panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moim zdaniem, patrząc na mentalność i formę poszczególnych formacji FCB , nie ma nawet co myśleć o mistrzostwie, bo to Real wygląda na odbudowany i bardziej zdeterminowany po przerwie, o czym świadczy choćby ilość sytuacji bramkowych. Na miejscu Setiena, odstawilbym ze składu bezproduktywnego Griezmana, na ławce posadził Busquetsa , Rakitica, i Suareza, a próbował obudować drużynę wokół Messiego i Vidala (który ma najlepszy mental) młodymi piłkarzami. Zaryzykowalbym Puiga i Ansu, FDJ jako defensywnego pomocnika i być może zamienił Albę za Semedo. To ryzyko, ale moim zdaniem w obecnym stanie drużyny, mamy mało do stracenia
0
@Messinio82 i była ta burza ? :) jakie miasto/województwo ?
2
@Messinio82 dziewczyna wpadła w odwiedziny, czy sąsiadka po sól ?xD
0
Cruyff sie w grobie przewraca.
1
@student97r Ja u rodziców zostawiłem dużą kolekcję książek, ok 200 pozycji. Nie mieszkam już w domu jakieś 13 lat, ale stale powtarzałem, żeby trzymali to, bo kiedyś jak wybuduję dom chcę mieć biiblioteczkę z tymi pozycjami. Pewnego smutnego dnia, dostałem od mamy przelew na 3500 zł... okazało się, że sprzedała antykwariuszowi całą moją kolekcję, tuż przed generalnym remontem domu. te 3,5 kloca, to dla mnie jak judaszowe srebrniki były, ale teraz już jestem w stanie ją zrozumiec. Niestety obecnie, moja kolekcja składa się głównie z książek elektronicznych.
0
@cat_r37 mimo statystyk działających na korzyść Griezmana w tym sezonie, o wiele bardziej wolałbym mieć w Barcelonie Hazarda niż Francuza. On ma znacznie większy potencjał, lepszy drybling i przede wszystkim konkretnie przypisaną pozycję na boisku, a nie nominalnie wolnym elektronem, a dla drugiego miejsca na boisku po prostu nie ma. Ten transfer od początku był pozbawiony sensu.
3
@TheNekro94 ale tu jednak chodzi o to, że my możemy się podniecać jak 10-letnie dzieci które cycki w gazecie zobaczyły, ale zarząd operując kwotami setek milionów eurasów już nie powinien. Inna sprawa jest taka, że transfer Coutinho i Dembele bronił się bardzo mocno i nic nie wskazywało na to, że to się może nie udać. Przeciwnie było z przyjściem Griezmana, kiedy nic nie wskazywało na to, że to ma prawo wyjść komukolwiek na zdrowie.
0
@Alozuer0900 @szkutnik91 @Mesi12 dziękuję ;)
1
Jak Kubo grał w pierwszej połowie ?
0
@LuisSalvano a tam już jest pewny właściciel śpiący na kasie ? Jeśli tak to ok, bo póki co to z tego co wiem nie było to jeszcze wszystko klepnięte.
0
@DanielOOL jeśli z tym info o United to chociaż w połowie prawda, to nie widzę innego wyjścia jak wcisnąć im Coutinho. Żadne Newcastle i inne Tottenhamy, dość idiotycznych wypożyczeń z odśpiewanym sukcesem, że nie trza płacić pensji zawodnikowi. Tylko do United i wycisnąć ile się da.
0
@sebasek99 no to dyskusja skończona. To miłego wieczoru
0
@sebasek99 widziałeś ten film w ogóle ? Jeśli tak, to odpowiedz sobie na pytanie, czy ten film naprawdę tak grzeszy w kwestii rasizmu, że należy go wytykać i w tej chwili zdejmować z jakichś tam playerów ? Przecież w wielu południowych gospodarstwach czarni, mimo że formalnie niewolnicy, mieli jak u pana Boga za piecem i oczywiście w wielu innych miejscach było zupełnie odwrotnie, ale co złego z tym, że MM pokazała akurat taki przykład i właściwie dość dobre relacje między czarnymi i białymi, pomimo istniejących podziałów i narzuconego wręcz poddaństwa? tu nie chodzi o robienie dymu o notkę historyczną... chociaż uważam, że jest niepotrzebna, bo już narzuca widzowi co ten ma myśleć, zamiast raczej skłonić do sięgnięcia samemu po źródła historyczne i zbadanie okoliczności powstania epopei. Tu chodzi o fakt, że na czas, jak w USA zrobiło się gorąco w Polsce utrudniąją dostęp do PzW. Moim zdaniem- to po prostu manipulowanie sztuką. Na dodatek, sstary film, który został obejrzany przez tych, co obejrzeć go chcieli, młodszego pokolenia raczej nie zainteresuje, z kilkoma wyjątkami oczywiście: więcej szumu i dyskusji poczyniono zdjemując go, niż pozostawiajac w spokoju i pozwalając na swobodny dostęp. No chyba że HBO miało taki cel.
0
@sebasek99 no, ale to przepraszam film był winny temu, że McDaniel nie mogła odebrać tego Oscara ? Fakt jest taki i oczywiście okoliczności należy pamiętać, podobnie to jak czarni byli traktowani w Ameryce Północnej...
Powiedz mi jedno, czy jesteś za wolną sztuką, lewicowo prawilną sztuką czy też prawicowo prawilną sztuką ? Czy w czasie awantury o słynną "Klątwę" wrzeszczałeś coś o wolnej sztuce, czy raczej byłeś zbulwersowany i uważałeś, że należy to usunąć ?
Tu nie chodzi o to, że nic się nie stało w USA, dialog jest potrzebny, refleksja, dyskusja i nagłośnienie problemu. Ale przeginanie pały, które cechuje skrajnie lewicowe postawy którym hołdujesz to po prostu radykalizm. Idziecie drogą PiSu, tylko o 180 stopni w drugą stronę.
4
W związku z ostatnią modą na rasowa prawilnosc telewizja HBO zdecydowała się czasowo usunąć filmowe arcydzieło "Przeminęło z Wiatrem". Notabene , jest to film za który pierwszy czarnoskóry aktor otrzymał Oskara, a właściwie aktorka- Hattie McDaniel. Ludzie potrafią jednak byc tak lewicowi, by wyłączyć prawe półkule mózgu (żeby oddać sprawiedliwość, odwrotnie to też jest w modzie). Czekam teraz na propozycję wycofania białego pieczywa i lodów śmietankowych.
2
@matirix20 doprecyzujmy: nie pokazał nic co by wskazywało, że warto za niego dać 100 mln . Jak na swój wiek jest wybitny , ale bez przesady
1
Gdyby za Fatiego ktoś dawał 100 mln , nawet bym się nie zastanawiał tylko sprzedawał. Taka kasa za 17latka który jeszcze nic nie pokazał i nie wiadomo wciąż w którą stronę pójdzie jego rozwój,a ryzyko że będzie drugim Bojanem jest duże. Tyle, że to na 99 procent bzdura.
0
@sebasek99 równie dobrze można było dodać "also" albo "top" i byłoby po dyskusji.
3
Za tyle to tylko sprzedać i zapomnieć ...
3
@blazeq w nauce może nie, ale może przynajmniej @Chwytliwy ściągi zdąży zrobić :D jeśli nie na wszystkie matury, to może przynajmniej na tę z WOSu się wyrobi :D
8
@blazeq a może zaproście jeszcze Biedronia, bez zważania czy lubi Barcę i piłkę nożną, ale tak, żeby narzekający byli wniebowzięci i może to wystarczy. Myślę, że te nieliczne głosy ludzi "tolerancyjnych" ale pod warunkiem, że coś jest w pełni zgodne z ich poglądami nie powinno przesłonić jakichś 97-98% osób zadowolonych tym wywiadem. W końcu mamy demokrację i w tak dużej społeczności jak ta tutaj nigdy wszyscy nie będą zadowoleni.
A polityka na Rambbli jest już tematem wiodącym od kilku miesięcy. Może warto rozważyć banowani ludzi notorycznie agitujących ? Naprawdę trudno między tym szambem szukać merytorycznych wpisów o piłce nożnej.
1
@Jaca27 może Ci się tak wydawać że nie jesteś :D zaraz przyjdą odpowiedni ludzie i Cię wyjaśnia i wtedy się okaże czy jesteś czy nie xD
6
@zadafcb no to jasna sprawa, że Tarczyński podszyty jest hipokryzją, a jego "kariera" to jeden wielki nepotyzm, bo gość nie ma naprawdę nic merytorycznego do powiedzenia oprócz frazy, że jest dumny z wyklętego dziadka.
4
@FranzMaurer w imię zasad ... namówiłeś mnie :)
0
@Katalonbar przydałby się Biedroń, nieważne czy lubi Barce i piłkę nożną w ogóle, ale raczej tak, żeby uspokoić lewicowe skrzydło Rambli, które dopatruje się spisku i manify przedwyborczej.
0
@zadafcb na wikipedii stoi, że skończył prawo na KULu. Nie cierpię typa, ale w sumie wrzucanie bzdurnych informacji jest średnio poważne.
14
@Nano22 i głosuje na hitlera, dobrze, że lewicowe pogotowie ramblowe czuwa i szybko reaguje.
1
@Pustelnik "taka prawda jak to, że Franz miał strzelać do papieża" :)
2
szykuje się naprawdę świetny rezerwowy, za jedyne 111 mln euro... będzie wchodził na lewą obronę za Griezmanna i drużyna nie straci w statystykach odbiorów.
2
@Antic24 ale @masq napisał z małej litery , więc chyba jednak chodziło mu o Madryt xD