panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Czy nie dałoby się do Juventusu wraz z Arthurem wysłać także pewien francuski wynalazek, człowieka bez pozycji i to dosłownie na boisku, który jak już wtoczył pierwszą bramkę obsypywał się confetti, a teraz nie jest w stanie prosto w murze ustać i w 93 minucie w czasie kontry dokładnie jednej cholernej piłki zagrać ?
Czy ten kloc musi naprawdę choćby symbolicznie pojawić się na boisku? Wolę przegrywać z Collado i Fatim w składzie niż remisować z tym typem, który o sobie mówi, że stoi na "jednej półce z Ronaldo i Messim"
0
@MichalZZZ tak, tak jasne, :) Ale przy okazji Rakieta siłą rzeczy też podpięty do kompletu :) Chociaż ja i tak uważam, że obecnie jest najlepiej dysponowanym pomocnikiem u nas.
3
nigdy nie sądziłem, że doczekam na Rambli takich zachwytów, achów, ochów i oracji nad składem z Rakiticem xD
0
@ini_barca szacunek dla nich ? tego za wiele :) niestety, ale za dobrze znam historię rywalizacji, relacji dwóch klubów, podkupienia piłkarzy, nieczystych zagrań, żeby mieć szacunek do Realu... a przede wszystkim powiązań z rządem Franco. Bernabeu, człowiek, który ma krew na rękach jako patron stadionu ? Ogólnie dużo można pisać, dużo można dyskutować, ale nie będę udawal, że szanuję tę instytucję, jeśli nie mam za grosz szacunku do nich.
2
Problemem nie jest to , że prześcieradła się potkną, tylko to , że to my się potkniemy i to obawiam się jeszcze parę razy przed końcem sezonu. W tym stylu męczącym , gnuśnym, topornym. Prześcieradła miały szczęście, że przerwali rozgrywki, a oni umieją się odbudować w takich przerwach, mając liderów , trenera z lepszym mentalem j szerszą, młodsza kadrę. Bartomeu zastał niestety Barcelonę murowaną, a zostawia słomianą, bo drewnianą to za dużo powiedziane.
0
@Pilka_jest_okragla a na Kubo tej banki rocznie nie starczyło ...
4
Ale byłoby pięknie, gdyby na koniec rozgrywek tabela zaczynała i kończyła się na Barcelonie :)
1
Zarząd wepchnął nas na drogę Milanu , pierdykniemy tak jak oni, niszczą ten klub . Dla Kubo jednego miliona posępili w imię jakichś zasad, a kolejnego starego dziada wpychają do zespołu... Pomoc Rakitic Pjanic Busi gwarantuje dno i brak wirtuozerii
1
@Bykunn no tak tak, mam tylko na myśli, czy może nie lepiej nawet osłabić 4% elektorat nazwijmy to "dolnolotnych w myśleniu" i nie próbować jednak PiSowi i KO odbierać tych głosów, a przynajmniej ich elektoratowi bardziej ogarniętemu. Wydaje mi się, że te wybory są już i tak dla niego stracone, a może jednak lepiej budować swoją pozycę na przyszłość, nawet jako lidera partii... Tym sposobem, ja na przykład zastanawiałem się czy na niego nie zagłosowąć w pierwszej turze, ale przez takie naginanie się do wątłego elektoratu chyba sobie podaruję.
0
@Bykunn pytanie, czy warto się kompromitować w imię 4 procent punktów poparcia taką wypowiedzią. Raczej powinien dążyć do wyższego poziomu intelektualnego i ciągnąć swoich w górę, a nie równać do nich.
0
@FeloRPS @Omoziu zgadza się wszystko, tylko proces wprowadzania młodzieży do ligi hiszpańskiej (Kubo, Odeegard) czy do Realu jest już dalece zaawansowany. Gdzie Rzym, a gdzie Krym... u nas tak naprawdę tylko Ansu łapie się na pozycję pierwszego rezerwowego, Puig to są sporadyczne ogony, o Pedrim szkoda pisać, bo póki co pierwszej drużyny nawet nie powącha, a Traincao, to zawodnik z innej ligi, który w hiszpańskiej nigdy nie grał. Problem jest taki, że trzeba zrozumieć, że na młodych piłkarzy trzeba wykładać teraz większe pieniądze niż kiedyś, a nie czochrać się, bo ktoś znacznie mniej zdolny i rokujący z młodszych drużyn się obrazi, że zarabia mniej. zabranie Kubo, to było naprawdę jak policzek i będzie się jeszcze wielokrotnie czkawką odbijać - jestem przekonany. Nie rozumiem, jak można mieć o to ból d***y, że chciał zarabiać milion i złamać drabinę finansową, a jednocześnie płacić 120 mln za przereklamowanego Griezmana. Kubo dąłby już teraz znacznie więcej niż Francuz drużynie i z Ansu mogliby fajnie chodzić na skrzydłach.
1
@rainyy no to kasa poszła do emerytów i zamiast młodej drużyny , masz dom spokojnej starości z przereklamowanymi gwiazdami jak Griez... Z młodego pokolenia chyba tylko Fati i być może Puig rokują, a główny rywal w przyszłość może patrzeć spokojnie: Vinicius,, Rodrygo Kubo , Odegard, Valverde ... A my podchodźmy tak dalej to w 2025 wszerz piłki będzie dalej Rakitic rozrzucał
0
@SeeleyBooth zVARioVARłeś ? Real jest tak wielki jak wóz transmisyjny VARu ;)
0
@MarioVeB! Pjanic to co najwyżej były ofensywny pomocnik, obecnie jego wartość ofensywna jest znikoma, a obecny sezon to tragedia. Sprowadzenie Pjanica w tym wieku i w tej dyspozycji i w rozliczeniu z Arthurem to obłęd zarządu.
2
@betonito wiesz jaka jest przewaga Arthura nad Pjanicem. Że ten pierwszy może być jeszcze znacznie lepszy, a ten drugi jest na równi pochyłej w dół ... I to już w dolnej jej części... Poogladalbys Serie A w tym roku, wiedziałbyś o czym mówimy
0
@Firestone nie, masz rozumieć, że Suarezz dawno spłacił Barcelonie te pieniądze za które został kupiony, a Griezman, nie spłacił nawet samej tej końcówki z olbrzymiej kwoty, za którą przyszedł. Notabene duża wyższej niż kosztowało przyjście Suareza.
3
@Firestone tak, tyle, że Suarez już swoje udowodnił w Barcelonie. To zawodnicy jednak znajdujący się w innym miejscu swojej kariery.
3
Griezman to chyba najdroższy w historii "zawodnik do liczby- statysta". On po prostu jest, żeby było 11, ale nie wnosi absolutnie nic. Nie jest jakiś słaby, ale jest po prostu strasznie przeciętny.
0
Setien ma fajną koszulę od Armaniego xd
0
@Avada Kedavra
chociażby "- natarczywa, nieustępliwa bądź agresywna agitacja ideologiczna."
niektórzy jak dla mnie podchodzą też pod "trolling"
0
@Avada Kedavra rozmawiaj, zmieniaj, ale musisz na forum o piłce ?
kurła, człowieku, kiedyś po lewej stronie były tutaj umieszczane najciekawsze dyskusje, co kto dziennie uruchomił i dla kogoś, kto nie odswieża Rambli co minutę, było to fajne. Dzisiaj jest tam sam polityczny gnój, który właściwie tak czytając, nic nie wnosi, nikogo nie przekonuje, nikt zdania nie zmienia. Naprawdę... ile można ? Moderatorzy powinni zgodnie z regulaminem kasować to, ale chyba jest tego zwyczajnie za dużo i dlatego przymykają oko.
0
Czy ktoś z Was, został tutaj przekonany przez PiS-fanów lub Peło-wyznawców do głosowania na Dude lub Trzaskowskiego? A może ktoś pod wpływem wypisywanych agitacji politycznych zmienił zdanie i zagłosuje jeszcze na innego Bosaka albo Stacha Żółtka ? Bo naprawdę zaczynam się zastanawiać, czy jest sens prowadzenia tych dyrdymałów politycznych i przekonywania się nawzajem, kłócenia, kto komu, ile i za ile, kto co podpisał, a kto molestował itd. Moim zdaniem, te agitacje naprawdę nie zmienią zdania wielu osób i są zwykłą stratą czasu. Nie lepiej zamiast napisać post nauczyć się 2-3 słówek w języku obcym, albo 2-3 minuty szybciej położyć się spać ? Tutaj to szambo wybija nawet na godzinę przed meczami Barcy, robi się gorzej niż po porażkach za Valverde.
1
@ryba84 skoro we wczorajszych wydaniach, nawet madrycka prasa miała wątpliwości przechodzące niemalże w pewność co do tych sytuacji, a dla Ciebie są takie czarno-białe, to może jednak warto zadać sobie odrobinę refleksji, że coś jest nie tak. Z ostatnim zdaniem natomiast zgadzam się.
6
@ryba84 A co ma gra Barcelony z Sevillą do sędziowania na korzyść Realu ? Mistrzem Hiszpanii z tego co wiem, nie zostaje drużyna, która wygra wszystkie mecze, tylko tak która uzbiera najwięcej punktów, na które mogą składać się remisy i prrzegrane. słaba dyspozycja Barcy to inny temat do dyskusji i ja nie widzę związku z faworyzowaniem madryckiej *****
2
Sędziowie niestety są naostrzeni na to by dać Realowi to mistrzostwo, ale to niestety nasza postawa i gra w tym sezonie będzie decydująca w tej materii.
0
@Sztosik nie tylko ...
7
Odeegard trochę gra tak, jakby miał już na sobie trykot Realu, bezjajecznie, niestarannie, odpuszczająco. Może dlatego właśnie, Real nie umieścił w wypożyczeniu swojej słynnej "klauzuli strachu" zakazujacej zagrać w tym meczu
0
@Dajnatace tego posunięcia, nawet @MarioVeB! nie obroniłby ...
1
@VamosRakieta moja mała lista to:
1) Shine on your crazy diamond
2) Schody do Nieba
3) Czeska Rapsodia Freddiego :)
0
@MESSIah16 Konfederacja, przynajmniej dotychczas ma to do siebie, że z niej się wyrasta. Jedyna szansa jest taka, że być może Korwin pójdzie na emeryturę, a Braun odsunie się w cień i pierwsze skrzypce będą grać takie osoby jak Mentzen, Berkowicz, Wilk, Dziambor itd. Wtedy może skończa się durne ddywagacje o Hitlerze, kobietach, niepełnosprawnych itd.