1

@Daniel1411 obaj out- Busquets gra bez ikry, nie stara się nie wakczy, Vidal ma charakter, ale jest chimeryczny i nie pasuje do drużyny.

0

Kurzawa- zmiana stulecia, absolutnie kluczowy

0

@Triv44 wszystkie, każda pokazywała kopnięcie Kimmicha w nogę Kyliana.

0

W dobie VARu faul na Mbape nie miał prawa nie zostać zagwizdany ...

0

@Lucassito ja też tego nie zrozumiem, podobnie jak nie rozumiem jak można życzyć zwycięstwa drużynie pewnych siebie, aroganckich bufonów, którzy rozkradają swoich biedniejszych rywali i mają rozbrykane ego, jakby odziedziczyli je po samym wujku Dolfie. Najchętniej chciałbym, żeby nikt nie wygrał ten Ligi Mistrzów.

0

Mój scenariusz marzeń : 1:0 dla PSG (samobójcza Tumasa Myle)

0

Ten Paredes to zwykły kmiot, typowy wiejski głupek...

1

W obecnej formie środkowych obrońców i fakcie fiaska transferu De Ligta, obowiązkiem powinno być sprowadzenie Upamecano, a nie całej chmary holenderskich piłkarzy, nawet na pozycje, które mamy obsadzone. Moim zdaniem van de Beek i Depay to rozsądne opcje. De Room mi się też bardzo podoba, ale jego nie potrzebujemy, a na pewno mamy większe priorytety jak np Gaya.
Równie ważne jak kupowanie będzie wietrzenie i pozbywanie się Vidali i innych Rakiticów

0

Do wszystkich, którzy uważają, że gorzej być już nie może. całkiem niedawno, bo pod koniec lat 90. Barca nie łapała się nawet do Ligi Mistrzów. Uwierzcie mi: może być dużo gorzej niż wam się wydaje.

Ale fakt faktem, perspektywicznie zostaliśmy za czołówką Europy, a patrząc na młodych to nawet za Realem Madryt.

0

@Barca1992 wiadomo :) nie od dziś

24

Dziś w nocy Harell z LA Clippers nazwał w trakcie meczu Luke Doncica pier....ym białasem. Reakcji ligi NBA na te skandaliczne rasistowskie słowa czarnoskórego koszykarza Clippers, z tego co wiem wciąż się nie doczekaliśmy. "Wspaniała", nachalna lewicowa poprawność wciąż daje o sobie znać i kwitnie nawet w sporcie. Gdyby było odwrotnie, Doncic z pewnością zostałby zawieszony na poerdyliard spotkań, wyrzucony z ligi i medialnie ukrzyżowany.

0

@MESSIah16 ja z tego powodu bardzo szanuję Leicester i np BVB ...

0

@masq No to ja pójdę w ciężki kino i trudne przeboje, głównie horrory, chociaż czasami zabawne jak najlepsze komedie: 1) Roma - Barcelona 2) Liverpool - Barcelona 3) Bayern Barcelona

1

@masq pewnie dlatego, że Rakitica już nikt nie widzi w klubie, jego już praktycznie tutaj nie ma, nawet na czarnej liście nie było sensu go umieszczać.

0

@ryba84 z jednej strony tak, ale z drugiej strony, przelicz ile Messi jeszcze jest w stanie grać na takim poziomie na jakim jest obecnie. Dodaj do tego fakt, że jego postawa ma wpływ destabilizujący na drużynę, a przez okazany defetyzm nie powinien być kapitanem, a raczej trudno mi sobie wyobrazić, by ktoś opaskę mu zabrał. Transfery trzeba było robić z głową, Dembele był wybrany kosztem Mbape, Griezman został kupiony nie na swoją pozycję... nowi piłkarze być może będą lepiej się aklimatyzować, jeśli nie będzie im nóg wiązała trema związana z grą w jednej drużynie z najlepszym piłakrzem świata. To wszystko zawsze ma dwa oblicza.

0

@Mat_Cat to chyba pewnego pięknego słonecznego dnia musi je****ć , inaczej tego nie widzę.

14

@JORD10 ja to bym przy 300 nie miał wątpliwości, że trzeba puścić i budować drużynę od nowa.

9

Brak wyników, trofeów i w konsekwencji frustrację Messiego można zrozumieć, ale moim zdaniem, Leo do obecnej sytuacji dołożył swój kamyczek do ogródka. Przede wszystkim obudowywanie drużyny wokół kolegów, szczególnie Suareza i Alby (ten skądinąd spisywał się raczej dobrze) wytworzyło pojawienie się tzw. świętych krów, nie ułatwia to aklimatyzacji nowym zawodnikom, którzy traktowani byli często gęsto jak konieczni do liczby statyści. Po drugie, kompletnie wyj***e na trenerów, okazywany brak szacunku do Sarabi i odwracanie dupą, kiedy ten coś do niego mówił. Po trzecie, o ile jako piłkarz można Messiemu dać dziesiątkę, to jako kapitan jest fatalny i nijaki. Ma tak po prostu wyj***e, a po przegranej chce zwijać zabawki.
Moim zdaniem, decyzja powinna zależeć od Messiego, ale Koeman w przypadku pozostania powinien pozbawić go opaski kapitańskiej. Z odejścia też nie robiłbym tragedii. Dwa albo trzy sezony temu za Rakitica PSG chciało ponoć płacić kwtoy rzędu 80 mln, pociąg pojechał, za Rakiete obecnie wezmą może z 5 mln. Na Messim można też spokojnie zarobić, oczywiście to nie ta sama persona i znaczenie dla klubu, ale jeżeli chciałby odejść... żaden piłkarz nie może być ponad klubem, również Messi.

0

O słabości obrony Bayernu dobitnie świadczy fakt, że nawet Barca Setiena strzeliła im dwie bramki.

7

Może i kibicowalbym Bayernowi ze względu na Lewego i fakt odpadania Barcy z potencjalnie najlepszym... ale jak tylko pomyśle o Tomasie Myla i perspektywie zobaczenia jego rozczarowanej mordy, to perspektywa od razu staje się zbyt kusząca.

0

@Azi Busi nie jest największym problemem klubi, ale już największym problemem od strony sportowej- moim zdaniem tak. Spośród piłkarzy zasłużonych jest zdecydowanie w najgorszej formie, nie pokazuje przy tym zaangażowania, a ewidentnie ma status świętej krowy. Powinien jak jego poprzednicy wyczuć moment, żeby ze sceny zejść, a on trwa w takiej sportowej agonii, tym bardziej, że na jego pozycję akurat Barca ma świetnego piłkarza (FDJ), który obecnie również cierpi grając na nie swojej pozycji w pomocy.

14

Z tym Busquetsem to chyba jakiś blef agenta, on jest bardziej do odstrzału niż Suarez, bo Gruby moim zdaniem dalej ma papiery przynajmniej na dobrego rezerwowego, jeśli mu polecieć na pensji. Busquets przy obecnej grze, formie i zaangażowaniu, nie nadaje się nawet do tarcia chrzanu. Roberto bym nie ruszał bo to wszechstronny zawodnik, który jednak czy to w pomocy czy na prawej obronie pewną jakość zapewnia. Najważniejsi do odejścia to moim zdaniem Busquets, Vidal i Rakieta, czyli cała nasza kreatywna pomoc z tego sezonu.

1

Nie jestem zwolennikiem odejścia Messiego, ja myślę, że tam ciągle gra muzyka i oni tam gdzieś są ale... Nawet jeśli Leo zdecyduje się na odejście, to jest to szansa na odzyskanie Cou i Griezmana, prawda jest taka, że posproeadzano piłkarzy grających w swoich klubach na pozycji Messiego, próbując na siłę upchać ich po skrzydłach. Cou lub Griezman +Dembele +Trincao +Fati i do tego jakiś napastnik zamiast Messiego z Suarezem, moim zdaniem to ciekawa opcja

1

@IronSanHybrid oooo kur... Biorąc pod uwagę, że mówi to kłamca Bartomeu, to Messiego w Barcelonie już raczej nie zobaczymy

0

@Bartunek właśnie to samo miałem napisać :D

0

Bartomeu do Abidala: "Eric, czy po ostatniej wtopie nie zechciałbyś zrezygnować z posady dyrektora sportowego?"

Bartomeu do mediów: "Eric sam chciał zrezygnować"

0

@BarcaInfo kłamca zawsze kłamie, nawet jak mówi, że kłamie, to i tak kłamie.

3

Koeman przeszedł już testy genetyczne i biotechnolodzy potwierdzili na podstawie pobranego materiału sekwencje DNA zgodną z DNA klubu?

0

@kamilop a ktoś zagrał tam cokolwiek ? Ja bym akurat po tym meczu nie oceniał.

1

Jeśli komuś się wydaje, że Koeman wypali, to proszę się uświadomić, że to pomysł Bartomeu i już wiadomo, że to rozwiązanie nie ma prawa zatrybić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?