45

@BarcaInfo Muniain swój chłop... mówi jak jest

20

Trudno jest oczekiwać szacunku dla drużyny, która wygrywa jawnym oszustwem, a jej mecze to parodia od pierwszego do ostatniego gwizdka. Wraz z trenerem pompowanym przez federację i kapitanem, który jest chyba jedynym zawodnikiem w lidze, który poluje na trwałe kontuzje i uszkodzenia rywali. Ja nie mam szacunku do tej franksistowskiej organizacji, gdzie na dobrą sprawę niewiele się zmieniło. Real może się domagać o ten szacunek, ale tak naprawdę, gdyby na niego zasługiwali, nie musieliby się o niego upominać. Szkoda było dogrywać ten sezon.

0

@fhero aaa widzisz, bo ja tu bardziej zestawiam parę Griezman z Ansu i uważam, że ten drugi znacznie więcej daje drużynie niż Francuz. Za Suareza wolałbym Braitwite, trójkę uzupełnia Messi i ja bym to tak widział.

0

@fhero ok, być może niedostatecznie jasno się wyraziłem... tu nie chodzi w tym wpisie o Collado i minuty dla niego, tylko chodzi o beznadziejność dawania kolejnych minut Griezmanowi, są to moim zdaniem minuty stracony dla drużyny, bo ten zawodnik nic a nic nie wnosi do gry zespołu.

0

@Gall strzelił -> słowo klucz...
tyle -> naciągnięcie faktów
kluczowych -> w skali meczu może i kluczowych, ale dla sezonu to się okaże, czy przyniosą finalnie jakiekolwiek trofea

przypominam, że mówimy o 8 bramkach w lidze i 2 w LM, choćby połowa z nich była kluczowa, to naprawdę jest aż taka ilość, by się rozpływać i wpuszczać gościa, który kopie się bezlitośnie po czole ?

0

@fhero przynajmniej gra, bo Griezman raczej siedzi niż gra, a po Collado i tak nikt wiele nie oczekuje bo nie kosztował 120 baniek.

1

Szkoda meczu na występ Griezmana. Dopóki są matematyczne szanse to trzeba naciskać, a nie wpuszczać zawodnika, który nic nie wniesie. Już więcej dałby Collado...

0

@xaarix wystarczy obejrzeć trochę Serie A w tym sezonie, naprawdę, żeby ten transfer spowodował odruch wymiotny.

0

@arasz1819 nie wiem czy Rambla to najlepsze miejsce na takie pytania. Wydaje mi się, że ojców posiadających dzieci w wieku szkolnym i to jeszcze konkretnie ze stolicy wcale nie musi być tu tak wielu. A jak próba badanych mała, to wynik ankiety raczej też mało wartościowy.

0

Przestałem już dopingować zawodników wprowadzanych ostatnio przez zarząd do zespołu. Po prostu im szybciej to wszystko j***e tym wieksza szansa, że przyjdzie ktoś spoza kliki Bartomeu i zacznie odbudowę tego wraka, którym stała się Barca.

0

@Hushovt dla mnie ekipa do wyjazdu jest znacznie dłuższa i oprócz wspomnianych przez Ciebie, z pewnością pozycją obowiązkową jest też Griezmann. Paradoksalnie Ivana i Vidala bym zostawił, a Busquetsa odesłałbym do Vissel Kobe, ewentualnie z Pjanicem gratis.

0

@Ratamahatta a z drugiej strony masz za 120 mln małego Francuza, który co prawda szybkością i dryblingiem nie grzeszy, ale za to imię zagrać kombinacyjnie i dobrze strzelić. Niestety przychodząc do Barcelony spadło na niego confetti , które sam na siebie wysypał i w wyniku urazu zapomniał nawet swoich atutów i stał się słabym statystą w zespole. Nie wspominając już o tym że wylądował na skrzydle, chociaż tak naprawdę nikt do końca nie wie jaka jest jego pozycja... Wtedy uświadamiasz sobie , jak wielkie są dzbany, które zarządzają twoim klubem.

2

Nie wnosi kompletnie nic do zespołu. Ansu w 15 minut robi więcej niż ten egocentryk w 75 minut. Nowy zarząd powinien pozbyć się tej klapy transferowej, która nie nosiła żadnych znamion racjonalności.

2

To za 20 mln proponuję do Bayernu. Przecież kupiliśmy Pjanica.

2

@BlancaForza no tak, oczywiście, można też twierdzić, że w Komańczy regularnie ląduje UFO, albo, że kot prezesa to wymarły tygrys szablozębny, tylko po co robić z siebie pajaca ?

13

@BlancaForza prawda tak Cię w dupie uwiera ?

1

po co marnować choćby 5 mnut meczu na obecność Griezzmana na boisku ?

0

@Tomek54321 Oblak nie dotykał linii nawet, realizator wyraźnie to pokazał czując klimat. drugi karny tez może uwazasz ze sluszny ?

0

@Tomek54321 a Oblak miał ???

1

@LuisSalvano czytanie "obiektywno-prawilnych" wywołuje we mnie odruch... przykład Oblaka przy karnym, który też nie trzymał nóg to pierwszy z brzegu pokazujący, że 90% karnych właśnie tak wygląda. I nie są analizowane i rozkładane na czynniki pierwsze

0

@Tomek54321 trzymał Oblak nogę na linii w momencie strzału ? I tak jest w 90% karnych ...

6

Nie pamiętam chyba sezonu, żeby drużyna była tak ciągnięta na pierwsze miejsce, jak obecnie śmieszna ekipa z madrytu. Skoro tak przy stołach ustalili, że to oni mają zostać mistrzem, to po co pozostali zawracają sobie głowę, jeżdżą po tych stadionach i grają mecze, które dla kibiców są po prostu żenujące. Można pucharek zapakować i wysłać do Sergio i Florentino, po co robić maszkaradę ?

1

@forest @dariooo to zagranie księgowe raczej wszyscy rozumieją, natomiast trudno zrozumieć jest, jak efektem tej zagrywki księgowych, w Juventusie ląduje młody i perspektywiczny gracz, a u nas stare próchno, które na dodatek od roku jest w tragicznej formie. Oczywiście dopłata 10 mln raczej nie jest rozsądną kwotą niwelującą te różnice.

1

Fajny skład, mam tylko nadzieję, że Setien nie zmusi mnie do oglądania "Francuza samoobsypującego się confetti"

0

Ciekawe przy ilu jeszcze babolach transferowych, będzie padało słynne nawiązanie do Paulinho. Można sobie mydlić oczy i powtarzać "dajmy mu szanse" , "trzy lata jeszcze może grać na poziomie", " gorszy niż Arthur nie będzie" itd. tylko może lepiej spojrzeć prawdzie w oczy i powiedzieć sobie jak jest: Pjanic jest po absolutnie fatalnym sezonie, piłkarz który kiedyś mógłby faktycznie zaistnieć w Barcelonie, ale dziś ma już trzydzieści lat na koncie i lepszy niż był nigdy nie będzie ,a zarząd sięgnął po niego tylko po to, żeby stworzyć ułudę zgadzającego się hajsu. Piłkarsko nic na tym nie zyskamy, a stracimy piłkarza , który może nie spełnił wielkich nadziei , ale wciąż mógł wiele wiele jeszcze pokazać i się rozwinąć.

5

Niestety Gerard, ale z walką do samego końca wy nie macie nic wspólnego. Nawet przy remisie z Celtą nie walczyliście do ostatniej minuty. Przestań mydlić ludziom oczy.

9

Kosiniak na pozycji za Biedroniem ?

Robert lubi to xD

0

@ini_barca ja mówię o instytucji, nie o ludziach :) do każdego piłkarza (z obecnej drużyny z wyjątkiem Ramosa i Carvajala) mam szacunek jak do każdego sportowca, podobnie jak do działaczy i trenera. W Hiszpanii nie wiem czy zauważyłeś, sport i polityka mieszają się bardzo i jedno bez drugiego nie istnieje. Do tego odnosi się chociazby hasło "więcej niż klub"

0

@NeroTFP drybling = 0; szybkość = 0, to za co te 120 mln ? Takie pieniądze, moim zdaniem, płaci się za zawodników decydujących, bo póki co w Barcelonie max co on pokazał, to zasuwania od pola karnego przecinika do pola karnego swojego i z powrotem (UWAGA!) w meczach w których mu się chciało.
strzałów za bardzo nie pokazał, niekonwencjonalnych zagrań nie pokazał, to pytam się po co go trzymać, skoro on nie jest żadną wartością dodaną do zespołu ? Już naprawdę bardziej przekonująco wygląd Braithwaite, który zagrał znacznie mniej meczy i kosztował kilka razy mniej. Griez w tej chwili to tak strasznie przeciętny gość, który absolutnie nic nie wnosi do drużyny. A jego umiejętności piłkarskie ? Nawet jeśli je ma, to co z tego, jeśli ich nie pokazuje i trzyma zakopane w ziemi jak biblijne talenty...

6

Czy nie dałoby się do Juventusu wraz z Arthurem wysłać także pewien francuski wynalazek, człowieka bez pozycji i to dosłownie na boisku, który jak już wtoczył pierwszą bramkę obsypywał się confetti, a teraz nie jest w stanie prosto w murze ustać i w 93 minucie w czasie kontry dokładnie jednej cholernej piłki zagrać ?
Czy ten kloc musi naprawdę choćby symbolicznie pojawić się na boisku? Wolę przegrywać z Collado i Fatim w składzie niż remisować z tym typem, który o sobie mówi, że stoi na "jednej półce z Ronaldo i Messim"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?