4

W związku z ostatnią modą na rasowa prawilnosc telewizja HBO zdecydowała się czasowo usunąć filmowe arcydzieło "Przeminęło z Wiatrem". Notabene , jest to film za który pierwszy czarnoskóry aktor otrzymał Oskara, a właściwie aktorka- Hattie McDaniel. Ludzie potrafią jednak byc tak lewicowi, by wyłączyć prawe półkule mózgu (żeby oddać sprawiedliwość, odwrotnie to też jest w modzie). Czekam teraz na propozycję wycofania białego pieczywa i lodów śmietankowych.

2

@matirix20 doprecyzujmy: nie pokazał nic co by wskazywało, że warto za niego dać 100 mln . Jak na swój wiek jest wybitny , ale bez przesady

1

Gdyby za Fatiego ktoś dawał 100 mln , nawet bym się nie zastanawiał tylko sprzedawał. Taka kasa za 17latka który jeszcze nic nie pokazał i nie wiadomo wciąż w którą stronę pójdzie jego rozwój,a ryzyko że będzie drugim Bojanem jest duże. Tyle, że to na 99 procent bzdura.

0

@sebasek99 równie dobrze można było dodać "also" albo "top" i byłoby po dyskusji.

3

Za tyle to tylko sprzedać i zapomnieć ...

3

@blazeq w nauce może nie, ale może przynajmniej @Chwytliwy ściągi zdąży zrobić :D jeśli nie na wszystkie matury, to może przynajmniej na tę z WOSu się wyrobi :D

8

@blazeq a może zaproście jeszcze Biedronia, bez zważania czy lubi Barcę i piłkę nożną, ale tak, żeby narzekający byli wniebowzięci i może to wystarczy. Myślę, że te nieliczne głosy ludzi "tolerancyjnych" ale pod warunkiem, że coś jest w pełni zgodne z ich poglądami nie powinno przesłonić jakichś 97-98% osób zadowolonych tym wywiadem. W końcu mamy demokrację i w tak dużej społeczności jak ta tutaj nigdy wszyscy nie będą zadowoleni.
A polityka na Rambbli jest już tematem wiodącym od kilku miesięcy. Może warto rozważyć banowani ludzi notorycznie agitujących ? Naprawdę trudno między tym szambem szukać merytorycznych wpisów o piłce nożnej.

1

@Jaca27 może Ci się tak wydawać że nie jesteś :D zaraz przyjdą odpowiedni ludzie i Cię wyjaśnia i wtedy się okaże czy jesteś czy nie xD

6

@zadafcb no to jasna sprawa, że Tarczyński podszyty jest hipokryzją, a jego "kariera" to jeden wielki nepotyzm, bo gość nie ma naprawdę nic merytorycznego do powiedzenia oprócz frazy, że jest dumny z wyklętego dziadka.

4

@FranzMaurer w imię zasad ... namówiłeś mnie :)

0

@Katalonbar przydałby się Biedroń, nieważne czy lubi Barce i piłkę nożną w ogóle, ale raczej tak, żeby uspokoić lewicowe skrzydło Rambli, które dopatruje się spisku i manify przedwyborczej.

0

@zadafcb na wikipedii stoi, że skończył prawo na KULu. Nie cierpię typa, ale w sumie wrzucanie bzdurnych informacji jest średnio poważne.

14

@Nano22 i głosuje na hitlera, dobrze, że lewicowe pogotowie ramblowe czuwa i szybko reaguje.

1

@Pustelnik "taka prawda jak to, że Franz miał strzelać do papieża" :)

2

szykuje się naprawdę świetny rezerwowy, za jedyne 111 mln euro... będzie wchodził na lewą obronę za Griezmanna i drużyna nie straci w statystykach odbiorów.

2

@Antic24 ale @masq napisał z małej litery , więc chyba jednak chodziło mu o Madryt xD

3

@sebasek99 skoro go ciągle wybierają to o czymś to świadczy i albo bynajmniej nie jest im smutno, albo nie mają lepszej alternatywy. To że te 10 lat było smutne dla Ciebie to nie znaczy, że dla Węgier też.

0

@Krisey bo takich pieniędzy nie płaci się za zawodników, którzy "mają wszystko, żeby osiągnąć sukces" tylko za zawodników, którzy już coś pokazali i odnieśli jakiś ten sukces. Skoro oglądasz Inter, to widzisz, jak chimerycznie i nieregularnie gra Martinez, dobry mecz na zmianę z totalną klapą. Statystyki nie powalają. Ja bym za niego dał nieprzekraczalną kwotę 40 mln i ani pół Euro więcej.

7

@Janiama pełna zgoda, ale czekaj, czekaj... czy Ty przypadkiem nie piszesz o sobie ? Jak kojarzę, to jesteś w top 10 tutejszych nawoływaczy politycznych i każdy zna Twoje anty-rządowe podglądy, które wyrażasz w każdej dyskusji. Nakręcasz tematy zastępcze, a potem dziwisz się, że forum zmierza w polityczną stronę.

0

@Bagsik88 no i fajno :) spokojnego wieczoru ! :)

0

@Bagsik88 możesz tak sobie to przetłumaczyć, nie mam z tym problemu co pomyślisz :)

0

@Bagsik88 bardziej tak bywa w sytuacji, gdy ktoś w dyskusji stawia się nie w roli partnera, a nauczyciela , który objawia prawdę i jedyne co możesz zrobić to pochylić głowę, przyjąć to i podziękować za oświecenie.

0

@Bagsik88 dlatego właśnie Ci napisałem, że jesteśmy z dwóch różnych planet i nie ma sensu dyskutować, bo nikt nikogo nie przekona.

0

@Bagsik88 wiesz co, mam wrażenie, że jesteśmy po prostu z innych planet i nie ma sensu chyba ze sobą dyskutować. Dla mnie, jeśli chcesz pomóc starszej osobie, to ustąp jej miejsca w tramwaju czy autobusie, zrób jej zakupy w czasie COVID, zanieś jej torby do domu itd. Do tego wszystkiego mnie i osoby z którymi się zadaje przygotowali rodzice i wpajali od dzieciństwa pewne takie zachowania. Również szacunek i brak jak to się mówi "dysryminacji". Nie wiem... ale jeżeli uważasz, że w tym kraju potrzebne są do tego szkolenia i instytucje, które mają temu przeciwdziałać czy zachęcać do empatycznych postaw... proszę bardzo. Każdy ma prawo do swojego zdania. Moim zdaniem, jezeli nie wyniosłeś tego z domu, to Ci szkolenie nie pomoże, nie mówiąc już o tym, że na nie nie trafisz. Przeciwdziałanie dyskryminacji cudzoziemcom, to samo... co przepraszam, będą szkolić z fraz typu "ty czarnuchu", "ty ciapaty", żeby cudzoziemiec zrozumiał? Nauczą Krav-magi, żeby umiał wpieprzyć szóstce dresów która go obraziła? Od zajmowania się takimi sprawami jest chyba policja. Jakoś nie widzę sytuacji, że w ręce dresiarza trafi ulotka, która go przekona, żeby szanował inne kolory skóry... ale może ja się mylę, ja jestem z innej planety i mam inne patrzenie na to. Darmowe porady prawne i zawodowe dla cudzoziemców.... fajnie, ale jak już spojrzymy na to, że każdy z cudzoziemców przyjeżdżając do Polski staje się moim lub mojej rodziny konkurentem do stanowisk pracy (czy to się komuś podoba czy nie, tak właśnie jest) to nie wiem, czy chcę, żeby moje własne pieniądze pomagały mu w tym... bo te porady nie są darmowe, my za nie płacimy.
Dlatego wciąż uważam, że jest to wielki bulshit, zorganizowany na wyciągnięcie kasy.

0

@Bagsik88 ok, a masz jakieś statystyki ludzi którzy z tego skorzystali ?

0

@Bagsik88 dobrze, może inaczej... Zrozumiałem z misji tej firmy, że zajmują się organizacją szkoleń... Chcesz szkolic ludzi z szacunku do osób starszych , innej orientacji czy noszących niecodzienne ubrania ? Uważasz , że np drechol który ma z tym problem zapisze się na szkolenie i sięgnie po ulotkę wydrukowaną za te dwie bańki ? Te szkolenia , organizowane są , żeby wujek z ciotką , znajomy i kolega mogli sobie zarobić prowadząc to , a i pani prezes przy okazji. Sorry , ale ja tego nie kupuje. A wszystko oczywiście będzie ładnie rozliczone, bo będziemy uczyć tolerancji

0

@Bagsik88 dziękuję,
tym bardziej utwierdziłem się, że jest to prze***e pieniędzy

8

@Bobo25 tak z ciekawości to co oni za dwa miliony będą robić ? Szyć flagi tęczowe i wycinać transparenty ? Wolałbym , żeby ta kasa poszła na dzieciaki w domu dziecka , albo z chorobami onkologicznymi ... Te pieniądze dla rydzyka i tvpis też żeby było jasne

20

@Chakalaka to taka opinia, żeby tylko inaczej niż wszyscy ?

3

@pawelfcb2010 mi się jednak zawsze będzie kojarzył ze skokiem zero metrowym w Zakopanem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?