panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a może po prostu zostanie zwolniony, w City kolejnego sezonu bez trofeów nie zniosą, a drużyna jakoś piorunująco nie wystartowała w tym sezonie.
1
@Antimadridista~ idź, trzymam za Ciebie kciuki, na Twoim miejscu też bym olał te zakazy.
0
@kuz zaraz po prezentacji Neymara a przed Verattim.
0
@YeastMoss Co do Hołowni, niestety nie do końca się zgadzam. Pisałem, że SH reprezentuje protestujących przeciw złamaniu kompromisu i tylko złamaniu kompromisu. 10 lat temu, Hołownia w Religia TV miał bardzo ostre spięcie z W.Cejrowskim o to, gdzie WC zarzucał mu, że Hołownia właściwie sam wyklucza się z Kościoł, w momencie gdy dopuszcza jakiekolwiek formy aborcji. Spierali się o to mocno, wręcz kłócili z osobistymi wycieczkami, SH mocno stał za kompromisem, jego protest przeciw wyrokowi TK może być moim zdaniem autentyczny.
11
@Kurkmen Lempart to będzie drugi Kijowski. Swoją drogą śmieszne trochę, że na czele tego ruchu stoi lesbijka, której raczej ciąża nie grozi i tym samym problem dotyczy ją- powiedzmy- trochę mniej. Szkoda mi tych wszystkich dziewczyn, które z dobrymi intencjami zebrały się i ruszyły. Jak lewactwo w to weszło z Lempertami i Scheuring Wielgus, to zaczęło się samoorać.
0
@Borneo tematem zastępczym, to jest prawdopodobnie wyrok TK generujący strajk, tak, żebyś nic więcej w portalach informacyjnych nie przeczytał.
1
@justfootball na takie pytanie mam ochotę odpowiedzieć: KANAPKA ! :D
0
@sebasek99 myślę, że jesteś mocno niedoinformowany w tym względzie. Kilka lat temu był program na Religia TV, gdzie Hołownia poszedł na noże z Cejrowskim. WC oczywiście był zwolennikiem odebrania kompromisu, Hołownia stał jako twardy kompromisowiec. Program był emitowany jakieś 10 lat temu, WC wykrzykiwał, że SH sam wyklucza się z Kościoła Katolickiego takimi swoimi poglądami itd. Było ostro.
0
@sebasek99 no ale jakim prawem, to skrajna lewica z Lempert uzurpuje sobie przewodzenie strajkowi, a nie np Hołownia reprezentujący kompromisowców, który na dodatek słyszy "wypierdalaj" ze strajku?
1
@sebasek99 trzeba w takim razie powiedzieć, że Paniom, które przyszły strajkować przeciwko likwidacji kompromisu aborcyjnego, ale są przeciwne aborcji na życzenie, że nie są z Wami i mają podobnie jak Hołownia wy*****ć, skoro takie osoby nie wpisują się w postulaty strajku. Bo tak to Lempart i Scheuring Wielgus zbijają swój kapitał polityczny na osobach, które tak naprawdę jak sama Lempart uznała: nie stoją po jej stronie, gdyż mają odrebne zdanie na temat legalizacji aborcji. Wteyd tak naprawdę się okaże, jak liczne grono z Was zostanie.
0
@YeastMoss Pewności nie ma, nigdzie też nie wspominam o pewności, jest to moje zdanie, wynikające z własnych obserwacji i intuicji, mogę się w tym mylić i nie znam niestety rzetelnych statystyk. Nie jest to do końca ważne jaka jest ta proporcja i możesz łapać mnie za słowa, ale w gruncie rzeczy, PEWNA CZĘŚĆ (mam nadzieję, że w ten sposób sformułowane wystarczy) protestujacych, nie zgadza się z poglądami feministek i mają prawo iść z hołownią
O kościele, państwie świeckim nie wspominałem, wiec nie komentuje Twojego stanowiska.
8
@RadekACCA tak, tak ,tak !!! zapomniałem o "precz z dyktaturą kobiet" :D :D :D to chyba jest nawet lepszy od walki z ówczesną władzą komunistyczną.
1
@Janiama Dla mnie jedno nie wyklucza drugiego. Nie obrażałbym też wyborców Kaczyńskiego tak do końca, bo cżęść z nich ma realne powody by na niego głosować i z jego rządów czerpie po prostu korzyści, nikogo nie powinno to dziwić ani właściwie bulwersować.
24
"Panie Szymonie Hołownio, jak można być takim kłamcą i tak cynicznie wykorzystywać Strajk Kobiet, Martę Lempart (jedną z liderek ruchu) i rzesze kobiet? Pan nigdy nie był z nami. Ma pan jasny pogląd-aborcję uważa ze zabójstwo. Serio, na plecach kobiet chce pan robić politykę? Straszne"
Scheuring-Wielgus - ona już nigdy mnie nie zawiedzie. Jak ją widzę wypowiadającą się, szczególnie u Roberta Mazurka, który przy każdej wizycie obnaża ją z ujemnego IQ, to mi się twarz sama śmieje. Z ulubionych cytatów to ten, gdzie Pani Scheuring-Wielgus wspomina jak walczyła jako studentka z ówczesną władzą komunistyczną (studia ukończone w 1997 roku).
Dzisiaj Scheuring-Wielgus, posłanka opozycji wyrzuca Hołowni, że chce robić politykę na plechach kobiet... Scheuring-Wielgus i polityczki wraz z Lempart i organizacjami feministycznymi, samowolnie przejęły "władzę i dowodzenie" nad kobietami i mężczyznami, którzy rozpoczęli protestować PRZECIWKO ZŁAMANIU KOMPROMISU ABORCYJNEGO w Polsce. Feministki z tymi paniami, przemyciły własne postulaty, z którymi większość zwykłych szarych protestujących (jak ja) się nie zgadza. A dzisiaj próbuje podtrzymywać jeszcze na siłę ogień tego. Pytanie tylko, ile tych protestujących zostanie, jeśli nagle zorientują się, że stoją pod sztandarami wzywającymi do refundowanej aborcji na życzenie, czy tak naprawdę w ogóle aborcji na życzenie. Wśród protestujących większości jest znacznie bliżej do Hołowni niż do Lempart, Scheuring-Wielgus i innych feministycznych pokemonów, a te Panie sprzeciwiające się czyjemuś sprzeciwowi, są po prostu śmieszne, żałosne i cyniczne.
Kaczyński to niewątpliwie fanatyk, może i ma urojoną wizję państwa, może idzie po trupach do celu, a może zorganizował ten cały cyrk jako temat zastępczy i to wszyskto kręci się zgodnie z jego scenariuszem (to mój typ). Może i Kaczyński jest małym podłym człowiekiem (tu zostało już dużo powiedziane, nie ma co do tego wątpliwości i nie ma sensu powielać dlaczego), ale prawda jest taka, że jeśli jego opozycjonistami jest stado idiotów pokroju Scheuring-Wielgus, to on może robić z tym państwem wszystko. Jeśli na końcu okaże się, że on, albo ktoś z PiSu wjedzie na białym koniu i wybawi naród z orzeczenia TK - to moja hipoteza się potwierdzi.
4
@RosjaninBut "Niemcy powinno się bombardować co 50 lat, profilaktycznie, bez podania przyczyny”
Winston Churchill
Nie, żebym chciał bombardować Niemcy, ale Winston to akurat Niemców miał rozłożonych na czynniki pierwsze :)
0
@horang w Barcelonie wreszcie pojawiają się inni zawodnicy niż Messi , którzy potrafią i chcą dryblować. Wczoraj tutaj prym wiódł Pedri, dużo pokazał też Dembele. Oni trochę niestety muszą grać na ryzyku strat. To nie tak , że da się w tym grać bezbłędnie. Po to Pedri ma za sobą jednak obronę żeby asekurowali te jego straty. Problem się zrobi , jeśli tych strat będzie generował bardzo dużo, dryblingi będą bezproduktywne, a Pedri nie będzie robił gry.
0
@TylkoBarca7273 czerwoni vabank sprzedane !
0
u nas Arthur schodził średnio w 60 minucie, w Juve wchodzi na ostatnie 8 minut... chłopak zyskał na tym transferze ewidentnie, jeszcze mniej się będzie przemęczał, bez stresu, praca mało obciążająca, a też dobrze płacą.
0
@Jon_Snow a tak sobie chciałem coś po****ć pod nosem, nie sądziłem, że komuś będzie się chciało mnie zgasić :)
0
@Jon_Snow a taką tam jedną, że gość strzelił i był gol, a nie było :)
1
I tutaj drodzy fani VARU w wydaniu hiszpańskim jest ten szkopuł: w Lidze Hiszpańskiej, gdyby Real strzelił taką bramkę, VAR by tego nie analizował...
0
@Mahcioo że Var jest narzędziem do manipulacji wyników w Hiszpanii.
1
@Archie @Czarny_ck nie wyczuliscie ironii w tej wypowiedzi ?
1
raczej nie cieszyłbym się z Ligi Europy dla Realu. Póki co rywale koncertowo grają pod nich remisikiem za remisikiem. Real po dwóch meczach z 1 pkt jest w super sytuacji i stratę ma do odrobienia w jednej kolejce.
0
@Dari0G proszę bardzo :) cieszę się, że w tych trudnych czasach udało mi się na czyjeś usta trochę uśmiechu wlepić :)
9
smętnym wzrokiem spojrzał na murawę, dostrzegają zbliżający się koniec spotkania, dobył swej ostatniej i jedynej, najsilniejszej broni - zaklaskał- na ten sygnał rozpoczęły się huraganowe wrzutki, których podmuch odczuwalny był nawet na Gwinei Równikowej i Samoa...
0
@tmQbassive no to Ty proszę Cię siedź i oglądaj, a reszta proszę na pornhuba :)
0
@Chaoss jak przyszedł do Barcelony to nie była najlepszym klubem w danej lidze, wyciągał ją z dość sporego dołka, chociaż oczywiście potencjał oj drzemał i drzemał.
1
Niech Was teraz ręka boska broni wchodzić i mecz Realu oglądać !!!
0
@Bykunn w pierwszej kolejności, to politycy powinni przestać dawać sobie narzucać tę moralność i to do nich można mieć największe pretensje. Kościół jest instytucją z natury lewicową, która broni najsłabszych, ale jest też instytucją mega konserwatywną, wręcz staroświecka. Jezus w swych poglądach był bardzo lewicowy, wstawał się za odrzuconymi, nie potępiał grzeszników, trzymał z celnikami i prostytutkami . Tyle że niestety ale jest problem z przełożeniem nauki Kościoła na XXI wiek, a politycy powinni w pierwszej kolejności odpowiadać za to , by zasady społeczne szły z duchem czasu i były przede wszystkim dla ludzi.