badania, że spożywanie czerwonego mięsa aż tak zwiększa prawdopodobieństwo takiego nowotworu, żeby na 100% wskazać je jako przyczynę, no chyba, że pani B miała zwyczaju zjadać krowę dziennie).

9

Robertson dzisiaj coś nie rumakuje, w rewanżu z Barceloną był tak hop do przodu, że do Messiego skakał, a dzisiaj pod pantoflem City już tak głośno nie szczeka.

1

Alisson był na urodzinach Neymara i jeszcze kac go trzyma. Po meczu oprócz testu na COVID będzie małe dmuchanie.

1

Klopp rozważa zmianę Alisona ...

1

Aleś Pan Panie Alisonie narobił ...

0

@socha a czekasz jeszcze na coś ?

0

@socha ważne żeby sędzia na VARze był zdrowy i w pełni formy :)

0

@Criss18Barca aaa ok, źle zrozumiałem, pełna zgoda

0

@Criss18Barca 8 bramek w dwa lata w reprezentacji , to wcale nie jest taki słaby wynik, zważywszy że nie jest też klasycznym napastnikiem.

1

@tbas a niby dlaczego ? To jest tylko jedna kwestia i nie jedyna w której Valverde miał rację i może stanowić co najwyżej składową jego całościowej oceny.

13

uwielbiam wywiady, w których co pytanie nie bije tylko kurtuazją, udawaną grzecznością i podziwem. Pique mówi co naprawdę myśli i dlatego to dobrze się czyta, człowiek może się oczywiście z nim nie zgadzać w niektórych kwestiach, ale przynajmniej jest jasne, jakie ma zdanie i poglądy na konkretne tematy. A w przypadku sędziowania, mówi po prostu jak jest, świetnie podsumował zeszłoroczny tytuł dla Realu.

0

@Piorun tak, generalnie to ten pierwszy jeszcze był na takiej wysokości, że bramkarz jakby dobrze pofrunął to dałby radę, ale to wciąż było bardzo trudne uderzenie, nawet dla kogoś, kto wyczuł stronę strzelającego

2

Bilbao - komplet strzałów z rzutów karnych zaliczanych do tzw. "nie do obrony"

0

trzymam kciuki za Betis, bo mam już naprawdę przesyt oglądania "przyszłego zdobywcy Złotej Piłki" Asiera Villalibre. On mi naprawdę rozgrywki prześladuje.

20

Dziennikarze Asa mieli pracowitą noc... Już mieli zapewne przygotowana okładkę z tytułem Barca KO, a tutaj nagle trzeba było wymyślić coś nowego, żeby nie podkreślało pięknego meczu i zwycięstwa FCB. Dobrze że się Eden napatoczył, na niego zawsze można liczyć.

1

Hejterzy (nie krytycy) Koemana pochowani już po norach ? xD

2

Frenkie niczym Paulinho :D tylko o niebo lepszy w rozegraniu i w pomocy

1

a przy linii bocznej wciąż stoi Kuba Błaszczykowski i czeka na zmianę :D

24

Przy każdym karnym przeciwko nam obowiązkowa jest żółta kartka dla Alby :D To już zwyczaj.

2

@FanKFC nic by to nie zmieniło, dalej nie byłoby defensywy

0

człowiek wyjdzie z Leganes, ale Leganes z człowiek nigdy... czy jakoś tak to szło :D

0

wrzutki jak u Zidana, tylko tego Benzemy tam brak.

5

przestańcie piszczeć i walić w zbroję, jest cała druga połowa, kreują okazje, jeszcze wszystko jest możliwe a piłka w grze..

1

@AxelF oczywiście, że masz rację, trochę źle wyraziłem się poprzednio. Chodziło mi o to, że gość pisze jeden do drugiego "nie jesteś tutaj nikim ważnym" i brzmiało to tak jakby tutaj byli jacyś ważni jegomoście, a jego adwersarz się do nich nie zaliczał (skąd inąd... co to jest w ogóle za argument ?) . Dlatego też napisałem " jeśli tutaj są jakieś ważne osoby, to z pewnością właśnie kolega @BarcaInfo się powinien z tego tytułu do nich zaliczać." Oczywiście zdobycie jakichś tam złotych piłek serwisu nie czyni niczyjego zdania i racji większym. Myślę, że się zgadzamy, tyle, że być może źle zostałem odebrany lub się źle wyraziłem.

1

@Herbert ok w takim razie zwracam honor i dziękuję koledze za wyjaśnienie :)

1

Przecież Marca już raz podawała, że Alaba jest już w Madrycie i będzie piłkarzem Realu od czerwca. A teraz piszą o zgodzie Rumenige, w sytuacji gdy Alabie kończy się kontrakt. Bardzo rzetelne dziennikarstwo.

0

@MarioVeB! oczywiście że nie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?