1

@Elosek uważaj, tutaj za takie teksty można zostać zjedzonym, zaraz MarioVeby Ci napiszą, że Kubo to drugi Martin Odegard czy Canales....

0

@Bagsik88
co do Llorente - 320 minut z ogórkami w Copa Del Rey, a w Lidze raptem 7 występów. Był trochę brzytwą, której chwycił się tonący Real, brzytwą nieskuteczną dodajmy, bo nawet nie chcą go zostawić na kolejny sezon... Naprawdę nie mam pojęcia jakim cudem, takie pieniądze zapłaciło Atletico, podczas gdy my sprzedaliśmy np Andre Gomesa taniej, po bardzo dobrym sezonie w Evertonie.
Co do Griezmana 37 meczy - 15 bramek 8 meczy w La Liga, to naprawdę statystyki napastnika które rzucają Cię na kolana ? Mistrzem świata przypomnę jest też Giroud, mimo wszystko nie widzę go jednak grającego Barcelonie.
Neto, nie jest czołowym bramkarzem Ligi, nie wiem skąd te dane, Cilesen dobrze wiesz, że był u nas zmiennikiem, ale jednocześnie uznanym zawodnikiem z klasą, który po prostu miał pecha bo rywalizował z kosmitą. Można było za niego wyciągnąć znacznie więcej

0

@Bagsik88 nie wiem czy oglądałeś Ateltico i Chelsea, ale Griezman nie jest lepszy od Hazarda, moim zdaniem nie ma do niego startu.
Cilesen jest podstawowym bramkarzem reprezentacji Holandii, mało grał tylko i wyłącznie dlatego, że Ter Stegen to poziom universum.
Piszesz o występach Denisa... radzę porównać z ilością meczy Lorente.

Mam nadzieję, że druga połowa lipca będzie lepsza.

0

ile masz lat, żeby zrozumieć tekst pisany. Problem polega na tym, że zamiast wyszukiwać dobrych piłkarzy którym kończą się kontrakty (jak Hazard), to płacą klauzule za piłkarza, który zanotował w ostatnim sezonie znaczny spadek formy, odbijający się również w statystykach.
Płaczu o Kubo i tak nie zrozumiesz, więc szkoda tłumaczyć. Trzeba typa pooglądać, to się trochę rozjaśni.
Dobrze, za Lorente dostali 30 mln + 10 mln zmiennych, Denis to bodaj 12 i 3 zmiennych.
Nikomu nie zależy na twoim czasie, nie jesteś żadnym autorytetem w kwestii klubu.

0

@Thierry_Henry nie wiem jak u Ciebie z kibicowaniem, ale ja nie jestem z Barcą dla transferów... wybacz, ale bredzisz to Ty ze swoim podejściem, nie można już wyrazić negatywnej opinii o polityce transferowej klubu bo wychodzi, że nie jesteś prawdziwym kibicem ? To są dopiero brednie...
A De Jong, to jest przyszłość, jak jasna cholera, problem polega jednak na tym, że to transfer wielomilionowy i jednak sprowadzenie go to nic odkrywczego, bo wiele klubów z topu walczyło o niego. A jeszcze większy problem jest taki, że podałeś tylko jedno nazwisko, bo kolejnych po prostu nie ma.

0

@Zytko Vidal, Lenglet, Arthur i Malcom, z tego co wiem nikt więcej nie przyszedł do klubu.

2

To jest chyba pierwsze okienko transferowe, kiedy z zazdrością patrzę na transfery Realu. Zakupy Rodrygo, Kubo, wcześniej Viniciusa, ewidentnie patrzą do przodu i inwestują w przyszłość. Trzeba przyznać, że zgarnęli najgoręcej zapowiadające się nazwiska na rynku, i tak wiem Cancelo, Odeegard ... bla bla bla... my albo przegraliśmy walkę, albo nawet nie podjęliśmy, a kwestia Kubo to już kompromitacja. Za 100 zgarniają Hazarda z Chelsea, my za 120 Griezmanna. Na swoich graczach, uznawanych za szrot, jak Llorente wyciagają 40 mln, my za nasze "orły nieloty" jak Denis wyciagamy 12, a za chwilę za Rafinhe 15 mln. Sensownego piłkarza jak Cilessen, oddajemy za Neto... Napisałem już to kiedyś, ale powtórzę, ten zarząd nie ma absolutnie żadnego pomysłu na rozwój i przyszłość sportową klubu. Od pewnego czasu, oni wolą konsekwentnie wybierać wodę z łódki, zamiast zatkać dziurę. Wielomilionowe transfery nie przynoszą żadnej korzyści sportowej, a klub ciągną te same mordy od lat. W zeszłym roku dokonali 4 dobrych transferów, sprowadzili piłkarzy za mniejsze pieniądze, którzy okazali się wartością dodaną, a w tym sezonie wracam do tego co było wcześniej.

1

@Chwytliwy no Rakitic z pewnością jako defensywny pomocnik obecnie wygląda lepiej niż Busquets i nie zmieni tego nawet bardzo słaby rewanż z Liverpoolem. Jeżeli klub nie zaklepał nikogo godnego na to miejsce, to z tej dwójki ja wybieram Rakietę.

0

@Kacperfifa69 i co on tam pokaże, że jednak kocha PSG i za podwyżkę zostanie ?

24

Na miejscu Barcy w odpowiedzi na żądanie 200 baniek wyslalbym SMS o treści pomagam pod 7126 o treści "materace"

67

nieprawdopodobne FC Barcelona była tym razem szybsza w oficjalnym potwierdzeniu transferu niż Barcainfo :D

0

@Gappeq genialne !

1

@Mns21 najlepiej, to żeby jednak sobie Valdek poszedł...

0

@Mns21 mi bardziej chodzi nawet nie o Rakitica tylko o Semedo i Malcoma... Malcom jest idelany jako rezerwowy, tylko regularnie pojawiający się na boisku, ona ma szansę się bardzo rozwinąć, trzeba mu tylko pozwolić. Co do Semedo, można go sprzedać, tylko trzeba mieć pomysł kto za niego... może Cancello ? Bo jeżeli na prawej zostanie sam Sergi Roberto, to taka prowizorka może nie przejść.

0

@Krzychuuuu14 a kogo wtedy posadzisz na ławce ?

0

@barcanawieki i jeszcze drugie, gdzie jest broń atomowa, chemiczna, biologiczna, która podobno posiadał Husajn i za którą uderzyli(śmy) na Irak

1

@FC1899Barca Stary spuść trochę z tonu :) Neymar jest tylko nieznacznie bliżej Barcelony niż Verratti/

16

Messi - bardzo rozsądna decyzja o niewyjściu na dekorację. Pokazał, że nie ma obchodzenia faktu, skandalicznego sędziowania podpartego aparaturą, która teoretycznie powinna wyjaśniać wszystkie sporne sytuacje i likwidować niesprawiedliwość. Pokazał, że nie odpowiadają mu reguły narzucone przez organizatorów, a to jego reakcja na to. Gdyby wyszedł, wszyscy machnęliby ręką, a tak przynajmniej ktoś dał wyraz tej żenadzie.

3

Chillijczycy ewidentnie mają gen autodestrukcji...

6

Di Maria - ma w sobie coś z Turbogrosika :D

0

to już rozwiało wątpliwości które miejsce ma zając Argentyna :D

2

Trudno uwierzyć, że ten VAR na Copa America to nie atrapa. Sędziowie udają, że "niby maja kontakt z bazą".

1

@Pawlak1992 tak też by mogło być... ważne jest to, że Messi ewidentnie był bardziej defensywny w tej sytuacji, na tle tego pawiana wyglądal dość grzecznie i należało to zróżnicowac w karze.

5

Dwóch komentatorów, chwalących decyzję o czerwonych kartkach... w takich chwilach zastanawiam się, czy Polsat wychodzi na ulice, łapie dwóch przypadkowych facetów sadza przed mikrofonem i każe komentować ? Brak kompetencji...

12

Ta sytuacja, to żółta dla Medela i nic dla Messiego... sędzia powinien się walnąć w ten durny łeb .

0

@Jakdxb a ja tak dla rozluźnienia atmosfery. Czytałem jakiś czas temu, że parada równości w Szwecji została zaatakowana przez jakieś islamską grupę tamtejszych emigrantów z krajów arabskich, jakichś ekstremistów. Gdyby znalazł się tam biały nacjonalista, na którą grupę by ruszył ? :D

0

@sebasek99 a dajcie już se wszyscy spokój :D i tak nikt nikogo do niczego nie przekona :D
rozejść się w pokoju ! :D

2

Semedo do Atletico, Cancello do Barcelony a pieniążki do Juventusu. Wyceniaja go na 60 milionów, a sportowo wydaje się że skorzystalibyśmy, so why not ?

17

a Ty pytasz dzika czy sra w lesie ? :D

0

@DC7 a ja nie mogę zebrać się rano na bieganie, mimo że do pracy mam dopiero na 9:00 :( biegam wieczorami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?