6

Kupić wszystkich, sprzedać wszystkich, ale broń Boże kupować tego całego Lautaro Martineza, jeszcze za takie pieniądze. Gość jest chimeryczny, przechodzi obok niektórych meczy spacerkiem, nie istnieje. Moim zdaniem, to będzie gwiazda jednego sezonu. Warto mocno postawić na Timo Wernera, można go mieć za 1/2 kwoty Lautaro, a piłkarsko jest dużo lepszy i na topie utrzymuje się już parę sezonów.

2

Jestem rozdarty w kwestii mistrzostwa... z jednej strony fajno, ale z drugiej, to znowu zamydli prawdziwy obraz ruiny jaka następuje w klubie za tego zarządu. Sportowej ruiny oczywiście, kwestia wartości to inna sprawa.

0

@jacobFCB może nie ta liga, ale wśród takich nazwisk nie wypada nie wspomnieć polskiego pewnego akcentu: Krzysztof Trzciński "Komeda".

2

@Janiama t tylko pokazuje jedno: głupota ludzka i panika, będą miały 1000 razy gorsze skutki niż sam wirus z niedogotowanego nietoperza.

0

Komentarz usunięty

4

@Chakalaka ... po czym przekazała je jako dodatek specjalny dla TVP :)

0

@cules100pro przperaszam, ale co w tej cieszynce Halanda było brakiem szacunku dla rywala ?

1

Komentarz usunięty

1

@juliacicha Nie znam :) właśnie poznaję :) no to faktycznie jest już coś takiego zrobione :)

15

@juliacicha może cykl o dawnych gwiazdach FCB od czasu jej założenia ? Znanych jest kilka nazwisk i osób, ale myślę, że wiele osób chętnie zagłębiłoby się w tamte czasy i poznało dawnych idoli.

1

@BarcaInfo no to mamy pewność, że nie zawieszą :)

0

@XaviHeart to było mocno, właściwie w 100% ironiczne z mojej strony :) dlatego napisałem słowo "historyczna" w cudzysłowie.

4

Najemnicy świętują "historyczną" remontadę - szkoda :(

0

Emre Can zdmuchnął Neymara...

1

Chodzą plotki, że jeżeli PSG odpadnie z Ligi Mistrzów to Neymar przejdzie do Wieczystej Kraków. Ponoć jest już po słowie z Wojciechem Kwietniem, Neymarowi bardzo spodobał się projekt sportowy krakowskiego biznesmana i perspektywa gry ze Sławkiem Peszką.

1

@Szicek10 no, szczególnie jak Oblak odmówi rzucania się jak w karnych z Realem regularnie

1

Piszczek to chyba najsłabsze ogniwo wyjściowej jedenastki z Dortmundu. Już drugi jego poważny błąd, to trochę tykająca bomba.

0

@eckov no oczywiście masz rację, każdy z nich w swoim klubie grał na topie , ale tak naprawdę sprowadzono zawodników albo takich których nigdy nie potrzebowalismy jak Griez, Arda, albo takich na których nie było pomysłu jak Cou ( który jakby się po fakcie zastanowić nie blyszczal w żadnym innym klubie oprócz Liverpoolu,nie poradził sobie ani w Interze ani Espanyolu) Dembele wydawał się racjonalny , ale tu kwestia kontuzji.

1

Patrząc na obronę Tottenhamu, miło widzieć, że ktoś ma gorszą obronę niż nasza, później zadajesz sobie pytanie, jakim cudem oni byli w finale Ligi Mistrzów, a potem dopada Cię refleksja, że ich za chwilę w LM już nie będzie i "przywilej" posiadania najgorszej obrony będzie należał do twojej ukochanej drużyny.

0

@barpol11 Lautaro moim zdaniem bardzo słabo przypomina Suareza, zupełnie nie ta liga i raczej Suarez to poziom nigdy dla niego nieosiągalny. Werner to moim zdaniem pewniak i promocja. Najlepiej, jeśli zarząd przestanie już wyrzucać pieniądze w błoto swoimi wynalazkami typu Griez Cou Dembele itd. i zostawi kwestię budowania kadry kolejnemu zarządowi.

2

@FDJ Ty to wszystko piszesz tak na serio ? Bo ja nie mogę uwierzyć i dalej wydaje mi się, że trollujesz i tam za komputerem świetnie się bawisz, że ludzie tańczą w rytm Twojej melodii xD

13

Costa by się może i nadawał, tylko jak zsynchronizowac jego kontuzje z kontuzjami Dembele ? Tak żeby jeden wypada ł a drugi wchodził do gry. Może uzbierał by się z tej dwójki jakiś w miarę dostępny zawodnik na cały sezon.

0

@Hiacynk konfident !!! :)

0

był ten karny, czy to był karny po królewsku ?

0

@kubasa ciekawe, czy rezerwom też będą się tak gładko podkładać xD

0

@FranzMaurer a wiesz może, czy Laporte wróci na rewanż z Realem ? Bo to jedyny ŚO który się tam do czegoś nadaje.

2

@baby_face_killer z tą "imaginacją" rzutu karnego, to jakaś prowokacja czy Ty tak na serio ?

0

@Tomek54321 tak, tak, ale chodzi mi ogólnie (uwzględniając całą kadrę), a nie w meczu z San Sebastian. Wręcz uważam, że to za mocny przeciwnik na eksperymenty.

2

Ja jeśli miałbym poeksperymentować to postawiłbym na taki skład:
Ter Stegen
Semedo-Pique-Umtiti-Alba
Busquets - De Jong
Vidal
Messi - Griez - Braithwaite

Nie oszukujmy się, tracimy pierdyliard i dwóch DP mogłoby trochę pomóc w ograniczeniu tego. No i możnaby wreszcie wyciągnąć więcej z FDJ, który ewidentnie morduje się dalej od swojej bramki, a w Ajaxie tak pięknie wyprowadzał piłki będąc bliżej własnej bramki.

1

@masik86 otóż to, nikt go nie nazwał następcą Messiego, gdzieś go porównywali do Pedro, ale do Messiego - nie słyszałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?