panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
brazylijskiego pastucha pompowanie ciąg dalszy... pompowali Robinhopompowali Asensio, pompowali Vasqueza, pompowali... zawsze kończyło się tak samo, więc dobry prognostyk.
1
@vangoor zamiast memem, lepiej brzmi "Milanem"
0
@Explode na quick to już lekko za późno :D
4
@BarcaInfo naszym największym wzmocnieniem będzie Dembele :)
17
W obecnej sytuacji przyjście Neymara, to trochę jak łyknięcie tabletki przeciwbólowej. Ból niby na jakiś czas zniknie, ale przyczyna bólu pozostanie. MD ma rację, tutaj jest potrzebny człowiek z jajami, który dokładnie zbada problem, dlaczego nieźli piłkarze nie potrafią grać na swoim optymalnym poziomie. Moim zdaniem, to kwestia podporządkowania drużynie Messiego. Oczywiście jest on crackiem i często dobre drużyny tak grają, ale tutaj, po prostu inni zawodnicy są stłamszeni. Nic tak nie wkurza, jak szukanie podania do Messsiego przez zawodnika, który ma świetną pozycję do strzału, a piłkę podaje do Argentyńczyka, który paradoksalnie jest bardziej do boku od bramki. Piłkarze wyglądają, jakby się podlizywali Messiemu, albo wierzyli, że tylko on może zbawić klub.
0
@T_TG Z tego składu jedyne kogo bym wymienił to Martinez, a w jego miejsce Timo Werner. W tego pierwszego nie wierzę i uważam za jednosezonowego gracza, a co do tego drugiego mam pewność, że pasowałby do Barcelony i w topie pozostaje już któryś sezon z rzędu.
0
@pax Nie widziałem ocen z Napoli, dopiero teraz i uderzam się w pierś. Wybacz w takim razie za personalny wyjazd. Jedno chce sprostować - nie zależy mi na herbach na Rambli, gdyby tak było to wyjechałbym z tym tekstem po meczu, a nie w czasie Klasyku, gdzie liczba przewijanych komentarzy to jest 1/10 sekund i raczej oznaczeń zdobywa się mało. Także po nadrobieniu lektury Twoich postów, jeszcze raz przepraszam za pomówienie o brak obiektywizmu.
3
@IronSanHybrid właśnie miałem pisać, że gdzieś tam widzę w tle Ernesto ze szklaneczką wybornego whiksacza, delikatnie uśmiechającego się pod nosem :)
0
@yoli Moim zdaniem Semedo jednak od przyjścia Setiena to piłkarz, który zdecydowanie odżył i dobre mecze w tym sezonie już miewał. To tak jak dzisiaj Wolski powiedział: nigdy nie będzie Danim Alvesem, bo po prostu jest za słabym piłkarzem, ale trochę jakości jednak na tej prawej stronie może z siebie wykrzesać i moim zdaniem jednak krzesze. Żeby nie było, nie uważam, że na tej prawej stronie jest zdecydowanym numerem jeden i powinien posadzić Roberto na ławce, ale w tej chwili gra tak, że można się poważnie zastanawiać na kogo tam stawiać :)
5
Szkoda tej pierwszej bramki dla Realu, dużo przypadku, "brazylijski pastuch" nawet nie chciał strzelać, ale niefortunna interwencja Pique zrobiła z tego strzał w krótki róg MATSa. Niestety duża nieporadność przez 10 minut poprzedzające zapowiadała tę katastrofę. Szkoda, szkoda, szkoda, bo w pierwszej połowie były szanse, żeby to nawet na 2:0 do przerwy wyprowadzić i później grać w miarę spokojnie. Tak to już w tych meczach czasem bywa. Teraz zaczną się achy i ochy nad Viniciusem, który tak naprawdę rozegrał bardzo przeciętny mecz, bo piłkarzem też jest bardzo przeciętnym. Robi trochę dymu, ale dzisiaj Semedo w większości akcji kasował go w pojedynkę. Mam tylko nadzieję, że nie doda to białym na tyle wiatru w żagle, że powalczą jeszcze w Manchesterze, City jest jednak w zupełnie innym miejscu, niż my obecnie jesteśmy.
Duży Minus: FDJ
Minus: Messi
Na plus: Arthur, Semedo, Busquets i Umtiti (wraca ewidentnie do formy)
0
@pax wybacz, pisałem szybko na telefonie :) Chodzi o to, że mam wrażenie, że nie jesteś do końca obiektywny jeśli chodzi o niego, ale to pewnie wiesz o co mi chodzi :) A "znów" bo nie spotkałem pozytywnej oceny występu Semedo z Twojej strony, więc mam nadzieję, że dzisiaj jednak (jednak - bo pomimo niekorzystnego wyniku i faktu, że z jego strony poszła bramka) docenisz Semedo jako jednego z lepszych na boisku. Sorki jeszcze raz za brak oznaczenia, byłem pewien że Cię oznaczyłem "małpą", ale tak jak piszę, pisałem szybko na telefonie :) pozdrawiam !
4
Ciekawe czy Pax rozliczy Semedo po dzisiejszym meczu i czy znów zdefiniuje go jako najsłabsze ogniwo drużyny.
1
@Walker Super ! :) Mój młody dzisiaj też ma swój pierwszy Klasyk. Wojciech podobnie śpi już, ale ubrany jest w zaprojektowany i wykonany na zamówienie body jak poniżej :)
https://zapodaj.net/f362187607bf8.jpg.html
2
Jak Rambla ocenia sytuację z bramką w meczu Everton - MU ? Ja nie mam pojęcia podobnie jak komentatorzy :D
0
@contowsky co z Puigiem ?
0
Po ostatniej rozprawie Realu z City zapanował trochę niepoprawny hurraoptymizm z naszej strony. Nie chcę zapeszać, ale my z tak dysponowanym Rudym i spółka, wygladalibysmy podobnie jak Real, dzisiejszy mecz zagrają dwie drużyny o podobnym poziomie "nicniegrania" i tak jak pragnę Gran Derby w wielkim starym stylu, tak bardzo się jednak na nie nie nastawiam. Obawiam się kolejnego, szachowego i wyrachowanego meczu, gdzie obu drużynom remis krzywdy nie zrobi.
2
@Coutinho007 No przepraszam bardzo, ale Digne przy nim to wyglądał jak mistrz lewej strony. Firpo póki co gra strasznie nijako przede wszystkim, zero z przodu, niepewnie z tyłu.
11
@Coutinho007 Firpo na tej lewej wygląda tragicznie, Umtiti nie zagrałby myślę gorzej od niego.
0
@xVENUMx czyli ten filmik to Twoja historia prawdziwa ? :D
Korwin pokazał Ci maseczki mówiąc: dealuj tym :D
0
@Criss18Barca Ale tu chodzi o to, że Kraft na większość tych not zasługuje, problem jednak polega na tym, że nawet jeśli zdarzy mu się słabo wylądować albo relatywnie krótko skoczyć to też dostaje wysokie noty. No ja mam jednak takie obserwacje i nie raz byłem o to wkurzony. Pamiętam jak w trakcie z jednego konkursów, komentator nawet zwrócił na to uwagę, mówił, że "jeżeli Krafta sędziowie nie pociagną za uszy" a jak zaczęły pojawiać się noty to dodał "a ciągną i to mocno". Coś jest na rzeczy moim zdaniem.
2
ciekawe czy Krafta dzisiaj znów wydrukują. Gość niezależnie od stylu łapie 19,5 i 19, mam wrażenie, że nawet gdyby podparł skok, to osiemnastki by łapał. Jak on skacze, to zastanawiam się czy tam Mateusz Lahoz sędziuje na wieży i pstryka to.
0
@Gaucho tak, zdarza mi się oglądać Lipsk i zgadzam się co do początku sezonu, było średnio, ale tak jak w trakcie sezonu rósł Lipsk tak Upamecano też się ogarnął. Obrona z nim w składzie straciła najmniej bramek w trakcie sezonu. Moim zdaniem warto zwrócić na niego uwagę, szczególnie, że De Ligt wybrał Juventus, gdzie też różnie mu idzie :)
0
Czytałem dzisiaj, że Bayern interesuje się Dayotem Upamecano, Sergino Destem, Leroyem Sane oraz Kaiem Havertzem. Moim zdaniem warto z nimi powalczyć o przynajmniej jednego z nich czyli Upamecano. Jego klauzula to 60 mln, moim zdaniem na środek obrony brzmi to jak rozsądna cena. Havert też brzmi interesująco, ale moim zdaniem za rozsądną kwotę, ponieważ w tym sezonie jednak trochę zanotował spadek formy.
5
@Pawelsky jeszcze Dortmund nie zginął ... :)
0
@AxelF no ja bym nie użył słowa "spektakularne", tak mógłby powiedzieć zawodnik City, gdyby strzelili bramkę w tej 75 minucie. Tam Kurtyna ratował skórę i to nie raz, Real do 75 min. jechał po prostu jak zwykle na farcie, który się pod koniec meczu skończył i wreszcie wpadło w ich bramkę. Naprawdę w ich grze nie było nic spektakularnego - moim zdaniem oczywiście. Idąc tym tokiem myślenia, można powiedzieć, że Napoli również zagrało spektakularny mecz z Barcą- pięknie bronili i coś strzelili, ale chyba spektakularny w odniesieniu do ich gry to nie jest dobry epitet. Śmietany już tak mają,, oni zawsze "grali spektakularnie", "zasłużyli na więcej" i "są z trenerem aż do śmierci"
5
"Zagraliśmy spektakularne 75 minut..."
Casemiro
to już chyba powikłania po Koronie, które poszły biedakowi w mózg ....
2
@MarioVeB! Przykład kontuzji Umtitiego pokazał, że no raczej jest to logiczne.
3
@MarioVeB! Porównywanie użytkownika forum do zawodnika Barcy brzmi mało logicznie.
3
Przynajmniej wiadomo, że nie zagramy Nb czterema pomocnikami, bo ich nie mamy. Wiadomo też że za Arthura koło 65 minuty wejdzie Puig bo Artur nie ma kondycji na 90 minut. No jest jeszcze opcja z Roberto w pomocy. Plus jest taki że FDJ zagra na pozycji Busquetsa.
2
@kamiVeB w takim razie gdzie my jesteśmy ? skoro wyglądaliśmy dzisiaj gorzej niż najgorsza drużyna ?