panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
proponuję nie zwalniać Pepa dopóki City gra jeszcze w Lidze Mistrzów, MC nie odbębni straconego sezonu kiedy wygra Ligę Mistrzów, nawet jeśli w Lidze zajmą 3-4 miejsce, myślę że to nie będzie dla nich problem. Podobna sytuacja jest w Barcelonie, gdzie głód tego trofeum jest wielki, zwycięzca może być tylko jeden.
0
United bez Pogby > United z Pogbą
Wniosek: sprzedać Pogbę do Realu, tam takich potrzebują, żeby posadzić za dobrze grającego, ale ze słabym nazwiskiem Fede Valverde na ławce.
0
@MarioVeB! Aha .
2
@Cou7_ley do Griezza akurat nie piłem, więc tu pełna zgoda, co do Coutinho, uważam, że miał 1,5 genialnego sezonu tak naprawdę, co sprawiło, że Barcelona sięgnęła po niego. Klopp zbudował u siebie w klubie zawodnika, w którego Barca uwierzyła, że wart jest 160 mln, a który ruszając się poza Liverpool najpierw spowolnił swój rozwój, a później zanotował regres.To nie był piłkarz, który poradził sobie wszędzie, bo jego przygody w Interze czy w Espanyolu to raczej były klapy.
0
@Mesi12 serce mówi że Ruiz, a umysł podpowiada Joshua :)
0
A komu bten Lautaro potrzebny ? Za mało tu jeszcze było zawodników ściągniętych za ponad 100 mln po jednym dobrym sezonie ? Nic to wciąż nie dało do myślenia ?
0
@badej60 ja już się kilka razy przekonałem, że ten typ o którym jest dyskusja ma tutaj plecy u moderatorów. Jakiś czas temu usunięto mój komentarz, w którym napisałem mniej więcej, że swoim komentarzem osiągnął dno głupoty. Komentarz został usunięty, najlepiej tego typa zignorować i niech bawi się we własnym towarzystwie wzajemnej adoracji, tym bardziej, że merytorycznie to dno muliste i naprawdę niczego nie wnosi do dyskusji.
1
@AllBundy z tej dwójki wolałbym Neymara, Rashford jest bardzo przereklamowanym nazwiskiem, naprawdę wydaje mi się, że nie ma sensu powiększać tria bubli transferowych: Dembele-Cou-Griezz.
0
@Persyfl ja akurat za ten mecz biję i doceniam Valverde. Faktycznie drużyna dała się przez pół godziny klasycznie wyszumieć przeciwnikowi i trener doskonale przewidział, że przez 30 minut będą pressować ile wlezie i należy to przeczekać. W drugiej połowie Atletico fizycznie już się trochę wysypali. Martwi mnie ciągle Griezz, który wygląda jak statysta, równie dobrze mogłoby go nie być na boisku i nie zauważalibyśmy wielkiej różnicy, on po prostu nie pasuje do Barcelony
21
ta drużyna ma dwóch cudotwórców, dwóch "Messich", jeden gra w polu a drugi stoi na bramce. Moim zdaniem ten na bramce "strzelił" dzisiaj więcej bramek i to on powinien być zawodnikiem meczu.
0
@MarioVeB! powiedz mi, co Ty robisz moderatorom tutejszym, że kasują niewygodne dla Ciebie komentarze....
3
@MNSbEstEver to nie o to chodzi, przecież to jest jasne, że ten gość nie rządzi w tym klubie, ale do jasnej ***** nędzy to jest forum i jeśli ktoś uważa, że Dembele nie ma sensu trzymać i trzeba się go pozbyć to ma prawo to sobie napisać, w niczym nie obraził go z tego co widzę, a opinie wolno tutaj sobie przedstawiać... a szczekanie w stylu "dobrze że ty o tym nie decydujesz", właściwie nie wiadomo co ten gość chce przez to powiedzieć
@MarioVeB! Ty wiesz co to w ogóle są kompleksy, czy tak piszesz żeby tylko coś napisać ? co do reszty wypowiedzi, o dziwo się zgadzam, tyle, że ja nie rozumiem gdzie ten gość nie okazał Demebele szacunku w swoim komentarzu
12
Komentarz usunięty
7
@Coutinho007 za Dembele i Coutinho łącznie nikt nie zapłaci nawet 100 mln ... przykra prawda, ludzie widzą co się dzieje
1
Prawda jest taka, że Real łapie coraz lepszą formę, a Barca nie ma najmniejszych oznak progresu, po tegorocznym Gran Derby Pique znów prawdopodobnie będzie się czuł gorszy od Realu.
2
zdecydowanie wolałbym na ławce trenerskiej oglądać Favra niż Valdusia, to w jaki sposób w zeszłym sezonie podźwignął tę drużynę i wyciągnął z niebytu robi wrażenie, stworzył kilku wspaniałych graczy jak Sancho, odkurzył Goetze, postawił mocno na Witsela. W tym sezonie bym go jeszcze nie skreślał, bo on w przeciwieństwie do kucacza, ma trochę więcej pomysłu na drużynę, niż: "może Messi coś wymyśli".
0
@Szpadla no fakt :D ale to tempo strzelanych bramek miało potencjał też na dłuższe sikanie :D
0
@Szpadla kupa czy siku ?
0
Co Paryż sklepał :D
0
@MarioVeB! patrząc na to, że w Bayernie zaczyna jakoś wyglądać, to ten kolejny trener zna się chyba jednak bardziej, niż twój chłopak :D
1
@swiergol2 wszystko co napisałeś, podpisuję się :) Ja uważam, że po Anfield to był świetny czas, żeby kulturalnie się rozstać i podziękować za swietną robotę w lidze. Teraz będą tylko kwasy, a gość nie ma pomysłu na tę drużynę... ale to już właściwie jak zauważyłeś nie ma co powtarzać, powiedziano już wszystko, pozzdro ! :)
1
@swiergol2 sorry, kawa nie weszła i nie zrozumiałem i finalnie przydzbaniłem xD
Komentarze z valverdeout to forma radzenia sobie z bezsilnoscia kibiców, niektórym robi się lżej jak kolejny raz powtórza te modne słowa. Pamiętaj też że tu na forum grasuje kilku valverde-zwolenników, którzy jak piłkarze Realu, z trenerem są zawsze do śmierci.
0
@swiergol2 napisałeś "tak jakby miało to coś zmienić" wszystkim domagającym się odejścia Valverde chodzi tylko o zmianę gry zespołu, a jeśli Ty piszesz, że odejście Valverde niczego nie zmieni, to aż człowiek zastanawia się co masz na myśli jako to "coś" ...
5
najgorsze: pudrowanie trupa trwa w najlepsze, zwolennicy Valverde mówią o trzech punktach na " trudnym" terenie i zdobyciu "twierdzy" Leganes
0
@Sienkiewko nie, nie , źle mnie zrozumiałeś, ja za Pochettino też jestem, tyle, że on dawno temu już zadeklarował, że on jako były trener Espanyolu ma ten klub w sercu i nie będzie nigdy trenerem Barcelony. Osobiście też bym go chciał, ale to nie jest nasz człowiek.
18
@Sienkiewko no chyba do Espanyolu ...
0
@Ratamahatta będę powtarzał do znudzenia, nam nie potrzeba żadnych Neymarów, w pierwszej kolejności potrzebna jest wywiezienie na taczkach zarządu, trenera, a później tego całego bałaganu którego narobili, czyli Coutinho, Dembele, Griezz, podziękować wiekowemu Busiemu i Suarezowi i przywrócenie dawnego charakteru tego klubu. Nad transferami trzeba zastanowić się później, chociaż Neymar to moim zdaniem nie jest odpowiedni kandydat, na miejscu nowego zarządu nie szedłbym w wielomilionowe transfery, w dzisiejszych czasach nie ma piłkarzy, na których warto bezwarunkowo płacić niebotyczne sumy, bo może być jak z naszymi orłami czy innymi Joviciami i Hazardami... Sterling i Mbappe i tak do nas nie przyjdą, a to jedyni gwaranci jakości.
0
@judaszowe_srebrniki a słyszałeś kiedyś, żeby dyro sportowy powiedzial o jakimkolwiek trenerze: "to jego ostatni sezon, w przyszłym roku poszukamy nowego" , przynajmniej już w listopadzie ? :)
3
Po co powielać te głupoty o Willianie , skoro wiadomo, że w lecie po Valdim już tu nawet śladu nie będzie, zostanie tylko kupa smrodu si niezgranych, niepotrzebnych zawodników w stosunkowo starej kadrze. Nowy trener z pewnością nie bedzie potrzebował kolejnego niezgranego, starego i słabego zawodnika. Więc po co dalej gwałcić ten temat?
0
@Majsteer słusznie, tylko pytanie czy po tym sezonie oferta będzie aktualna ? Pamiętajmy, że po tym sezonie ten gość będzie już po trzech bardzo słabych sezonach, w zeszłym był tylko po dwóch :) Trzeba było sprzedawać jak dawali :)