panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jedrek7000 dzięki niemu dokonaliśmy najdrozszego a zarazem najgorszego transferu w historii klubu...
1
@fcbfan1993 no to jeżeli jest tak powiedziane to ok ... ja w sumie na orkiestrę daję, nie jakieś wielkie pieniądze, ok 20-30 zł. Woodstock mnie nie interesuje, idea płacenia za niego z zebranych pieniędzy tez mi się nie podoba, bo nie widzę jej racji. Natomiast ilość dobra przy tym wszystkim i tak nie przesadzi, że przestanę dawać na Orkiestrę.
1
O co chodzi z dyskusja na temat Woodstocku ? Czy to jest finansowane ze zbiórki z Orkiestry czy nie ? Bo jeżeli nie, to każdy robi co chce i wolnoć Tomku w swoim domku, a jeżeli pieniądze idą ze zbiórki orkiestrowej to jest to sk****wo bo to oznacza że mniej pieniędzy trafia na leczenie. I gdzie tu jest miejsce na dyskusje ?
0
@Jordi10 mam wrażenie, że zamiast przyznać, że był to błąd, na co wskazuje wiele znaków na niebie i ziemi, wiele osób na siłę umniejsza Kubo, szukając jego niedoskonałości. W tak młodym wieku, on już jest fantastyczny, a braki ma czas i możliwości nadrobić. Uważam, że popelinilismy błąd i nawet bajania tutejszego Janusza o "efekcie domina" tego nie zmienią. Kubo będzie odbijał się w przyszłości czkawką.
1
@AmigoBlancos Bale pije zdrowie królewskich ! :D
0
@Nano22 przeczytałem jeszcze raz wypowiedź tego gościa. Uważam, że wszystko co napisał jest poczytalne, odleciał jedynie przy staraniu się Malcoma. Zdarza się i moim zdaniem jest to wybaczalne, bo prawdopodobnie chodziło mu o to, że ma bardziej poukładane w głowie niż Dembele. Reszta to raczej klasyczne argumenty przeciw zarzadowi , przytaczane w wielu dyskusjach.
0
@Nano22 tak, masz rację, tylko jest jeden malutki szkopuł... gość nie napisał, że Messi grał w poprzednim sezonie słabo, tylko skrytykował politykę zarządu, który nawet wśród Cules jest krytykowany i ma wielu przeciwników :)
0
Komentarz usunięty
0
@Nano22 ok, tylko że to jest głupota tylko według Twojego własnego sądu. A że nie jesteś tutaj żadnym autorytetem i nikt Twojego zdania nie musi przyjmować jako dogmatu, to w dyskusji warto użyć czegoś takiego jak argument, jeśli już decydujesz się zabrać głos.
1
@betonito faktycznie tego gościa chyba trzeba ignorować. Jeżeli dyskutuje z nim, a moderacja nagle kasuje mój wpis, w którym go nie obrażam, to chyba znak, że lepiej sobie darować.
1
@MarioVeB! Nie chcę Cię sprowokować, po prostu przekazuję Ci co sądzę o Twoim stylu, tyle. Jeżeli Ty to traktujesz jak prowokacje - Twoja sprawa... poza tym inaczej rozumiemy słowo kultura widocznie (nawet w zdaniu o kulturze ciebie- piszesz z małej litery, może warto zweryfikować własny poziom).
Poza biadolenie i laniem wody uważam, ze przegapiliśmy kilka nazwisk, na które warto było zwrócić uwagę. Wybierając Dembele/Mbappe - uważam że ten drugi był bezpieczniejszą i bardziej racjonalną opcją i zwyczajnie lepiej zapowiadającym się piłkarzem. Przegapiliśmy promocję jaką było sprowadzenie Bernardo Silvy z Monaco. Griezmanna należało kupić jeszcze wtedy jak grał w Sociedad - były ku temu solidne argumenty, a teraz płacimy 120 mln baksów za 27 letniego zawodnika. Aż prosiło się w tym sezonie sięgnąć po Rodriego z Atletico, nie od dziś szukamy kogoś za Busquetsa. Przegrywamy pojedynki z Realem o młodych , dobrze zapowiadających się piłkarzy jak Vinicius czy Kubo. Ale to wszystko z pewnością przypadek, efekt domina itd.
1
@Nano22 Z Tobą przynajmniej da się normalnie porozmawiać i nie bełkoczesz, tylko piszesz normalne argumenty.
Jeżeli chodzi o kontuzję Dembele. Nie wiem czy było to do przewidzenia. Rok temu pamiętam była sytuacja kiedy Liverpool miał sprowadzić Fekira. Po badaniach medycznych okazało się, że gość ma coś nie tak z kolanem i może być podatny na kontuzję. Ale rozumiem, że każdy jest inny i pewnych rzeczy nie da się tak łatwo przewidzieć. Co do Cou, nie powiedziałbym, że on sobie na skrzydle radzi. Nie oszukujmy się, w poprzednim sezonie on wyglądał jak Denis Suarez za swoich lepszych lat.
Co do reszty ... takie rzeczy jak z Liverpoolem się zdarzają i to jest sprawa jasna. Ale to już nie jest normalne, jeżeli u tego samego trenera, ten sam numer pojawia się dwa sezony pod rząd. A tu dalej nie widać wniosków. Uważasz, że 1/4 i 1./2 finału LM to jest osiągnięcie, w sytuacji, kiedy na zawodników wywalasz takie ilości pieniędzy i masz najlepszego piłkarza w historii ? Na końcu i tak rozliczą drużynę z sukcesów i będą patrzeć kto wygrywał Ligę Mistrzów, a tu licznik jest nieubłagany. Moim zdaniem czas, kiedy Messi jest w drużynie, pod tym względem został klasycznie przep*****ony i tyle.
I na koniec. Tu już nawet nie chodzi o to, kto ma rację, a kto nie. Prawda - jak to zwykle bywa jest pewnie i tak gdzieś pośrodku, może trochę bliżej Ciebie, może trochę bliżej mnie. Problem jest w tym, że rzucasz chamskie xD i tekst "Osobie z takim stażem wstyd powinno być wypisywać takie głupoty", jakby gość napisał, że ziemia jest płaska albo, że szczepienia powodują autyzm. Chcesz, to nawiąż dyskusję, a jak nie chcesz to się nie odzywaj, ale nie sprowadzaj czyjejś, lepiej bądź gorzej podpartej opinii do absurdu, bo to w takim wydaniu jest po prostu niegrzeczne.
0
Komentarz usunięty
4
@MarioVeB! iii jeszcze jedno... przypadek to się może zdarzyć jak wygrasz z Romą 4:1 u siebie i przegrasz 3:0 na wyjeździe, ale jeżeli numer tego samego kalibru odstawiasz rok później, to chyba idiota nazwałby to już przypadkiem. To raczej znak, że jesteś frajerem, a drugi rok z rzędu ten sam numer, to już nie jest przypadek ...
3
@MarioVeB!
bitch please...
jeżeli o sukcesach decyduje dyspozycja dnia albo szczęście, to na fotelu prezesa chciałbym zobaczyć Marzenę Sarapatę.... niech sobie odetchnie po pracy w Wiśle. resztę napisałem w komentarzu powyżej.
3
@Nano22 Fakty są takie, że Bartomeu jako sternik jest po to, żeby takim sytuacjom zapobiegać. Masz klasowego piłkarza, który dla zespołu znaczy tyle co wtedy Neymar, wlepiasz mu klauzule taką, że Szejkowi nawet taki pomysł nie przelatuje koło głowy. I nie mów mi, że wtedy nikt tak nie postępował, bo papcio Florentino już wcześniej uskuteczniał taką zasadę w przypadku kluczowych piłkarz Realu. Piszesz o winie prezydenta, że kluby krzyczały tyle pieniędzy za Dembele i Cou, że sprowadził bardzo dobrych piłkarzy, którzy się nie sprawdzili , a teraz łatwko krytykować. Kurde, kolego, to jest zarząd wielkiego klubu sportowego, ze specjalistami, dyrektorami sportowymi itd. Tam takich decyzji naprawdę nie podejmują MarioVeBy albo inne Janusze z Rambli, tylko ludzie, którzy za swoją pracę pobierają olbrzymie wynagrodzenia. Kupiliśmy Dembele - nagle się okazało, że sprowadzamy szklankę i płacimy 115 mln za gościa, który zaliczył JEDEN zapierający dech w piersiach sezon. Kibice w ekstazie, Rambla w ekstazie, ale problem polega na tym, że Bartomeu i spółka też w ekstazie, podczas gdy oni powinni podchodzić do takich spraw na chłodno. Nagle się okazuje, że Dembele może jest dobry, ale kontuzja za kontuzją kontuzją pogania, albo z głową coś nie tak (bo gra w gry, albo się spóźnia, odmienić to be po hiszpańsku do dziś nie potrafi). Podobnie z Coutinho. Klopp zrobił z przeciętnego piłkarza kogoś takiego, że uwierzyliśmy, że jest crackiem. Sprowadzony na miejsce Iniesty, uparcie ląduje na skrzydle. Nagle się okazuje, że oprócz zejścia ze skrzydła do środka i strzału z dystansu on na tym skrzydle nie ma nic do zaoferowania. A obrońcy La Liga nauczyli się tego zwodu w pół roku. A tymczasem okazuje się, że były osoby, któe ostrzegały, że Cou się nie sprawdzi w Barcelonie. Oczywiście te głosy nikły w ekstazie spowodowanej wielkim transferem. O Ardzie czyli piłkarzu sprowadzonym "pochuj' to nawet nie będę wspominał.
Na koniec, kto odpowiada za te klopsy w Lidze Mistrzów ? Może trener, może piłkarze, ale nad tym wszystkim jest ZARZĄD z PREZESEM, który wybiera takiego trenera i takich piłkarzy . I o ile możemy się spierać o szczegóły, to fakt jest niezaprzeczalny, półka z pucharami za Ligę Mistrzów dawno nie została uzupełniona i koniec kropka. Moim zdaniem jest to efektem tzw "szkłem dupy podcierania" od lat, czyli wpuszczeniem solidnego Rakitica (to nie sarkazm, ja do Rakiety nic nie mam) w środek pola i geniuszu Messiego do przodu. Jeżeli Messi nie potrafi, ma gorszy dzień, to jesteśmy w totalnej dupie, to Liverpool Roma, robią gwałt zbiorowy, bo nie ma nikogo, kto potrafiłby pociągnąć grę. Pomimo tego, że biegają goście za 140 i 115 mln (o ile nie jest jak zwykle w szpitalu). Natomiast jeżeli o losie klubu decyduje przypadek i zrządzenie losu, to znaczy, że zarząd nie jest nam w ogóle potrzebny i tylko niepotrzebnie pobiera wynagrodzenie.
3
@IronSanHybrid o ile rozumiem, dlaczego nie zastosowano aresztu tymczasowego i zgadzam się z tym, o tyle nie potrafię pojąć, dlaczego nie postawiono mu zarzutu sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym o który wnioskował prokurator. Naprawdę nie mam pojęcia co musiałby zrobić jeszcze, żeby mu taki zarzut postawiono... teraz jeszcze pozostaje biegłym do ustalenia z jaką prędkością słupki zbliżały się do samochodu Durczoka i dlaczego samochód jadący z naprzeciwka celowo w nie wjechał i mamy klasycznie pozamiatane pod dywan.
8
@Nano22 zarzucacie gościowi brednie... ale fakt jest taki, że ostatnie sezony z Messim mijają, a licznik wygranych w Lidze Mistrzów stoi. Bartomeu nie był w stanie ostatnio sprowadzić nikogo, kto byłby w stanie pomóc Leo w sięgnięcie pipo ten cel i koncertowo przep....olił kasę za Neymara. Takie są fakty drodzy szydercy, możecie przekonywać o klasach Gomesa, Ardy, Coutinho, Dembele... ale Lig Mistrzów nie ma, a to nią się jednak wszyscy w Europie podniecają.
0
@Bamek94 Radomiak chyba należy do Pana Sławka :D
0
@Skaramuczi Neymar chociaż wygrał z Barceloną Ligę Mistrzów, potrafił poprowadzić zespół do remontady z PSG, Dembele póki co, w Lidze Mistrzów poprowadził do grupowej wygranej z PSV i podał piłkę do Alisona... a Ty czekaj kolejny rok na wygraną w Lidze Mistrzów z krnąbrnym Dembele w składzie...
0
@Marjando szefie, szanuję, nie podwazam klasy, jak Dembele jest w formie, to jest petarda. Problem peta tylko na tym, że Dembele jest zwykle kontuzjowany, albo dochodzi do siebie po kontuzji. Mówimy o gościu, który kosztował 115 milionów i zarabia pierdyliardy. Podsumowując, niewątpliwie w piłkę grać potrafi i ma klasę, tyle, że my tego zwykle nie obserwujemy na boisku. To jest po prostu drugi Bale.
0
@XBlairrX weź przestań pisać pierdoły, ludzie chcą go wywalić po dwóch latach, a raczej zarobić na nim, póki jeszcze ktoś za niego coś płaci. Bayern zaplacilby jakieś 80 mln, czyli nie ok 35 mln mniej niż my dwa lata temu... myślisz że to dlatego, że Dembele był taki zajebisty ?
0
@DonFerdinando mogę wstawić, mogę też wstawić zapowiedź Godzilli, albo Jozina z Bazin... tyle że to jest wątek gdzie rozmawiamy o Dembele. Jak będzie wątek o Messim to wtedy wstawię tam link jak Messi próbuje coś tam położyć i coś tam zaprzepascic.
0
@Szklaner
Nie muszę z tym dyskutować... sorry Misio, ale dla Paulinho można było stworzyć równie okazałe zestawienie, a mimo to klub oddał go bez żalu, mimo że ta zabawka kosztowała znacznie, znacznie mniej. Poza tym, warto też zrobić zestawienie meczy, w których Dembele potykal się o własne nogi, albo upadał pod wpływem przeciągu, czyli po prostu dochodził do siebie po kontuzji.
Zresztą, jeśli ktoś najważniejsze zdanie o zawodniku umieszcza na samym końcu, to nie ma o czym gadać... bo Dembele zdrowy i przygotowany raczej bywa, niż jest. Większość czasu spędza na trybunach, albo dochodząc do formy.
0
@Szklaner zgadzam sie, zamiast mówić lepiej oglądać Barcelonę i przynajmniej nikt nam niczego nie wmówi :) dzięki temu , nie ma też potrzeba oceniania piłkarzy na podstawie ceny, jaką za nich zapłacono, albo postawy jaką prezentowali w poprzednich klubach.
3
@Szklaner
Ja myślę że ten jest jeszcze lepszym komentarzem do Ciebie i wszystkim czytającym aż Dembele odpali.
1
@Bagsik88 to straszne, że zmarnował sam na sam, jak profesjonalnemu piłkarzowi mogło się to zdarzyć ?, z pewnością przez nią Barca nie awansowała do kolejnej rundy Pucharu Króla, skoro tak dobrze ją pamiętasz...
Dembele przynajmniej zmarnował setkę przy stanie 3:0 dla Barcelony z Liverpoolem, jedna bramka w te czy w te, żadna różnica... awans pewny do następnej rundy, a mecz na Anfield to czysta formalność...
wywieźć Malcoma- sprawcę wszystkich niepowodzeń i odpadnięcia z Ligi Mistrzów - na taczkach, w Dembele jest przyszłość
a na Camp Nou w czasie meczu puszczać filmiki z youtuba ze skillami Coutinho, żeby ludzie sobie przypomnieli co potrafi
a Malcoma odhlować do Getafe... albo nie... do Elche albo do Rakowa Częstochowa !
1
@barcowy1899 jak w większości meczy w poprzednich dwóch sezonach.
2
@Bagsik88 tragiczny, to jest gość za 140 mln który nie umie przyjąć piłki i kopie się po czole, albo drugi za 115 mln który w meczu z Liverpoolem w sytuacji sam na sam podaje piłkę bramkarzowi, chyba na znak przyjaźni... nie wiem jak trzeba być nieobiektywnym, żeby tego nie dostrzec...
2
@XBlairrX no to jeżeli Ligę czy Ligę Mistrzów będzie wygrywała najdroższa jedenastka, to można z czystym sumieniem wystawić ten nasz super duet Dembele-Cou. Ale póki co, jeżeli na boisku trzeba strzelić więcej bramek, to Ci Panowie przypominają, jak doskonale prze*****lono pieniądze za Neymara. I żeby nie było, ja też byłem zachwycony tymi transferami i w ciemno myślałem, że się wpasują, ale problem polega na tym, że mi nikt nie płaci za ocenianie i przeprowadzanie nowych wzmocnień, a ludziom którzy stoją za przyjściem tej dwójki już tak.