panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Denissuarez biorąc pod uwagę poziom tego "dzieła", lepiej nie wiedzieć...
0
@messi564zależy czy dopiero zaczynasz czy jesteś w środku sezonu. Ja nie biegam w zimie, ale na wiosnę jak zaczynam to notuje podobne czasy i przez pierwsze 4-5 treningów. Później dobijam do dychy na godzinę a optymalnie do 12-12,5 km w jedną godzinę. Ale w tym roku może z tym być problem, bo nie mam czasu na zrobienie wysokiej formy.
1
@Janiama wybacz ale nie zgadZam się z Tobą. PiS rządzi i będzie rządził tylko dlatego, że opozycja jest jeszcze słabsza i delikatnie mówiąc beznadziejna. Normalnie taką partia jak PiS powinna zostać zjedzona przez w miarę ogarnięta opozycję z względnie solidnym programem i kilkoma kumatymi twarzami. A tutaj taki Jarek rozgrywa ich jak dzieci. Przykład ? Jarek daje 500+ (tfuuu), Schetyna szczeka: rozdawnictwo, żarty, rujnowanie państwa, dziura w budżecie... kilka miesięcy później Schetyna obiecuje 500+ także na pierwsze dziecko.... a później Jarek i tak daje 500+ na każde dziecko... a to tylko jeden przykład. Można opowiedzieć o projekcie obywatelskim dotyczącym aborcji za którym osobiście Kaczyński zagłosował (procedowaniem oczywiście), ale został odrzucony bo posłów opozycji nie było na sali. Nie głosuje na PiS ale nie miej pretensji do ludzi, że nie głosują na opozycję, jeśli ta nie daje im do tego powodów. Nie ma co rozkminiać, Krosna, Mazowieckie, Warszawy.... jeśli opozycja jest tak słaba, to ten rząd nie musi być naprawdę górnolotny żeby być lepszy.
0
a gdzie car Ivan Groźny ???
0
@adi7adi8 oczywiście, że pamiętam, ale co wtedy robiliśmy my ? oczywiście też narzekaliśmy... takie prawo uczestnika
0
@DonAndrzejos w sumie to nie wiem, o co temu gościowi ciągle chodzi... powiedział rzeczy oczywistą, zbójeckie prawo organizatora robić turniej kiedy mu się podoba, a zbójeckim prawem uczestnika jest ponarzekać na to, co mu się nie podoba. No a pijarowo zdanie "Jako gospodarz mamy prawo zorganizować ten turniej pod siebie" to już w ogóle odlot, bo to- mimo że oczywiste- raczej nie wypada mówić na głos.
1
@Pawlak1992 po prostu w klubie, nikt nie ma odwagi przyznać, że Coutinho i Dembele to dwie największe wtopy transferowe w historii klubu jeżeli przełożymy jakość do ceny. A trochę szkoda, bo dzięki temu możliwe byłoby zminimalizowanie strat i wepchnięcie ich komuś, odzyskując chociaż część pieniędzy. Za Cou w przyszłym roku, jeżeli będzie taki jak poprzedni, to nikt nam nawet 60 mln nie da, bo kluby nie żyją historią... Dembele ma jeszcze trochę do trzydziestki, tak jak rambla czekała aż Gomes odpali, tak można czekać aż dembele wydorośleje, nauczy się języka i zacznie wreszcie grać w piłkę jak się od niego oczekuje.
0
@Fabik87 Real NIESTETY wygląda rozsądniej niż w ostatnich dekadach jeśli chodzi o napływ młodych zawodników i wprowadzanie wychowanków. Kubo pewnie zasili pierwszą drużynę razem z Odegaardem, który w poprzednim sezonie zanotował bardzo dobre statystki w Vitese Arnhem, a w tym wypożyczony do mocniejszego San Sebastian. Osoby, które śmieją się z niego, powinny się ogarnąć, bo gość ma dopiero 20 lat i wszystko przed nim. Vinicius już jest ważnym ogniwem zespołu, a Rodrigo pewnie będzie powoli wchodził do pierwszej drużyny. Barcelona niepotrzebnie się zniechęciła po nieudanym, napompowanym trochę epizodzie z Halilovicem i niestety w pozyskiwaniu młodych talentów zostaliśmy za Realem. No ale co się dziwić, przykład Puiga, perełki La Masii, wychowanka, gościa, który gra z dorosłymi jakby robił to od lat i już widać, że jest gotowy grać z najlepszymi i w Barcelonie B już się niczego nie nauczy, nie zachęca młodych piłkarzy by do nas dołączali. Kolejny sezon w tym trzecioligowym odstojniku.
0
@SelloutCrowd przyznaję, że pewną analogię w sytuacji można dostrzec, dlatego sądzę, że dla Sancho lepiej będzie jeszcze rozwijać się w Barcelonie. Błąd z Dembele polegał w moim odczuciu na tym, że wyciągnięto go po jednym dobrym sezonie...
0
Neymar to środek, który przyniesie Barcelonie ulgę tu i teraz, natomiast uważam, że środkiem,który może Barcelonę przygotować na odejście Messiego na emeryturę jest na obecną chwilę Jadon Sancho. Moim zdaniem to zawodnik mlodziutkiego pokolenia,który kiedyś poziomem może zawisnąć między Neymarem i Messim, zdolny krzesac magię i który jeszcze nie pokazał wszystkiego co jest w stanie. Na razie dobrze że rozwija się w Dortmundzie, ale za rok dwa jest on moim zdaniem pozycją obowiązkowa dla Barcy na rynku transferowym.
Dembele nigdy nie dojdzie "nawet" do poziomu Neymara, z Messim szkoda w ogóle porównywać.
0
@jedrek7000 :D Ale Ziyech bramę strzelił, a Neres tylko na ostatnie 10 minut wszedł :D to pewnie dlatego tylko Ajax zremisował :D
0
@michaleu
podobnie jak David Neres (22 lata)
2018/19: 8 goli, 11 asyst
2017/18: 14 goli, 13 asyst
Ajax ma generalnie na kim fruwać :)
3
@Elnuum nie mija, po prostu zrób to i później idzie z górki. Jeśli masz blokadę to może być później jak u mnie, zrobisz prawko i dalej będziesz czuł się niepewny, ale to przelamiesz tylko jezdzac, jeżdżąc i jeżdżąc... po trzech miesiącach będziesz już podjezdzał pytał foczki gdzie je podwieźć :)
1
@cordoba Valverde też udowodni, że jest kocur !!! :D
2
@Rysiu bitch, please ...
Przeczytaj jeszcze raz, ja nikogo nie atakuję, uważam, że Busquets po prostu nie podąża inną drogą, niż wspomniani powyżej, którzy jak zauważyli zjazd to dawali sobie odpowiednio wcześniej spokój. Mam do Busiego mega szacunek, zresztą jak do wszystkich legend klubowych, ale z całym szacunkiem dla niego, nosz tych kilka milionów ludzi przed telewizorami i tysiące na stadionach widzą, jaki zjazd zanotował w ciągu dwóch poprzednich sezonów. Teraz jest po prostu słabym ogniwem, ale naprawdę ma się już stać wręcz irytujący czy śmieszny na tym boisku, żebyś zrozumiał? Jeżeli Ty tego nie widzisz, to ja już nie mam więcej pytań i nie dyskutuję...
15
@Fabik87 nie w dobie panującego Valverdyzmu, zbyt kreatywnie by taka pomoc wyglądała, nie ma równowagi i Ivana Groźnego :D
0
@Wilczeq
1. La Liga
2. PL
3. Serie A
4. Bundesliga
5. Ligue 1
5
Patrząc wstecz, nabieram jeszcze większego szacunku do piłkarzy takich jak Xavi, Iniesta, Puyol, którzy wiedzieli kiedy ze sceny zejść niepokonani. Każdy z nich znał ten moment, w którym należało powiedzieć dość, dałem z siebie 100%, ale mój czas dobiegł końca, do zobaczenia po drugiej stronie boiska. Z przykrością stwierdzam, że Busquets i Rakitic nie potrafią tego zrobić. Mam wrażenie, że Iniesta odchodząc był w stanie więcej dać zespołowi, niż w ostatnim sezonie właśnie Busquets. Jest to oczywiście legenda, a Valverde ma za słaby charakter, żeby posadzić go na ławce i od niego ustala układanie składu. Rakitic w zeszłym sezonie wbrew temu co się tutaj powszechnie uważa, jednak moim zdaniem dał klubowi znacznie, znacznie więcej. Ale moim zdaniem i wielu kibiców jego czas na wycofanie się jest właśnie teraz. Niestety oni albo nie czują tego momentu, albo po prostu niestety nie chcą podążać tą drogą, bo np. mają taką wizję swojej kariery. A u Valverde jak wiadomo "święte krowy" grają zawsze. Dlatego obawiam się, że w kolejnym sezonie De Jong/Arthur/Alenia będą gryźć się o to trzecie miejsce w pomocy, Vidal i Roberto będą wchodzić za Rakietę, a Busi będzie nietykalny. No i Puig nosa nie wychyli z Barcy B. Obym się mylił...
0
@Ratamahatta myślę, że jeden sebix bijący Niemca po chelmie w łotewskim Macu to jeszcze nie powód by wprowadzać kartę LGBT w szkołach. Warto zwrócić uwagę na to, ilu Polaków napipca w domku :D karta LGBT nie przekonalaby tego jednego do przeniesienia tych praktyk pod kołderkę :D
0
@TheNekro94 można spojrzeć na to inaczej... każdy wie jaka litania krytyki i zarzutów regularnie kierowana jest do zarządu i Valverde i nikomu już się nie chce tego powtarzać. Słowo "beton" moim zdaniem dobrze odzwierciedla te zarzuty: to podsumowuje ciągłe zajeżdżanie tych samych piłkarzy, układanie składu od Rakitica, brak kreatywności w pomocy itd... słowo "mentalny przegryw" spada na Valverde, ponieważ już drugi raz z rzędu odegrał ten sam numer i pokazał, że absolutnie niczego się nie nauczył, że nie potrafi uczyć się na własnych błędach. Ja bym gościa zwolnił z końcem sezonu po takim numerze i nie ma się co dziwić, że zamiast wypisywać elaborat, kibic nazwie go "mentalnym przegrywem". Oczywiście moim zdaniem jest to trochę nadużycie, bo Valverde mnóstwo jednak meczy wygrał i dwie Ligi również, ale nie czarujmy się... on nie przyszedł tutaj wygrywać ligi i pucharu króla, kibicom, cules, piłkarzom i klubowi, chodzi tylko o tę cholerną ligę mistrzów, a tutaj Valverde PRZEGRYWA.
39
Czemu znowu Malcoma nie wpuszcza ? Co ten gość ma zrobić, żeby w końcu otrzymać szansę od Valverde ? :D
0
@jutroIV jakieś wnisoki ? ja skłaniam się do zdania niteya
4
ta dezorientacja, gdy siedzisz przed TV, oglądasz mecz ukochanej Barcy i zastanawiasz się czy większym wzmocnieniem byłoby przyjście Neymara, czy odejście Valverde ?
12
Najśmieszniejsze jest to, że Puig że swoim potencjałem powinien grać w pierwszej jedenastce, ale uwaga: Valverdowcy powiedzą, że jest za słaby fizycznie i może się zdarzyć, że w czasie meczu ktoś go 1-2 razy przepchnie :D
0
Chyba trzeba przeprosić się z Evertonem i spróbować wypożyczyć tam "magicznego".Dembele :D
0
@staszek171 mam na myśli właśnie uwzględniając cenę piłkarza do jakości. :D oby tak było bo jak na razie to Neymar okazal się biletem do Coutinho :D
0
@jedrek7000 dzięki niemu dokonaliśmy najdrozszego a zarazem najgorszego transferu w historii klubu...
1
@fcbfan1993 no to jeżeli jest tak powiedziane to ok ... ja w sumie na orkiestrę daję, nie jakieś wielkie pieniądze, ok 20-30 zł. Woodstock mnie nie interesuje, idea płacenia za niego z zebranych pieniędzy tez mi się nie podoba, bo nie widzę jej racji. Natomiast ilość dobra przy tym wszystkim i tak nie przesadzi, że przestanę dawać na Orkiestrę.
1
O co chodzi z dyskusja na temat Woodstocku ? Czy to jest finansowane ze zbiórki z Orkiestry czy nie ? Bo jeżeli nie, to każdy robi co chce i wolnoć Tomku w swoim domku, a jeżeli pieniądze idą ze zbiórki orkiestrowej to jest to sk****wo bo to oznacza że mniej pieniędzy trafia na leczenie. I gdzie tu jest miejsce na dyskusje ?
0
@Jordi10 mam wrażenie, że zamiast przyznać, że był to błąd, na co wskazuje wiele znaków na niebie i ziemi, wiele osób na siłę umniejsza Kubo, szukając jego niedoskonałości. W tak młodym wieku, on już jest fantastyczny, a braki ma czas i możliwości nadrobić. Uważam, że popelinilismy błąd i nawet bajania tutejszego Janusza o "efekcie domina" tego nie zmienią. Kubo będzie odbijał się w przyszłości czkawką.