panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Niektóre poranne przeglądy prasy sprawiają, że zamiast kawy wolałbym żeby stała przede mną wódka :(
0
@barteq i chwała Bogu, że nikt tutaj nie miał takiego "genialnego" pomysłu :)
0
@barteq właśnie o tym piszę :) charakter mieli taki sam w Barcelonie, ale jakoś nikt im tego nie wytykał.
0
@barteq dobrze, że jak grali tutaj to jeden był " następcą Messiego", a drugi "niekwestionowanym, najlepszym prawym obrońcą na świecie". Odeszli z Barcelony i nagle jeden i drugi stał się oszołomem.
0
@BarcaInfo jeżeli transfer Malcoma nazywasz pomyłka zarządu, to jak nazwać w tej sytuacji transfer Coutinho ? W sumie nieważne czy nazwać to katastrofą czy jeszcze inaczej zarząd powinien za to podać się do dymisji. Bo sorry ale Coutinho w oczekiwaniu na odpalenie dostawał jakieś 5 razy częściej szansę niż Malcom, który nawiasem mówiąc wnosił znacznie więcej do gry.
0
Dziwna ta drużyna Valverde. Niby wszystko jest, solidnosc, słynna równowaga w obronie i ataku, gwiazdy, taktyka. Brakuje tylko jednego drobnego szczegółu: mentalności zwycięzców. Po tych dwóch wtopach jeszcze trudniej byłoby to odbudować, dlatego Valverde powinien odejść, nie w akompaniamencie gwizdow, ale raczej przy oklaskach, ale jednak odejść zdecydowanie.
2
Nie łykam wszystkiego co pisze prasa, ale jeżeli casting na "9" z tymi kandydatami to prawda, to potwierdza ostatecznie że Valverde zostaje.
8
W rozliczeniu za Sancho jak najbardziej, w innym przypadku to z Dortmundem interesów bym nie robił. Zawsze wychodzimy jak Zabłocki na mydle z nimi.
0
Muszę tu się trochę wytłumaczyc z tych pieniędzy. :) Bardziej chodziło mi o "nie mając pieniędzy przeznaczonych na transfery " :D wydaje mi się że parę innych pozycji bardziej wymaga wzmocnienia, jak np zastąpienie Robbena i Riberiego na skrzydłach, niż dwie pozycje bardzo solidnie obstawione. Lucasa mozna owszem na ŚO ale to nie jest jego nominalna pozycja, nie sądzę by grał tak regularnie. Podobnie Kimmich w pomocy. Nie wydaje nimi się, by Hernandez z Pavardem zgodzili się na rolę zmienników .
0
Uli Hoenes zapowiedział w kolejnym sezonie oszczędności na transferach. Tymczasem za bocznych obrońców Hermandeza i Pavarda płacą ogromne, kwoty, za tego pierwszego wręcz absurdalną. Wydaje mi się to średnio racjonalne, nie mając pieniędzy, wydawać krocie na dobrze obstawione pozycje przez Kimmicha i Alabe.
0
Klopp jest nie do wyjęcia z Liverpoolu uważam, ja zatrudniłbym Ten Haga albo Koemana czyli powrót do myśli holenderskiej footballu, ludzi związanych z Ajaxem.
A w ogóle to mnie też śmieszy pomysł zatrudnienia Wengera :)
20
Z jednej strony rozumiem Bartomeu, bo trudno zwalniać trenera zaś jedną porażkę, choćby nie wiem jak ważna, kiedy oprócz tego drużyna wygrywa i odnosi sukcesy. Z drugiej jednak strony nawet jeżeli w przyszłym roku, Valverde wygra wreszcie Ligę Mistrzów, zawsze będzie tym, który frajersko przegral dwie poprzednie, mając w drużynie taki potencjał i Messiego. Ja bym jednak Valverde zwolnił, argumentując to raczej niewykorzystaniem potencjału niektórych piłkarzy i za słabe motywowanie. Lepszy trener wyciągnie z tego znacznie więcej.
1
Bo mniej więcej połowę meczy w Liverpoolu spędził na lewym skrzydle. Cou ma problem nie z pozycją a z psychą, to przykład podobny do Andre Gomesa, któremu zmiana Lucho na Valverde nie pomogła. Jego po prostu zżera presja, cena jaką za niego zaplacono, może też otoczenie. Na korzyść wszystkich byłoby go sprzedać.
7
I na tej nominalnej pozycji ma już umieć przyjmować piłkę tak ?
2
Nowy trener ma nauczyć Cou przyjmować piłkę tak by nie odskakiwala i przekonać go by szybciej biegał ?
0
Sancho, bo ma dopiero 19 lat, dużo lepszy drybling niż Griezz, jest szybszy i nigdy nas nie olał. Poza tym to jedyny zawodnik, który w tak młodym wieku bardzo delikatnie przypomina Messiego z tamtych lat. Ja nawet nie mam cienia wątpliwości że Sancho>>>>Griezz.
2
Potrzebują skrzydłowego, nie mają zmiennika dla Suareza, dlaczego wiec nie sięgną po Niclasa Pepe z Lille ? Skrzydłowy, robiący dym, szybki, który jednocześnie grywa na dziesiątce. A tak na skrzydle wyląduje Grizz , który dla mnie jest typową 10 i znowu na skrzydle gość, który lepiej wygląda na innej pozycji jak w przypadku Cou. To już robi się nudne.
0
No nie wiem. Pamiętaj, że Vidal to facet który grał w Juve czy Bayernie, tryumował z Chille w Copa America, to nie jest byle leszcz, który pojawia się q szatni i chce trząść, tylko uznane nazwisko z sukcesami, które raczej budzi respekt. Spędził rok w Barcelonie, wiec już zaadoptował się, a charakter ma jak nikt inny w klubie. A taki Busquets w imię czego jest kapitanem i jak spełnia swoją rolę ? Bo samo noszenie opaski i piątka z kapitanem drużyny przeciwnej to trochę za mało...
0
Wiesz co , uważam, że ma, jakbyś oglądał Argentynę na MŚ to byś się przekonał, że on ma osobowość do bycia kapitanem. Mimo że Argentynie wtedy nie wyszło, bo tam nawet Ramos kapitan by nie pomógł
0
No i co z tego!?!?, jeżeli na boisku pod względem walki i zaangażowania jest on a później długo długo nic...
2
Ale przecież było: "Kevin Książę Życia" :D
0
Pique :) moim zdaniem na opaskę zasługują w kolejności: Leo, Vidal, Pique i Ter Stegen. Sergio czy Roberto nie mają osobowości na bycie kapitanem.
0
Osobiście wolałbym zamiast efektu domina, wymianę Cou za Hazarda, ale szanse na to chyba są iluzoryczne.
0
Zanim wyrzucilbym Rakietę czy Cou, zrobiłbym rotacje nam stanowisku trenera i zatrudnił kogoś nowego. Warto żeby nowy szkoleniowiec sam wybrał zawodników, których będzie potrzebował w swojej układance, a nie ścinać głowy jak lecą mną oślep. Do Valverde mam sporo szacunku, bo zbudował drużynę może bez polotu, ale solidną, on tak naprawdę w swojej karierze srodze pomylił się dwa razy, na nasze nieszczęście w kluczowych meczach. Oczywistym jest , że drugi raz musi go kosztować posadę i myślę że on też jest tego świadom. Ja natomiast jestem świadom tego, że dwie kadencje Lucho i dwie kadencje Valverde to zmarnowany czas Messiego w Barcelonie, bo powinniśmy, mieliśmy papiery na zdobycie nawet trzech Lig Mistrzów i poprawienie klubowej statystyki. Ja bym skońcZył wreszcie z półśrodkami i ruszył bo solidnego trenera z sukcesami i nazwiskiem a nie trenerami z Betisów czy innych sredniakow.
0
on nie mówi o odpadnięciu tylko o blamażu, główną różnicą jest poziom stylu i wysoka porażka w meczu rewanżowym
0
W footballu nikt niczego nie gwarantuje, a jeżeli gwarantuje to znaczy że kłamie. Coutinho też gwarantował, Mourinho United też gwarantował, Asensio Realowi też gwarantował...
0
Ale czy ja napisałem że to jest wina EV ? Pełna zgoda, że to jest wina sztabu medycznego, tyle że ja ich obwiniam za to, że pozwolili za 130 mln kupić szklankę, której przez te dwa lata nie zdołali zahartować i uodpornić. To nie jest zawodnik który po kontuzji jak Leo, wchodzi na boisku i gra, tylko jemu dochodzenie do siebie zajmuje kilka dobrych meczy, po których znowu wracamy do kontuzji. W takim cyklu to on sobie może być talentem na miarę Pele, ale on tego nie da rady pokazać.
0
to "kapitalnie grał" można ubrać w mecze policzalne na palcach jednej ręki. Gość jest albo kontuzjowany albo dochodzi do formy, a początek sezonu w jego wykonaniu to była kompletna katastrofa. Przy Cou, jakoś to wygląda, ale obiektywna prawda jest taka, że przez te dwa lata jego wkład w grę drużyny był znikomy. Oczywiście można go potrzymać jeszcze jeden sezon i kolejny sezon i później jeszcze jeden, podsumowując, co to będzie, jak Dembele przestaną nękać kontuzje. Jest też opcja, że naprawdę przestaną go nękać, tylko na tę chwilę, nic tego nie zapowiada.
0
Z dwóch niewypałów: Cou i Dembele, jeżeli już ma ktoś zostać to lepiej Dembele, chociaż ja osobiście odholowałbym ich obu i zapomniał o takim epizodzie. Może nowy trener dotrze do niego i go rozwinie, bo niestety, ale za EV to on do siebie nie przekonał, kontuzje i dochodzenie do siebie + gry komputerowe i spóźnienia, trochę za mało jak za te pieniądze.
0
Jako farmaceuta doradzę Ci tylko cytrynian lub mleczan zarejestrowane jako lek, tzn. magne b6.ewentualnie w wyższej dawce magne b6 max, ewentualne Maglek . Te najtansze to weglany które się nie wyglądają bla dobrze, a chelaty to w ogóle jest ściema (z Olimpu)