7

Polecam obejrzeć ostatnią kwartę Polska - Wenezuela na Mistrzostwach Świata w koszykówce :) Naprawdę fajnie gramy, jest co oglądać i ogrywamy dość wymagającego rywala

2

@Striker tak, oczywiście, zapomniałem o tym napisać z wrażenia o czytaniu wyczynu kolejnego polskiego iron-mana !

8

Nie wiem czy było tutaj, ale dzisiaj w nocy Robert Karaś wygrał podwójnego Iron-Mana: pływanie 7,6 km, jazda na rowerze 360 km i bieg 84,4 km w czasie 18:44:38 !!! Nieprawdopodobny człowiek, co za wytrzymałość. Wcześniej dokonał tego także inny Polak: Jurek Górski, o którym jest świetny film "Najlepszy", uważam, że jeden z lepszych polskich filmów ostatnich lat.
Dodam tylko, że Robert Karaś całkiem niedawno wygrał też rywalizację potrójnego ironmana: 11,5 pływania, 540 km na rowerze i 126,6 km biegu.

2

@NeroTFP Szpilka czeka ewidentnie na Najmana :D

0

@PatrychoO może dzięki temu jednak, zgodzi się na roczne wypożyczenie do PSG.

5

@Naturopata medycyna akademicka i 120 lat ?!? Przecież pierwsze wydziały UJ to były medycyny prawa i nauk wyzwolonych, więc jak możesz pisać, że medycyna akademicka ma 120 lat, na jakiej podstawie ?!? Co do leku na raka, w pewnym sensie masz rację. Nigdy nie będzie sytuacji, że dostępny będzie jeden skuteczny lek na raka, ponieważ każda jego odmiana, typ ma zupełnie inny mechanizm działania, bierze się z innych genów. W optymalnej sytuacji, będziemy mieć na półkach pierdyliard leków, każdy dedykowany do konkretnego rodzaju nowotworu i nad tym obecnie pracując w firmach farmaceutycznych działy badawczo rozwojowe. No i tak najważniejsza zawsze będzie wczesna diagnostyka, ale to osobny temat.

0

@potrojnakorona sądząc po tym, że jest to Juve, to największą szansę mają na pewno na grę w final LM :D Pytanie tylko z kim tam przegrają :D

10

@Naturopata masakra, chciałbym coś napisać, polemizować, ale tutaj zwyczajnie nie ma od czego zacząć. Czasem zdarza mi się walczyć, kiedy usłyszę farmazon "firmy farmaceutyczne mają już lek na raka, tylko nikomu nie opłaca się go wypuścić", ale tekst który napisałeś to jest tak merytoryczne dno, że tutaj nawet nie ma sensu w tym grzebać. Wybacz, ale nienawidzę, nie toleruję i nie szanuję pseudonauki.

0

@Kredon wiemy mniej więcej tyle co Ty :D to stałej litani nazwisk dołączył Todibo :(

0

Spokojnie Panowie, w nowym , bardziej ofensywnym systemie gry nie przewidziano ustawienia ze stoperami. Dla Tobido i tak nie byłoby miejsca w zespole :D Busquets z wahadłowymi będzie odpowiedzialny za bronienie dostępu do bramki a resztę cudem wyciągnie Ter Stegen.

0

@SeeleyBooth może ten nick jest wiesniacki ale taki właśnie ma być :D ...
A historii tego nicku i tak byś nie zrozumiał :D

2

Coś czuję że w ramach integracji z północna Polską zaopatrywana w wodę przez Wisłę, Ramblą też na dniach splyną nieczystości związane z fiaskiem lub powodzeniem opery mydlanej pt "Powrót syna marnotrawnego"

1

@student97r Carlos Ruiz Zafon :)

0

@FCB420 , @dominik127pl dzięki za info :D
@LuckyFCB może jednak żonę oszczędzę :D w ciąży jest i to dość wysoko, lepiej nie ryzykować zarwanej nocy :D

0

Polecacie jakiś film do obejrzenia z żoną wieczorem ? jakiś przyjemny, lekki najlpeiej komedia :D Pomóżcie bo szukam już pół godziny i powoli wychodzę na ignoranta :D

6

Nie wierzę w te pogłoski, ale nawet jeśli to prawda i Rakieta z Dembele odmawiają przejścia do PSG to wcale im się nie dziwię. To byłoby bardzo niegrzeczne i po prostu bez szacunku, gdyby nie ustalono z nimi tego wcześniej. Obaj mają ważne kontrakty przy tym więc jakby co mi tak nie okazano szacunku i potraktowano ajaj paczkę to sam na złość odmowiłbym. Co innego przyjść powiedzieć: Ivan chcielibyśmy włączyć Cię w operację sprowadzenia innego gracza, mamy dużo pomocników, jest konkurencja, zegar tyka, może poszedłbyś do Paryża na ciepłą posadke... a co innego jest gdy Rakieta z mediów dowiaduje się że oddają go za Neymara do PSG. Fanatyczni zwolennicy przyjścia Neymara , chociaż na moment zdejmijcie klapki zwane Neymar z oczu i popatrzcie na wszystko chłodno i przestańcie się tak napinać na Rakiete i Dembele. Poza tym to i tak pewnie fake...

3

@Ratamahatta Moja wizja Barcelony jest zarówno bez Dembele jak i bez Neymara. Dembele to dla mnie ikona nieprofesjonalnego podejścia do pracy, na które w obliczu jego formy raczej nie można przymykać oka. Neymar z kolei również jakiś super zdyscyplinowany nie jest (loty do siostry)...

2

@lukas10 pewnie nie dzieci, ale podejrzewam, że kluby które zbankrutowały, popadły w ruinę finansową czy np nie spełniły finansowego fair play i wyleciały z europejskich pucharów też nie zatrudniały dzieci na tych stanowiskach.

0

@Karol1993 film jest rewelacyjny, pytanie tylko, ile z tego Neymara zostało do dzisiaj ? On w Paryżu się nie rozwinął, moim zdaniem wręcz uwstecznił nie tylko przez kontuzje, ale też przez niższy poziom ligi. Ney pewnie i tak przyjdzie, ale ostudź emocje, to nie jest ten sam Neymar, który opuszczał Barce 2 lata temu.

2

Bardzo dobrze, że Barcelona wygrała ten ostatni mecz z Betisem i to jeszcze w takim stylu bez kluczowych graczy. Gdyby zdarzyła się kolejna wtopa i 0 pkt po dwóch kolejkach, to nasza wesoła wycieczak pojechałaby tam dzisiaj po "zbawiciela" z niżem na gardle oferując każdą możliwą sumę. W obecnej sytuacji, kiedy zespół pokazał że nawet osłabiony potrafi wygrywać, a Griezz rokuje, Neymar jest raczej traktowany jako opcja i wartość dodana, ale nikt, kogo trzeba sprowadzić za wszelką cenę. Wydaje mi się, że to jednak troche lepiej ustawia nas w negocjacjach. Tak, wiem, to tylko jedno spotkanie, ale drużyna jeszcze po poprzednim sezonie jest kwestionowana i jeśli po dwóch kolejkach miałaby 0 albo 1 pkt, to mogłoby być trzęsienie ziemi żeby uratować sytuacje, nerwowe i niepotrzebne ruchy. A tak przynajmniej przedstawiciele Barcelony nic nie muszą, wszystko mogą. To PSG raczej musi pozbyć się problemu.

0

Ciekawe kogo na szybko sprowadza w miejsce Semedo na prawą obronę. Bo Roberto to chyba sobie zwyczajnie w łeb strzeli jeśli będzie musiał wrócić na te pozycję. Tym bardziej że w pomocy rozegrał ostatnio bardzo dobry mecz i wiele wskazuje na to że mógłby z Frenkiem i Arthurem grać właśnie q pomocy w pierwszym składzie. Ale może tor tylko kaczki dziennikarskie więc póki co głośno myślę ale nie łykam tego.

0

@Grzesior667 1.Cuenca 2. Munir 3. Tello 4. Sandro a przed nimi wszystkimi Bojan z Dos Santosem

0

@DaPi może dostaniesz takie auto od jakiegoś bezdomnego z Warszawy :D

15

Marca już skończyła z wrzucaniem czuba tabeli na okładkę ? Why ? :D

0

@BarcaInfo mają wakat na pozycji hamulcowego ? :D

0

@Ghandi 1. Dembele na tle "tylko" Bilbao wyglądał dużo gorzej niż Rafinha, w jego przypadku już ciężko jest dobrać jakiekolwiek tło
2. Z tym celem dla Betisu to pokazałeś, że naprawdę nie masz pojęcia o LaLiga.

7

Bez Messiego to ta drużyna ma poziom max Arsenalu Londyn...

0

@Culé10 Tak, to były pierwsze ich transfery, w czasach, kiedy jeszcze Txiki Begiristain był u nas a nie u nich. Zauważ jedną rzecz... City nigdy nie kupiło piłkarza za więcej niż 100 mln. Najdroższy ich transfer to bodaj coś koło 80 mln. Od 6 lat trudno tam znaleźć jakąś konkretną wtopę transferową, których u nas jest na pęczki. Chcę przypomnieć, że kiedy my płaciliśmy 115 za wybitnego gracza PS4 Dembele, to City kupowało za 50 niejakiego Bernardo Silve chociażby. Niestety mocno przepłacamy za nasze transfery...

3

@tbas Grubo nie będzie bo sam napisałeś że Suarez nie zagra :D

1

@BarcaInfo to chyba znaczy więcej, niż 1000 słów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?