panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Joe_Pesci one nie nadchodzą, one już tu są od dłuższego czasu :)
2
@FCBparasiempre teraz też bym przygarnął pewnego Austriaka, tyle że do naszej obrony. Swoją drogą, ciekawe, czy byłoby to możliwe z punktu widzenia jego zarobków, gdyby pozbyć się Coutinho (ok 13 mln) i w jego miejsce zatrudnić Alabę (ok 10 mln). Coutinho wydaje się zbędnym obciążeniem w obliczu dobrej gry Puiga i Pedriego.
0
@arasz1819 myślę, że wszystko jest w historii edycji :) nie widzę jednak problemu gdy dokonam tego zanim odpowiesz mi na mój post, chociaż tak sobie myślę, że mogłeś faktycznie odpisywać w trakcie kiedy edytowalem i wtedy nie widziałeś nowej wersji w której chyba dostatecznie zawarłem wyjaśnienie.
PS nie zależy mi na atencji publiki, bo nikogo nasza dyskusja już tutaj nie interesuje.
0
@arasz1819 akurat to Ty tutaj dorabiasz teorię ... gdzie ja Scherlocku napisałem że odpadły celowo ? Jeśli dorabiasz sobie do tego zdania jakieś swoje domysły, które Ci pasują, to już nie moja wina że nie potrafisz doszukać się sensu. Ja Ci wyjaśniłem znaczenie tego zdania powyżej, moim zdaniem dostatecznie jasno i więcej już nie będę.
0
@arasz1819 może zdanie nie jest głupie tylko po prostu go nie rozumiesz ?
piszesz, że Atleti i Real woleliby być na miejscu Barcelony i być w półfinale przegrywając pierwszy mecz 2:0. Przy tak znikomych szansach na awans do finału, lepiej wychodzi na tym Atleti i Real, bo ich piłkarze mają tych parę meczy mniej w nogach, w porównaniu do Barcelony... po rewanżu będzie to jeszcze jeden dodatkowy mecz (prawdopodobnie) a finalny efekt dla wszystkich trzech drużyn będzie (wciąż najprawdopodobniej) taki sam: brak trofeum... to jest chyba proste.
Taktykę szybkiego odpadania część zespołów świadomie obiera: jeśli nie angażujesz się w 100% w wygranie jakiegoś trofeum, to szkoda sobie dupę zawracać i marnować energię zawodników, więc lepiej daj sobie spokój wcześniej... podobnie, jeśli wiesz, że jesteś za krótki żeby wygrać jakieś trofeum to też korzystniej jest odpaść jak najszybciej, żeby np. walczyć o utrzymanie, albo Ligę Europy czy co tam jeszcze...
0
@arasz1819 tak, tak, jeszcze dużo się może zdarzyć w Lidze, ale na tym etapie to można równie dobrze pisać, że Granada też walczy o mistrza bo matematyka jej tego nie odbiera. Jak się zrobi nie wiem: 5-6 punktów różnicy to można faktycznie stwierdzić, że jest jakaś walka, póki co Atletico to maszyna z pewną przewagą nad resztą.
Co do 0:2 - nie zgadzam się, uważam, że dla takiej Barcelony, która walczy na wielu frontach jeśli nie wygrywa się rozgrywek to lepiej odpaść jak najwcześniej, szczególnie przy tak intensywnym terminarzu. Odpadnięcie w półfinale oznacza rozegranie tak naprawdę wielu dobrych, nikomu niepotrzebnych meczy po drodze, które tylko eksploatują piłkarzy.
0
@dge21 @Mario96w szanuję, nie podzielam ale szanuję... trochę to regres i cofnięcie się do starożytnego Rzymu, gdzie ludzi bawiły walki gladiatorów. Z mojego punktu widzenia, jest to zwykłe pajacowanie, wychodzą na te walki niemal jak Fury z Kliczką, pompowanie, dookoła kręcą się lalki, łysole organizują to wszystko i trzaskają kasiurę, promują się jakieś Don Kasja i siostry Godlewskie, ale cóż, może i masy lubią faktycznie niskolotne rozrywki :)
0
@arasz1819 no z tą grą w lidze o mistrza, to Cię trochę poniosło, tam jest 8 punktów i jeden mecz więcej rozegrany, czyli wirtualnie 11 pkt... to jest przepaść, w PK w pierwszym meczu jest również 2:0 do odrobienia, co raczej optymistycznie nie napawa.
3
@dge21 stale się zastanawiam, co ludzi w tym kręci ? Sportowcy na emeryturach jak Kołecki, Janikowski, Saleta itd., pseudocelebryci, yotuberzy, gwiazdy Warsawshore ... łysole i gangusy organizujący to nakręcają ich konflikty, prowokują na tych galach, mnóstwo ustawianek... Nie lepiej było się rajcować Kołeckim jak był prawdziwym sportowcem niż jarać się tym co wyprawia obecnie z tym pajacowaniem na dobicie do konta ?
9
Koeman w przerwie wchodzi do wozu VAR:
"który idiota tu dowodzi?"
0
pokazali tego spalonego gdzieś czy ja coś przysnąłem ?
0
@pax oczywiście, pełna zgoda w całym wymiarze, ale jednak w tej formie i w tym wieku moim zdaniem powinien dzisiaj odpoczywać, żeby się trochę wskrzesić na PSG :)
2
@formentera2017
Po części się zgadzam, a po części nie... Koeman od początku bardzo mocno postawił na Araujo i Pedriego, na tego drugiego punkcie wyglądał wręcz na ześwirowanego.
@yoli Ja trenerowi nie ujmuję, pragnę jednak zauważyć, gdzie znajduje się drużyna Koemana (z zawodników po Guardioli pozostał tylko Busquets i Messi i kontuzjowany Pique) i jakie środki na transfery otrzymał jeden i drugi. EV dostawał praktycznie co sezon wielkie nazwiska, Griezmana, Cou, Dembele, Longleta, De Jonga, Arthura, Semedo itd. itd. Koeman otrzymał Desta i Pedriego zakontraktowanego wcześniej, mimo że prosił o tak tanie transfery jak Garcia, Wijnaldum czy Depay ( zawodnicy z końcówkami kontraktu).
Na mnie wrażenie robi to jak Koeman odzyskuje piłkarzy, którzy za Valverde po prostu gaśli, takich jak De Jong i Dembele. Plus najważniejsze, dzisiaj gramy moim zdaniem znacznie ładniejszą piłkę niż za EV.
1
@pax Właściwie to chyba jedynym nominalnym zawodnikiem który może grać na tej pozycji pokazując jako taką jakość. Nie mniej jednak to, że Busquets w takiej formie jak jest i popełniający kardynalne błędy wciąż gra na tej pozycji pokazuje, że jest to kolejna niedostatecznie obsadzona pozycja w klubie.
10
Dlatego Koeman>Valverde... o Setienie nawet nie wspomnę. Ronald Koeman ma drużynę w zupełnie innym miejscu niż miał EV, a jednak pozwala sobie na eksperymenty ze słabszymi rywalami, wprowadza umiejętnie młodych, każdy może liczyć, że dostanie szansę nawet w mniej oczekiwanym momencie. Nawet jeśli w tym sezonie nic nie wygramy i prawdopodobnie tak będzie, uważam, że przyszłość Koemana jest w Barcelonie, a w tych trudnych czasach będzie w stanie utrzymać drużynę na poziomie. Przypominam ile to wpisów było za EV grzmiących, że woleliby oglądać piekną, ambitną grę, gryzienie trawy, nawet jeśli nie szłyby za tym wyniki, teraz trochę tak jest... Gdyby była tu 9 na poziomie, moim zdaniem mielibyśmy koło 8 pkt więcej... i nie mówię tutaj o Suarezie, bo on już od co najmniej dwóch sezonów był tutaj wypalony i z pewnością nie rozgrywałby tak spektakularnego sezonu jak w AM.
0
@MESSIah16 ok, dzięki za wyjaśnienie, nie wiedziałem.
2
@MESSIah16 może to jest po prostu sprzeciw wobec aborcji na życzenie.
0
@MarioVeB! Neymar gdy będzie w wieku 35 lat i pogrywał z ławki w lidze amerykańskiej, a nas będą dalej karmić informacjami o możliwym półrocznym wypożyczeniu, a dzieciaki dalej będą wrzucać na YouTube filmiki gdzie laska śpiewa "I'm coming home"
2
@zadafcb ciekawe co Śmiszek miał paskudnego na myśli w tym billboardzie ?
7
@Pstryk nie to co ten "parszywy" Rakieta, tylko patrzył, żeby się nie uszkodzić przed meczem z nami i wczoraj bezczelnie zapakował nam bramkę i jeszcze udawał, że go to nie cieszy xD
18
Mingueza lubi to :)
18
@VamosRakieta aleś strollował :DD
11
Co za szczęście w Madryckiej prasie... wreszcie po meczu Barcelony nie muszą pisać o wczorajszym treningu Realu Madryt, tylko można coś o meczu.
0
#oskarmusisz 15 znaków
0
Cieszcie się, że Pjanic kontuzjowany bo przynajmniej w duecie z Busim nie musicie oglądać tego cyrku. Ale na prawej pomocy to bym chyba dzisiaj już wolał Trincaowicza oglądać niż Firpo.
5
@BarcaInfo Co najlepszego może zrobić obecnie Laporta by wygrać wybory?
Absolutnie NIC... najlepiej nic nie robić, jego rywale robią na tyle dużo, że wystarczy na spokojną wygraną w wyborach, Joan może jedynie wygodnie siedzieć w fotelu i obserwować ten cyrk na kółkach w którym swoje przedstawienie odgrywa Font.
0
"To półfinał Pucharu Króla, dobry wynik jutro jest dla nas dobry"
Odkrycie 2021 :D
2
@Firestone kolega z pracy - Włoch z pochodzenia i wierny kibic Juve, notorycznie zadaje mi pytanie, jakim cudem wymieniliście Pjanica na Arthura? Arthur błyszczy w drugiej linii Juve, a tymczasem u nas bezproduktywny Bośniak nie pokazuje kompletnie nic... to ogromny błąd zarządu i taka różnica sportowa między zawodnikami nie ma prawa tłumaczyć nawet zagrywek finansowych. Pjanic w sezonie przed przyjściem do Barcelony grał na takim poziomie jak obecnie w Barcelonie - a właściwie nie grał tylko grzał ławę, nie ma racjonalnego wytłumaczenia sportowego dla tej zamiany.
2
@Persyfl No właśnie, a w przypadku ciąży i seksu można to stwierdzić na 100% (zakładając wyłączenie wiatropylności) :)
0
Czułem to , czułem że tak będzie !!!