0

@Janiama a kto jest Barabaszem ? xD

1

@MarioVeB! "Nie jesteś tu nikim ważnym " no raczej chyba jest ważny... parę razy zgarnął tutaj nagrodę, która jest dowodem uznania użytkowników i jeśli tutaj są jakieś ważne osoby, to z pewnością właśnie kolega @BarcaInfo się powinien z tego tytułu do nich zaliczać.


1

Bartomeu przynajmniej można porównać do Gasparta, dla Figo nie ma stosownego porównania.

0

@johny11 przecież to Koeman zakomunikował Suarezowi, że go nie potrzebuje i nie będzie na niego stawiał. No a tutaj leciały orgazmy, że wreszcie się go pozbyliśmy. Co wina Bartomeu to jego, ale no już bez przesady

1

@PabloVEB bo zadłużenie jest zależne od tego co klub wyda i zarobi a nie od przychodu zarabianego tylko na Messim.

4

i co hejterzy ? boli was wielki Mingueza ? :D

1

szybko zaczęli tę grę na czas ...

2

Mam nadzieję, że Barcelona wygra mecz 1:0 i chłopaki w końcówce będą padać co 2-3 minuty na przerwanie meczu i grę na czas... a De Jong będzie trącał, kopał, przewracał, natomiast Inaki Williams będzie biegał z uwieszonym Minguezą obejmującym go wpółpas.

0

Mijgueza stał się tutaj generalnie "niepopularny" czy tylko "niepopularny" na prawej obronie ?

0

@dafik85 Vinicius swoim poziomem nigdy nie przebije nawet Jesusa Navasa. To będzie taki trochę lepszy sredniak w sam raz na Betis.

1

@Coutinho007 Vinicius został skrzywdzony przez swój klub i dziennikarzy go wspierających. Gdy przychodził wrzeszczeli na prawo i na lewo że nowy Netmar się właśnie objawił. Vinicius biedny pastuch z Brazylii, młody no głupi wziął i w to uwierzył i teraz masz. Zamiast sobie w ciszy dojrzewać i rozwijać, to wychodzi z łatką najbardziej przereklamowanego piłkarza.

1

@PatrykBarca na pewno nie Zydan, ja już go za wiele razy widziałem "zwalnianego" żeby uwierzyć w te historie.

1

@Maniek9444 mimo całej sympati i podziwu: tak

9

Vini- prawdziwy talizman Zidana i Realu.

0

@Persyfl z tego co wiem to zależało od szpitala... Czyli dr facto sprowadza się do tego ze nic się nie zmieni. W niektórych szpitalach załatwią temat odwołując się do ryzyka zagrożenia zdrowia matki , a w innych nie będą odwlekać tylko będę powoływać się na wyrok TK Julii Przyłębskiej. Tak mi się przynajmniej wydaje.

3

Parę tygodni temu sprzedawany przez 90 procent kibiców i ramblowiczów, wystarczyło że zagrał kilka dobrych meczy i w tych samych oczach stał się zbawcą i główną siłą ognia obok Messiego. Nabawi się kolejnej kontuzji i znów wszyscy będą go sprzedawać... i tak w kółko. Ciężkie jest życie piłkarza Barcy (i nie tylko Barcy)

0

@MESSIah16 na nieszczęście na czele protestujących stanęła samozwańczo Lempart, która swoim prostactwem wkrótce skutecznie abortuje ... większość protestujących z ulic do domu... i skończy się jak poprzednio.

0

@MESSIah16 możemy sobie dyskutować i nakręcać się ekstremalnymi przypadkami o dzieciach z mózgiem na wierzchu itd. ale w praktyce nic się nie zmieni. Każdy lekarz usunie taką ciążę, w której człowiek ma wadę letalną i nie ma szansy przeżycia, podkładając pod to ryzyko zaburzeń psychicznych i ciężkiej depresji poporodowej u matki. W przypadku ryzyka zdrowia matki aborcja wciąż jest dozwolona, więc jak najbardziej w świetle prawa będzie wszystko wykonane legalnie. To jest tylko temat zastępczy, mocny - bo od dawna wiadomo że sprawy światopoglądowe elektryzują najbardziej - chociaż tak naprawdę skala problemów o których rozmawiamy jest marginalna i zwykle są one wręcz incydentalne.

39

@Sherem w jeszcze większej ilości miejsc jest problem uprzywilejowania czarnego człowieka względem białego (nie wiem czy rasizm to w końcu dobre słowo czy nie, bo według wielu rasizm jest skierowany tylko w jedną stronę).

0

Pooglądałby sobie człowiek "Młode Wilki", fajny film, dobre kino lat 90. ... tylko jak tu tego Jakimowicza ścierpieć tak długo ?

1

Jak to mawia Twarowski: 'Siadamy w fotelach, zapinamy pasy i lecimy z najnowszym odcinkiem wiadomości !"

0

@Kondziubarca jeszcze nie było dzisiaj wiadomości, co Ty już taki nerwowy ? :)

1

"przedstawiciele opozycji przyszli na komisję jak zwykle: nieprzygotowani" xD

0

@Barca1992 Bingo ! żywcem z Wiadomości :D

3

"Atak na groty- czyli uderzenie w polski przemysł zbrojeniowy"

zgadnij skąd ten cytat ? :D

0

@BarcaInfo do obiektywnej oceny przydałaby się wysokość długu którą Laporta zastał, wówczas okazałoby się czy @Gaz ma rację odnośnie jego gospodarności, jak również wysokość długu w momencie w którym zaczynała się pandemia koronawirusa, bo to jest też nieprzewidywalny czynniki, który mocno odcisnął się na każdym klubie. Generalnie dobrze byłoby zobaczyć jak za kadencji każdego z nich bardzo wysokość długu wzrosła.

1

@JimMorrisonFCB szacunek za komentarz o piłce, jeszcze większy, że dotyczy Barcelony. Niestety komentarze o piłce i Barcelonie na Rambli od pewnego czasu są passe. Lepiej czekać na kolejne potyczki lewicy i prawicy oraz oracje pod adresem Donalda Tuska. Ale fajnie, że próbowałeś :)

0

@sevs bo Bartek myślał, że jak więcej zapłaci, to ziomek będzie lepiej grał.

1

@Encore Z dwóch słabszych prezydentów, znacznie słabszy był Komorowski. Wtopa, wtopą poganiająca i nijakość, ksywka "gajowy" była bardzo wymowna, zresztą o czymś to świadczy, że przegrał wbrew wszelkim sondażom, które pytały jedynie, czy będzie konieczna II tura czy nie.

0

@Katalończyk 99 no nad tym, że Real jak trzeba będzie to i tak zepnie pośladki bardziej niż Barca i wśliźnie się na pierwszą pozycję... sęk w tym, że potknięcia rywala, to oni wykorzystają w zimniejszą krwią z pewnością niż Barca. Wiesz... VARy, pakty z diabłem, pomyłki sędziowski i te sprawy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?