panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Firpo, De Jong, Rakitic - to dzisiaj ultratragedia
Griezz- to fenomen, ciężko się na tego gościa patrzy przez cały mecz, ale ostatecznie jakoś tę bramkę wdusi na "zamknięcie ust krytykom"
Vidal- przekreślił się na końcu tą czerwoną kartką
0
Mam wizję: widzę Longleta z Umtitim w rewanżu !
0
W dzisiejszym meczu tylko Pique stanowi jasny punkt tej obrony. Bez ściemy :)
3
Dawaj Busi samobója w doliczonym !
4
Busquets eleiminując Mertensa został graczem Barcy, który najwięcej zrobił w tym meczu by przychylić szalę zwycięstwa na nasza korzyść.
0
w Barcelonie budują "nowy Milan" rozpoczynając budowę jak każda szanowana drużyna od obrony, ze szczególnym naciskiem nad jej bokami Firpo i Semedo.
0
@Joe_Barbaro fakt, z jego kondycją to może wytrzyma ostatnie 25 minut meczu. NNo chyba że tempo będzie zbyt wysokie
1
@KamQiX 1. Rakitic = Zielu
2. Rakitic > Demme
3. Rakitic < Ruiz
4. Rakitic, Demme, Zieliński, Ruiz >>>>>>> Lobotka
0
Arthur ostatnio wyglądał dobrze, kiedy pojawiał się na boisku i to dla mnie zaskoczenie, że nie zagra od pierwszej minuty. Osobiście po cichu spodziewałem się Rakitica, w miejsce De Jonga, ale z Ansu na skrzydle. Jeśli wygrają - zwycięzców nikt nie będzie sądził, jeśli wynik będzie niekorzystny - Rambla zapłonie ogniem z Rakiety :D
0
@Mroziu a widzisz :) a Malcom błyszczał nawet w meczu z Realem :)
1
@kamil9040 to nie chodzi o to , nauka ciągle przeżywa swój rozkwit, tyle że mocno miesza się w nią politykę. I dlatego Thunberg wylądowała na tej liście. Nie sądzę by była to inicjatywa samego wydawnictwa Nature.
0
@Kuczek nie istotne, ogólnie co do sensu zgadzam się z Tobą, że jeżeli przełozyć to na ilość sezonów Bale'a i Dembele, to Bale nawet nie ma podjazdu do Dembelowskiego. Tak czy inaczej, sorry, bo zupełnie źle odebrałem Twóje komentarz i się trochę za bardzo zakukuryczyłem :) także wybacz :)
0
@Kuczek Nie komentuj...ewentualny czas na napisanie komentarza poświęć lepiej na naukę liczenia albo sprawdzenie tych bzdurnych informacji, które podajesz. Bale opuścił w Realu z powodu kontuzji 88 meczy, Dembele na chwilę obecną opuścił 66 (transfermarkt.pl).
3
@robsesh nie szkodzi :D Gran Derby to Gran Derby i to ma swój smak, zresztą taki jest football, nie kończąca się historia i wszystko się zmienia, Barca wiecznie nie będzie mistrzem, wiecznie nie będzie też wygrywać GD, ale taka rozczarowana mina kibica rywala- zawsze na propsie. Oni z pewnością mają swoje ujęcia po swoich wygranych meczach i każdy jest zadowolony :D
16
@BarcaInfo uwielbiam oglądać tę załamaną twarz kibica śmietan na koniec.
1
@Kuczek heeelllooołłł ! Hazard w Realu jest dopiero pół roku, a Dembelson w Barcelonie jest "dopiero" dwa i pół roku.... nie za wcześnie na takie porównania ? Jak szukacie Dembele w białej koszulce, to raczej pod lupę wziąłbym Bale'a, ten jest dostatecznie długo by na to miano zasłużyć.
1
@FranzMaurer a kto umarł, ten nie żyje :D
0
@BarcaInfo a nie dałoby się, żeby po prostu ten zarząd zabrał swoje manele i opuścił przedwcześnie klub i po wyborach nowy zarząd zaczął porządkować klub. Kolejne transfery w tej sytuacji to mam wrażenie pogłębianie bałaganu w kadrze, szczególnie, że zarząd nie ma żadnego planu na sprowadzanych piłkarzy, co dobitnie pokazał zakup drugiej dziesiątki w postaci Griezzmana i brak pomysłu na niego, czy brak zastępcy dla Louisa Suareza, którego nie kupili od czasu odejścia Paco. Dla mnie najlepiej, jeśli już zabiorą swoje manele Bartomeu, Abidal i cała reszta, a nowy zarząd stworzy jakiś plan i według niego zacznie organizować i porządkować drużynę .
3
Po dzisiejszych bramkach Messiego, mam nadzieję, że madrycki, zaraźliwy obłęd zwany pichichi-Benzema właśnie dobiega końca :D
0
@KSSniper złota piłka już dziś, po co czekać do końca roku !
4
Ja bym z Napoli na miejscu Setiena postawił na lewej stronie na Semedo i na prawej na Roberto (jednak). Firpo z żadnej strony nie jest gotowy na takiego rywala i jego gra wygląda po prostu nijako, to taki trochę Andre Gomes na lewej stronie obrony. Setien ma twardy orzech do zgryzienia. Chyba warto jednak przeprosić się z Cucurellą i nie kombinować, jeśli nie ma się pomysłu na sprowadzenie kogoś sensownego.
0
@kamilo0066 dlatego być może ktoś się nabierze i da 50-60 mln a nie 20-30 mln. Za cracka z Liverpoolu zapłaciliśmy 160 (ze zmiennymi bodaj), ale z gościa co kopał w Liverpoolu nie został nawet cień. Te kilka fajnych zagrań/podań być może pozwoli odzyskać 1/3 tej kwoty, nic więcej.
0
@Persyfl Nie czuję się zobligowany tłumaczyć, bo to po prostu tylko moja opinia. I nie kobietom, tylko feministkom, to jednak subtelna różnica, bo na szczęście nie każda kobieta to feministka, a raczej przyznaje się do feminizmu jakiś niewielki procent kobiet. Moje zdanie jest takie, że kobiety jeśli tylko chcą i mają trochę oleju w głowie potrafią sobie radzić równie dobrze jak faceci w większości branży i zawodów, a jak któraś sobie nie radzi, to nagle staje się uciśnioną feministką. Na szczęście większość kobiet w XXI wieku zakasuje rękawy i bierze się do roboty i czapki z głów dla nich. Kobiety na początku XX wieku, gdy nie miały żadnych prawa, miały ograniczony dostęp do edukacji, brak praw wyborczych, to były babki i prawdziwe feministki, które swoimi czynami udowadniały ile płeć żeńska znaczy.
Jak jesteś taki naostrzony feministek (?), to może staniesz też w obronie uciskanych facetów. Nie widzisz problemu, że w ogłoszeniach o pracę w nightclubach szukają striptizerek, a nie striptizerów, że w przedszkolach chcą zatrudniać przedszkolanki, a mają problem z przedszkolankami (płci męskiej) itd?
0
@Persyfl masz tak silną ścieżkę argumentacji , że przekonałeś mnie, mistrzu... Ucz mnie i definiuj mój świat na nowo. Tylko ty wiesz co sluszne i dokąd prowadzi świat, dzięki tobie wiem, że całe życie myliłem się w kwestii feminizmu. Miałem czytać Simone de Beauvoir, ale teraz już nie potrzebuję, ty rozwiałeś wszystkie wątpliwości.
0
@Jakchcesz dokładnie, prawdziwą feministką była np. Maria Curie-Skłodowska, która zamiast wyłazić na ulice, krzyczeć i oburzać się o każdą pierdołę pokazała w tamtych czasach, że kobiety mogą wchodzić do świata nauki i dorównywać facetom. A te współczesne "feministki" to jakieś nieporozumienie, zwykle zakompleksione, kobiety, które szukają atencji.
0
@Gaucho tera już widzę :) wybacz, ciężki tydzień w pracy , wykopany jak koń po westernie jestem :)
0
@Hushovt dzięki że doceniłeś :D ale napinasz się jak stringi na Kaliszu... Wyloozuj trochę, przecież wiadomo, że Braitwhaite to zmiennik a Trincao młody gniewny, także piwko i weekendzik :)
0
Komentarz usunięty
2
@Gaucho Barcelonie kibicuję porównywalnie długo do Ciebie ;) poza tym , bez kija w dupie żyje się naprawdę wygodniej :) czasem dobrze spojrzeć na coś z przymrużeniem oka :)
2
Komentarz usunięty