5

@LuisSalvano porównywanie obrony Realu i Barcelony w tym sezonie jest wysoce nie na miejscu :D

4

@HansLanda nie po jednym meczu... po jednym meczu z Barceloną to ocenia go 90% kibiców tutaj łakomych Lautaro w Barcelonie.

12

Fajny ten Lautaro... tak nie za mocny, w sam raz dla Barcelony za symboliczne 100 milionów + 50 mln zmiennych :D

0

@jedrek7000 ... jedna kontuzja chyba Dembelem nie czyni ?
@Hiacynk no chyba jednak nie :D
@GeraltzKatalonii wystarczy włączyć sobie streama i obejrzeć dzisiejszy mecz. Hazard wraca dopiero co po kontuzji i zrzuceniu nadwagi.

2

Jak się ogląda dzisiejszy Real, to łatwo zrozumieć, dlaczego zrobili lepszy interes sprowadzając Hazarda, aniżeli Barcelona kupując Griezzmana. Griezzmana póki co bronią liczby, ale niestety tylko liczby no i harówka na boisku, ale z punktu widzenia kibica jego pobyt na boisku wywołuje krwawienie z oczu.

0

@Tomo1989 bo zarząd Barcelony i większość kibiców oglądali go tylko w dwumeczu z Barcą, w którym pokazał się z dobrej strony...

0

toooonigt ...we are Young !!!! :)

5

Celta zdecydowanie za wcześnie strzeliła bramkę, łysy Algierczyk w drugiej połowie zacznie mocniej klaskać, sędzia zVARiuje i zrobi się 1:1, a później bramkarz zaliczy klopsa stulecia, na SB odpalą tę szantę co puszczają po strzelonych bramkach i wszyscy się rozejdą i będzie po temacie. róbcie skriny :D

0

@pazio23 Sterlinga i Laporta

0

@LuisSalvano wszystko ładnie pięknie, opisałeś, co najmniej, jakby Sanchonie strzelał, asystował i nie kreował, ale Neymar w Paryżu staje się typową dziesiątką, my już dwie typowe dziesiątki w drużynie posiadamy, jedną niepodważalną (Messi), a drugą, która próbuje sobie znaleźć miejsce na boisku. No i jeszcze kwestia najważniejsza, co z tego, że strzela, asystuje itd. jak on średnio w sezonie, od kiedy jest w Paryżu gra mniej więcej tyle meczy , co sławetny Osman "pojawiam się i znikam" Dembele. No i żeby już całkiem osłodzić temat, Neymar to Brazol -> oddany klubowi jak skurwol, parafrazując Kapitana Bombę oczywiście :)

1

@Chwytliwy dla mnie osobiście lepszy jest Sancho, ale kwestia którego gracza lepiej mieć u siebie nie podlega dyskusji. Neymar 27 lat Sancho 19 lat, Neymar -szklanka, opuszczał mnóstwo bardzo ważnych spotkań w Paryżu, Sancho - znacznie lepsze zdrowie. Fakt, nie opinia.

0

@escarabajo majty są luźne :) to tylko moja opinia i przypuszczenia ;)

3

@escarabajo rozumiem że proponujesz po Dembele nie kupować już nigdy najlepszych zawodników ligi niemieckiej xD ?

1

@Bernard777 czyli kolejny Griezzman do wszystkiego i do niczego. Do dziś amerykańscy naukowcy nie ustalili jakiej pozycji zawodnikiem jest Griezz. Małym sukcesem po tylu latach jest odrzucenie pozycji bramkarza, ale wszystkie inne wciąż wchodzą w grę

1

Żaden wiekowy Neymar, żaden jednosezonowy Lautaro, tylko Sancho ma papiery, żeby kiedyś wskoczyć w buty Messiego i pociągnąć drużynę. To jedyny pilkarz za którego warto zapłacić ponad 100 mln , nie licząc nieosiągalnego Mbape

0

Ten odpowiedni moment nastał, kiedy stracił miejsce w podstawowym składzie San Sebastian rozumiem... Rivaldo , wstydu oszczędź

0

@kaladin a talent każdego z nich tak się rozwinął , że aż oczy krwawią ...

4

Licytacja w sprawie Coutinho:
Totki 34,5 mln
Arsenal 35,0 mln
Man U. 35,5 mln
Totki 36,5 mln
Man U. 37 mln
Liverpool 38 mln + 0,5 mln zmiennych
cisza....
Bartomeu: 38 mln + 0,5 mln zmiennych po raz pierwszy, 38 mln + 0,5 mln zmiennych po raz drugi, 38 mln + 0,5 mln zmiennych po raz dwa i pół, 38 mln + 0,5 mln zmiennych po raz dwa i trzy czwarte ... 38 mln + 0,5 mln zmiennych po raz trzeci - sprzedany

później sprzedadzą Bartomeu w Janowie Podlaski jako "osła stulecia"

1

Jeżeli będzie ktoś kto da przynajmniej 50ln to nie zastanawialbym się nad jakimiś "drugimi szansami"... Na miejscu zarządu spróbowałbym sprzedać jego , Dembele i Griezzmana za łączną kwotę 200 mln, chociaż nie wiem czy to realna kwota do wyjecia, biorąc pod uwagę, że Dembele toraczej tylko figurant , a Coutinho gra na poziomie który kiedyś pokazywał w Espanyolu. Najwięcej kasy można wyciągnąć z Griezza, bo jak na razie niewiele drużyn zdało sobie sprawę, że on nie ma dryblingu, ani szybkości, ani nie jest dziewiątka, ani skrzydłowym...ani obrońca , pomimo tego że broni lepiej niż atakuje i wykańcza. Po prostu trudno odpowiedzieć na pytanie, kim właściwie jest Griezmann ...

0

Alba to jednak dzban . Prosi się o karnego w niegroźnej sytuacji

0

Tą runda CdR przewiduje rewanż czy Real żegnamy już dziś ?

2

@Rechcian z tą tragedią to Cię trochę poniosło. Koleś na tym L4 kasuje takie pieniądze, których zwykły śmiertelnik nawet w całym życiu nie zobaczy. Oczywiście kasa to nie wszystko i on pewnie kocha football i cierpi nie grając, ale i tak znam dużo większe tragedie życiowe niż niekonczaca się kontuzja. A ludziom trudno się dziwić, jeśli cały czas czytają w mediach o jego nieprofesjonalnym podejściu . Dembele zachowuje się od początku jak amator, więc się wszyscy wk...ą o noc dziwnego.

0

@Skaramuczi Pan Jacek Uliński z jednego z dziesięciu ?!?!? :D

0

@zodiak_10 bo ??!?!?!?!

4

Messi jest dzisiaj strasznie wku***ący z tym pomijaniem Griezza... widać na pierwszy rzut oka premedytację z tym.. nikt nie powinien być ponad klubem i dobrem zespołu, nawet taki Super-Star

0

Zion z Ingramem kontra Harden z Westbrookiem czyli młodość i fantazja vs doświadczenie i rutyna :) gorąco polecam w przerwie meczu na Canale Plus, leci czwarta kwarta a ida łeb w łeb !

0

@kubasa zero wybrałoby NBA :) a tam naprawdę ciekawe meczycho leci :D

0

Chyba po raz pierwszy w życiu , w chwili gdy gra Barca dłużej niż pół minuty zastanawiałem się czy nie oglądać jednak dalej Houston Rockets z Pelikanami , finalnie oczywiście mam już Eleven i Barcę :)

0

@kimpanjest nie wydaje mnie się :)
@RaraAvis jak to się mówi "na bezrybiu i rak ryba" :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?