panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama Ja też to zauważam, tylko mam trochę inną interpretację tego. Dla mnie, Valverde nie jest autorytetem dla tych piłkarzy. Większym autorytetem jest dla nich Messi czy Pique, niż trener i przez to właśnie moim zdaniem to tak wygląda. Ernesto jest dobrym taktykiem, ale fatalnym motywatorem, taki był zawsze i zatrudniając go wszyscy o tym wiedzieli. Z początku to się sprawdzało, bo wygrywał, bo parł do przodu, czasami z furą szczęścia, ale jednak wygrywał, punktował i wszystko szło w dobrą stronę. Dzisiaj jednak mamy na ławce gościa, z wypisanymi na czole klęskami na Anfield i w Rzymie i te klęski widzą też piłkarze. Dla mnie, w Messim i całej reszcie dalej te klęski siedzą, kiedy patrzę na nich, widzę mimo wszystko zrezygnowanie. Ostatnio okienko zamiast uganiać się za Neymarem, trzeba było myśleć o nowym trenerze No i to co mówisz, najwyższa pora dalej posunąć odkurzanie drużyny, dla mnie role Busquetsa i Suareza powinny topnieć, a na dzień dzisiejszy obaj kopać pilkę w Vissel Kobe.
5
Co do wczorajszej gry Barcy, której orędownicy wypłynęli w tej chwili na powierzchnię i zachwalają, że właściwie to dobrze, że tak tragicznie zagraliśmy a wywieźliśmy wynik. Prawda jest taka, że skoro Ter Stegen mówi " Chciałbym porozmawiać z kolegami z pola. Musimy to zrobić we własnym gronie. Mamy kilka rzeczy do poprawy.", a później jeszcze dodaje: "Slavia strzeliła nam gola przy pierwszej okazji w drugiej połowie. Jedno podanie i byli przed bramką. Takie rzeczy nie mogą się zdarzać. ", to znaczy, że coś w tym zespole jednak jest nie tak. Wczorajsze zwycięstwo to zasługa głównie szczęścia, nie ma się co oszukiwać, ale jeżeli każdy mecz, na który przeciwnicy wyjdą odpowiednio zmotywowani, nieprzestraszeni i walczący do samego końca ma tak wyglądać, to znaczy że ten sezon już możemy sobie podarować i czekać na kolejny z być może nowym trenerem. Gdy drużyna wychodzi tak jak Slavia, trzeba od pierwszej minuty zniechęcać ich do takiej gry, pokazywać, że pressing jest nieskuteczny i pozostajemy niewzruszeni.
Ja rozumiem, że można przejść obok meczu, zagrać poprawnie, ale bez fajerwerek, zagrać mecz wyrachowany, czysto taktyczny, ale jeżeli obrońcy popełniają takie błędy jak wczoraj, odpuszczają krycie, źle się ustawiamy. W dwóch ostatnich sezonach to przerabialiśmy i myślę, że jednak niewiele osób chce powtórki z rozrywki z poprzednich sezonów. Taka postawa na ligę, w której Madryt jest bardzo słaby zwykle wystarczy, na Ligę Mistrzów to za mało. Dlatego właśnie Barcelona pod wodzą Valverde Ligi Mistrzów nie wygra...bo w fazie pucharowej i tak zaliczy mecz, w którym przeciwnik wyjdzie nastawiony jak na wojnę, będzie gryzł trawę i walczył do 90 minut, a Barcelona wyjdzie klepać swoje. Problem pojawi się, gdy ten przeciwniki będzie piłkarsko i klasowo lepszy niż Slavia Praga.
0
Dembele jak zywkle klasa dla siebie ... pobiegł i nie doznał kontuzji :D
2
Tu się aż prosi wprowadzić Vidala za Busquetsa albo Arthura.
0
@SZYCHA0005 no nie wiem, zgadza się :D w FIFE zakończyłem grę na 2015 :D
14
ten Suarez na zdjęciu to jak z jakiejś niższej FIFy wyjęty wygląda :D
0
Ciekawe czy Ernesto gdzieś tam w szatni w kąciku podgląda sobie teraz na telefonie mecz Ajax z Chelsea oglądając sobie swój obiekt westchnień - Williana :D
1
@msmsms potwierdzam, wygrałem :) byłem świadom, że spoczywa na mnie reputacja La Rambli :) a goście na siódemce i dwójce przyznali się , że są za Realem :D
0
@lucca87 dzięki serdeczne ! :)
Co do Suareza, ja o "grubego" się nie martwię zbytnio, on jeszcze w tym sezonie wypłynie, ale nie ma sięco oszukiwać, że Kylian albo inny godny następca przydałby się jak tlen :)
pozdrawiam ! :)
7
@Janiama dla mnie Robert jest jednak w hierarchii napastników niżej niż Suarez, ponieważ Suarez niewątpliwie poradził sobie w dwóch najsilniejszych ligach świata, a Robert całą poważną karierę spędza jednak w Bundeslidze i nie zapowiada się tutaj na zmianę. Oczywiście, piszę w ujęciu całościowym kariery dwóch dojrzałych napastników, bo obecnie to raczej jasne, że Robert jest w x razy lepszej formie niż Suarez. Co do Benzemy, wiem, że ostatnio ma lepszy okres i odsapnął po odejściu Ronaldo, ale ja to bym go nawet w pierwszej piątce najlepszych napadziorów ostatniej dekady nie umieścił. To gość, który kilka sezonów przypomnę siedział na gorącym krześle i kibice Realu co sezon zwalniali go i błagali o nową dziewiątkę. Nie bez przyczyny, Benzema był nieskuteczny, nie strzelał ważnych bramek. Wygrał trzy razy Ligę Mistrżów, ale to Real raczej wygrał mimo jego obecności w kadrze.
0
@Mankind tak, ale tylko dla finalistów :) każdy dostaje zegarek i sprzęt Agd i Kaspersky
2
@fcbarcafan19 odcinek już wygrałem :) wczoraj była emisja :) teraz Wielki Finał będzie 5.XI. Tam niestety już tak dobrze nie będzie, ale nie chcę spoilować. Na usprawiedliwienie dodam, że na godzinę przed grą zadzwoniła do mnie żona, żebym wracał jak najszybciej bo zaczęła rodzić, nie dałem rady się pozbierać już na rywalizację :) Nie żałuję jednak, bo mały Wojtek na którego poród zdążyłem wrócić do Krakowa, to najlepsza wygrana :)
4
@Mankind @TheNekro94 @fcbarcafan19 od niedawna podnieśli wygraną do 5 000 + nagród rzeczowych (sprzęt AGD - odkurzacz + sokowirówka, program Kaspersky na rok na trzy kompy, 5 dni w Gołębiewskim, zegarek z Adriatica). Po odjeciu podatku kasy zostaje jakieś 4300 więc faktycznie szału nie ma :)
Z wykształcenia jest farmaceutą, chociaż w aptece już trochę nie pracuję, natomiast obecnie pracuję na uczelni i jestem zatrudniony jako post-doc w projekcie naukowym :)
tutaj ciekawostka :) Z koleżanką z Katedry z którą broniliśmy doktoraty mniej więcej w tym samym czasie, zrobiliśmy dedykowane naszym ulubionym klubom okładki tych doktoratów :) oczywiście nie muszę tłumaczyć która jest moja i komu kibicuje Aśka :)
https://zapodaj.net/7486d8db881f2.jpg.html
0
@DanielVeB Borussia albo Ajax :)
0
@cyron1 ale my jeszcze nie w takiej formie, żeby tę manitę zapakować :) Porównując formy, to raczej na takie spokojne 2:0, 3:1 dla nas :)
0
@kerouac jeśli lubisz hinduską kuchnię, to z czystym sumieniem polecam Rangoli na ulicy Vitavskiej :) Jedna z lepszych hinduskich kuchni jakie jadłem :)
1
@Kajtek77 no właśnie otóż to... ja po przeczytaniu kultowej kiedyś książki "Sprawa Honoru", postanowiłem trochę rozszerzyć sobie pojęcie o tych wydarzeniach z naciskiem na zdradę jałtańską. Główną rolę odegrali w tym Amerykanie, chociaż wizerunkowo Roosvelt doprowadził do tego, że twarzą zdrady Polaków stał się Churchill. Z tego co czytałem, to Winston ponoć naprawdę walczył o to, by obietnice złożone Polakom dotrzymać, ale jednak w tej wielkiej trójce był ty, trzecim i to daleko za Roosveltem i Stalinem. Dlatego nie ufam amerykańskim sojusznikom ani za grosz. Wystarczy zresztą spojrzeć, jak teraz potraktowali Kurdów... niby wyrazili swój sprzeciw, zagrozili sankcjami, ale zrobili to wystarczająco późno tak, by było już po fakcie i Turcy posunęli się wgłąb kurdyjskich terenów. Cały czas uważam, że sojusznika szukamy nie tam gdzie trzeba.
2
@Kajtek77 Dzięki @Kajtek77 za dedykowaną ciekawostką, wiedz, że mega lubię i szanuję Twoją pracę i śledzę regularnie.
Chociaż ta ciekawostka, jest nieprawdopodobnie smutna. Niestety wielu zasłużonych polskich dowódców, spotykał taki los, nasi sojusznicy nie potrafili doceniać tego co dla nich robili nasi żołnierze. Jednego dnia jesteś "tym z niewielu, którzy zrobili tak wiele dla tak wielu", a kolejnego dnia nie zapraszają na defiladę zwycięstwa, wyrzucają Cię z kraju i wymazują z historii. Generał Maczek też pracował po wojnie jako barman, zatrudniony przez jednego ze swoich żołnierzy w Szkocji... mój dziadek, który walczył w jego armii i znał osobiście generała, spotkał się z nim po latach w Edynburgu, właśnie w tym barze. To nieprawdopodobne w jakim ubóstwie żył i gdyby nie pomoc jego byłych żólnierzy, skończyłby na bruku. Taka smutna prawda :(
1
@sebasek99 już nawet nie weekend, tylko teraz to jest 5 dni :D, wydłużyli pobyt od poprzedniej edycji :D do wyboru Karpacz, Wisła i Mikołajki :D
1
@Lola120 xD ja niestety tylko tak młodo wyglądam :D bo już 31 w tym roku skończone :D za ładnego kawalera jednakże, BARDZO DZIĘKUJĘ ! :D bardzo mi miło ! :D
0
@BigShaq podpiszę wszystko z przyjemnością :D acz ja tylko skromny forumowicz tutaj jestem :) a tak naprawdę, to w tym odcinku miałem dużo szczęścia, bo ta kobietka, bardzo sympatyczna zresztą, była cholernie mocna :)
1
@SeBa32 252 dociułałem :)
0
@sonek jutro o 5:05 :) ewentualnie mój tato nagrywał, to można tutaj
https://www.szybkiplik.pl/download/1825fa1d1a90d57125ce9903eabb5b67.html
1
@IronSanHybrid ale Malawi :D
0
@Avada Kedavra hehe :) ja oczywiście znam Sosabowskiego, ale byłem świadom, że to ostatnie pytanie i nie mogłem sobie przypomnieć nazwiska bo uleciało :) a film oglądałem już 2-3 razy i niezapomnianą rolę Hackmana oczywiście miałem wtedy przed oczami :D
2
@BigShaq haha :D Guess who's back ?
1
@Kompletny miałem, ale wycięli to jak nią machałem :D
0
@Kidd tak, ja nigdy czegoś takiego jak teraz nie przeżyłem :) ale w sumie zaczynam się w tym naprawdę dobrze czuć.
Co do dziecka, nie wiem co powiedzieć... ale.... nie znam Twojej sytuacji i właściwie nie są to tematy w których czuję się mocny, ale może jednak nie porzucaj do końca nadziei. Mój kolega z pracy również usłyszał, że nie może mieć dzieci, chodząc po różnych lekarzach i po dwóch nieudanych in vitro. Aż tu po 8 latach starań, nagle bach, ni stąd, ni zowąd , żona w ciąży i mała Waleria urodziła się cała i zdrowa. Warto chyba jednak się nie poddaać do końca, medycyna jeszcze nie wie wszystkiego, a na pewno nie jest nieomylna :)
0
@Kidd aaa dziękuję bardzo :) naprawdę duuużo ostatnio w życiu się dzieje, bo jeszcze kupujemy z żoną nowe mieszkanie i zmieniam pracę :D polecam taki młyn, człowiek czuje że żyje :D
1
@kubix05 dziękuję bardzo :) naprawdę dużo się działo w życiu ostatnio :) jak jeszcze do tego doliczyć kupowanie nowego mieszkania i zmianę pracy, to jest to matrix niesłychany :)