panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten to już po*****li jak ci z Realu Madryt...
1
@Ratamahatta tam do strefy spadkowej jest 3 punkty, a do europejskich pucharów 5 ... my tu chyba teraz inne priorytety na ten sezon mamy,
5
Real i Barcelona mają różne priorytety na boisku. Real chce wygrywać mecze i strzelać bramki, a zawodnicy Barcelony mają za zadanie dostarczać piłki Messiemu. Jeśli Messi jest w formie, to dobrze i coś tam jesteśmy w stanie ugrać, ale jak Messi jest w dołku to ...patrz miejsce w tabeli w tym sezonie.
5
@Chakalaka coś dzisiaj mało tych zielonych się naskładało...
1
@th@les Vinicius skończy tak samo... róbcie screeny ! :D
16
@Chakalaka z lempart to chyba można jedynie omówić budowanie murów i burzenie mostów.
1
@Coutinho007 no tylko taki :D na inny nas nie stać obecnie
3
@macio_944 w nagrodę za frajerstwo, ze zwycięzcą po kolejny rekord, a raczej anty rekord
0
@kewin dobrze, że Coutinho będzie wtedy z nami, według moich wyliczeń, skończy się wtedy wynikiem 6:4 ...
0
@AmigoBlancos Man United i Inter, obie drużyny zrobiły więcej by wprowadzić PSG i Real do 1/8 Ligi Mistrzów, niż te kluby same dla siebie. Ja klasyczni dostawcy punktów.
2
Może to i lepiej, terapii wstrząsowej ciąg dalszy: 16:3 z Bayernem w dwumeczu powinno pozwolić zrozumieć, że era Messiego dobiegła końca i należy pozwolić mu odejść do innego klubu i budować na tych zgliszczach coś nowego. Leo stracił już ewidentnie serce i chęć do gry w tym klubie, co skończyło się na Anfield, przedłużanie tej agonii nie pomaga ani jemu, ani klubowi, a przede wszsytkim blokuje innych, którzy mogliby coś więcej temu klubowi dać. I nie ma co pieprzyć, że zJuve był najlepszy w Barcelonie... bo to nie o to w tym wszystkim chodzi. Liczy się klub, a nie kto jest najlepszy w przegranym wysoko meczu.
3
No to się zacznie na konferencji: "jesteśmy Realem Madryt..." , "zasłużyliśmy na to..." , "Real Madryt zawsze wraca.... "
15
Penisiusz to widzę wkurza nawet samych graczy Realu, wymowna mina Kroosa, czy wcześniejsze słowa Benzemy świadczą o tym. Koleś zgrywa wielkiego gwiazdora, drugiego Neymara, a jest cienkim przeciętniakiem, poziomem z Getafe albo Huesci, mam wrażenie, że on nawet w obecnym Sociedad by się nie wyróżniał. Znacznie lepszy jest moim zdaniem nie tak rozdmuchany i znacznie skromniejszy Rodrygo, produktywny, grający dla drużyny. Vinicius szybciej skończy się niż się zaczął.
1
@jakub1906 oczywiście... z Pique to on był wręcz bardzo chwalony
2
Ramos, jakkolwiek bym go nie lubił, jest wzorem kapitana i jego obecność podnosi jakość całej reszty. Przy nim nawet taki przeciętniak jak Varane na środku obrony, przestaje wyglądać jak Longlet, a zaczyna jak klasowy obrońca. Czasem mam wrażenie, że nawet jakby Vladimir Zografski zagrał z nim na stoperze, to byłaby wciąż solidna para obrońców.
4
taki pączek w takich sytuacjach to ma spoko, wstrząśnienie mózgu mu nie grozi.
0
@Encore co wy wszyscy chcecie, przecież dobry jest, a jakie sztuczki robi:
:D
0
Trzecie miejsce Realu w LM bralibyście w ciemno, czy interesuje was tylko totalne upokorzenie i czwarte miejsce bez możliwości gry w Lidze Europy ? xD
0
był dzisiaj odgrywany jakiś cyrk "antyrasistowski" przed meczem PSG ?
1
w Paryżu ponoć poszło o to, że techniczny nazwał któregoś tam z tureckiej drużyny "black man" czyli czarnoskórym... o to jest ten cały dym, warto mieć świadomość tego, jakie to wszystko jest nienormalne, jak dla mnie i jedni i drudzy walkower i 0 punktów powinni mieć wlepione
20
Puig mógłby tutaj nawet dwie bramy zapakować i asystować przy trzeciej, a w następnym meczu para pivotów to Pusi i FDJ a przed nimi Kałtinio
1
jest szansa na walkower dla Basaksehir ?
2
czy możemy już mówić o Fatidependencii ?
0
Messi z wolnego ... będzie za długa czy w mur?
0
Lenglet to jest poziom ławki rezerwowej Elche.
0
teraz jak się nie chce piłkarzom grać, to ogłaszają incydent rasistowski i schodzą ?
6
Koeman niebzepiecznie zbliża się z zespołem do levelu "Setien"
0
@CuttingHead gdybyś może wyscibil nosa poza pierwsze 16 minut tego meczu i spojrzał na całokształt sezonu, to może byś zrozumiał kwintesencje problemu.
0
@Kwasiak98 oczywiście że tak ...
2
no to z drugiego miejsca prost na Bayern i tam oklep 16:3 i dziękujemy po raz kolejny...
Messi, który ma w dupie wydarzenia boiskowe i myślami jest w City, jest nam niepotrzebny. Powinien odejść dla dobra swojego i klubu, a 10 zostać zastrzeżona w Barcelonie. To piłkarz który obecnie działa destrukcyjnie na pozostałych a sam nic nie daje.