1

@norbi77 naprawione, acz z cofniętym licznikiem, no i tylko 15 z nich było klepanych, resztą latały kobiety, niepalące i głównie do kościoła w niedziele :D

1

@Majkel34 tak, ale bez obaw, na szczęście PiS zakupił 32 sztuki myśliwców F-35, więc z pewnością wygramy... ba.... myślę, że to nawet my powinniśmy ją wypowiedzieć, ta nasz "flota powietrzna" z najlepszymi pilotami świata w kilka godzin zrówna Rosję z ziemią.

0

Longlet niektóre mecze ma dobre, ale w tym sezonie to tykająca bomba, ale przyjdą bagsiki i inne Valverdofani i będą opowiadać jak to on się rozwinął za EV.

1

Curva RCDE - dobrze że kibice Espanyolu nazywają rzeczy po imieniu :D

1

@Real_w_HD czy ja wiem ... opowieści o wygranym 11:1 przez Real Gran Derby do dzisiaj przytaczane są jako przykład politycznego nacisku okraszonego wizytą w szatni Barcelony "smutnych panów w kapeluszach" i machania czapką przez bramkarza Barcelony gdy piłka wpadała do siatki. Ludzie raczej jeszcze długo będą pamiętać, jak to sędziowie wwieźli Real na taczkach jak gnój w niektórych rundach. Takie mecze jak z Bayernem to będzie raczej klasyk oszustwa w sędziowaniu No i za 20 lat może się okazać, że po drodze jakaś inna naszpikowana gwiazdami drużyna wygra cztery Ligi Mistrzów pod rząd i to z VARem bez pchania przez sędziów.

0

@Kamilos84 jedno dla Pogby, drugie dla Neymara a trzecie nie dla kogo ? :D

1

@sintesox Mbape woli Real, ale zawsze może zmienić zdanie, nie takie scenariusze już widzieliśmy w piłce. Z PSG chyba dalej nie przedłużył kontraktu, ok, transfer skomplikowany i trudny, ale można spróbować, a nie tylko rozłożyć ręce i powiedzieć, że Mbape woli Real i zakończyć temat. Trzeba zrobić coś , żeby wolał Barce.

4

Nie warto inwestować olbrzymich , ponad 100 milionowych kwot na niepewne transfery. Biorąc pod uwagę ilość kontuzji Neymara zaliczam do takich. Jeśli duży transfer to warto zainwestować w dużą próbę wprowadzenia Mbape, ewentualnie Sancho lub któregoś z pomocników City... Lautaro po jednym dobrym sezonie może okazać się kolejnym Dembele, więcej niż 60 mln bym za niego nie dał. Z wszystkim poczekalbym jednak na nowego trenera, bo może się okaże, że np Coutinho jednak umie kopać piłkę w Barcelonie.

0

Dziwne to pytanie ostatnie, o piłkarzy Barcy B , którzy mogliby przejść do pierwszego zespołu. Wydawało mi się, że Perez i Fati już zostali włączeni do pierwszego zespołu... Chyba że te niskie procenty to mniej ogarnięci socios...

0

@Odesseiron Z tego co wiem, to donosił o tym De Telegraaf, a ten holenderski świerszczyk jest jednak trochę zorientowany w tym co się dzieje w Ajaxie i w ich transferach.

0

@Odesseiron no tak, gdyby to Ernesto decydował, De Jong kopałby w tej chwili w Paryżu, a u nas takie tuzy jak Parejo, Willian ...

0

@Pikaczu bądź obiektywny, Ernesto nie trafi 14 punktów do ekipy Kloppa w Premer League :D

0

@Mroziu ja też jestem antymadrritistą, do Fede nie mam żadnego problemu i podoba mi się jego ostatnia gra, ale pismaki madryckie dla jego dobra powinni mu dać trochę spokoju i nie obsypywać go złotem jak Kleopatra Numernabisa tylko dlatego, że od miesiąca fajnie gra w piłkę. Zresztą to jest Madryt i tu zaraz sprowadza Erriksena albo Pogbę i biedny Valverde ugrzęźnie na ławce.

15

Pompowanie Fede Valverde trwa w najlepsze. Teraz czekam na okładkę i wywiad z "przyszłym zdobywcą Złotej Piłki" jak z Asensio niegdyś.

0

Świetny wynik dla nas !
City odpada z walki o Mistrzostwo Anglii, Liga Mistrzów pozostaje jedynym istniejącym celem i wszystkie siły i starania rzucają tam... Moim zdaniem Cyklon B i resztę pajaców są w stanie mimo wszystko spokojnie odprawić z kwitkiem, przy odpowiednim nastawieniu i poziomie motywacji, której w Lidze ewidentnie już zabrakło.

1

Jeśli Valverde wygra tę Ligę mistrzów, w co nomen omen nie wierzę, to pewnie zostanie do końca tej kadencji Bartomeu. Bardziej prawdopodobne jest jednak , że w tym roku nie powachamy żadnego trofeum, a może wtedy warto jednak pozostawić Cou w zespole i dać szansę nowemu trenerowi ułożyć go w drużynie. Sprzedać teraz dadzą go radę może za 50 mln, a nóż widelec jednak sprawdzi się i nowy trener poradzi sobie z nim. Wiemy już że crackiem to on nie jest, ale to wciąż całkiem niezły , wręcz solidny piłkarz. Nowy trener to nowa szansa

2

Ja bym go widział na wypożyczeniu w Ajaxie Amsterdam :) Pytanie tylko, czy Ajax widziałby go w swoim szyku obronny. Sprzedaż to byłby na tym etapie moim zdaniem bardzo zły ruch.

0

Te 6 minut to chyba Zidane shakował tablicę i doliczył...

0

@baryn gościowi z pewnością chodzi o to, że każdą statystyką da się zakłamać realia. Równie dobrze, ktoś nastawiony przeciwko Valverde może powiedzieć: "mamy za sobą fatalny rok, bo Barca straciła tyle i tyle bramek, obrońca i bramkarz najsłabsi od lat" Gdzie leży prawda ? Gdzieś po środku, a moim zdaniem jej wyznacznikiem jest ilość i jakość trofeów. I dlatego uważam, że mimo wszystko był to dobry rok, ale bez rewelacji. Wygraliśmy Ligę, skądinąd łatwą, ale zwycięzców sie nie sądzi. Powtórzyliśmy jednak stary scenariusz w Lidze Mistrzów, a to ona była celem numer jeden. No i przegrany finał w tym zdecydowanie trzecim trofeum czyli PK. Szału nie ma, tragedii nie ma, a taka statystyka jak te mecze u siebie, to tylko... statystyka. Moim zdaniem jest bezużyteczna.

3

@koszol ale myśmy dzisiaj nie przegrali z Realem 1:2 na CN :D ...

1

Barcelona jest obecnie w jakiejś "dziwnej" i niestabilnej formie.
Pomocnicy przegrywają środek pola z pomocnikami Realu i to z kretesem. Frenkie De Jong wyglądał dzisiaj jak dziecko we mgle, ewentualnie wcale nie wyglądał. Rakitic i Roberto - zagubieni w akcji. Wspomagał ich Messi, dzięki temu jeszcze jakieś piłki szły do przodu, ale ale... przechodząc do Messiego. Zauważyłem, że od pewnego czasu drużyna ma jakąś dziwną tendencję i wielu zawodników cierpi na syndrom "niewypadaniepodacdomessiego". Skutkiem tego jest taka sytuacja jak dzisiaj Griezmana, kiedy zamiast ładować, na siłę oddawał piłkę do Messiego mając dobrą sytuację... no gość za 120 mln chyba może kropnąć raz na czas piłkę w stronę bramki przeciwnika. Zauważam, że zawodnicy trochę dębieją, jak w ich otoczeniu pojawia się Messi i czasami naprawdę na siłę oddają mu piłkę, albo inaczej... nie wiadomo po co oddają mu piłkę. Taka gra jest dla rywali czytelna i akcje się nie kleją. Nie było tego z Interem i od razu lepiej to wyglądało. Oprócz tego po raz kolejny powtórzę: Sergi Roberto powinien zapomnieć o pomocy i naprawdę cieszyć siebie i nas grą na prawej stronie. To nie jest Dani Alves i pewnie nie będzie, ale Semedo to on tam zjada i tak Valdek powinien to ustawiać.
Dzisiaj fura szczęścia, zabieramy lepszy wynik niż gra. To co dzisiaj widziałem, na Napoli wystarczy, ale na odrobinę lepszą drużynę, może być dużo za mało.

15

Biorę po dwa karne z konta każdej z drużyn iiiii słucham Państwa.

1

@MikeBajson pozostaje się cieszyć, że nie zapłaciliśmy za to ani złotówki extra, poza tym co dostęp do Eleven czy Canal Plus :) Ja idę chyba starego Batmana obejrzeć, żeby nadrobić emocje, które sobie obiecałem

5

oglądałem wczoraj Dortmund z Lipskiem i cieszyłem się jak dziecko, że nie przegapiłem tak doskonałego meczu, co los dał wczoraj zabrał jednak dziś i musiałem oglądać to zło... 2 godziny życia + box sushi z Lidla za 20 zł to cena tego gówna na które patrzyłem na dodatek z własnej, nieprzymuszonej woli

0

Coś czuję, że Messi dzisiaj dostanie plastra osobistego w postaci Valverde. Myślę że to jest ta broń o której mówił ZZ. Myślę, że Valverde nie ma jednak na tyle kozaka w sobie by podołać skończy jak Kovacic.

1

@Dzemix111 mógłbyś wrócić na Liverpool ? od 5 minut nikt nie strzelił bramki w Dortmundzie! :)

3

Jest Meczycho na Westfalen Stadion !!!!

2

@Hiacynk jeśli w 2002 roku on nie znał też żadnego Koreańczyka , a przekonywał że Korei nie ma się co bać, to nie dziwota że ten cesarz taktyczny tak skończył jak pamiętamy ... zresztą Hajto był tam też strasznie objeżdżany więc nie wiem jakim prawem tą ekipa próbuje przekonywać kogo należy się bać a kogo nie...

0

Valverde pewnie wyjdzie jako gracz antyMessi, ale moim zdaniem nie da rady. Dobrze, gdyby z Pączkiem złapali bszybkie żółte karti...

3

@MarioVeB! Nie sądziłem, że to napiszę, ale... zgadzam się z Tobą, co... Miał wyjść i powiedzieć "nie musimy nawet tego rozgrywać bo i tak wiadomo że Napoli jest bez szans" ? Trzeba rozróżnić krytykę trenera od elementarnego braku szacunku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?