0

@Gorostiaga daj spokój... Przecież taka jest rola tego awatara, tak żeby sprowokować i być może kogoś zaczepić/wkurzyć/dotknąć. Jak widać, można prowadzić na ten temat długie rozważania niczym nad szczególną teorią względności. Najlepsza opcja to zignorowanie i to dosłowne użytkownika, wtedy ten awatar się nie wyświetla podobnie jak posty, prowokator nie jest karminony, a Ty masz spokój :)

0

@Persyfl genitalia są ok, dzięki nim żyjemy o to się jeszcze jakoś kręci. Tu raczej problem jest taki, że tam gdzie jest nos , jest... nos i nie każdy sobie życzy mieć coś innego. Co do obrażania zmarłych osób i nastawania na ich pamięć- nie zgadzam się , zdanie szanuję, ale nie zgadzam się
Co do reszty- podobnie :)
Pozdrawiam !

0

@Persyfl
nie no w kwestii tego obrażania Jezusa, nie gadałem z nim o tym, więc nie wiem czy go to obraża czy nie. Ale np, gdybyś miał podobnie przerobione zdjęcie np Marii Curii-Skłodowskiej, takie z penisem zamiast nosa, wydaje mi się, że by to ją jednak obrażało i pewnie kilka osób nie przeszłoby wobec tego obojętnie i wypowiedziałoby się na ten temat. Ja nie daję sobie prawa do wyrażania się w imieniu Chrystusa co go obraża, ale po prostu jestem sobie w stanie wyobrazić co generalnie ludzi obraża i wydaje mi się, że prześmiewcza karykatura się do tego zalicza. Tym sposobem, można dyskutować, czy jak powiesz do mężczyzny"ty chuju" to go obrażasz czy nie, bo w końcu penisa posiada ... chociaż w poczuciu społecznym to jest raczej oczywiście obraźliwe.
"Oryginał niewiele bardziej przypominał Jezusa niż Mój awatar."
skąd wiesz ? :)

poza tym bardzo ciekawe przemyślenia :)

1

@Persyfl ciekawe dyskusje tu się wywiązują, ale już abstrahując od tego czy twój avatar obraża czy nie obraża...
Zakładam, że masz silne poglądy lewicowe, co wydaje mi się wystarczająco często w dyskusjach z twoim udziałem na tym forum padało. Twój avatar jak sam mówisz, nie obraża żadnej osoby tutaj, obraża jednak Chrystusa - traktując go jako postać historyczną oczywiście, którą niewątpliwie jest (liczba dowodów i źródeł świadczących o jego istnieniu i ukrzyżowaniu jest dość długa). Pewnie jesteś osobą niewierzącą- ok - czyli nie uznajesz natury boskiej Chrystusa, którą wyznając Chrześcijanie. Zatem traktujesz go jako postać historyczną. I tutaj moje pytanie... dlaczego właściwie w niego celujesz i uderzasz tą obraźliwą karykaturą, skoro Jezus przedstawiony w Biblii jest właściwie pełną gębą lewicowcem. Jest masa dowodów i sytuacji, które o tym świadczą: nie potępiał nikogo, przygarniał i nie odrzucał tych, wykluczonych przez społeczeństwo, w przypowieści o miłosiernym samarytaninie uderza w tzw elity (reprezentowane przez kapłanów i lewitę), a pokazuje dobro odrzuconego przez wszsytkich samarytanina i mówi "ten jest fajny", skręca bicz i biczem wyrzuca handlarzy ze świątyni... przykładów można mnożyć i mnożyć. Czasami tak nawet sobie myślę, że Jezus byłby naprawdę dobrą twarzą lewicy, ale może tu trochę przesadzam. Przykładów na jego lewicowe poglądy (oczywiście przeniesione na tamte czasy), można jeszcze parę znaleźć.

0

@DonMatteo901 naprawdę serdecznie współczuje wyborcom Nowoczesnej, wybór szanuję, nie rozumiem, ale szanuję i jednocześnie współczuję

1

@Wilczeq
1. Tadeusz Kościuszko
2. Jan Paweł II
3. Andrzej Gołota

0

@DonMatteo901 Dla mnie Jakub i Dawid to faszyści, ponieważ po LGBT zapomnieli dostawić plusa. Jak można tak dyskryminować osoby, które zawierają się w tym plusie ? Jak można insynuować, że Pani Agnieszka Gozdyra nie popiera tego plusa ?

0

@DonMatteo901 ja też nie napisałem tego w negatywnym świetle. Napisałem dokładnie, że dobrze, że Michał Sz. został aresztowany, skoro dopuścił się przestępstwa i wszyczynał burdy na ulicy.

3

@DonMatteo901 uważaj, ja tutaj za nazywanie Margot Michałem Sz dostałem bana na 48 h.

0

@adamt1996 wczoraj przecież było GP.

0

@Dzemix111 jeszcze nie raz Cię ludzie zaskoczą, nie tylko tutaj... niedawno był jeden, który twierdził, że rasizm działa tylko w jedną stronę.

0

@BarcaInfo trzeba tylko być konsekwentnym jeśli mówimy o zdobytych trofeach. Bo póki coś wychodzi, że jak zdobywa trofea to dzięki zespołowi, a jak przegrywa i odpada to przez Bartomeu. Uważam, że Bartomeu już dawno powinien odejść, ale poziom dyskusji i pewną konsekwencje w ocenie wypada zachować.

2

pokojowe odejście to chyba najlepszy pomysł, jaki można zrealizować. Jeśli na siłę Messi zostanie jeszcze przez rok, to w przyszłym roku odejdzie za darmo. Teraz należy wydębić od City ile się da, optymalnie w zestawieniu z Garcią i Jesusem na których nam zależy.
Poza tym, abstrahując już od kwestii sportowych. Za to co Messi zrobił dla tego klubu przez tyle lat, uszanowanie woli i pokojowe rozstanie należy mu się. Oczywiście... on również dużo zawdzięcza Barcelonie, ale moim zdaniem w tym przypadku Messi stawia sprawę uczciwie i zachowuje się fair. Piękna bajka dobiegła końca, kiedyś i tak musiała się skończyć. Ten rok będzie rokiem dziwnym i przejściowym. Ja osobiście w drużynę Koemana nie wierzę i myślę, że dopiero nowy zarząd i nowy trener zaczną rozwijac w klubie coś sensownego. I właściwie to dobrze, ze drużyna nie będzie budowana na 34 letnim wówczas old-boyu legendzie.

0

@adi89rg Autopsja Jane Doe

7

@BarcaInfo słaby pomysł... on był już w Hiszpanii, był w Niemczech i się kompletnie nie odnalazł. To po prostu super-armata na ligę włoską, ale poza półwysep apeniński, Ciro nie powinien udawać się w innym celu niż na wakacje.

3

@Mr.Monteg oprócz skorzystania z pomocy specjalisty, czasami pomaga po prostu zmuszenie się i zrobienie czegoś dla siebie. Albo weź plecak i idź w Bieszczady na tydzień, rozbijaj się od schroniska do schroniska, choćby samotnie. Mi to kiedyś pomogło (dokładnie dwa tygodnie w górach śpiąc pod namiotem i w schroniskach). To naprawdę oczyszcza głowę, zaczynasz widzieć, że świat jest jednak piękne, nabierasz więź z przyrodą, ładujesz baterie.
Możesz też zrobić coś dla siebie, to zawsze pomaga, cokolwiek: zacznij biegać i wyznacz sobie cel: półmaraton, a w przyszłym roku maraton, kup sobie model i postanów, że go wykonasz najlepiej jak potrafisz i postawisz na półce, zacznij uczyć się nowego języka obcego, wsiądź na rower i wykonaj swoją rekordowo-długą trasę ... cokolwiek.

Specjalista na pewno Ci pomoże, jeśli sobie sam nie poradzisz, jeśli chcesz jednak spróbować sam, to ja bym spróbował powyższych metod.

0

@Azi na swoje usprawiedliwienie powiem tylko, że nie jestem jedynym, którego poniosło przez ostatnie 48 h na Rambli i napisał stek bzdur ;)

0

@BarcaInfo szczury, które czują że jeszcze mogą coś pokopać opuszczają tonącą łajbę, chociaż z drugiej strony są takie uczepione glony jak Umtiti Rakitic, Busi, które nie chcą odczepić się mimo braku wystarczających umiejętności i zaangażowania...
już nie wiadomo co lepsze.

0

@Survier oczywiście, że wiem, już trochę tych prób zastąpienia Iniesty, Xaviego, Neymara było, ale prawda jest taka, że kogoś w jego miejsce sprowadzić musi ewentualnie może próbować załatać dziurę Cou lub Griezmanem. No i teraz najważniejsze, po takiej stracie, musi sprowadzić głośne nazwisko, żeby nieco uspokoić kibiców i media. Nie ma innej możliwości, nawet jeśli to będzie kolejne nietrafiona przereklamowana gwiazdunia.
@sokot mogą tak, tylko czy jest sens na rok czasu i potem pozwolić odejść za darmo?

0

Tych trzech piłkarzy City nie odda za żadnego piłkarza, który ma już 33 lata, nawet jeśli jest to Leo Messi. Byłbym zadowolony, gdyby jeden z dwójki Jesus/Bernardo i Garcia z kończącym się kontraktem zostali włączeni w transfer, ale mam przeczucie, że niefrasobliwy zarząd będzie w stanie dołączyć w rozliczeniu tylko Erica Garcię, a resztę w jakiejś gotówce.
Bartomeu znowu będzie musiał główkować, kim zastąpić Messiego, pewnie padnie na Sancho i mam nadzieję, że tak będzie, a nie jakieś Dybały czy inne Lautara.

28

@goldenboy mi się wydaje, że to prowokacja, nie jestem w stanie uwierzyć, że ktoś może mieć tak na*****e w głowie :D

3

@jordus100 Ty tak na serio ? xD

0

boli was wielka Legia ?!?

0

Szczególnie Andre Gomes był Portugalczykiem, który napisał piękną historię w Barcelonie.

0

@piotr_styk do wygrania jest uścisk dłoni prezesa @Janiama po kolejnym wielkim powrocie :D

1

Konkurs: niech ktoś spróbuje napisać coś, co na rambli jeszcze nie zostało napisane przez ostatnie 24 h w temacie Messiego.

0

@wroclawskifan dokładnie to miałem na myśli :D zastanawiałem się, czy kolega przytoczy jakieś statystyki z treningów gdzie Lautaro gra pierwsze skrzypce w drużynie, albo może w FIFE jest wybitnym graczem Interu. :)

0

@normasubiektywna które statystyki bronią Lautaro? ... Bo chyba coś mi umknęło.

1

@Coutinho007 tak, tego , który namiętnie obsypywał się konfetti.

5

Chyba najbardziej dołujácą statystyką po obecnej Lidze Mistrzów jest ta, że za całą jedenastkę, która wybiegła a finale LM , Bayrrn zapłacił łącznie mniej niż Barcelona za samego Griezmana. Nic bardziej wymownego chyba nie znajdziecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?