0

@XaviHeart w porządku,w takim razie nie kłócę się. Ja Lautaro oglądałem w kilku meczach Interu i w meczach reprezentacji. Wrażenia na mnie nie zrobił aż takiego , żeby podbijać 100 mln. Jak Ty oglądałeś jeszcze ligę argentyńska to nie dyskutuje bo ja go tam nie widziałem, ale w Interze (chociaż oczywiście wszystkich meczy Interu nie oglądam) nie powalił mnie za bardzo. Moim zdaniem Barcy nie uzdrowi, a ja zdecydowanie bardziej wolałbym Sancho.

0

@Jarema2000 Pointner stworzył coś więcej niż reprezentację, tam był cały doskonały system, młodzi zawodnicy przebijali się na potęgę, wchodzili do reprezentacji, pierwsza drużyna to byli dominatorzy w drużynówkach, indywidualne sukcesy też święcili. Dlatego wskazałem Pointnera jednak na pierwszym miejscu.

0

@XaviHeart nie poznawaj, po prostu może pooglądaj Lautaro w więcej niż dwóch meczach z Barcą i szybko Ci przejdzie. Na początek można strzelić powtórkę ostatniego meczu z Lazio. Szybko zmienisz swoje zapatrywanie się na football.

0

@Jarema2000 1. Pointner 2. Mika Kojonkoski

0

@HansLanda jasne, że Mane, wybacz, zmęczony już jestem. Ale dalej nie uważam że to racjonalne porównanie, Mane miał bodaj 23 lata jak szedł do Liverpoolu, inne statystyki. Braitwhaite jest VW wieku Neymara, ale chyba jednak na zupełnie innym poziomie, nie uważasz ? On jak Piechna już raczej nie eksploduje. Ale może inaczej... Odpowiedz na jedno pytanie. Czy gdyby trwało okno transferowe Barca sprowadziła by tego piłkarza ? Pytanie drugie, czy potrzeba zmiennika Suareza narodziła się dzisiaj ?

0

@HansLanda moim zdaniem, zupełnie nietrafione porównanie Sane do jakiegoś średniaka z łapanki za klauzule.ten gość za 3 lata będzie miał 31 lat, wybacz ale wątpię że będzie w tym wieku stanowił o sile najlepszego zespołu na świecie.

0

@MarioVeB! Jakie źródło ? Bo Transfermarkt i Wikipedia podają 5 mln ? Z tym "grał dobrze" nie komentuję nawet , bo szkoda klawiatury

2

@HansLanda kupiła średniaka , wartego może z 5 mln za 18 mln... Od odejścia Paco nie potrafili zapewnić sensownego zmiennika dla Suareza, kilka dni temu sprzedali Pereza, który już był w klubie i nawet był wartością dodaną wchodząc z ławki. Czy tak postępuje poważny klub , który chce utrzymać się w europejskim topie ?

0

@MarioVeB! Tą Raiolofobia to jakaś nowa jednostka chorobowa ? Jak Barcelona zacznie z góry banować piłkarzy od Raioli , to okaże się wkrótce, że zostaną nam same takie Black Red White'y z Leganesów, ewentualnie Angel z Getafe. W Barcelonie poza tym niedługo zmieni się zarząd (na szczęście i oby) to jednak szansa na poprawę relacji między innymi z Raiolą.

0

@DawidM111 tego nawet amerykańscy naukowcy nie ustalili. Eksperci tutaj twierdzą, że jego nominalna pozycja to dziesiątka, czyli brak pozycji na boisku, coś jak Messi. Jak wróci Coutinho, będziemy mieć trzy "klasyczne" dziesiątki i Barrego Whitea na skrzydle.

0

@barteq to wszystko prawda odnośnie porównań transferu Braithwhitea do tych wymienionych, ale prawda jest taka, że polityka transferowa Barcy to dno. Suarez od czasu odejścia Paco gra bez zmiennika , Dembele od kiedy się pojawił łamie się na okrągło, a Barcelona teraz na siłę próbuje złapać jakiegoś mocno przeplaconego przeciętniaka. Był czas, żeby kupić kogoś sensownego BBC za sensowne pieniądze. Taka jest prawda

0

Trzymacie tak mocno kciuki za Atletico, żeby w kolejnej rundzie wyrzuciło nas z Ligi Mistrzów a w finale podarowało po raz kolejny piękny puchar Realowi ? Naprawdę nie rozumiem tego przypływu miłości, do klubu, który jest naczelnym dostarczycielem pucharów dla Realu. Jeśli liczycie na to, że Oblak w karnych będzie się rzucał , to szczęść Boże.

6

Materace to naczelny dostarczyciel pucharów dla Realu Madryt. Jak grają z prześcieradłami, to od początku pełne gacie i co najwyżej do karnych dociągają, a tam Oblak nawet się nie rzuca. Mam nadzieję, że jednak na Anfield Liverpool rozgoni to defensywne towarzystwo.

0

@Peciak Dzisiaj - słowo klucz :)

1

@Gaucho nie, ja jestem za drużyną Kloppa. bo Atletico to gwarancja zwycięstwa dla Realu, Liverpool jest w stanie im się postawić i wyeliminować, a Atletico przegra po karnych, gdzie Oblak nawet nie ruszy się z linii :)

3

Mateusz Lahoz i Marciniak, dziś sędziowie mądrzejsi od VAR-u, także Ci z wozu mogą iść na piwo :D

4

@Gosciuu BVB -PSG to szansa na piękne widowisko i ten mecz zdecydowanie wybieram. Atletico Liverpool pachnie mi bezbarwnym 0:0 na Wanda , Liverpool załatwi temat u siebie.

3

@Rakitovic00 musisz często bywać w kościele, żeby wiedzieć jakie panują w nim standardy.

0

@HansLanda a czy Suarez nie ma zmiennika od teraz ? A czy Dembele łamie się od teraz?

3

@tristan87 Ćwiąkała ostatnio o Barcelonie niezwykle krytycznie, ale bardzo w punkt. Oczywiście kilku tutejszych orędowników obecnej władzy będzie bronić Bartomeu i przyjaciół do upadłego, ale z Ćwiąkim trudno się nie zgodzić. Barcelona odpuściła naprawdę ciekawych zawodników, dokonali kompletnie nietrafionych vtransferow, teraz to zarząd próbuje pudrować trupa na szybko, a od odejścia Paco zmiennika dla Suareza nie sprowadzili. A nie, sorry był tu Boateng...

2

@NaFazieHitman ja mam wrażenie, że TVN to zwykła propaganda, ale kiedy włączę Wiadomości, czuję się jak w Korei, tej Północnej. TVN trochę jednak dba o pozory, TVP ma pozory ekstra w dupie.

2

@xVENUMx obejrzyj przynajmniej ze trzy mecze Interu, to dobra terapia odmartenizująca organizm, który zakażony został dwumeczem z Barcą.

1

@fryteusz komentarz w stylu "obrońca zostawił celowo nogę, utrudniając Ramosowi dojście do piłki, sytuacja co najmniej kontrowersyjna" to po prostu żenad i popis braku obiektywizmu.

1

@LuisSalvano Nie no 16 straconych a 29 straconych bramek to jednak jest subtelna różnica, przyznasz :) Co do reszty, pełna zgoda ! :) wyszło na Twoje ! :) na szczęście ;)

58

komentatorom to chyba śmietana na mózg zeszła, jesli oni tam karnego widzą

0

@LuisSalvano to na jaki adres mam Ci wysłać tego browara ? xD

0

@LuisSalvano też prawda :)

0

@LuisSalvano wiem człowieku, tylko, że w tym sezonie to ich pisanie ma naprawdę sens :)

1

@danio1899 no aż się cisnął na usta po prostu :) Umtiti z Pique czy Longletem to wyglądają jak pajace w porównaniu jednak do naprawdę solidnych Ramosa i Varana czy nwet Nachosa. U nas jedynie MATs poziom trzyma, chociaż Kurtyna też też się ogarnął.

5

@LuisSalvano porównywanie obrony Realu i Barcelony w tym sezonie jest wysoce nie na miejscu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?