panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może po El Classico drużyny zamiast koszulkami wymienią się Valverdami ?
0
@Azi właśnie wtedy jak oglądałem Real z Bruggią, to stwierdziłem że już nie rozumiem do końca, kiedy sędzia może, a kiedy nie wrócić do danej sytuacji. Wydawało mi się, że jak już podjął decyzję, a mecz został wznowiony od bramki, to już nie można zmieniać wyniku i uznać bramki parę minut później...
0
@takisobiektos jak działa system VAR to przekonałem się wczoraj w czasie meczu na Anoeta :) A prawda jest taka, że pomimo tego, że naprawdę ten system wniósł bardzo dużo dobrego do piłki i sędziowanie wniósł na dużo wyższy poziom, to jednak dalej jest niedoskonały i powinien być jednak rozwijany :) No i uważam, że sędziowie którzy dysponują powtórkami powinni ponosić znacznie większe sankcje za poważne błędy, bo jeśli już masz powtórki, to jednak wymagania wobec nich także powinny rosnąć :)
0
@Azi tak tak, ale pamiętasz jak było w pierwszym meczu z Bruggią ? Sędzie nie uznał Ramosowi bramki, grał bramkarz od bramki. Pięć minut później nagle pojawiła się jedynka przy wyniku Realu i sędzia jednak uznał bramkę (skąd inąd słusznie), ale to już było dawno po tej sytuacji.
0
JA bym się jeszcze nie cieszył, Real to jedyna drużyna w meczach której Var nawet po pięciu minutach potrafi uznać lub anulować bramkę jak to było z Bruggią
0
czekajcie, bo wóz Var robi wszystko żeby nie uznać tej bramki :D
1
Coś dzisiaj słabo wrzucają koleżanki z Madrytu... ale jak to mówią... niby człowiek wie, ale jednak się łudzi :)
0
@Gaucho otóż to :) i dużo taniej wychodzi
0
@Gaucho a oczywiście że nie ... Tylko po co w tej sytuacji wywalać setki milionów na kolejnych piłkarzy którzy nie mogą wejść w zespół
0
@Hushovt typie, to wniosek podsumowujący cała przygodę jego w Barcelonie. Przypominam, że Rakieta cały początek sezonu nie grał , a Griezman był aktywny jak drzewo w lesie.
0
Griezman na boisku to jak z automatu gra z jednym mniej zawodnikiem, godny następca Coutinho...
0
Busquets może nie najmądrzejszy, ale ten karny to kpina.
9
A ja chciałbym zobaczyć Todibo na pozycji Busquetsa w dzisiejszym meczu. Moim zdaniem broni na tyle dobrze, żeby ustawić go tam, a jednak jako stoper nie jest tak pewny jak nawet Umtiti, z kolei z takim wyprowadzaniem piłki i zacięciem do wchodzenia w głąb nadaje się na tę pozycję. Chciałbym zobaczyć linię pomocy Todibo-De Jong-Rakitc i po przerwie za Rakietę wprowadzonego Alenie.
4
Bardzo trafne oceny, jedynie zastanowiłbym się nad zawodnikiem meczu, faktycznie Todibo i Alenia dali silne argumenty i zapracowali na to, ale moim zdaniem można spokojnie zawodnikiem meczu okrzyknąć także Neto. Kilka naprawdę ratujących tyłek interwencji i świetna postawa. Moim zdaniem również zasłużył, ale MoM dla Todibo czy Alenii nie można na pewno negować.
1
coś czuję że na Gwinea Bissau popłyną transporty z węglem z Drotmundu :)
24
NAJMŁODSZY STRZELEC W HISTORII LIGI MISTRZÓW ANSU FATIIIII !!!!!!!!
1
a biedny Franciszek de Jong jeszcze długo po meczu będzie stał na Meazza na murawie i czekał na tę zwrotną piłkę od Pereza
0
@Vxb93 w tej kwesti z Janiamą się kompletnie nie zgadzam :) Puig zasługuje przynajmniej na kilka szans, żeby pokazać co potrafi :)
2
jestem olbrzymim zwolennikiem talentu Puiga, uważam, że powinien wskakiwać do pierwszej drużyny powoli, ale dzisiaj wstawienie go na tych fizycznych zawodników Interu, to byłby bardzo słaby pomysł... chłopak tylko by się zniechęcił, a przepychany Puig fruwałby jak puszek po boisku . Moim zdaniem, dobra decyzja Valverde
0
@patry295 to nawet nie o to mi chodzi. Trochę śmieszy mnie walka czarnoskórych gości którzy mają kasy jak lodu , złote Lamborghini itd z pojedynczymi wypierdkami, którzy przezwa ich w tumulcie "ty czarnuchu" dla mnie rasizm i rasizm na stadionach także to obecnie problem marginalny. Luther King walczył bo problem był ogromny , realny a on ryzykował w tej walce życie... Moim zadaniem porównanie jego walki do gości z bandą ochroniarzy , kupą kasy na koncie i opaskami na ręku jest zupełnie nietrafione.
0
@patry295 dobrze, że emancypantki, Martin Luther King czy Rosa Parks, nie ograniczyli swojej działalności tylko do noszenia opasek... nikt nie cytowałby dzisiaj Kinga, gdyby powiedział "miałem opaskę..."
0
@MarioVeB! mistrzu intelektualny... tu nie chodzi o wiedzę tylko o interpretację faktów. Raczej nie spieramy się o to, czy Kubo żądał miliona pensji w łapę i stawiał roszczenia, tylko kłócimy się o to, czy powinny zostać spełnione i ewentualnie w jaki sposób można temu zaradzić. Co do Kubo, patrząc jak gra Mallorce i oceniając jego talent, biorąc pod uwagę, że jest już reprezentantem Japonii, patrząc na to, jakie zarząd w ostatnich latach czynił wtopy w kwestii transferów i wysokich kontraktów (przykład Dembele temu służył, nie pomoże tu twoja manipulacja o mistrzu świata, bo mistrzem został po przyjściu do Barcelony, więc nie rozumiem po co to piszesz, a pensję uzyskał taką jak dwukrotny mistrz Europy i mistrz świata Pique), patrząc jaki potencjał marketingowy w Azji niesie Kubo i jakim blamażem wizerunkowym jest to, że zarząd dał sobie podebrać zawodnika przez Real Madryt, uważam, że warto było wziąć Kubo i wypożyczyć, nawet dzieląc jego pensję z innym klubem. Tylko Ty nie potrafisz powiedzieć normalnie: "nie zgadzam się z tym bo to, tamto, sramto i owamto", Ty po prostu wyjeżdżasz z wiejską filozofią, trochę jak dziecko udające dorosłego. Wiedzę masz na pewno dużą, ale poziom wypowiedzi i dyskusji, to jednak zupełnie co innego.
1
@MarioVeB! moja kuweta jest ogarnięta, ale twój poziom dyskusji, sposób odzywania się do interlokutora i stawianie się w roli autorytetu w czasie dyskusji jest po prostu tak wieśniackie, że dyskusji z Tobą się odechciewa. Nie mówię tutaj nawet o miernym moim zdaniem poziomie argumentów, z tym można sobie względnie łatwo poradzić, ale Twój poziom jest nie do przeskoczenia. A jeszcze uwzględniając, że na końcu lecisz z płaczem do kumpla-admina i jeśli ktoś napisze, że twój argument jest głupi to kolega od razu kasuje wypowiedź, to naprawdę wydaje się, że powinieneś mieć swoją własną Ramble 2, gdzie żyłbyś i tworzył ewentualnie ze swoim kółkiem wzajemnej adoracji.
0
Komentarz usunięty
4
@MarioVeB! te poglądy zakrawają już na sekciarstwo... strasznie pi****sz
Zapytam kolejny raz, czy te "zasady" polegają na tym, że Dembele po jednym zajebistym, ale jednak JEDNYM sezonie, dokładnie tyle samo ile zarabia Pique i więcej niż np Ter Stegen czy Jordi Alba ? To są te zasady ? Co do wyjaśnienia dlaczego Kubo miałby dostać taką pensję, to wyjaśniłem swoje zdanie powyżej, zresztą, można było go spróbować go uchronić przed zakusami Realu znacznie wcześniej, gdyby tylko komuś się chciało. Można zawsze było zrobić tak jak Real, to znaczy wypożyczyć go i płacić połowę pensji, a drugą połowę próbować wynegocjować od klubu, który by go wziął, możliwości było wiele. I nie porównuj go do La Masi, bo czas pokazał, że on jest już gotowy na powolne wchodzenie do Primera Division. Ale tu trzeba trochę ruszyć głową i chcieć coś zrobić, od Ciebie tego myślenia nie oczekuję, od zarządu trochę tak. A teraz leć poskarżyć się kolegom adminom, żeby usunął mi komentarz.
9
@Pustelnik moim zdaniem, sytuacja z Kubo nie jest tak prosta jak tutaj piszesz. Po pierwsze, Kubo to nie Katalończyk, żeby czuć takie silne przywiązanie z klubem jak inni wychowankowie, po drugie, Kubo w bardzo młodym wieku zawrócili do Japonii, na skutek głupich regulacji prawnych, wylatywał z Barcelony ze łzami w oczach jako dzieciak, można było to wynagrodzić tą milionową pensją, ewentualnie dogadać się co do nieco mniejszej pensji, w końcu to zawodnik, który naprawdę odnajduje się już w tej chwili na poziomie 1 ligi hiszpańskiej, a przyszłość przed nim. Po trzecie, w piłce trzeba być skutecznym, można na to spojrzeć jak na zdradę Kubo, ale równie dobrze można jak na kolejną do kolekcji nieudolność tego zarządu. Przypominam, że za Dembele, który raptem rozegrał JEDEN fantastyczny sezon w barwach Borussi, wywalono 115 mln a zawodnikowi wlepiono niebotyczną pensję. Podkreślam jeszcze raz, takie starania podjęto dla zawodnika, który rozegrał tylko jeden sezon na fantastycznym poziomie. Florek znów wydymał Bartka, jak chciał i bez wazeliny.
5
Kubo to kolejny kamyczek do ogródka tego "wspaniałego" zarządu i ludzi dla których sprawy dzieją się same. To zaniedbanie odbije się moim zadaniem jeszcze nie raz czkawką w przyszłości.
0
@Odesseiron "no w tej chwili w Polsce para homoseksualna nie może dziedziczyć. A powinno być to uregulowane"
Może, wystarczy to załatwić u notariusza :) Co nie oznacza, że uważam, że jest w Polsce dobrze... dla mnie układ idealny i pewien kompromis to związki partnerskie, na którym skorzystałyby nie tylko pary homoseksualne ale też heteroseksualne, które z różnych przyczyny ślubów nie chcą zawierać. Co do ślubów, moim zdaniem powinny być zarezerwowane tylko dla par heteroseksualnych, które służą podtrzymaniu gatunku, ale to raczej temat na dłuższą polemikę :)
6
@vebmroku to pewnie @BarcaInfo
0
o której mniej więcej zacznie się walka Ruiza ? Będzie konflikt z meczem Barcy i trzeba będzie oglądać na dwa ekrany ?