0

@LaSTeR #wolnesady !!!!! xD

1

@Kackiewicz Murillo

0

Zaczynamy trochę tańczyć jak prezes PSG zagra. A jak za Neymara zażyczy sobie kozę, to wyślemy mu naszego GOAT Messiego ?

0

@bartekvisca Na Rolling Stones, nagłośnienie było fatalne, nie można było połowy piosenek zrozumieć, co Jagger śpiewał, odbiór także pozostawał wiele do życzenia.

0

Na miejscu Barcelony, zamiast kupować starego Neto za taką grubą mamonę, wolałbym za jakieś symboliczne parę milionów kupić Grabarę. 1:1 młodszy Jasper, broniący w reprezentacji Holandii za starszego Neto, to jednak frajerstwo Barcy.

15

To wymuszanie przeprosin Neymara, jak również jego rzekoma gotowość, kojarzy mi się jednoznacznie z typową Polską szkołą: "Jasiu, proszę przeprosić Stasia, że..." - "Ale plose pani..." - "Jasiu, bez dyskusji, przeproś albo nie pojedziesz na wycieczkę" - "no dobrze, psesplasam" Po co ten cyrk i wymuszane przeprosiny ? Jakby sam chciał i czuł że powinien, to by przeprosił. A tak to po prostu traktowałbym go jako pracownika, który ma wykonać tutaj swoją pracę, za którą dostanie wynagrodzenie i basta.

6

Neymar pokutujący za odejście do PSG, od Placu de Catalunya do pomnika Kolumba:


8

Trochę niepokoi ta cisza w sprawie transferów Williana czy Parejo. Chyba zarząd z Ernesto szykują jakąś bombę na 1 lipca :D

5

@DonAndresFCB Od Neymara wolałbym nawet samego De Ligta, albo samego Griezmana.

0

Ta laska na okładce Marci wskakujaca na koleżanki wygląda jakby jej jakieś zwierzątko wskoczyło na głowę. Wiewiórka albo coś większego :D ewentualnie jakby paliły jej się włosy :D

1

Szkoda, ale tak trzeba było zrobić. Z dwójki DeDe przyszedł ten, któremu bardziej zależało na Barcelonie. Jeśli De Ligt tak mocno już teraz ciśnie na pieniądze, to niewolno się temu poddawać i zaburzać systemu płacowego w Barcelonie, który zresztą po transferach Dembele i Cou już i tak jest mocno nadszarpnięty.

0

@kilanosio współczucie, to nie jest reakcja dedykowana samemu sobie, raczej wyraża się ją drugiej osobie i w mojej ocenie na nie zasługujesz :D

Każdy ma prawo do własnego zdania, Ty tutaj stawiasz się w roli wszystkowiedzącego mędrca, wieszcza, wernyhory. Czasem dobrze przyjąć do wiadomości, że można w jakiejś kwestii się mylić i szanować opinię innych. Tym bardziej, że przyszłość jest nieznana, a M.City jest mistrzem Anglii grając piłkę Guardioli, która nosi znamiona dawnej Barcy.
Ale z przychlastami się nie dyskutuje, przecież oni i tak wiedzą wszystko najlepiej.

1

@Kamiloza91 Ramos, Carvajal i Casemiro

0

@kilanosio współczuję Ci tego myślenia... może w takim razie od razu zarząd powinien sprzedać Puiga, Wague, Alenie... przecież nikt nie mówi o tym, że ma grać 11 wychowanków La Masii w pierwszym składzie, jednak utalentowany, błyszczący wychowankowie powinni wchodzić do zespołu i mieć pierwszeństwo przed głośnymi transferami podstarzałych gwiazd. Cała reszta, tak jak napisałem wcześniej. Po epoce drużyny Cruyffa, też wszyscy mówili tak jak Ty, trzeba było kilku lat i wróciła udoskonalona wersja filozofii Johana, przez Guardiolę,, której nieśmiałą zapowiedzią była drużyna Rijkarda. Myślę, że taki gadanie starca ze szkiełkiem i okiem, to czcze pieprzenie...

1

@Flores Spoko, szanuję zdanie ludzi którzy uważają, że należy Neymarowi otworzyć drzwi. Ja uważam, że powinno być to możliwe, ale tylko na warunkach okazji rynkowej, ale nie na dyktowanych obecnie przez Paryż. To też jest chore, że to zawodnik nakręca przyjście kolegi do klubu, a nie zarząd, w konsultacji z trenerem i dyrektorami sportowymi. Paranoja, Ten dziadek z Madrytu pod względem zarządzania to naszych zjada na śniadanie niestety.

7

Ten klub jest bardzo źle zarządzany. Ta strategia, przypomina jeden wielki chaos i zbieżności przypadków. Zamiast postawić na rozwój młodych zawodników, którzy już w klubie są, sprowadzać kolejnych (De Ligt, Kubo, Sancho, Guerreiro), to tutaj wolą wiecznie odgrzebywać stare trupy z szafy jak Neymar, Willian czy Griezman. Od dwóch lat trwa czas by tych starych, spełnionych piłkarzy (Rakitic, Busquets, Suarez) stopniowo zastępować młodymi piłkarzami i w sposób zorganizowany należy przeprowadzić klub przez tę zmianę pokoleniową. Ale tutaj, bez ładu, bez składu... Griezowi się jednak nie podoba w Atleti, dawaj go do nas, Neymarowi nie wyszło w Paryżu, niech wróci a my jeszcze dopłacim. Ten klub postawił dwa lata temu na Dembele, a dzisiaj co ?!? Gość łapie kontuzje, z jednej strony chcą na niego postawić, ale z drugiej szykują kolejnych piłkarzy, przy których Dembele będzie grzał ławę. Dla mnie decyzja jest jasna, gość za 110 mln albo gra, albo szukamy mu innego klubu.
Witamy tutaj z otwartymi ramionami kolesia, który dwa lata temu pokazał nam środkowy palec, stracił dwa pod względem wieku najlepsze lata swojej kariery w paryskim kalifacie, ma ego i roszczenia wyższe niż wieża Eifla i 27 lat na koncie ?!? Wszystkie znaki na niebie i ziemi, jego dokonania i ilość kontuzji mówią, że ten kocur stracił na wartości, ale my jeszcze chcemy do tego dokładać?!? Ja już nawet nie chcę zmiany Valverde, ja nie mogę się doczekać zmiany tego cholernego zarządu. Nie chcę Neymarów, Griezmanów, Willianów, chcę ponownie zobaczyć wchodzącym z ławki chłopaków z La Masii, czujne wyłapywanie nastoletnich talentów i sprowadzanie młodych obiecujących gwiazd, tak jak to było z Ter Stegenem, Arthurem, De Jongiem ( to żeby być sprawiedliwym i oddać dobre ruchy temu zarządowi, szkoda, że było ich tak niewiele).

0

@Nano22 jak Ernesto zderzy się z tymi statystykami to z pewnością obieca, że w przyszłym sezonie się poprawi i przekroczy magiczną barierę 90%. W ten sposób wyjaśni wszystkich niedowiarków, którzy twierdzą , że Rakieta grywa za mało :D

11

Z prostej matematyki wynika, że Coutinho+Griezmann = Neymar . Ja wybieram lewą stronę tego równania.

0

@bone10 No sorry, ale Coutinho ma jeden słaby sezon za sobą, w którym przynajmniej grał a nie siedział bez przerwy w klinikach. Jeżeli Barcelona zapłaciła za niego 160 mln Liverpoolowi, to nie sądzę, by słabszy sezon miał mu skasować więcej niż 1/4 jego ówczesnej wartości, zatem 120 mln uważam za rozsądną kwotę. Poza tym on w reprezentacji Brazylii dalej błyszczy, co pokazuje, że on w piłkę cały czas świetni potrafi grać. Nie ma co tańczyć tak jak Arab zagra.

6

Co za absurd. Powtarzam jeszcze raz Neymar przez te dwa lata stracił sporo na wartości. To że Abdullah krzyczy 300 to nie znaczy , że tyle należy płacić. On jest wart może ze 150 milionów, a co za tym idzie PSG powinno otrzymać Cou i ok 30 mln. Jeśli zarząd znowu tak strasznie przepłaci, to w następnych wyborach powinien za to odpowiedzieć.

4

@Szklaner Tylko dalej, nawet jeśli Polska to wierzący, ale niepraktykujący połowicznie kraj, to co z tego ? Może reszta obchodzi sobie święta kościelne na swój sposób, w gronie rodziny, albo modlą się w domu itd. Nie ważne, deklarują swoją należność tu, a nie gdzie indziej i koniec kropka. Można szukać dalszych statystyk, ilość przystępujących do Komunii, do spowiedzi, ilość chodzących na pielgrzymki, noszących łańcuszek z Matką Boską albo chodzących na pielgrzymki. I statystyki będą jeszcze niższe, co pokazuje np, że wiara ludzi jest słaba, albo dyscyplina religijna jest niska, albo po prostu kościół specjalnie nie przyciąga. Można spojrzeć na ilość pogrzebów świeckich i porównać je z kościelnymi, tu ciągle jest ich poniżej 10%... tylko co z tego ? Zawsze znajdzie się jakaś statystyka która umiejętnie ubrana podpiera naszą tezę, tyle że to kolos na glinianych nogach. Wszyscy ludzie niepraktykujący deklarują się jako członkowie kościoła. I spróbuj zapytać wszystkich niepraktykujących w referendum, czy chcą wolne Boże Ciało czy nie? Wynik jest raczej łatwy do przewidzenia, szkoda pieniędzy na prowadzenie statystyki. W ocenie polski jako kraju katolickiego, można spojrzeć też na ateistów, są tak cholernie niewierzący, że aż obchodzą katolickie święta... choineczka, mikołaje i wigilia muszą być, dzieci ochrzczone w kościółku też. Tu nie mam statystyk, to moje własne obserwacje.
P.S. Ja nikomu nie każę się wyprowadzać. Mówię tylko, że gdybym ja czuł się w kraju uciskany, nieszczęśliwy, poszukałbym innego, lepszego do życia, a nie próbował większości narzucać zdanie mniejszości.

4

@Szklaner Jeżeli instytucją ankietującą jest szklaner-statistic.com to może i tak, tymczasem Główny Urząd Statystyczny podaje zupełnie inne dane, które mówią, zupełnie co innego, a przede wszystkim podają, że WIĘKSZOŚĆ osób jest katolikami. Więc możesz oczywiście zostać przy swoich wyssanych z palca statystykach, mnie to nie przeszkadza, pytanie tylko po co się ośmieszać ?
Nawiązanie do PRLu jest tak z dupy, że nawet nie chce mi się tego komentować... zresztą, biorąc pod uwagę fakt, że na potrzeby dyskusji zmyślasz fakty i dane statystyczne, to dochodzę do wniosku, że nawet nie warto z Tobą dyskutować
Jesteś po prostu niepoważny
dziękuję dobranoc i szczęść Ci Boże !

7

@Szklaner no ale jeżeli masz tutaj tyle problemów z katopropagandą itp. do co Ty tu jeszcze robisz ? Przecież nikt nie zmusza do życia w katolickim kraju. A póki co większość jednak wyznaje tutaj religię katolicką, wynika to ze statystyki i głosem demokracji (której pewnie zaciekle bronisz), w Polsce wciąż katoświęta są wolne, a mniejszość musi się podporządkować.

0

@lukas10 widać nie pamiętasz pierwszego i drugiego sezonu po przyjściu CRa do United ze Sportingu. Wtedy tak jeździł bez głowy, że wkurzony Ferguson sadzał go czasami na ławce za karę na to. Miał wtedy taki śmieszny warkoczyki i widać było, że z gościa będzie piłkarz wielkiego formatu, ale musi dojrzeć. To samo jest z Moise Keanem. Nie mam na myśli, że będzie tak dobry jak Ronaldo, ale że jak się rozwinie i nabierze doświadczenia i opanuje głowę może być piłkarzem wielkiego formatu.

0

@lukas10 niezwykły ... z jeździectwa bez głowy można wyrosnąć, czego przykładem jest chociażby Cristiano Ronaldo. A taką technike i dynamike to nie każdy może posiadać, uwierz mi.

0

Juventusowi udał się ten Moise Kean... mija naszych jak tyczki...

11

Niektórym się wydaje, że do Barcelony wróci stary dobry Neymar, który jakby wczoraj uciekł do PSG. A tymczasem gość w Paryżu grał mniej więcej połowę minut z wszystkich możliwych do rozegrania, stając się piłkarzem bardzo szklanym. Ktoś tutaj przytoczył statystyki, że pauzował więcej niż Dembele. Opuszczał ważne mecze, np te w których PSG wylatywało z Ligi Mistrzów. Kolejną kwestią jest jego wielkie ego, roszczenia i gwiazdorstwo, które Paryż raczej w nim napompował niż utemperował. No i jeżeli komuś się wydaje, że Neymar w lidze francuskiej rozwinął się sportowo, to powinien tę hipotezę poważnie przemyśleć. Moim zdaniem on wręcz się cofnął a nie rozwinął. Ja nie mówię, że to jest zły piłkarz, nawet uważam, że powinno przymknąć się oko na jego karygodne zachowanie, tyle, że gość nie jest wart z pewnością tak wielkich pieniędzy jakie tutaj padają. Po prostu to nie jest już ten sam Neymar co odchodził, to raczej jego home edition. Ja bym za niego więcej niż 150 mln nie dał. Po prostu w czasie tego pobytu w Paryżu, jego wartość spadł i to znacznie, na co złożył się także upływający czas. Oddałbym za niego choćby Coutinho, ale z niewielką dopłatą, może 30 mln, ale ani eurocenta więcej.

1

@ranger3120 Nie ma problemu, powinieneś iść do apteki i tam farmaceutka da Ci najtańszy preparat z zapisaną substancją czynną. Mówię Ci to jako farmaceuta :)

4

@Colon mnie najbardziej rozwala opis bitwy pod Gdowem, a dokładnie rubryka: straty po stronie Autrii (po prawej stronie), sam zobacz :D
https://pl.wikipedia.org/wiki/Bitwa_pod_Gdowem

2

Parafrazując słynne zdanie wypowiedziane przez Stefana Batorego"Siarę" Siarzewskiego w filmie Kilerów Dwóch: "Taki plan, to ja mam zawsze"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?