panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mysliwy dobra, dobra, spokojnie... możesz powiedzieć co się tak ogólnie stało ?
0
@Tasde no wiem, ale u mnie w bloku też jest taki chłopak co fajnie kopie piłkę, i też nie robił tej całej litanii którą wymieniłeś w swoim poście i do Barcelony raczej nie trafi.... jak już to trza było się wymieniać za Bentancoura albo jeszcze kogoś innego, żeby obie drużyny dostały podobnie perspektywicznych grajków
20
Antek jest super kibic i taką rolę powinien w drużynie pełnić ! Kibicując z ławki zdecydowanie lepiej wygląda niż grając na boisku xD
0
@Abominacja tak, tak, ale z takiego wałka to obie drużyny powinny wychodzić mniej więcej 1:1, a my jednak oddaliśmy bardziej wartościowego i co ważne perspektywicznego gracza.
0
było nie wymieniać Arthura, kto oglądał Juve w zeszłym sezonie, ten wie, że Pjanic mniej więcej grał tak jak dzisiaj...
2
@kacper201 a czym Dembele zasłużył ? brakiem profesjonalizmu ?
0
@neeed nie... za pomocnika, zawsze można skrzydłowego nie zmieniać
4
Nie podniecają mnie te zmiany tak jak was, bo Ronald po raz kolejny ignoruje Riquiego Puiga. 100x bardziej wolę oglądać jego, niż przez trzy lata pompowanego Dembele.
1
Niedługo będziemy jak Legia w pucharach - europejskie kopciuszki będą w starciach z nami pisać swoje najpiękniejsze karty historii :D
0
teraz już wiem, jak się możesz czuć, kiedy masz dostęp do ncplusgo, ale nie możesz wejść bo zbyt wiele osób ogląda transmisje i zapraszają cię za kilka minut, a każdy jeden Mati ogląda ze streama w internecie...
0
@forest masz racje, umknęło mi to... chociaż nie jest to wciąż oficjalne info.
0
Zaimponował mi, że znalazł się wśród zawodników, którzy nie protestowali z powodu obniżenia pensji z FDJ i MATS. Przykład na boisku i poza nim. Dobry ruch zarządu, wspaniały piłkarz nie tylko na przyszłość, ale i na już.
2
@rns Tak (15 znaków)
1
@Loku92 żartobliwie :) w sumie to nawet miałem wątpliwości czy to wrzucać bo to jednak trochę chamskie, a ja jednak Dembele współczuje tych wszystkich kontuzji.
6
kurs na to, że Dembele ukończy mecz bez kontuzji jest bardzo atrakcyjny, warto zagrać, a nóż-widelec na farcie przetrwa xD
0
@olav w tym miejscu absolutnie tak, ale nauka kościoła nie zawęża się do ubierania kondonów. Tu raczej chodzi przede wszystkim o inne rzeczy jak miłosierdzie, wybaczenie itd.
1
@IronSanHybrid przypuśćmy, że podniesiony zostanie wiek emerytalny, załóżmy, że przez pare lat (5-10) system będzie wydajny, a później znów zacznie szwankować, czy wtedy też będziesz zwolennikiem podniesienia wieku emerytalnego?
0
@budel17 dlaczego tylko Barce i City napisałeś z małej litery ? Jesteś kryptofanem Realu i mścisz się na City bo wywalili was z LM, a Barca to Barca ? :)
28
@Chakalaka
"Pierwszą z nich jest oczywiście tuszowanie pedofilii wśród księży i to na wielu szczeblach kościelnej hierarchii. Niestety przez niemal 27 lat pontyfikatu Karol Wojtyła nie zrobił praktycznie nic aby przeciwdziałać temu patologicznemu zjawisku, a jako monarcha absolutny Watykanu miał ku temu wszelkie narzędzia."
Uzupełnij tę wypowiedź o dowody na te oskarżenia...
a tak poza tym, to zdarzyło Ci się kiedyś nie założyć gumki na pankracego dlatego, że Ci ksiądz powiedział że tak niewolno i jest beeee ? Gumki są zakazane przez kościół, mimo wszystko rozsądni ludzie nawet indentyfikujący się z kościołem używają ich i żaden ksiądz tego nie zmieni - dla tych co rozsądniejszych oczywiście. Co miał powiedzieć w związku z tym? Sprzeciwić się nauce kościoła, na czele którego stał ? Obwinianie papieża o HIV w Afryce to już jest albo naiwny idiotyzm, albo zwyczajne pajacowanie...
13
Jeśli Garcii, Depayowi i Wijnaldumowi kończą się kontrakty, to z pewnością do Barcy nie trafią. Tutaj trafia się poprzez zapłacenie klauzuli odstępnego, ewentualnie poprzez tzw. przepłacenie. Znacznie łatwiej można stąd uciec bo za jedyne często fikcyjne zmienne, a klub jest zadowolony bo oszczędza na pensji lub na części pensji zawodnika. Także Mundo: proszę nie siać zamętu i fake newsów.
0
achhh, ta "podręcznikowa" kontra ! To chyba im sam wuja rozrysował !
0
forma Milika pokazuje, jak ważne w XXI wieku jest bycie częścią jakiegoś klubu.
0
A Kurtyna zagra ? Brak Hazarda to raczej niezbyt obciążające osłabienie Realu.
1
@xxxxx z absolutnie wszystkim się zgadzam, prawda jest taka, że Kubo dał się podkupić, ale mimo wszystko uważam, że Barca miała obowiązek dopełnić starań, żeby tu trafił. Moim zdaniem za dużego kalibru talentem jest, a pozwolono mu łatwo umknąć. Co do reszty- zgadzam się całkowicie :)
2
Dla Kubo nie było bańki rocznie, a dla starego Słaby ma się nagle 20 znaleźć ? Trzeba się pozbywać oldboyów którzy wysysają klubowe pieniądze, a nie kontraktować nowych.
0
a jeśli ja po sukcesie Igi, dalej nie znam się na tenisie, to znaczy że już nie jestem prawdziwym Polakiem ? :D
0
@Archie ostrzegaj na początku takich wpisów, bo przy policjantach pod każdym drzewem mało kawy na laptopa nie wylałem ze śmiechu :D
0
@student97r i to jest gwóźdź do trumny dla Miami, szkoda bo gdyby nie kontuzji, dzisiaj mogłyby spokojnie być 2:2 albo 3:1 w drugą stronę, mimo wszystko czapki z głów dla ekipy z Miami
1
Jeszcze w kwestii Griezmanna, takie małe przemyślenie.
Jak dla mnie, najbardziej irytująca jest ta myśl, że gdyby Braithwite przebrał się za Grizmanna i pojawił na boisku, to prawdopodobnie wszyscy zanotowalibyśmy, że Francuz się ewidentnie rozkręca, jest progres z jego formą i chyba wszystko idzie w dobrą stronę. A mówimy o zawodnikach kosztujących odpowiednio 18 i 120 mln i obu mocno przepłaconych.
8
Ani Griezmann, ani Dembele nie odpalą i lepiej się z tym pogodzić, niż pisać te same trele-morele. Ten pierwszy kompletnie tutaj nie pasuje, a ten drugi przez ostatnie lata siedział w klinikach niż spędzał czas na boisku i jeśli nawet tak nie zostanie, to ze swoim "profesjonalnym" podejście raczej footballu nie zawojuje, a w przyszłym roku pójdzie do Evertonu za 30 mln. Obaj skończą sezon na ławce lub w szpitalu a młodzi zajmą ich miejsce.