panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zodiak_10 bo ??!?!?!?!
4
Messi jest dzisiaj strasznie wku***ący z tym pomijaniem Griezza... widać na pierwszy rzut oka premedytację z tym.. nikt nie powinien być ponad klubem i dobrem zespołu, nawet taki Super-Star
0
Zion z Ingramem kontra Harden z Westbrookiem czyli młodość i fantazja vs doświadczenie i rutyna :) gorąco polecam w przerwie meczu na Canale Plus, leci czwarta kwarta a ida łeb w łeb !
0
@kubasa zero wybrałoby NBA :) a tam naprawdę ciekawe meczycho leci :D
0
Chyba po raz pierwszy w życiu , w chwili gdy gra Barca dłużej niż pół minuty zastanawiałem się czy nie oglądać jednak dalej Houston Rockets z Pelikanami , finalnie oczywiście mam już Eleven i Barcę :)
0
@kimpanjest nie wydaje mnie się :)
@RaraAvis jak to się mówi "na bezrybiu i rak ryba" :)
4
pomoc kreatywna jak "sztywny pal Azji"
szkoda, liczyłem trochę na duet Arthura z Puigiem, mimo, że ten pierwszy pod formą a drugi nieopierzony. De Jong i Busquets jak dla mnie razem nie powinni występować na boisku, albo jeden albo drugi jako defensywny pomocnik. Obecności Rakitica nawet nie będę komentował, bo bana nie potrzebuję.
0
93 minuta 54 sekunda, w meczu Milan - Chellas po stronie gości pojawia się Dawidowicz- tak kończą nadzieje polskiego footballu :(
0
Ten bramkarz Chellas Verona wygląda jak Tomy Shelby z Peaky Blinders, tylko z białymi włosami :D
0
@azysko dodaje i chyba dalej jestem zdziwiony. Oczywiście , można zrozumieć że Barca nie chce popełnić błędu Realu z Jovicem, ale nie można w nieskończoność nie kupować napastnika i grać z nienominalnymi dziewiątka mi
2
Tak się zastanawiam, dlaczego Barca nie powalczyła o znacznie tańszego i chyba bardziej doświadczonego Haalanda, a tu dość lekką ręką wydatek powyżej 30 mln. Nie narzekam na ten transfer , nie znam chłopaka, ale napastnika potrzebujemy na wczoraj, a Haaland był do ogarnięcia
1
@Kajtek77 nie wiem czy pisałeś już o tym, ale z takich ciekawych wojen polecam jeszcze wojnę footballowa między Hondurasem a Salvatorem oraz Wojnę Dorszowa między Wielką Brytanią i Islandią ;)
1
@malyras problem będzie jeśli zanim Real się potknie my potkniemy się pierdyliard że razy.
0
@usztafeusze no to po co piszesz o tym na forum ? Jeden lubi placki , drugi lubi znaczki a trzeci czytać wylewy na forum... Tylko jakie to ma znaczenie i kogo to interesuje ? Nie jest też jak widać polem do dyskusji , więc jaki jest cel publicznego zwierzania się o tym co lubisz ? Twój komentarz brzmi jednak karcąco i pouczająco , o czym swiadczy ironiczne"brawo" na końcu wypowiedzi.
6
@usztafeusze wow wow wow ! Na stronie kibiców Barcelony ludzie nie lubią Realu... Powinieneś otrzymać za to Victora w kategorii "odkrycie roku", a później poczytać na stronie kibiców Realu jak będzie grała Barcelona. Obiektywizmu szukasz na tych stronach... Really ?
1
Od odejścia Paco nie kupili zmiennika dla Suareza, syuacja nie zmieniła się gdy wypadł sam Suarez :D ten sezon chyba zarząd spisał już na straty, nawet Couto dali sobie odebrać w ostatniej chwili, podobnie zresztą jak Kubo. Taki zarząd to prawdziwy "skarb"
6
Komentarz usunięty
11
@sebasek99 ja rozumiem lewicowe poglądy i niektóre z nich podzielam, ale z tym rasizmem to już chyba nawet wyłączyłeś prawą półkulę mózgu.
4
@grubiorz młody, perspektywiczny ?!? to już samo przez się skreśla go jako potencjalne wzmocnienie Barcelony, poza tym cena poniżej 60 milionów jednak nasz zarząd odstrasza, poniżej stówy nie schodzimy xD
3
@Mroziu wiesz, Abel Ruiz też jeszcze nie zagrał a już jest skreślony. Naprawdę nie irytuje Cię, że zarząd chce zapłacić ponad 50 mln za zawodnika, który w tym sezonie trzelił dwie bramki i jest rezerwowym w Valencii ?
1
@Gaucho GRATULACJE :) Ja jestem tatą Wojtka od października ! :) Możemy spróbować kiedyś poswatać, tak, żeby było zgodnie w kolorach Blaugrana oczywiście ;)
7
Uwielbiam dyskusje pod tytułem " nowy napastnik w Barcelonie", gdzie praktycznie każdy jeden wymieniany potencjalnie zawodnik określany jest mianem " nie pasuje do naszego stylu gry" problem jest tylko taki, że według fachowców napastnicy pasujący do naszego stylu gry tworzą jednoosobowy zbiór w skład którego wchodzi Louis Suarez. Więc może zostaje sklonować Grubego , skoro nikt inny nie pasuje. Aaaa przepraszam jest jeszcze grono które widzi tutaj jako brakujący element Lautaro - gościa po raptem jednym niepełnym udanym sezonie za grubo ponad stówkę. Czy ktoś wie, czy taki idealny dla Barcy napastnik w ogóle gdzieś istnieje ? Archeolodzy natrafili na jakieś jego skamieliny ? Może to jednak tylko postać mitologiczna i warto jednak pomyśleć o jakimś realnym piłkarzu z krwi i kości ...
2
Nie wierzę... to już jest sabotaż...
0
@NGTRX tutaj te 3 pkty to najmniejsze zmartwienie, dużo gorsze jest to , że patrząc na Barcelonę i Setiena oraz Real i Łysego, to tu wkrótce przepaść powstanie ... Dla mnie ten sezon jest strącony. Taka dupa w zespole wymaga przewrotu u rewolucji a nie transferu Rodrigo z Valencii
3
@Kapitan hawk Nie Kristiano tylko "Kapitan Grzmot"
0
@AxelF rozumiem, tyle że w naszej sytuacji nie było wiele do stracenia. Potrzebowaliśmy napadziora od zaraz, oczywiście niesie to ryzyko, że taki Real mógłby za małe pieniądze zrobić nam fiku miku, ale byłaby też szansa, że Haaland jednak chciałby tu pozostać na długie lata.
1
@herbblaugrana właśnie mam wrażenie, że w Barcelonie na chybił trafił chcą kupować piłkarzy za ponad 100 baniek. Zakup Griezmanna z celem ustalenia go na prawym skrzydle to był szczyt. Bo zakup Cou i Dembele można jeszcze racjonalnie wytłumaczyć, to argumentów za Griezmannem po prostu silnych nie było.
2
Nie potrafię zrozumieć, dlaczego Barcelona nie włączyła się w realną walkę o Haalanda, gość wylądował w Dortmundzie za naprawdę drobne pieniądze, rozumiem, że ta cena jest zaniżona, bo swoje dostał też Raiola. Sama opcja pozyskania piłkarza z Raiola jako agentem odstrasza, ale to znaczy, że Barcelona ma dla wygody własnych dyrektorów sportowych rezygnować z poziomu sportowego i sprowadzać znacznie droższego i starszego Rodrigo z Valencii ?
Kolejna sytuacja z Ben Yederem, którego mogli kupic za jakieś 40 mln, a teraz mówi się o 80 mln... to pewnie bzdura dziennikarska, ale sam fakt, że przepuszczono takiego piłkarza za stosunkowo niewielkie pieniądze jest wkurzające.
0
@Mazi @Janiama jest w porządku, stawia czasem kontrowersyjne tezy z którymi oprócz niego i może jeszcze jednego ziomka nikt się nie zgadza, ale gość ma swoje zdanie i dzielnie go stara się bronić, ale ja szanuję takich ludzi. Zdecydowanie MarioVeV
10
No to "wdowy po Valverde" mają teraz swoje pięć minut i skrupulatnie wyłaniają się z czeluści Rambli. Dziwne są tylko te tasiemce dyskusyjne ciągnące się w ślad za nimi.